Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Ήρθε η ώρα...!

Οπως συνηθίζουμε τα τελευταία 15 {!) χρόνια, ανοίγουμε και πάλι το αγαπημένο μας θέμα.

Δεν μας βοηθάει ο καιρός...

Είναι νωρίς, θα πουν κάποιοι ακόμα...

Κι όμως.. έρχεται ακρβώς στην ώρα που χρειάζεται.

Η ώρα να ξεφύγουμε από την καθημερινοτητα.. από τα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν όλους... να νιώσουμε τη θαλπωρή, τη ζεστασιά στην καρδιά μας και η μία να γλυκάνουμε την άλλη.

Να οργανώσουμε τις λίστες μας...

Να ετοιμάσουμε τα γλυκά μας...

Να επιλέξουμε τους στολισμούς μας

Ν ανταλλάξουμε μαγικές στιγμές

Ν ακουσουμε τα τραγούδια που λατρεύουμε

Να συζητήσουμε τις οικογενειακές, χριστουγεννιάτικες συνήθειες που έχουμε

Δηλώστε παρουσία και κάντε βουτιά στην μαγεία! ;)

now_zpsen4zcmw2.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηδη ανεβηκα στο παταρι να ξεδιαλινω οολααα τα χριστουγεννιατικα και νομιζω οτι φετος τερμα το χρυσο,παει και το κοκκινο ψηφιζω απολυτα λευκο και διαφανεια γυαλινη παντου....

νομισα θα μουν παλαβη απ τον Οκτωβρη μηνα και δεν τολμουσα πουθενα να το πω μα Ειρηνη χαιρομαι που κι εσυ εισαι παντα στις επαλξεις και φερεις το πνευμα και τη μαγεια των γιορτων.:P

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Ήρθε η ώρα...!

Οπως συνηθίζουμε τα τελευταία 15 {!) χρόνια, ανοίγουμε και πάλι το αγαπημένο μας θέμα.

Δεν μας βοηθάει ο καιρός...

Είναι νωρίς, θα πουν κάποιοι ακόμα...

Κι όμως.. έρχεται ακρβώς στην ώρα που χρειάζεται.

Η ώρα να ξεφύγουμε από την καθημερινοτητα.. από τα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν όλους... να νιώσουμε τη θαλπωρή, τη ζεστασιά στην καρδιά μας και η μία να γλυκάνουμε την άλλη.

Να οργανώσουμε τις λίστες μας...

Να ετοιμάσουμε τα γλυκά μας...

Να επιλέξουμε τους στολισμούς μας

Ν ανταλλάξουμε μαγικές στιγμές

Ν ακουσουμε τα τραγούδια που λατρεύουμε

Να συζητήσουμε τις οικογενειακές, χριστουγεννιάτικες συνήθειες που έχουμε

Δηλώστε παρουσία και κάντε βουτιά στην μαγεία! ;)

now_zpsen4zcmw2.jpg

Αν και δεν πολυδηλωνω παρουσια και συνηθως απλα παρακολουθω το θεμα αυτο το περιμενα πως και πως γιατι και με τις 2 μικρες μου ολο για Χριστουγεννιατικα παρτυ και κατασκευες λεμε!!!

Καλη αρχη και φετος!!!Μακαρι οι καρδιες ολων μας να γινουν μικρες φατνες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το 1ο ξωτικό!

Έκανες ποδαρικό και χαίρομαι τόσο, που μας βρήκες αμέσως!!!!

Να είσαι σίγουρη, κορίτσι μου, πως δεν είσαι παλαβή και πως θα γεμίσει ξωτικά το θέμα μας! Είναι κι άλλες εκεί έξω σαν και μας.. :) . Θα νιώσεις πως είσαι ανάμεσα σε φίλους, θα γεμίσουν τα μέσα σου και θα ηρεμείς, κάθε φορά που θα επισκέπτεσαι το θέμα μας.

Χαίρομαι πολύ επίσης, που ήδη έχεις πάρει τις αποφάσεις σου για το χρώμα που θα επιλέξεις!

Έχουμε πολλά-πολλά να πουμε! ;)

Καλώς σε βρήκα!

Ηδη ανεβηκα στο παταρι να ξεδιαλινω οολααα τα χριστουγεννιατικα και νομιζω οτι φετος τερμα το χρυσο,παει και το κοκκινο ψηφιζω απολυτα λευκο και διαφανεια γυαλινη παντου....

νομισα θα μουν παλαβη απ τον Οκτωβρη μηνα και δεν τολμουσα πουθενα να το πω μα Ειρηνη χαιρομαι που κι εσυ εισαι παντα στις επαλξεις και φερεις το πνευμα και τη μαγεια των γιορτων.:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πολυδηλωνω παρουσια και συνηθως απλα παρακολουθω το θεμα αυτο το περιμενα πως και πως γιατι και με τις 2 μικρες μου ολο για Χριστουγεννιατικα παρτυ και κατασκευες λεμε!!!

Καλη αρχη και φετος!!!Μακαρι οι καρδιες ολων μας να γινουν μικρες φατνες!

...ήρθες στο θέμα, με μία από τις ωραιότερες ευχές, που έχω ακούσει ποτέ στο θέμα αυτό.....!

Σ ευχαριστούμε! Υπέροχη ευχή!

Καλώς ήρθες, Άσπα που! Σ ευχαριστω, που δήλωσες παρουσία. :D

Χαίρομαι πολύ που ξέρεις ήδη το θέμα, εύχομαι να χαίρεσαι τα παιδακια σου και ελπίζω, να έχουμε ακόμα περισσότερα ενδιαφέροντα πράγματα!

Καλώς ήρθες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους! Χιχιχι και χοχοχο!

Ένας φίλος λέει "πάντα καλοκαίρι στις καρδιές μας"... Εγώ παραφράζω και λέω "Πάντα Χριστούγεννα στις καρδιές μας"! Γλυκιά περίοδος, γεμάτη αγάπη!

Καλό βράδυ με όνειρα γλυκά, συντροφιά με μια εκ των πιο αγαπημένων μου εικόνων!

f9e15171c55b6f50e06be796c8985050.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! Χιχιχι και χοχοχο!

Ένας φίλος λέει "πάντα καλοκαίρι στις καρδιές μας"... Εγώ παραφράζω και λέω "Πάντα Χριστούγεννα στις καρδιές μας"! Γλυκιά περίοδος, γεμάτη αγάπη!

Καλό βράδυ με όνειρα γλυκά, συντροφιά με μια εκ των πιο αγαπημένων μου εικόνων!

f9e15171c55b6f50e06be796c8985050.jpg

Λατρεμένο, πιστό ξωτικό, καλώς ανταμώνουμε και φέτος!

Ταξίδεψέ μας, στα μαγικά σου μέρη!;)

Έχουμε πολλά να πούμε και εδώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να με και εγω.β¦!!! Τι ωραια τα χριστουγεννα ειναι απο τις αγαπημενες μου γιορτες!!!!

Καλώς ήρθες, Χαρούμενη Μαμά!

Και μένα.. είναι η πιο αγαπημένη μου εποχή.. νιώθω όμορφα, ήρεμα, γεμάτη!

Ελπίζω να νιώσεις όμορφα, στο θέμα αυτό! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα!φετος λεω να συμμετεχω στο θεμα οσο μπορω..περυσι κ προπερσι ταξιδευα με τις εικονες που βαζετε..!τα τελευταια χρονια τα χριστουγεννα εχουν πιο πολυ σημασια για μενα ως μαμα πλεον.η κορουλα μου ειναι 2ετων αλλαδ ξερω αν θα μπορουσαμε να κανουμε φετος που καταλαβαινει πιο πολλα πραγματα λογω οτι θα εχουμε κ τον μπεμπη!τον περιμενουμε μεσα νοεμβρη!θα προσπαθησω ομως για χριστουγεννιατικα μπισκοτακια κ βασιλοπιτα τουλ.επισης στολιζουμε τουλ 1μηνα.μου φτιαχνει τη διαθεση να βλεπω το δεντρο κ μαλιστα βραδυ,σκοταδι με τα λαμπακια κ να πινω παλιοτερα κρασι κ πλεον σοκολατα..εγω εχω μπαλες σε χρυσο η λευκο η κοκκινο οποτε καθε φορα κανω διαφορετικο συνδυασμο η μονοχρωμια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Τα χριστουγεννα παντα ηταν απο τις γιορτες που δεν περνούσα καλα ποτε δεν μου εκαναν ιδιαίτερη αισθηση και ειμαι γενικα Καλοκαιρινός τυπος, φετος ομως περιμενω το πρωτο μου παιδακι και ο πελαργός θα μας κανει παράδοση τον Δεκεμβρη (20/12) οποτε απο φετος τα Χριστουγεννα θα ειναι η αγαπημένη μου γιορτη γιατι θα παρω το καλυτερο δωρο της ζωης μου!

Ανυπομονω!


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

HO HO HO!!!

Καλημέρα σε όλες!

Ανυπομονούσα είναι η αλήθεια!!!:P:p:p

Εύχομαι μόνο τα καλύτερα και ας βρούμε όσο περισσότερη γαλήνη και χαρά μπορούμε, έστω και στα μικρά αλλά απολύτως σημαντικά πράγματα στην ζωή μας. Ας χαρούμε αυτή την περίοδο της προετοιμασίας με τα παιδάκια μας αλλά και με όλη την παρέα των ξωτικών!

Με μια κούπα φρέσκο και μυρωδάτο καφέ στο χέρι, ας αρχίσει και φέτος αυτο το ταξίδι!

12357311_1018239844893183_1592544151_n.jpg?ig_cache_key=MTE0MTg4NjU1MzA1NDc3MTMyMw%3D%3D.2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...