Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημέραααααααααααα !!!! Πως ειστε αγαπημένες ???

Χρονια πολλά στον Αγγελουκο , γερος και ευτυχισμένος να ειναι πάντα !

Αφροδιτάκι μου να τον χαιρεστε και περαστικά ! Σε ξέκανε λε παιδι μου , τι θες τις διαιτες ?

Επιστρεψαμε πριν λιγες μερες , μια χαρά ηρθαμε στη Γερμανια να δουμε ηλιο και να βαλουμε τα κοντομάνικα που κουβάλαγα σαν γαιδουρι σε ολη την περιοδια μου ανα την Ελλάδα . Δεν ηταν οτι καλυτερο αυτο το ταξίδι αλλα και μονο οι συναντησεις μας θα με εκαναν να το επαναλάβω !!!

Ασε Μυρτουλι απο και περα θελουμε ενα χιλιαρικάκι για να κατεβουμε οι τρεις μας στην Ελλάδα , οποτε το Σαντιάγκο μια χαρά ακουγεται . Το θεμα ειναι που θα βρεθουν τα 1000 ποσο περισσοτερα τα 2500 !!!

Η φακη , με το ετσι θελω , αγορασε ενα ολοσωμο μαγιο . Δεν το ξεκολησε απο το κορμι , μεχρι και μπανιο με αυτο εκανε . Δυστυχως στεγνωσε και τωρα το ξαναφορεσε ...Εχει γουστο να μου ζητάει να παμε παιδικη με το μαγιό !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου Λαμπρινή!!!

Τι, έχει ζέστη στη Γερμανία;

Η Λήδα έχει φάει παρόμοιο κόλλημα με τη φακή, θέλει να φοράει συνέχεια ένα κορμάκι μπαλέτου. Θέλει να το φορέσει και στο σχολείο για να δουν οι φίλες της πως χορεύει. Γενικά θέλει συνέχεια και παντού να χορεύει και πρέπει να βρω μια σχολή χορού επειγόντως. Το άλλο κόλλημα είναι ότι για τα γεννέθλια της μια στολή Χιονάτης. Με έχει πρήξει, ''πότε έρχεται το καλοκαίρι'' ''πότε έρχονται τα γεννέθλια μου'' για να πάρουμε τη στολή...''να ρωτήσεις την Αφροδίτη από που πήρε τη στολή της Δανάης''...

Που να βρω στολή Χιονάτης καλοκαιριατικα μου λέτε;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites

Που να βρω στολή Χιονάτης καλοκαιριατικα μου λέτε;;;

Είμαι ο άνθρωπός σου!!

παραπροχτές, στα H&M στο RiverWest είδα κάτι στολές, μεταξύ αυτών και της Χιονάτης!

πες μου ότι δε παίζομαι, πες μου πες μου!!!


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Άρρωστη σήμερα η Ελένη και πρωί πρωί έπαιρνα γιαγιάδες να βολέψω τα παιδιά... Τελικά τα μοίρασα ένα ανά γιαγιά...

Θα πρέπει μετά τα 2 παιδιά να σου κάνουν και δώρο μια γιαγιά...

Καλά ακούω τα κολλήματα των κοριτσιών και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που θα ακολουθήσει...

Ήδη θέλει να βγαίνει έξω με τις παντόφλες!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι ο άνθρωπός σου!!

παραπροχτές, στα H&M στο RiverWest είδα κάτι στολές, μεταξύ αυτών και της Χιονάτης!

πες μου ότι δε παίζομαι, πες μου πες μου!!!

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ-ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ-ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!

(river west??????)

(οι καλτσούλες τι;; )


 

 

Link to comment
Share on other sites

το ριβεργουεστ ειναι διπλα στα ικεα στον κηφισο, το νεο εμπορικο κεντρο. γκουγκλισε κ συ λιγο βρε παιδι μου.... Ναι, σε ολα τα H&M που εχουν παιδικα πρεπει να εχει, εχω κ γω την αισθηση οτι το ειχα δει στο αβενιου παλιοτερα. Εχει σιγουρα και στα ELC που φοριεται κ αναποδα ως σταχτοπουτα, αλλα θελει ενα 50ρακι, καθολου βοηθητικο εξοδο αν κανεις αποταμιευση!!!

Ωραια να της παρεις μια, να την φοραει μαζι με την Δαναη γιατι κ αυτη δεν την ξεκολλαει απο πανω της! κ αυτη μου ζητησε στα γενεθλια της να την φοραει, χμμμμ:roll:. αμα τα κατενασω απο την μηχανη θα σας βαλω κ ενα βιντεακι που τη φοραει ο αγγελος, πολυ γελοιος λεμε. Η αληθεια ειναι οτι νομιζω οτι βλεπω τη δαναη πριν δυο χρονια.... και προχτες μια γειτονισσα μου τον ειπε κοριτσακι.... μηπως να το κουρεψω το παιδι?

Λαμπρινουλα, καλως μας γυρισες δικτυακα! Η φακιτσα ειναι σουπεεεεεερ λεμε!

Μωρη Λενιτο και γιατι δεν απεργεις κ τρεχεις να σκορπισεις τα παιδια απο δω κ απο κει? Εγω απεργω, αλλα μου φαινεται παμε για τριτη δοση τουαλετοεπισκεψεων... ηδη ειχα κατι επειδοδια, αν δεν σταματησουν παω για εξεταση, ετσι να φτιαξω τη μερα του αμοιρου του εργαζομενου στη βιοϊατρική...


Link to comment
Share on other sites

Αααααααχ, έφυγε η Ντου και με άφησε με αναπάντητα ερωτήματα!!!!

Aυτό με τις καλτσούλες κι εμένα μου δημιούργησε μια ανησυχία...:confused::tongue::tongue:

Έτσι, έτσι, ν' ακούω κι άλλες κόρες να έχουν τρελλές απαιτήσεις και συμπεριφορές, γιατί εμείς εχθές σκάσαμε μύτη στο κολυμβητήριο που πάει ο Έκτορας με το καροτσάκι με το μωρό της Ευτυχίας μέσα, με ένα παζλ επίσης μέσα (μόνο τα κομμάτια, όχι το κουτί, σκόρπια στο καλάθι του καροτσιού) και η κοντέσσα φόραγε και την τιάρα της! Κάτι κολυμβητές που κάνανε διατάσεις εκεί απ' όπου περνάγαμε, λέγανε "στην άκρη να περάσει η βασίλισσα":rolleyes::rolleyes: Και όχι μόνο αυτό, αλλά εκεί που περιμένουμε αμέριμνες στη στάση του Λεωφορείου βγάζει το λιποζάν απ' το τσαντάκι της και βάζει "καγιόν" και τρίβει και τα χείλια μετά να πάει παντού το καγιόν! :rolleyes: Πού να κρυφτεί μετά η δόλια μάνα;

Χρόνια πολλά στον Αγγελούκο! Περαστικά Αφροδίτη!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κουμπαρούλα, το είχα γκουγκλάρει, σιγά μην κρατιόμουν μέχρι να εμφανιστεί η ντουντούκα!

Λοιπόν είσαι να τους κάνουμε πάρτυ χιονάτη στα γεννέθλια; Θεέ μου, τι ψωνάρες κόρες, τι θα τις κάνουμε μου λες;;;;

Καλέ πως πέρασαν τον Αγγελο για κορίτσι, δεν τον μπερδεύεις με τίποτα, ούτε και με τη σχολή της χιονάτης να κυκλοφορούσε!

Κουράγιο με τη γαστρεντερίτιδα, κανόνισε μέχρι το Σάββατο να είσαι περδίκι!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης πρέπει να σας βάλω φωτογραφίες από το cult icon (έτσι γράφεται; ) την Κωνσταντίνα! Το τι της φοράει δε λέγεται! Έχουμε και τη Φιλοθέη που της ράβει μοντελάκια, νούμερο η Κωνσταντίνα σας λέω!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι, ν' ακούω κι άλλες κόρες να έχουν τρελλές απαιτήσεις και συμπεριφορές, γιατί εμείς εχθές σκάσαμε μύτη στο κολυμβητήριο που πάει ο Έκτορας με το καροτσάκι με το μωρό της Ευτυχίας μέσα, με ένα παζλ επίσης μέσα (μόνο τα κομμάτια, όχι το κουτί, σκόρπια στο καλάθι του καροτσιού) και η κοντέσσα φόραγε και την τιάρα της! Κάτι κολυμβητές που κάνανε διατάσεις εκεί απ' όπου περνάγαμε, λέγανε "στην άκρη να περάσει η βασίλισσα":rolleyes::rolleyes: Και όχι μόνο αυτό, αλλά εκεί που περιμένουμε αμέριμνες στη στάση του Λεωφορείου βγάζει το λιποζάν απ' το τσαντάκι της και βάζει "καγιόν" και τρίβει και τα χείλια μετά να πάει παντού το καγιόν! :rolleyes: Πού να κρυφτεί μετά η δόλια μάνα;

ts τσ τσ αγορομανες.... καλε ασε το κοριτσι να κανει οτι θελει! Τωρα μπορει και τα κανει και ειναι κ ωραια, αμα μεγαλωσει δεν θαμπορει. ολες αυτε ςπου βγαζουν το κραγιονακι κ βαφονται στη μεση στο δρομο, στα φαναρια το εχουν απωθημενο απο μικρες που δεν της αφηνενε:rolleyes::tongue:. Εγω την Δαναη την αφηνω παντως να κυκλοφορει κ με τιαρες κ πεπλα κ οτι αλλο θελει... Αμα τα βαρεθει μου τα δινει εμενα και τσουπ τα βαζω κ γω απο λιγο μιας και καλα δεν εχω που να τα βαλω:tongue::tongue::tongue:

Μυρτουλι, οπως και δηποτε, κρατα φωτο απο την κωνσταντινα!!!! Και για τωρα και για ενθυμιο!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή απεργία!!!

Οι κάλτσες αφορουν το κομπόδεμα βρε που θα κρύψεις στο συρτάρι. Εκεί σου λέει να μην είναι τρύπιες.

Με σκιάζετε μ'αυτά που λέτε για τα κορίτσια... Σοφούκι τελικά τι είναι το σποράκι; Άντε και θα σκάσω...

Να γκρινιάξω; Μας έχει λιανισει ο νικόλας... μα κοιμάται 11 παρα και στις 6 το πρωι είναι στο πόδι. Και δεν συζητάω για τα άπειρα βραδυνά ξυπνήματα... και κατα τη διάρκεια της ημέρας καμια ώρα αν θα κοιμηθεί. Και αυτό που μας διαλύει εντελώς είναι το κλάμα και τα ουρλιαχτα. Κάθε που ξυπνάει, ξυπνάει και η κυρία ελένη απο πάνω και η κυρία αντωνία απο δίπλα. Μιλάμε για υστερία, αφού πετάνε οι φλέβες στο λαιμό του. Ο δε θοδωρίκος έχει αρχίσει και παραμιλάει ο καψερός και πετάγεται στον ύπνο του. Αν υποψιαστώ ότι έχει μοιάσει στη μάνα μου αλήθεια σας λέω θα το αποκληρωσω!!!

Ουφφφφ τα είπα... τι άλλα λοιπόν; :-)

Link to comment
Share on other sites

το ριβεργουεστ ειναι διπλα στα ικεα στον κηφισο, το νεο εμπορικο κεντρο. γκουγκλισε κ συ λιγο βρε παιδι μου.... Ναι, σε ολα τα H&M που εχουν παιδικα πρεπει να εχει, εχω κ γω την αισθηση οτι το ειχα δει στο αβενιου παλιοτερα. Εχει σιγουρα και στα ELC που φοριεται κ αναποδα ως σταχτοπουτα, αλλα θελει ενα 50ρακι, καθολου βοηθητικο εξοδο αν κανεις αποταμιευση!!!

Ωραια να της παρεις μια, να την φοραει μαζι με την Δαναη γιατι κ αυτη δεν την ξεκολλαει απο πανω της! κ αυτη μου ζητησε στα γενεθλια της να την φοραει, χμμμμ:roll:. αμα τα κατενασω απο την μηχανη θα σας βαλω κ ενα βιντεακι που τη φοραει ο αγγελος, πολυ γελοιος λεμε. Η αληθεια ειναι οτι νομιζω οτι βλεπω τη δαναη πριν δυο χρονια.... και προχτες μια γειτονισσα μου τον ειπε κοριτσακι.... μηπως να το κουρεψω το παιδι?

Λαμπρινουλα, καλως μας γυρισες δικτυακα! Η φακιτσα ειναι σουπεεεεεερ λεμε!

Μωρη Λενιτο και γιατι δεν απεργεις κ τρεχεις να σκορπισεις τα παιδια απο δω κ απο κει? Εγω απεργω, αλλα μου φαινεται παμε για τριτη δοση τουαλετοεπισκεψεων... ηδη ειχα κατι επειδοδια, αν δεν σταματησουν παω για εξεταση, ετσι να φτιαξω τη μερα του αμοιρου του εργαζομενου στη βιοϊατρική...

Απεργώ πώς δεν απεργώ...

Από τη μια δουλειά όμως... Ήρθα στην άλλη....

περαστικά, πήγαινε για καμιά εξέταση...

Βρε την κοντέσα που πάει στο κολυμβητήριο με τη συνοδεία της!!!!

Σοφάκι είδες τί είναι το μωρό??? Λες να σου έρθει και άλλη πριγκιπέσσα?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...