Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

χαχαχαχα Εμείς βλεπουμε damages Μυρτω χθες ειδ ακι το φιναλε της πρωτης σεζόν καλαααααααααα μιλαμε Η ΣΕΙΡΑ τρελα Mind games, η μια καταλαβαίνει την αλλη συνεχως....

Πολυ ωραια Ευγενια αυτη δεν νομιζω να τη βαρεθεις στα σιγουρα!

Ελενη τι γλωσσα ρε μιλαμε χαχαχαχα τη συνταγη του μαντ την εχουμε αναλυση και στον γαλαξια χαχαχαχα

Τζενη ευχαριστω για τη προταση! Οταν θα κανω εταιρεια θα σε διορισω αρχισεφ!

(ο β ακόμα απλα θα κουβαλαει χαχαχαχαχαχα)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αθηνλα 40 ιντστες και δεν την λες τεράστια? εμας τοσο ειναι και μου φαινεται θηριο! θελω να την κρυβω!

εχω δει καποια επεισοδια damages που εδειχνε περσι στην τηλεόραση και εχω πιασει το νόημα...αλλα επειδη εχω δει και προς το τελος ενα δυο θα ειναι πολυ spoiler αν ξεκινησω να την βλεπω...(ασε που δεν υπαρχει χρονος ρε γμτ)

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα

πωπω τι νυστα κ αυτη με ξεκανε ο μικρος παλι χτες .. κ εχω κ το ΜΗτσο που ξυπναει απο τις 6:30 μην τυχον κ φυγω κ δεν τον παω σχολειο κ αργησει να ερθει το σχολικο να τον παει ...τι ορεξη κ αυτη ....

πολυ κουραζονατι στην κυβερνηση παντος δεν μπορειτε να πειτε, να σημερα παλι συναντηση εχει ο αντουαν με τον τουρκο υπουργο σημερα...... χαχαχα

Αντε τυχερη ειμαι αν μεινω χωρις δουλεια εχω καβατζα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ευγενακι κι εμενα τεραστια μου φαινόταν αρχικά, αλλα ολοι οι κουμπαροι φιλοι κλπ εχουν 42, 45 κλπ και μικροτερα σαλονια απο μας, οποτε συγκριτικα....

Τζενάκι υπομονη!!!

Οριστε χειμωνιασε! τι καταλαβατε? ε? χαχαχαχα Απευθυνομαι σε ολους που ακούω να λενε, αμαν πια εφτασε Οκτωβρης και ειανι για θαλασσα, αμαν πια ποτε θα δροσισει, ποτε θα φυγουν τα κουνουπια, κλπ

εεεεεε χαλοου, δεν ειανι προτιμοτερο να εχει ζεστη, να ευχαριστουμε τον καλο θΕουλη πς και γλιτωσουμε κανα μηνα θερμανσης?

Περυσι ειχα αναψει καλοριφέρ τελη Νοεμβρη, με λιγο κλιματιστικο οταν χρειαζόταν . Να δουμε φετος.... μας βλεπω μονο για τζακι και κονιακ με σταφιδες χαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αθηνουλα εσεις εχετε κ τζακι τυχεροι ειστε εχευτε εναλλακτικη.Εμεις να δουμε τι θα κανεουμε... Γιατι ποσο να το αναψεις κ το κλιματιστικο στο τελος θα την χρυσοπληρωσουμε την ΔΕΗ αντι το πετρελαιο... Γι αυτο καλυτερα ζεστη μεχρι οσο παει ....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσακια και για την δαναη (της περασε) και για την τιβι.

Περαστικά στη Δανάη εεεε τόσο καιρό είχε να αρρωστήσει... Και τώρα αύριο ποιός;;;

ε,ποιος αλλος? Ειμαι σπιτακι λοιπον με τη δαναη περδικι! ανεβασε και κατεβασε 2 φορες πυρετο, χωρις ντεπον χωρις τιποτα... ηταν που δεν ηθελα να παω στη δουλεια με τιποτα μαλλον και μου βρηκε δικαιολογια!:rolleyes:

Και καθομαι λοιπον και ρυθμισα το ιντερνετ στη τιβι, 42''. Και το ζητημα ειναι οτι ειχαμε κανα χρονο που το παλιο γαϊδουρι (crt) το ειχαμε βγαλει τελειως απο το σαλονι και ηταν αδειο και τωρα μου κακοφαινεται. ολοι μου λενε οτι θα συνηθισω, αλλα και εγω θέλω να την γυρισω πισω και να παρω μια 32'' μαξ... Ειναι και μικρο το σαλονι μας....

Αντε τωρα περιμενω να μου δωσετε το damages....

Επίσης, αρχισαμε τα πολυ παιδαγωγικά, να ασχολουμαστε απο προχτες βραδυ με τη τι βι για να τη ρυθμισουμε και καθε φορα που μας πλησιαζουν τα παιδια υστεριαζουμε "οχι, μη το πειραζεις αυτο", "προσεξε το καλωδιο", "πηγαινε να παιξεις κ ασε με να κανω τη δουλεια μου", "μην τη πιανεις" κτλ... Ελπιζω να ειναι μεχρι να τελειωσουμε με τις ρυθμισεις...

Μπραβο βρε Τατι, πολυ σε θαυμαζω με το τρεξιμό!

Πρεπει επειγοντως να αλλαξω δουλεια... Να κανω κατι πιο ελευθερο... κοριτσια στην δουλεια με τις τουρτες, με θελετε κ μενα?... θα κανω τον δοκιμαστη με μεγαλη επιτυχια!


Link to comment
Share on other sites

Χαχα, η μια να μην αναψει τζακι,η αλλη να μην στρωσει χαλι.... Θα ψοφησει απο το κρυο ο κοσμος φετος...

μυρτω... τελικα δεν σου εστειλα μνμ χτες, ξεχαστηκα... Μπας και το θυμηθηκες εσυ και κοιταξες?


Link to comment
Share on other sites

Αθηνααααααα προσοχή με τα τζάκια!!!! Τα παιδιά είναι τεκμήριο πια, πάνε τα επιδόματα τριτεκνίας! Πιο φτηνά θα σου βγει το πετρέλαιο!

Χα χα χααααααααααααα

Επίσης, αρχισαμε τα πολυ παιδαγωγικά, να ασχολουμαστε απο προχτες βραδυ με τη τι βι για να τη ρυθμισουμε και καθε φορα που μας πλησιαζουν τα παιδια υστεριαζουμε "οχι, μη το πειραζεις αυτο", "προσεξε το καλωδιο", "πηγαινε να παιξεις κ ασε με να κανω τη δουλεια μου", "μην τη πιανεις" κτλ... Ελπιζω να ειναι μεχρι να τελειωσουμε με τις ρυθμισεις...

Πρεπει επειγοντως να αλλαξω δουλεια... Να κανω κατι πιο ελευθερο... κοριτσια στην δουλεια με τις τουρτες, με θελετε κ μενα?... θα κανω τον δοκιμαστη με μεγαλη επιτυχια!

χα χα χααααααααααα

Χι χι!!!

Λοιπόν εχω να δηλώσω πως εχω επίσημα τη θεση του δοκιμαστη αφού ημουν σε πανελ γευσιγνωσιας στην προηγούμενη μου δουλεια!!!

αααααααααν καμμια φορά βαριεμαι να φαω τουρτιτσες τοτε οκ θα σε αφήνω να κανεις το βοηθό γευσιγνωστη!!

Εχμμμ εμεις εχουμε μια τβ με συναισθηματική αξια καθώς κ με αρχαιολογικη αξία μετραει????

Καλημεραααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα, η μια να μην αναψει τζακι,η αλλη να μην στρωσει χαλι.... Θα ψοφησει απο το κρυο ο κοσμος φετος...

μυρτω... τελικα δεν σου εστειλα μνμ χτες, ξεχαστηκα... Μπας και το θυμηθηκες εσυ και κοιταξες?

Εεε...χμμμ...μμμ..όοοοοοχι...δε μου λες, θέλει μόνο το μαξιλαράκι;Τον έργκο τον έχει;


 

 

Link to comment
Share on other sites

ναι, της τον πηρα δωρο, αλλα με επιασαν οι τσιγκουνιες για το μαξιλαρακι μιας και θα το χρησιμοποιησει τοσο λιγο-ισως και καθολου.

παω βολτα με την κορη μου γιατι οσο καθομαι σπιτι τοσο τρωω...


Link to comment
Share on other sites

Ουου! Καλημερες! Γιορταζε το Λεγκουιν λεει; Χρονια πολλααααα! Οχι μονο πολλα, και καλά εεεε;; Γιατι σου αξιζει, σαν τη Λ΄Ορεαλ ενα πραγμα κι εσυ :wink:

Ευχαριστω για τις ευχες για τον μπαμπα μας μπαι δε γουει, ωραια τα περασαμε, αν και λιγο πιο ησυχα απο το συνηθισμενο.

Πηγαμε λοιπον χωριο το σκ, ωραια περασαμε, κοιμηθηκαμε, φαγαμε, μαζεψαμε ψυλλους και γυρισαμε ανανεωμενοι! :confused: Φρικη οι ψυλλοι, το Σεμελινι και το αγορι μου εχουν τρελλαθει στη φαγουρα, τα σπυρια πολλαπλασιαζονται συνεχεια. Πηγανε δερματολογο χθες, τους εγραψε αντιβιωση, αεριους, κρεμες, ο χριστοπουλος κλασσικα λεει να μην τα παρουνε και εχουμε μπλεξει ολιγον τι...

Ευτυχως το Μυρτακι κι εγω τη γλιτωσαμε γιατι κοιμοτανε οταν αποφασισαν να πανε να δουνε τα ζωακια του γειτονα κι εγω εμεινα πισω μαζι της. Χα!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτηηηηηηηηη χαχαχαχαχαχαχαχαχα εννοειται προσοχη τα τζακια!!!!!!

για τετοια ειμαστε?

αχ εμας αυτο το αντιπαιδαγωγικο παντως κραταει ακομα απο τη μεριά του β, τον πιανει υστερια οταν πλησιαζουν σε επικινδυνη αποσταση απο τη τιβι και οταν βλεπει να πετανε παινχιδια κλπ.... ετσι μου ερχεται ωρες ωρες να την πετάξω απο το μπαλκόνι χαχαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...