Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Βαφτίσια: Ποια εποχή είναι η καλύτερη;


pastakia

Βαφτίσια: Ποια είναι/ήταν η ιδανική εποχή για εσάς;  

49

  1. 1. Βαφτίσια: Ποια είναι/ήταν η ιδανική εποχή για εσάς;

    • Χειμώνας
    • Άνοιξη
    • Καλοκαίρι
    • Χειμώνας
      0


Recommended Posts

Έτσι, έτσι, ο άντρας μου ο πρίγκηψ Στέφανος του βασιλείου Προδρόμου Καρδίτσας!:tongue:;)

σοβαρά τώρα είναι πάρα πολύ όμορφο όνομα!:)

:lol::lol::lol::lol::lol:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω μπηκα να πω ποια εποχη μου αρεσει για βαπτιση και επεσα πανω στο Στεφανος!!

που ετσι θα βαπτισουμε το μωρακι μου αν ειναι αγορακι..

παντως για βαπτιση εμενα μου αρεσει η ανοιξη..

ουτε κρυο ουτε ζεστη και συνηθως καλος καιρος...

και οχι πολυ κινηση στις εκκλησιες και στα μαγαζια..

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι, ο άντρας μου ο πρίγκηψ Στέφανος του βασιλείου Προδρόμου Καρδίτσας!:tongue:;)

σοβαρά τώρα είναι πάρα πολύ όμορφο όνομα!:)

Μεχρι του προδρόμου καλά το πηγες! Εκείνο το Καρδίτσα τι το'θελες;:P:p:p:p:p:p

Αν και αναφερόμουν στο θηλυκό, και το αρσενικό πολυ καλό μου κάνει!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω μπηκα να πω ποια εποχη μου αρεσει για βαπτιση και επεσα πανω στο Στεφανος!!

που ετσι θα βαπτισουμε το μωρακι μου αν ειναι αγορακι..

παντως για βαπτιση εμενα μου αρεσει η ανοιξη..

ουτε κρυο ουτε ζεστη και συνηθως καλος καιρος...

και οχι πολυ κινηση στις εκκλησιες και στα μαγαζια..

Με το καλό! γερό να είναι και να κατουράει όρθιο!;)

πλάκα κάνω.:cool: υγεία και με έναν πόνο. να είναι γερό, όμορφο και καλότυχο!

να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και τον τοκετό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω γλυκεια μου...

μακαρι να πανε ολα καλα!!

(ποτε γυρνας στο parents?)

λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

θα μπω να ευχηθώ, να μαλλιοτραβηχτώ με καμιά που θα παρεξηγηθεί από το "Χρόνια Πολλά" και πάλι από την αρχή:rolleyes::tongue::lol::lol::lol:.:cool:

Link to comment
Share on other sites

λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

θα μπω να ευχηθώ, να μαλλιοτραβηχτώ με καμιά που θα παρεξηγηθεί από το "Χρόνια Πολλά" και πάλι από την αρχή:rolleyes::tongue::lol::lol::lol:.:cool:

Πάντως απ'ότι είδα συζητήθηκε ο αποκλεισμός σου αρκετά..

Τελικά γιατί σε καρτώσανε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ Στεφανία ψηφίζω. Τρελαίνομαι!

Σεβούλα έννοια σου κι έμεινα εγώ στα μετόπισθεν να αγωνίζομαι υπέρ πίστεως και πατρίδος...αν και δεν τη γλύτωσα κι εγώ την κάρτα...αλλά χωρίς "βαθμούς αξιολόγησης". Τι σημαίνει αυτό, ξέρει καμια να μου πει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kι εγώ Στεφανία ψηφίζω. Τρελαίνομαι!

Σεβούλα έννοια σου κι έμεινα εγώ στα μετόπισθεν να αγωνίζομαι υπέρ πίστεως και πατρίδος...αν και δεν τη γλύτωσα κι εγώ την κάρτα...αλλά χωρίς "βαθμούς αξιολόγησης". Τι σημαίνει αυτό, ξέρει καμια να μου πει?

στα μαζεύουνε να σου τα δώσουν πακέτο αν την ξανακάνεις την επανασταση, μπουμπουλίνα κι εσύ!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αφού ξέρειιιιιιιι........... τσουπ πάει και τα πετάει!!! Δεν μπορεί με ΤΙΠΟΤΑ να το κρατήσει κλειστό!!! α ρε σέβη, φιλιά πολλά κούκλα μου!!!:P

η Λευκή με έχει μάθει;)

μάκια αγαπούλα μου!:D

Link to comment
Share on other sites

στα μαζεύουνε να σου τα δώσουν πακέτο αν την ξανακάνεις την επανασταση, μπουμπουλίνα κι εσύ!:lol:

Ναι είδες? Τόσον καιρό με υπερκάλυπτες...έπρεπε να φύγεις για να λάμψει το άστρο μου! :lol::lol::lol:

Δηλαδή θες κοντά μήνα για να γυρίσεις, ε? Ωχωχωχ δεν με βλέπω καλά...μάλλον για δύση πάω! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα έννοια σου κι έμεινα εγώ στα μετόπισθεν να αγωνίζομαι υπέρ πίστεως και πατρίδος...αν και δεν τη γλύτωσα κι εγώ την κάρτα...αλλά χωρίς "βαθμούς αξιολόγησης". Τι σημαίνει αυτό, ξέρει καμια να μου πει?

Αν κατάλαβα καλά έχει να κάνει με τις αγγελίες και κατα πόσο είσαι σωστός στις συναλλαγές σου.Τώρα αν το επεκτείνανε και ως προς την συμπεριφορά, δεν ξέρω...

σεβουλα, τσούχτρα, τόλμησες να πεις χρονια πολλά;

τς τς!!! Απαράδεκτη!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά έχει να κάνει με τις αγγελίες και κατα πόσο είσαι σωστός στις συναλλαγές σου.Τώρα αν το επεκτείνανε και ως προς την συμπεριφορά, δεν ξέρω...

Όχι, δεν ήτανε γι' αυτό, καμία σχέση. Δεν έχω συναλλαγές, μόνο κάτι κουπόνια έχω δωρίσει.

Τη μια κάρτα την έφαγα γιατί άνοιξα θέμα που προϋπήρχε, σ' αυτό ΟΚ, αλλά την άλλη γιατί λέει ήτανε πολύ μεγάλη η υπογραφή μου (που την έχω εδώ κι ένα μήνα), το ίδιο απόγευμα που έκανε ένα σχόλιο αναφορικά με τους εγκληματίες μετανάστες... :rolleyes:

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...