Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που είστε κοριτσούδια μου; Πήγατε όλες διακοπές;

Θέλω κι εγώ διακοπές. Δεν την παλεύω τις τελευταίες μέρες. Νιώθω μοναξιά... Ούτε να γράψω δε μπορώ, δεν ξέρω, νιώθω μια απογοήτευση.


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα μου καλή σου μέρα! αγαπημένη δεν θέλω να σε ακούω έτσι... προσπάθησε να πάρεις τα πάνω σου! Βέβαια δικαιολογημένα είσαι έτσι, μ'ενα μωρουδάκι και με άλλα δύο παιδιά η κατάσταση φαντάζομαι είναι εξουθενωτική, που να πάρεις ανάσα κοριτσάκι.... εδώ εγώ τα παίζω καμιά φορά με τον Ιάσονα που τον έχω και έναν.... τι να πεις κι εσύ.... είσαι απόλυτα δικαιολογημένη...

Σου στέλνω χίλιες αγκαλιές και δύο χιλιάδες φιλιά!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα μου γλυκια μεγαλη αγκαλια κ απο μενα! Ειναι πολυ ζορικος ο ιουνιος κ συ εχεις πολλα αυτο το χρονο. Ευχομαι να νιωσεις γρηγορα καλυτερα. Εχεις κανεναν εκει να σε βοηθησει? Να μας γραφεις οτι θες ειτε εδω ειτε με πμ,ε?

Εμεις παντως ειμαστε εδω, αργουμε πολυ για διακοπες κ τα εχω ψιλοπαιξει...

Οι υπολοιπες τσουπρες τι κανετε καλε;


Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ κοριτσάκια μου! Εντάξει, καλά είμαι μην ανησυχείτε. Απλά εγώ το καλοκαίρι δεν κρατιέμαι μέσα, και τώρα έχω κλειστεί λίγο και μου κακοφαίνεται. Φίλους εδώ στην περιοχή δεν έχω. Είναι όλοι στο Τορόντο, και βασικά, έχουμε χαθεί λίγο, και δεν είναι εύκολο να ξανακολλήσουμε ενώ είμαι τόσο μακριά. Εχω τους αδερφούς μου εδώ αλλά δεν τους βλέπω καθόλου. Το καλοκαίρι δουλεύουν συνέχεια, κάθε μέρα. Είναι τουριστικό το μέρος βλέπεις. Και το χειμώνα δηλαδή δεν πολυβλεπόμαστε, λίγο στον κόσμο τους είναι, αλλά εντάξει, κάπως καλύτερα.

Φιλάκια πολλά στις μουρίτσες σας και στα παιδάκια σας.


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ, δεν ανησυχούμε, αφου ξερουμε οτι εισαι θηρίο και οτι θα τα καταφέρεις μια χαρα, απλά να μη ζορίζεσαι! Εδω εχεις φαει ρουλα πεθερουλα και αντεξες, θα μασήσεις με τα υπόλοιπα?

Και ο μικρός ζουμπουρλός απίστευτος λαμπερός θα ξεπεταχτεί και συ θα κανεις παρέες και θα περνάτε ζάχαρη!

Το αμόρε βρήκε δουλεια?

Απο το Τορόντο ποση ώρα ειστε? Για δωσε στιγμα που εισαι ακριβώς βρε κορίτσι έτσι να ταξιδέυουμε και μεις λιγάκι. Και γιατι ειναι τουριστικό μέρος, εισαι κοντα στη λίμνη?

Αυτό θα το έχετε δει φαντάζομαι:

http://showmystreet.com/

Πληκτορλογείς την διευθυνση σου και σου δείχνει την τοποθεσία!! Τρελλο φακέλωμα, αλλα μου αρέσει πολύ σαν εφαρμογή.

Καλημέρα και καλό μήνα!


Link to comment
Share on other sites

πω πω τι τρομακτικό σαιτ είναι αυτό ρε Αφροδιτάκι;

έμεινα άφωνη! δεν το ήξερα...

Μαιρούλα εύχομαι όλα να "τρέξουν" προς το καλύτερο!

κανένα "δημοτικό γυμναστήριο" υπάρχει στην περιοχή; ή κανένας σύλλογος που θα σου άρεσε να συμμετέχεις... θα ου πεις που να βρω χρόνο, αλλά σιγά-σιγά γίνονται τα πράγματα... υπομονή <3

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε ρε κοπελιές????το κείσαμε το χαριτωμένο μαγαζάκι μας...καλό καλοκαίρι να χουμε, να περάσετε όλες καλά!

Εμείς εδώ στον αγώνα, η ζουζούνα χρονίζει στις 31, ο Γιωργάκης ξεκίνησε σταθμό, πολύ καλή προσαρμογή-ο Κων/ντινος συνεχίζει έργο- και ξεκίνησε κ λογοθεραπείες, πάει καλά, έχει ηρεμήσει αρκετά, αλλά έχει κ τα ξεσπάσματα-κολλήματα-εμμονές, που είναι πολύ κουραστικά....εγώ επιστρέφω δουλειά τέλη Σεπτέμβρη, προβλέπεται πολύ "θερμός" χειμώνας..τεσπά, ας μην προδικάζω..θα δούμε..αφού είμαστε καλά, όλα γίνονται!!σας φιλώ!!


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια γεια σας...

Έχω μια μπέμπα 4 μηνών και θηλάζουμε σχεδόν αποκλειστικά...

25/9 είδα λίγο αίμα στο εσώρουχο και μετά τπτ.... Εδώ και μια βδομάδα έχω πόνους στην κοιλιά..... Υπάρχει πιθανότητα το αίμα να ήταν εμφύτευση???????


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


To πιθανότερο να είναι απλώς ακανόνιστη περίοδος λόγω θηλασμού. Συμβαίνει συχνά.

αχ σ ευχαριστώ για την απάντηση.... μακάρι γιατί δε νιώθω καθόλου έτοιμη για 2ο παιδάκι!!!! Σ ευχαριστώ!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...