Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

emq3n4KKPdk

Αυτό μου αρέσει να το ακούω τις συννεφιασμένες μέρες!!!

εμενα μου αρεσει στο αυτοκινητο αυτο το τραγουδι!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλέ σταζει το σπιτι σου? ή κατουρηθηκε ο μπεμπης?

:D:D:D

χαχαχαχα οχι, μωρέ σταζει η μυτη όλων, επισης εκεινη την ωρα εχυσε ενα φλυτζανι χαμομηλι η κιουρία χαχαχαχαχα

οοοοοοοοοοοχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιι δεν νταουνιαζομαι εγω, ποτε ποτε ποτε.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια από τη βροχερή Θεσσαλονίκη!

Στα καλά καθούμενα έχει ρίξι 2 μπόρες ξεγυρισμένες!

Πολύ κουραστική μέρα... Πήγατε στη Βαρβάρα? Βραχήκατε?

Άφρο υπομονή θα είμαι και εγώ μαζί σου μόλις γυρίσω! Θα πεινάμε μαζί...

Η φίφη ενώ με διαβεβαίωνε στο τηλέφωο ότι θα κοιμηθεί εύκολα χωρίς γάλα τον ψιλοέπηξε το Χαβιέ... Αλλά ο άμοιρος μου είπε ότι συνεργάστηκαν πολύ καλά και ότι έκανε ήταν μετά από συνεννόηση μαζί της... Απλά είχε αέρια και γι αυτό ταλαιπωρήθηκε... Τον χορεύει για τα καλά τον μπαμπά της εεε?

Πάω να την πέσω γιατί αύριο στις 9 ανοίγω εγώ τη μέρα!!!!

Φάγαμε κάτι σουτζουκάκια στα κάρβουνα άλλο πράγμα!!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

ελενη θεσ/νικη εισαι? πως και απο την γειτονια μας?

περαστικα βρε κοριτσια σε ολους... τι να πω... δεν θελω να επαναλαμβανομαι αλλα ποτε θα τελιωσουν επιτελους αυτες οι παλιοιωσεις....

φελινι απιστευτο αυτο που συνεβει...ντροπη...

τελικα συναντηθηκατε? βραχηκατε?


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι καλέ δε βραχήκαμε, αφού δεν ήρθε η Τατιάνα! :tongue:

Μια χαρά ήτανε, είναι πολύ ωραία η παιδική χαρά την άνοιξη, μυρίζει χαμομήλι!

Μετά πήγαμε λίγο και στη μικρή του Θησείου!

Ο Ιάσονας γύρισε και με ανανεωμένο λεξιλόγιο, χεχε!

Λενιώ, τι κάνεις στην συμπρωτεύουσα, συνεδριακό τουρισμό; Που σε πήγαν για φαγητό;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Χρονια πολλα στην συμπεθέρα μου και στην κουμπάρα μου! Πολυχρονες κοριτσαρες, να σας χαιρομαστε όλοι εμεις που σας αγαπάμε!

Χρονια πολλα και στο Ειρηνάκι, να το χαιρεσαι το κουκλί σου Αθηνούλα και να σε τρελλαινει με τα ναζια της και τις ατάκες της!

ναι ρε μηπως φταιω και για το δντ, τον σεισμό στην ιαπωνια, το φαινομενο του θερμοκηπίου, κτλ

Εννοείται!!! Τατιανουλα μου, σάγαπάμε πολυ πολυ!!!

Άφρο υπομονή θα είμαι και εγώ μαζί σου μόλις γυρίσω! Θα πεινάμε μαζί...

....

Φάγαμε κάτι σουτζουκάκια στα κάρβουνα άλλο πράγμα!!!!

ναι, ναι φαε σουτζουκακια και πεταξε τομας στα μουτρα.... Πλακα πλακα αμα πεις οτι θα κανεις κ συ διαιτα σιγουρα θα με βοηθήσεις γιατι φαντασου να βρεθουμε, εσυ να μπεκροπίνεις και γω να πινω σουρωτες..... βεβαια εγω θα πρεπει να κανω κανα εξαμηνο διαιτα, οποτε αν τα καταφερω να την κρατησω σιγουρα θα συμβει αυτο, αλλα εστω στην αρχη...

Μια χαρα θα η Φιφη, μην αγχωνεσαι. Για πρωτη φορα ειναι τελεια, οποτε τωρα ανοιγει κ ο δρομος και για άλλες φορες!

Α, ξεχασα να σχολιασω και τον Αλέκο για το σχολείο, και στα 16 τα ιδια θα σου λενε, το παιδι ειναι κ θα ειναι πρώτο!

Α, Τατι, φορτωσα απιστευτα με τα αρθρα που εβαλες αλλα αυτο που με εβγαλε απο τα ρουχα μου ηταν η αδιαφορια των συναδελφων οταν τους το ειπα. "Ε, και..." μου λενε, "περιεργο σου φαινεται?" Μα ειναι δυνατον????


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άφρο, σου είπε και για γυμναστική?

Εννοειται... Το θεμα ειναι οτι εγω απο μονη μου δεν ξεκιναω να παω για τρεξιμο κτλ, γιαυτο ηθελα να συμμετεχω σε κατι με προγραμμα, εστω και σε γυμναστηριο για κανα power yoga, pilates κτλ. Δυστυχως ομως δεν εχει τπτ κοντα μου της προκοπής, και δεν θελω να τρωω και μια ωρα στο πηγαινε-ελα με το αμαξι... Ξερεις τπτ καλο?


Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααα Μυρτακο μου με αστείρευτη φαντασία και δημιουργικότητα!!!

Χρόνια πολλά στην κρητικιά αγορομάνα, να σε χαίρονται και να χαίρεσαι τους άντρες σου!!!

Και βεβαίως χρόνια πολλά στην απόλυτη φάτσα της παρέας, στο υπεράτομο, το Ρηνάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αθηνάκο να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις το αλάνι σου.

Βροχηηηηηηηηηηηηηηηηηη... που είσαι τατάκι μου τουτη την βροχερή ώρα;

Πολύ ωραία στην κυρία Βαρβάρα, φοβερές κουνιες και μυριζε τόσο πολύ το χαμομήλι... υπέροχα ήταν... αν και μου έβγαλε την πίστη ο νικολάκης, δεν κάθησε τον κώλο του σε ένα μέρος να σκάψει λίγο, όλο κάπου σκαρφαλωμένος ήταν ή τσαμπουκαλευόταν με κάποιο άλλο μωρό. Η ηλικία των τριών είναι ο απόλυτος παράδεισος, δεν υπαρχει μέτρο σύγκρισης.

Ελένη κάαααααααθαρμα ανέβηκες θεσσαλονίκη και δεν είπες κουβέντα. Ζηλεύωωωωωω...

Αφρο τέκνο μου καλά κουράγια με τη δίαιτα... Δεν σε φοβάμαι, εδώ έκανες πόσο καιρό αποχή απ'τα γαλακτοκομικά χωρίς γκρινιες, τώρα θα μασήσεις;

Εγώ μολις γονάτισα κάτι φασολάκια... έχω αποκτηνωθεί εντελώς λέμε!!!

Αναστασάκι μου τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!

Καλα ειμαστε σημερα κ χτες δηλαδη δεν ξαναεκανε τιποτα! Βρε λετε να εχει δικιο ο αδερφος μου που λεει οτι ο Μητσος εχει βρει πατεντα απο τωρα κ ανεβαζει πρωι δεκατα για να μην παει σχολειο? Για να αρχισω να το σκεφτομαι... Παντος σημερα μετα την χτεσινη απαλεψια σπιτι- γυρισα σερναμενη με πιεση 8-4 κ τρομερες ζαλαδες - κ δεν ειχαμε εξοδο , σημερα το πρωι μεχρι να παω να παρω το μπουφαν του εφυγε απο το σπιτι κ στο τσακ τον προλαβα κατο στην εισοδο. Που πας ρε Μητσο του λεω γιατι εφυγες απο το σπιτι? Απαντηση "Παω σχολειο με τα ποδια αφου αργεις ...."

Λεγκω γονεις κ πεθερικς απλα δεν παιζονται οτι κ να γινει παντα θα μας σπανε τα νευρα. Μηπως στο φερνουν απ εξω απ εξω μεχρι να σου πουν οτι το ενα παιδι πρεπει να παει να μεινει μαζι τους ? Γιατι με αυτα που λενε για απομονωση του Νικολα εγω το καταλαβαινω... Επεισης μπορεις να τους πεις οτι απο δω κ περα θα τον βαλετε σε μια ωριαοτατη γυαλα ... Βρε πανε καλα οι ανθρωποι ? Κ μονο που τα λενε αυτα θα επρεπε να ντρεπονται ....

Μαριλενα κ εμεις στο σινεμα ετσι ειμασταν πριβε εμεις κ αλλη μια μαμα με το κοριτσακι της!

Για την συναντηση σημερα εμεις δεν ψηνομαστε γιατι 6 εχω γυναικολογο κ δεν με βλεπω να τελειωνω πριν τις 7 κ . Μεχρι να παω σπιτι να παρω Μητσο να ερθω θα εχει κλεισει.

Αυτα τα ολιγα, αα δεν σας ειπα στην δουλεια του αντρα μου την αλλη βδομαδα τους ξεκινανε το εκ περιτροπης εργασια. Τους ειπαν καθε βδομαδα η καθε 15 μερες δεν εχουν αποφασισει ακομα δεν θα δουλευουν για μια μερα..... Μια χαρα ειμαστε .....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά στη Μυρτούλα και τη Ροζαλίτα!

Χρόνια πολλά και στο Ειρηνάκι, Αθηνά να τη χαίρεσαι!

Ελένη, άτιμη, μας πετάς στα μούτρα εκειπέρα σουτζουκάκια και Θεσσαλονίκη και την κάνεις με ελαφρά!:mad:

Λέγκω, καλά να πάθεις αφού δεν ακούς τις σοφές συμβουλές των παλιών να δέσεις τον Νικολάκη, κυνήγα τώρα!:tongue::tongue:


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...