Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Παρεπιπτοντως επειδη ειδα γραφετε για fb ειχα ξαναπει να τα πουμε κ απο κει αλλα δεν ειχε απαντησει καποια! Στειλτε μου οποτε μπορειτε ονομα να τα λεμε κ απο κει! Εγω ειμαι η vivi aggeli.τα φιλια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου ομορφα γεννησαμε και μεις εχθες στις 10/5. Ειχα εναν πολυ ομορφο και γρηγορο τοκετο. Στις 15:00 μ ανεβασανε πανω στις αιθουσες με 3 διαστολη και 15:30 γεννηθηκε ο μπεμπης 3230 στις 39+2. Οσους πονους εφαγα στην εγκυμοσυνη τοσο ευκολα γεννησα!!!

Link to comment
Share on other sites

ξεκινήσαμε λοιπον... :-) μια-μια παίρνει σειρά και τσουπ τα στρουμπουλά!!!!! Ελπίδα να σου ζήσει το μωράκι!!! Να ειναι γερό και τυχερό στη ζωή του! aggeliv πώς είναι το νέο μωράκι σπίτι;; φαντάζομαι πλέον μπήκατε σε κάποιο ρυθμό! κουκουτσακι κι αστεράκι όλα καλά; εμεις προγρααμματίσαμε την καισαρική για την επόμενη πέμπτη... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On Friday, May 12, 2017 at 5:22 ΜΜ, Υρω30 είπε:

ξεκινήσαμε λοιπον... :-) μια-μια παίρνει σειρά και τσουπ τα στρουμπουλά!!!!! Ελπίδα να σου ζήσει το μωράκι!!! Να ειναι γερό και τυχερό στη ζωή του! aggeliv πώς είναι το νέο μωράκι σπίτι;; φαντάζομαι πλέον μπήκατε σε κάποιο ρυθμό! κουκουτσακι κι αστεράκι όλα καλά; εμεις προγρααμματίσαμε την καισαρική για την επόμενη πέμπτη... 

Με το καλο κοριτσακι μου Υρω30! Μη μασας! Ειλικρινα δε θα καταλαβεις τοποτα! Μην αγχωνεσαι! Να σου ζησει elpidaf!!! Χαιρομαι που ειχες μια τοσο ευκολη γεννα! Καλα σαραντα τωρα! Εμεις ειμαστε μια χαρα με τη μικρουλα μας! Πολυ συνεργασιμη εκτος κ αν εχει κολικους η κακομοιρα που τη βασανιζουν...δυσκολο πραγμα... την πεμπτη σαραντιζουμε κιολας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ. Αστερακι κουκουτσακι και Υρω τι κανετε ;

Υρω εσυ λογικα γεννησες ε; Ελπιζω να πηγαν ολα καλα και να σαι αγκαλια με το μωρακι σου.

Αγγελιβ εσεις σαραντισατε κιολας. Ειστε μεγαλες χεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου να μας ζήσουν τα ζουζουνακια μας! Γεννησαμε κ εμεις με καισαρική κ όλα πήγαν καλά! Ο μικρούλης μου ειναι ολη μερα στο στηθος κ δεν θέλει να κοιμαται πουθενά εκτός απ την αγκαλιά μας.. ελπίζω να φτιαξουμε πρόγραμμα γιατί δεν κοιμομαστε σχεδόν καθόλου... Εσείς πως τα πατε;

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι να σας ζησει γερος και καλοτυχος να ναι. Και καλη λοχεια να χεις. Ποτε γεννησες;;;

Εμεις θηλαζουμε αποκλειστικα ειμαστε 18ημερων και τα παμε αρκετα καλα. Εχει καποιες μερες που κλαιει αρκετα δεν θα λεγα οτι ειναι κολικοι αλλα πονακια που χουν τα περισσοτερα. Το βραδυ τον παιρνω και κοιμαται διπλα μου και ετσι κοιμαμαι και γω. Υρω και κουκουτσακι πειτε μας τα νεα σας. Και καποια αλλα κοριτσια χαθηκαν η μελιτινη και η βαση. Τεσπα ευχομαι να χουν παει καλα σε ολες.

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Ελπίδα μου! Να σου ζησει κ εσένα ο μικρουλης σου κ να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου! Γεννησα στις 3/5, κ εμείς θηλαζουμε αποκλειστικά αλλά νιώθω οτι δεν έχω ακόμα πολύ γάλα.. Ελπίζω συντομα να αρχίσει να κοιμάται περισότερο γιατι νιώθω εξαντλημένη..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; μανούλες πια όλες, βλέπω!!! :) γεννήσαμε κι εμείς! Δόξα τω θεω, όλα πήγαν καλά. είμαστε σπίτι τώρα. θηλάζουμε και ανά μερικά γεύματα δίνουμε και συμπλήρωμα γιατί την πρώτη μέρα που προσπάθησα να τον θηλάσω αποκλειστικά έχασε αρκετό βάρος. τώρα περιμένουμε το ραντεβού με παιδιατρο να δουμε πως πάμε. Με ρωτάνε όλοι πώς νιώθω και δεν έχω λέξεις. Ισως δεν τις εχουμε εφευρει ακόμη... Είναι στο δίπλα δωμάτιο και μου λείπει... Να ζήσουν τα μωράκια μας! να εχουν την υγεια τους κ να'ναι τυχερα!!!! Σας φιλώ όλες. Ελπίζω να μη χαθούμε τώρα που τελειωσε το πρώτο κομμάτι του ταξιδιού μας!!! το ταξίδι συνεχιζεται :) 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!! Δεν ξέρω αν με θυμάστε.. Ήμουν μία υποψήφια μανούλα για το Μάιο αλλά δυστυχώς η μπέμπα παλλινδρόμησε 15 εβδομάδων.. Ήθελα όμως να μοιραστώ καλά νέα μαζί σας! Έκανα την 6μηνη θεραπεία που έπρεπε λόγω της θρόμβωσης και με το που έφυγε ο θρόμβος ξεκινήσαμε προσπάθειες. Ευτυχώς μας ευλόγησε ο Θεός και τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα!!! Ελπίζω όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Είμαι πολύ αισιόδοξη... Αυτό το μωρό φαίνεται να το έχει στείλει η ψυχούλα που έφυγε καθώς η σύλληψή του πρέπει να έγινε 14/5 που ήταν η ΠΗΤ μου!! Ελπίζω όλες σας να είχατε καλές εγκυμοσύνες και να απολαμβάνετε ποιοτικές στιγμές με τα μωράκια σας τώρα.

  • Μου αρέσει 4

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...