Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ποιά είναι η διαδικασία της ωοληψίας?


Recommended Posts

Κορίτσια είμαι καινουργια στο forum. Ξεκινάω εξωσωματική σε ενα πολύ καλό κέντρο της θεσσαλονίκης και θα ήθελα να με ενημερώσετε για τη διαδικασια της ωολληψίας,γιατί έχω διαβάσει και ακούσει διάφορα ... σας ευχαριστώ εκ των προτέρων ..

Επεξεργάστηκαν by CoffeeMaker
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Και καλη επιτυχια στη προσπαθεια σας, ειμαι κι εγω απο εξωσωματικη και σε οτι μπορω να βοηθησω πες μου χαρα μου.

Για την ωοληψια η διαδικασια ειναι μια ελαφριά μεθη θα κοιμηθεις δλδ οσο σου παιρνουν τα ωαρια απο τις ωοθηκες δεν ποναει καθολου μετα ξυπνάς και πας σπιτι κανονικα.απλα λογω μέθης καλο ειναι να μην πας δουλεια μετα πχ η να μην οδηγήσεις κλπ οτι απαιτεί δλδ προσοχη και συγκέντρωση.αυτα εν ολίγοις αν ο γιατρος ειναι καλος δεν θα υπάρξει καθολου πονος δεν ειναι επεμβαση ετσι κι αλλιως. Και σε λιγα λεπτα τελειωνει.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση! Η αλήθεια είναι πως τώρα ανακουφίστηκα λίγο και βέβαια αν σκεφτείς πως ο σκοπός είναι ιερός, ξεχνάς τα πάντα ... ! Θεωρώ πως θα είναι ο πιο γλυκός μου ύπνος και θα παρακαλάω το θεό να πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,ειλικρινά με ενθαρρύνετε. Με τον άντρα μου ακούσαμε πολύ καλά λόγια για τη New Life και αποφασίσαμε να την κάνουμε εκεί και η αλήθεια είναι πως το προσωπικό τους σε κερδίζει απο την πρώτη κιόλας επίσκεψη. Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία,ειλικρινά με ενθαρρύνετε. Με τον άντρα μου ακούσαμε πολύ καλά λόγια για τη New Life και αποφασίσαμε να την κάνουμε εκεί και η αλήθεια είναι πως το προσωπικό τους σε κερδίζει απο την πρώτη κιόλας επίσκεψη. Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!

Καλή επιτυχία Ειρηνάκι

Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς :tongue::tongue::tongue: Η ωοληψία είναι ότι ποιο ανώδυνο υπάρχει ελαφριά μέθη κάνεις και δεν καταλαβαίνεις τίποτα :roll::roll: Σου εύχομαι σύντομα με μια τεράστια χοριακή ;);)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας,ειλικρινα!! Εμπιστεύομαι τον γιατρό μου,δε τον γνωριζω πολύ αλλα λένε τα καλύτερα.Ελπίζω να πετύχει και να βιωσουμε κι εμείς το θαύμα της μητρότητας. Όλα είναι στα χέρια του θεού. Ειλικρινά το αν είναι 2 ή 3 ή 1 δε με απασχολει καθολου. Μόνο η υγεία με νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημερα σας μερα κ απο εμενα! Ευχομαι σε ολες να πραγματοποιηθει το ονειρο σας!!Ειμαι νεο μελος στο forum , αλλα ανα πασα στιγμη με εχετε βοηθησει αρκετα με τις συζητησεις σας!! Θα ηθελα την συμβουλη-αποψη σας στο ζητημα που με απασχολει. Εχω πολυκυστικες.. οποτε οπως καταλαβαινετε.. αστατος κυκλος.. μονο που αυτη τη φορα η καθυστερηση ειναι αρκετα μεγαλη. Ο μεγαλυτερος κυκλος μου ,αν θυμαμαι καλα εχει τυχει να ειναι 48 μερες το πολυ. Τωρα εχω να δω περιοδο απο 28/12/16.. δηλαδη ο κυκλος μου εχει φτασει τις 54 μερες. Εκανα χθες στις 20/2/17  δυο τεστ εγκυμοσυνης κ βγηκαν αρνητικα. Ολοι μου λενε πως εχουν διαισθηση οτι ειμαι εγκυος ακομα κ ατομα που δεν γνωριζουν για την καθυστερηση μου..αλλα μετα τα τεστ εχασα καθε ελπιδα.. σκεφτηκα να περιμενω μεχρι 28/2 να παω να κανω μια χοριακη. Το θεμα ειναι θα δειξει;; ηρθα σε επαφη τις "γονιμες μερες" τον προηγουμενο μηνα κ πριν την αναμενομενη περιοδο μου. Καμια δικη σας εμπειρια;;; :?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...