Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ μένω μέχρι τον Ιούλιο Μόναχο.Μετά επιστρέφουμε σπιτάκι μας στον Τρίλοφο.

Παρεπιμπτόντως παλιά μέναμε Μακεδονίας με Γαμβέτα...δίπλα στη Συνδίκα!

Και είμαι κι εγώ το '75...

Γίνομαι δεκτή στην παρέα σας ???:confused::confused::confused:

Φυσικά 3χmama!! Και το ρωτάς;

Kαλώς ήλθες στην παρέα μας και καλώς να ορίσετε και στην πατρίδα!

Kαι ειναι να το ρωτας;;;;αχ ....ολες γνωστες θα βγουμε στο τελος ετσι οπως παμε!!!!εντωμεταξυ τρελλαινομαι που εχετε και οι δυο σας κοριτσακια γιατι...ε...οπως και να το κανουμε...εχω και δυο γιους να παντρεψω!!!χαχαχαχαχα!!!καλως μας ηρθες!!!!

Τουλάχιστον θα είσαι καλή πεθερα; Να μην κακοπέσουν τα κοριτσάκια μας!!!! Πάντως ένα είναι σίγουρο.. Δεν θα μαλώσουμε για το όνομα!!!:tongue:

Ελενη πάω τα παιδιά μου στην Παπαχρίστου! Μου αρέσει σαν παιδίατρος είναι πολύ ήρεμη, ευγενική!

θα χαρώ πολύ να βρεθούμε όλες και από κοντά με την πρώτη ευκαιρεία!!

Πως περάσατε αυτές τις μέρες;; Εγώ αυτό το τετραήμερο το περίμενα πως και πως γιατί δεν πήγα στο σχολείο που δουλεύω Εσείς κορίτσια προσέχετε τα παιδάκια σας, δουλεύετε;; Σκέφτομαι να γραφτούμε σε κανα χορευτικό συγκρότημα έχετε κάτι υπόψιν σας;;

Δεν την ξέρω την παιδίατρό σας. Πως μου ξέφυγε;:lol:

Ωραία θα ήταν να κανονίσουμε να βρεθούμε!!

Δασκάλα είσαι;

Στον δήμο σας ρώτησες μήπως και έχουν χορευτικό σύλλογο;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχαχα ειδες;;θα ειμαστε αγαπημενες συμπεθερες εμεις!!! :) :) :)

Irn εχει χορευτικο συλλογο στη Περαια αλλα δε ξερω κατα ποσο σε βολευει!

οσο για το ποιος δημαρχος θα βγει....ολοι τα ιδια σκ@τ@ ειναι...μετα συγχωρησεως....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...μπαααααααα περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις!!!

Εγω ειμαι το 1977! :)

εγω ενα εχω να πω ειμαι του 1973 και πλεον αρχιζω και σκεφτομαι οτι ειμαι η γρεα του καφε αλλα δεν πειραζει εχω εσας τα μπουμπουκια που μου δινετε ενεργεια οουυυυυυυ!!!!:cool:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα εχω να πω ειμαι του 1973 και πλεον αρχιζω και σκεφτομαι οτι ειμαι η γρεα του καφε αλλα δεν πειραζει εχω εσας τα μπουμπουκια που μου δινετε ενεργεια οουυυυυυυ!!!!:cool:

Αχ πολύ με άρεσε αυτό που είπες!!!

Κάποτε έτσι μας έλεγαν και οι άντρες μας. Τώρα.... Καλά που είναι και η μανούλα μου και με φωνάζει έτσι!!!:tongue:

Και φυσικά κι εσυ μπουμπούκι είσαι!! Ούτε στα 40 δεν φτάσαμε! Τωρα είμαστε για τα καλά στην εφηβεία!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα συμφωνω απολυτως με τη συνονοματη προλαλησασα.........εγω προσωπικα κοριτσια....ΜΟΛΙΣ και ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ μπαινω στην εφηβεια...:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αααα συμφωνω απολυτως με τη συνονοματη προλαλησασα.........εγω προσωπικα κοριτσια....ΜΟΛΙΣ και ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ μπαινω στην εφηβεια...:)

χαχαχα!!!Να σου παραγγείλω κρεμούλα για την ακμή;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαααχαχαχαχααχαχαχαχααχαχαα αι καλα τρελιαρες!!!εγω δηλ. μολις εβγαλα τα μπειμπιλινα.και εκοψα την πιπιλα......ουχουυαχαχααχαααα

Θα μας πάρουνε τελείως στο ψιλό!!!

Κι ύστερα λένε ότι ο άνθρωπος ξαναμωρένεται μετά τα 2α,3α ήντα!!!! Ας έρθουν να μας ακούσουν και τα ξαναλεμε!!! χαχαχαααα!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koρίτσια είναι πως αισθάνεται η καθεμία!!

Κουφετάκι ε όχι και το 1973 είσαι μεγάλη;;

Εγώ δεν σας είπα είμαι το 1978 και τον Ιανουαριο θα γίνω αισίως 33, αλλά και 43 να γινόμουν δεν θα μ'ενοιαζε το θέμα είναι καθε μέρα να κοιτάμε να περνάμε καλά και να συμβιβαζόμαστε πάντα με την ηλικία μας!!

Χαίρομαι που είστε τρελιάρες εντελώς, τουλάχιστον αν βγούμε για καφεδάκι θα περάσουμε ωραία, δεν μπορώ με τις σοβαρές!!

Elkarak όντως όλοι οι υποψηφιοι είναι , εγώ από αγγαρεία πήγα και ψήφισα όπως και οι περισσότεροι φαντάζομαι!!

Το καλό είναι και αυτό το 4 ημερο που θα ξεκουραστώ!!

Εχω διδυμάκια 4,5 μηνών ενα κοριτσάκι και ενα αγοράκι και τρέχω όλη την μέρα!!Ευτυχως η μητέρα μου είναι κοντά αλλιώς θα τα΄χα παίξει!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Πολλες πολλες καλημερες σε ολες σας!!

Σημερα ειναι αλλη μια υπεροχη μερα!

Να σου ζησουν τα διδυμακια σου irn!!

Κουφετακι καρακουκλαρα η Μισελ Φαιφερ ετσι;;;; ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Καλά κουφέτο δεν παίζεσαι λέμε!!! Φαντάσου να είχες και κέφια τι θα έκανες!!!

Εγώ πάντως ψηφίζω τη μισελ με διαφορά!!! Αν εξαιρέσεις στόμα, μάτια, μύτη, κατά τα άλλα ίδιες είμαστε....:tongue:

Ιrn να τα χαίρεσαι τα ζουζούλια σου!!!

Elkarak τι κάνεις;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...