Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Υγεία πάνω απο όλα!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα! Μετά απο πολύ καιρό βρίσκομαι ξανά στο σπίτι μου! Θέλω να πω σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν με αγωνία το πιο ωραίο δώρο της ζωής ένα μωράκι, να μην ανχώνονται και όταν έρθει η σωστή στιγμή θα έρθει και το μωρό. Σας στο λέω εγώ που ήμουν συνεχως μέσα στο άνχος για το πότε θα τα καταφέρω να μείνω έγκυος! Μετά απο ενάμιση χρόνο προσπαθειών τα κατάφερα. Η εγκυμοσύνη ήταν η πιο ωραία περίοδος της ζωής μου. Δυστηχως όμως απο την γέννα και μετά δεν μπορώ να χαρώ τίποτα. Το ένα πρόβλημα μετά το άλλο, μέχρι που πριν 15 μέρες έφτασα ακριβώς ένα βήμα απο το θάνατο. Απο απροσεξία και λάθη γιατρών κατέληξα με αισοτερική αιμοραγία και αιματοκρίτη σχεδόν ανύπαρκτο. Ευτηχώς υπάρχουν και γιατροί οι οποίοι είναι σωστοί και πάνω από όλα Άνθρωποι και αυτήν την στιγμή ζώ. Έτσι μπορω και πάλι να χαρώ το παιδάκι μου. Είχα αποτήσει το καλύτερο δώρο της ζωής και παραλίγο να μην προλάβω να το χαρώ. 3 μηνών θα άφηνα το παιδάκι μου, την λέξη μαμα δεν θα προλάβαινα να την ακούσω.

Για αυτό να μην ανχώνεσται και να κοιτάτε την υγεία σας! Τα μωράκια θα έρθουν την κατάλληλη στιγμή!


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαιρη μου τι ειναι αυτα που λες κοριτσακι μου;ειμαι που ειμαι με τις Πενης μου με ενα μυξομαντηλο στο χερι ηρθες και με αποτελειωσες...

περαστηκα σου ευχομαι αγαπη μου γλυκια και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια γεματη αγαπη!να εισαι καλα απο εδω και περα και να χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις το μικρουλι σου!να εισαι καλα μαιρη μου και μονο ευχαριστα απο εδω και περα!μονο χαρες!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκι... τι ήταν αυτό που πέρασες;;; πραγματικά δεν ξερω τι να πω... από τη μια έχω παγωσει με αυτα που γραφεις οτι σου συνεβησαν κ από την άλλη νιώθω ανακουφιση κ χαρα που όλα πηγαν καλά κ σε εχουμε παλι εδω...

Σου ευχομαι να τα ξεχασεις ολα αυτα που έγιναν κ να σου μεινει μονο η εκτιμηση για την καθε στιγμη που ζεις κ χαιρεσαι το ζουζουνακι σου. πολλα πολλα φιλια κ στους 2 σας!!!!


b52aac6caf085f.pngf52aac7e2cd389.png

Κάθε μέρα σου μια μικρή ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα....τι έγινες?

Τι έπαθες κοπέλα μου?

Εσύ και το παιδάκι σου τώρα είστε καλά όμως ε?

Εύχομαι από δω και πέρα να σας πάνε όλα μόνο υπέροχα.

Τι να πω....

Εχετε μια ζωή μπροστά σας να την απολαύσετε!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμάν βρε κοριτσάκι τι ήταν κι αυτό????

Ελπίζω σύντομα να αναρρώσεις για τα καλά κι άλλο κακό να μη σας βρει ποτέ!

Σαν την υγεία δεν υπάρχει τίποτα.......πόσο δίκιο έχεις!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακι μου με τρελλανες τωρα!!!!!!!!!!

Τι επαθες γλυκια μου;;;;;;;;;;;;

τρεμω απο την στεναχωρια τωρα.....

Ρε συ Μαιρουλα ολα καλα ομως τωρα ετσι;

Περαστηκανα ειναι να πανε κ να μην ξαναγυρισουν ασχημα πραγματα...

Μονο χαρες κ να χαιρεσαι το αγορακι σου..το πολυτυμοτερο που υπαρχει....

Κ σε παρακαλω πολυ αυτους τους κωλογιατρους μην τους αφησεις ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μετά απο πολύ καιρό βρίσκομαι ξανά στο σπίτι μου! Θέλω να πω σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν με αγωνία το πιο ωραίο δώρο της ζωής ένα μωράκι, να μην ανχώνονται και όταν έρθει η σωστή στιγμή θα έρθει και το μωρό. Σας στο λέω εγώ που ήμουν συνεχως μέσα στο άνχος για το πότε θα τα καταφέρω να μείνω έγκυος! Μετά απο ενάμιση χρόνο προσπαθειών τα κατάφερα. Η εγκυμοσύνη ήταν η πιο ωραία περίοδος της ζωής μου. Δυστηχως όμως απο την γέννα και μετά δεν μπορώ να χαρώ τίποτα. Το ένα πρόβλημα μετά το άλλο, μέχρι που πριν 15 μέρες έφτασα ακριβώς ένα βήμα απο το θάνατο. Απο απροσεξία και λάθη γιατρών κατέληξα με αισοτερική αιμοραγία και αιματοκρίτη σχεδόν ανύπαρκτο. Ευτηχώς υπάρχουν και γιατροί οι οποίοι είναι σωστοί και πάνω από όλα Άνθρωποι και αυτήν την στιγμή ζώ. Έτσι μπορω και πάλι να χαρώ το παιδάκι μου. Είχα αποτήσει το καλύτερο δώρο της ζωής και παραλίγο να μην προλάβω να το χαρώ. 3 μηνών θα άφηνα το παιδάκι μου, την λέξη μαμα δεν θα προλάβαινα να την ακούσω.

Για αυτό να μην ανχώνεσται και να κοιτάτε την υγεία σας! Τα μωράκια θα έρθουν την κατάλληλη στιγμή!

περαστικά κοριτσάκι μου.τώρα μπορείς να χαρείς το μωράκι σου και ΄να αφήσεις ολα τα άλλα πίσω σου.περαστικά να είναι.σου εύχομαι να μην χρειαστεί να ξαναλείψεις ποτέ μακρυα απο το μωρό σου...


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα μου δεν ειχα ιδεα!και τωρα τυχαια ανοιξα το τοπικ να διαβασω και δεν περιμενα να βρω "εσενα"!

κοριτσακι μου γλυκο περαστικα σου! μακαρι να ηταν η τελευταια ταλαιπωρια στη ζωή σου. κοιτα να απολαυσεις οσο μπορεις το ζουζουνακι σου τωρα.... εχεις βεβαια μια ολοκληρη ζωη μπροστα σου αλλα ούτε και αυτη ειναι αρκετη :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαιρουλα περαστικα κι απο μενα κοπελα μου.....αχ...οταν γινεσαι μανα...το μονο που σκεφτεσαι ειναι τα παιδια σου....και οχι τον εαυτο σου.....ευχομαι απο δω κι εμπρος να εχετε μονο ευχαριστες στιγμες κοριτσακι μου!Σε φιλω!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

μαιρουλα???για αυτο χαθηκες????περαστικα και σιδερενια κοριτσακι μου!!!!ελπιζω καποια στιγμη να μπεις και να μας τα πεις!!εγω ειχα μεινει εκει που ειχες προβλημα με την μεση σου!!!

να εισαι παντα καλα και εσυ και το μωρακι σου!!!

σιδερενια!!!


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα περαστικα,σιδερενια και να χαιρεσαι το μωρακι σου κουκλιτσα μου! Και μην αφησετε αυτους τους κομπογιαννιτες να παρουν στο λαιμο τους κι αλλη κοπελιτσα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο απο δω και περα,μονο χαρες ναχετε. Φιλακια!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μαιρούλα σιδερένια και σου εύχομαι από δω και στο εξής τίποτα να μην χαλάσει την ευτυχία σου και να χαίρεσαι συνέχεια την αγάπη που θα σου προσφέρει το μικράκι σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...