Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Ου ου τι κανετε?

Βρε Αφροδιτακο τι ειναι αυτο το πραγμα με την γαστρεντεριτιδα φετος? Κοιτα κ εγω απο οτι ξερω η δηλητηριαση σε "πιανει "αμεσως λιγο απιθανο να μεσολαβησουν 2 μερες τι να πω. Ειδικα με αυγο μετα απο λιγο θα σε πηγαινε τριες κ μια κ θα γινοσουν κατακιτρινη. Περαστικα σας βρε! καλα εκανες κ δεν τον πηγες σχολειο θα αισθανεται καλυτερα κ αυτος σπιτι. Μην αγχωνεσαι για την τουρτα κ που το προσπαθησες σε αυτην την κατασταση πολυ ητανε!

Κ εμας Μητσος χτες αφου γυρισαμε απο το παρκο το μεσημερι ελεγε ποναει η κοιλιτσα κ το φοβηθηκα αλλα τελικα το γλιτωσαμε θελω να πιστευω ισως ηταν επειδη δεν ειχε φαει τιποτα κ ηπιε μονο χυμο να τον θερισε. Εκανε τα κλασικα δεκατα του κ μετα μες στην τρελα.

Δαναη προσχη με τις συσπασεις μην ξανοιγεσαι! Αντε αντε να παιρνουμε σειρα!

Βρε κοριτσια φετος ανοιξη δεν ειδαμε αλλα ετσι οπως παει δεν θα δουμε κ καλοκαιρι! Ολη η βδομαδα με συννεφια -καμια βροχη να σπαει η μονοτονια - κ κρυο ειπανε! Χαλια ως τον Αυγουστο θα εχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα σε όλες! καλά είμαι πτώμα σήμερα...είχα καλέσει 15 άτομα για βάφλες...ευτυχώς που βοήθησε ο άντρας μου..θα το σκεφτώ για να ξανακάνω κανένα παρόμοιο τραπέζωμα μέχρι να γεννήσω!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! φου φου λαμβάνετε;;;

Περαστικά αφροδιτάκο και λοιποί άρρωστοι... Το νου σου που λέει και το λεγκίδιο να επιστρέψεις ακμαιότατη για τα 2α γενέθλια του Αγγελούκου. Ματς μουτς!

Ντανσεμίδιο και τζενάκο θα πω αυτό το κοινό που λέμε πάντα αλλά πραγματικά το νιώθω... πως πέρασε έτσι ο καιρός!

Να στείλω και άπειρα ταπ ταπ στην πλάτη προς μαριλένα και λέγκω... μήπως θέτε την δικιά μου; σας την χαρίζω!

Ο χειμώνας ξαναγύρισε, το φελινόσπιτο έχει ταυτιστεί με τα ανεμοδαρμένα ύψη. Κατά τα άλλα έχω μαζέψει απίστευτη δουλειά για τον μαιο και δεν με βλέπω να τα προλαβαίνω με τπτ... γράφτηκα και σε ένα κορς 3-4 ιουνίου και πρέπει να διαβάσω και εκεί... και αυτομουτζώνομαι συνέχεια, άσε που αν κοπώ θα γίνω ρεζίλι των σκυλιών, των γατιών κλπ, τρομάρα μου τί τα θέλω τα κορς;;;;


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κ καλο χειμωνα να εχουμε!

Αφροδιτακο χρονια πολλα να τον χαιρεσαι τον γιγαντα! Γερος κ ευτυχισμενος να ειναι παντα!

Τατιανα χαρας το κουραγιο σου! Κ εμενα τον τελευταιο καιρο δεν μου αρεσει καθολου μα καθολου η δουλεια μου κ οι αλλαγες που εχουν γινει αλλα προς το παρων καθομαι στα αυγα μου να γεννησω με το καλο κ μετα βλεπουμε ..... Οντως περασε πολυ γρηγορα νομιζω ο καιρος αυτη την φορα, στο Μητσο αιωνας μου ειχε φανει, αλλα που να προλαβω να βαρεθω τωρα με τοσο τρεξιμο με τον ταρζαν εδω με τα χιλια ζορια προλαβαινουμε τα βασικα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Χρόνια πολλά στο γκομενάκι απ'την άπω ανατολή!!! Αφροδίτη βγες απ'τη χέστρα και πες μας τι έγινε με την τουρτα:D Να τον χαίρεσαι κοριτσάρα!

Να στείλω και άπειρα ταπ ταπ στην πλάτη προς μαριλένα και λέγκω... μήπως θέτε την δικιά μου; σας την χαρίζω!

Άντε και μεις την παίρνουμε οι ασθενείς σου θα συμφωνίσουν λες;:tongue: Να σε ρωτήσω ρε μωρό, τι είναι αυτό το πρόστυχο, το κορς που ανέλαβες;

Ρε Τζενάκο τι γίνεται με τη δουλειά του Τ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά στο βαφτιστηράκι μου, να είναι πάντα γελαστός, ζωηρός και με χαρακτήρα!!!! Ελπίζω να εχει συνέλθει το αφροδιτόσπιτο!

Λοιπόν μια και κάνουμε ευχές, εγώ θέλω τη δουλειά που κάνω, αλλά με λεφτά και όχι χαρτζηλίκι!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Xronia polla Αφροδιτάκο μου να χαίρεσαι τον μπουμπουκι σου!!!!!!

πειτε μου ρε σεις πως βαζετε τα γιου τουμπια ενσωματωμενα, εχω δοκιμασει τα παντα! (με ουλτεξ δεν λουστηκα μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρ)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...