Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαιρομαι Ελενακι που σας αρεσε, το χαρηκα παρα πολυ, ιδιως μολιες ειδα τις φατσουλες τους που ελαμπαν. Η Φιφη μια χαρα κεφια ειχε, πιασαμε εμει ςκουβεντα ου ου ου ου , απλα ειχε λιγο ντροπες!

Λοιπον φανταστικο το παρκο που εκανε το παρτυ η Ελενη και το τι ειχε ετοιμασειιιιιιιιιι καλα απιστευτη, τηγανιες, κοτοπουλα, μπουκιτσες, μπομπες, σαλατες, μακαρονια, ντιπς, μεχρι και ψυγειακι με μπυρες κρασι κλπ αναψυξκτικα ειχε πολλη οργανωση!!!!!

να και μια μικρή ιδεα απο την τουρτα, ειμαι κομματια τωρα θα σας τα πω αναλυτικα αυριο!

Αυριο θα παμε με τη Βασουλα ετσι βολτα Παρνηθα στας εξοχας το πρωι.....τωρα το κανονισαμε χαχαχανωρις νωρις, αμα εχετε ορεξη παρτε τηλ!

Ορίστε το πρωτο μου δημιουργημα(ο κουβας ηταν μονο γυρω γυρω ζαχαροπαστα γιαλατζι δηλαδη χαχαχαχα)

DSC_0164.JPG

DSC_0228.JPG

DSC_0287.JPG


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα πραγματικα χρωματα ειναι σχεδον οπως την τελευταια....

Τζενακι περαστικα!

Σημερα γιορταζε και ο χαμπι μου και ειχα απορροφηθει τοσο με το προτζεκτι που το θυμηθηκα....στο παρκο! ντροπη! χαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τιιιιιιι;;;;;;Είναι κάλτσα αυτό;;;; Δε νομίζω! Αίσχος γαλατούλι!!!!

Εκλεισα για το Φεβρουάριο; (τώρα, γιατί σε λίγο θα έχεις λίστα αναμονής! )

Μπράβο κοριτσάρα!

Τζενάκι, περαστικά!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε τι ωραια που ειναι?!!! Μπραβο γαλατουλα, καταπληκτική! Με την καλτσα ομως τι εγινε???

Ωραια που περασατε ομορφα! Εκανε καλο καιρο,ε? Ντραπηκε μωρε η μικρουλα? Θα το θυμαται ωραια ομως που μαζευτηκατε για αυτη!

Εμεις ειχαμε φυγει ΣΚ για Καρδι! Καλα ηταν μονο που δεν προλαβαμε τιποτα... καναμε και αποπειρα να βγουμε το βραδυ μετα που κοιμηθηκαν τα παιδια και δυο ωραια μαγαζια που ειχε, ειχαν κλεισει... Παρα που ειχε πολυ κοσμο... πρεπει το λιγο διαφορετικο να εξαφανιστει, μέινστριμ και παλι μέινστριμ. ξενερωσα λεμε....

Καλα ο τυπος της χ.α. ειχε πλακα που κατεβαζε μπινελικια αλλα επεμενε οτι δεν πρεπει να επιτρεπεται αυτο το "βλάσφημο" εργο...

Τζενη, περαστικά!

Σας φιλώ!


Link to comment
Share on other sites

Myrtv η Ληδα ήθελε τη μελισσουλα χαχαχαχα η Ιφιγενεια πηρε αυγουλακι, ο Αλεκος το πουλι, ξετρελαθηκαν και το χαρηκα!

Οκ για φερβουαριο αλλα σε κατι πιο μαζεμενο πλιζ χαχαχαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σπέρα! Λοιπόν η τούρτα ήταν υ-πε-ρο-χη! αφιερωμένο γκαλατούλι:

h9nE2spOw_o

θυμήσου, εμείς είμαστε δεκέμβριο!!!

ωραία μέρα, ωραίο πάρτυ, πάντα τέτοια!!!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, δεν το συζηταω, καταπληκτικη η τουρτα! Μπραβο γκαλατουλα, χιλια μπραβο! Και μπραβο και στους υπολοιπους που περασαε ωραια απ΄ οτι καταλαβα...

Ρε συ Αφρο, ετσι που τα λες με αγχωσες: μη μου πεις οτι εκλεισε το blues??


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αθηνά, πάντως επειδή είναι στιβαρή τούρτα μπορεί άνετα να γίνει πιο μαζεμένη... Και διακοσμητικά αλλά και σε ποσότητα! Βασικά για να μην ταλαιπωρείσαι. Κορίτσια 3 μέρες δούλευε... Ξύπνησε και από τις 7 το πρωί σαββατιάτικα... Να ξεπληρώσω με ένα μπέιμπι σίττινγκ;

Πήγαμε σήμερα σε μια παράσταση καραγκιόζη και έκανε 7 ευρώ το εισιτήριο... Πολλά δεν είναι? 21 γιούρια για 1 ώρα?

Μετά από μια κρίση αυτόμαστιγώματος ( μια και είναι της μόδας...) νομίζω ότι τα είμαι σε διαδικασία συμφιλίωσης με τη Φίφη και σήμερα ήταν πολύ πιο ήρεμη...

Θα βρέχει στα Γιάννενα άραγε??


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι είχε παρα πολλη δουλεια η τουρτιτσα που ισως δεν της δειχνει κιολας, αλλα να πω την αληθεια το χαρηκα....πραγματικα μετα εφοσον πηγαν ολα καλα-γιατι πρωτη φορα το επιχειρουσα, στη μεταφορα να δειτε πατεντες χαχαχαχα ελεγα στον Β να οδηγαει με 20 και να αποφευγει λακουβες χαχαχαπ- το καταχαρηκα και δεν υπολογισα καθολου τη κουραση. Δηλ τοσο οσο το ξεχναω και παμε παρακατω και φτιαχνουμε και τριπατη αμα λαχει χαχαχαχα

Αλλα νομιζω οτι μονο οταν το κανω ετσι φιλικα για τα ζουζουνακι που ξερω κι αγαπω είναι ευχαριστο και δημιουργικο!

μπορει να γινει σαφως πιο μαζεμενη που να φανταζομασταν ομως οτι θα ερθουν λιγότεροι!

Τατάκο θενκς για την αφιέρωση! χαχαχαχα τελειο βιντεακι! Εννοειται για τουρτιτσα νο προμπ!

Επισης να πω οτι ειδα την Τατιανα μετά απο 2 χρονια, να μου πεις και τη Λεγκω τοσο ειχα να την δω μεχρι προτεινος!

Κορίτσια εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου αλλα το παλευω. Εχω κρισεις πανικου νομιζω, με κοκκινισμα στο προσωπο και ταχυπαλμια. το ειχα και το σαββατο το πρωι, αλλα χαλαρωσα εντελως μετα την παραδοση χααχχαχα και ολη μερα μετα τιποτα, αλλα σημερα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.... πηγαμε και στη Λιμνη μπελέτση με τη βασουλα, ωραια ηταν αλλα εγω γυρισα χαλια με λιγο πυρετο και την κριση να παραμενει....

Αμαν αυτο το αγχςο μου πια με εχει ρημαξει. θα αρχισω διαλογισμο και γιογκα μου φαίνεται

ευτυχως που ειχα το εταιρο ημισυ της Βασουλας και μου ειπε τι ειχα γιατι εγω νομιζα οτι θα παθω εμφραγμα χαχαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι είχε παρα πολλη δουλεια η τουρτιτσα που ισως δεν της δειχνει κιολας, αλλα να πω την αληθεια το χαρηκα....πραγματικα μετα εφοσον πηγαν ολα καλα-γιατι πρωτη φορα το επιχειρουσα, στη μεταφορα να δειτε πατεντες χαχαχαχα ελεγα στον Β να οδηγαει με 20 και να αποφευγει λακουβες χαχαχαπ- το καταχαρηκα και δεν υπολογισα καθολου τη κουραση. Δηλ τοσο οσο το ξεχναω και παμε παρακατω και φτιαχνουμε και τριπατη αμα λαχει χαχαχαχα

Αλλα νομιζω οτι μονο οταν το κανω ετσι φιλικα για τα ζουζουνακι που ξερω κι αγαπω είναι ευχαριστο και δημιουργικο!

μπορει να γινει σαφως πιο μαζεμενη που να φανταζομασταν ομως οτι θα ερθουν λιγότεροι!

Τατάκο θενκς για την αφιέρωση! χαχαχαχα τελειο βιντεακι! Εννοειται για τουρτιτσα νο προμπ!

Επισης να πω οτι ειδα την Τατιανα μετά απο 2 χρονια, να μου πεις και τη Λεγκω τοσο ειχα να την δω μεχρι προτεινος!

Κορίτσια εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου αλλα το παλευω. Εχω κρισεις πανικου νομιζω, με κοκκινισμα στο προσωπο και ταχυπαλμια. το ειχα και το σαββατο το πρωι, αλλα χαλαρωσα εντελως μετα την παραδοση χααχχαχα και ολη μερα μετα τιποτα, αλλα σημερα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.... πηγαμε και στη Λιμνη μπελέτση με τη βασουλα, ωραια ηταν αλλα εγω γυρισα χαλια με λιγο πυρετο και την κριση να παραμενει....

Αμαν αυτο το αγχςο μου πια με εχει ρημαξει. θα αρχισω διαλογισμο και γιογκα μου φαίνεται

ευτυχως που ειχα το εταιρο ημισυ της Βασουλας και μου ειπε τι ειχα γιατι εγω νομιζα οτι θα παθω εμφραγμα χαχαχαχαχα

Οχι παιδί μου...χαλια είναι μα να μην βάλεις ενα στολιδάκι πάνω??Ενα λουλουδάκι, ενα πουλάκι...μια φωλίτσα έστω....

Καλα πλάκα μας κάνεις ρε Παρλιάρε???:tongue::tongue:

Ειναι Τελεια!!(Αν κ κάλτσα δεν τη λες:tongue::tongue::tongue:)!!Ομορφα χρωματα ομορφα στολίδια ποοοοοοοοοοοολυ καλλιτεχνικη κ γουστοζικη!!!

Αυτο με τις κρισεις πανικου το ειχε μια φίλη μου κ πήγε για ψυχαναλυση κ της πέρασε!!!Μάλιστα ο λογος που τις ειχε ήταν η καταπίεση που είχε πάνω σε ενα συγκεκριμενο θέμα κ δεν το είχε συνειδητοποιήσει...

Δηλαδη φερόταν με ενα συγκεκριμενο τρόπο όχι επειδή ηταν δική της επιλογη αλλά επειδή ετρωγε υπογεια καταπίεση από το αμορε της...κ δεν το ειχε συνειδητοποιησει....

Ελενη να την χαιρεστε την Φιφη σας!!Να ειναι γερη κ να της προσεχουν κ να την αγαπάνε πάντα τόσο πολύ οι γύρω της!!!

Εμεις μετα από ενα σκ αφιερωμενο σε φιλους επανερχομαστε δρυμιτεροι (λέμε τώρα)

Φιλάκιαααααααααααααα

(περαστικα τζι)

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζεται .... απαίσιο συναίσθημα ρε γμτ... Γιουπακι ευχαριστω για το τιπ, θα κανω ολες τις εξετασεςι και μετα βουρ για ψυχαναλυση, ειναι κατι που ηθελα καιρο να κανω βεβαια , απλα ειναι ακριβο το σπορ και το αναβαλλω....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...