Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζεσταίνεις 150ml ελαιόλαδο και βάζεις μέσα ένα γεμάτο κουταλάκι του γλυκού φυσικό κερί μέλισσας, ανακατεύεις μέχρι να διαλυθεί, και μετά το βάζεις σε γυάλινο βαζάκι και ανακατεύεις μέχρι να κρυώσει λίγο και να πήξει.

Κάνει θαύματα σε πληγωμένες θηλές

ds ευχαριστώ!!!

Που βρισκεις κερί μελισσας??????

Link to comment
Share on other sites

Που βρισκεις κερί μελισσας??????

από κάποιον (μελισσοκόμος λέγεται; ) που παράγει μέλι. Εσείς οι Αθηναίες δεν ξέρω αν έχετε τέτοιους, πάντως στην επαρχία υπάρχουν πολλοί. Αν έχετε συγγενείς σε κανένα χωριό ρωτήστε τους, θα ξέρουν λογικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρενε, ειναι σιγουρα ερεθισμενη θηλη απο δαγκωμα;μηπως ειναι καντιντιαση;:confused:

εμπειρες κοριτσομαμαδες πως πλενουμε τα κοριτσακια που εχουν βαρυνει;;

επισης...η ερατω δεν μπουσουλαει...ακομα....ειναι σοβαρο γιατρε μου;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Α, ώστε εδώ είστε όλες!!!

Ρενέ, όντως, μήπως είναι καντιντίαση; Πως πονάει ακριβώς;

Νταφάκι, τι εννοείς πως τα πλένουμε; Δεν της αρέσει καθιστή στη μπανιέρα; Α, εννοείς μετά το άλλαγμα...τι να σου πω, εγώ ακόμα τη σηκώνω πολλές φορες με το αεροπλανικό που έκανα όταν ήταν νεογέννητο! Αφού σκέφτομαι ότι όταν γεννηθεί ο μπέμπης θα φύγει κατευθείαν για το ταβάνι έτσι που έχω συνηθίσει να βάζω δύναμη!

Καλά, τι μου είπε η Λήδα...έτρωγε το φαί της και ξαφνικά άρχισε να κόβει με το πιρούνι...''α, το πιρούνι είναι μαχαίρι! Κόβει!''...Παύση...και μετά από λίγο ''Καλή φάση!''.....Ξέρετε ποιός ευθύνεται για αυτή τη φράση, όχι;;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νταφάκι, τι εννοείς πως τα πλένουμε; Δεν της αρέσει καθιστή στη μπανιέρα; Α, εννοείς μετά το άλλαγμα...τι να σου πω, εγώ ακόμα τη σηκώνω πολλές φορες με το αεροπλανικό που έκανα όταν ήταν νεογέννητο!

με το ενα χερι δηλ.....αχχ δεν υπαρχει κατι αλλο;εχω τενοντιτιδα γμτ!!!!
Καλά, τι μου είπε η Λήδα...έτρωγε το φαί της και ξαφνικά άρχισε να κόβει με το πιρούνι...''α, το πιρούνι είναι μαχαίρι! Κόβει!''...Παύση...και μετά από λίγο ''Καλή φάση!''.....Ξέρετε ποιός ευθύνεται για αυτή τη φράση, όχι;;;;
καλη φαση!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω γιατί νοιώθω πόνο μόνο στη θηλή και όχι μέσα στο στήθος όπως έχω ακούσει ότι πονάει η καναντίαση αλλά θα σταματήσω τα γλυκά για λίγο να δω αν έχει καμία επίδραση. Τί άλλο να κάνω ρε γαμώτο!!!!!


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μικρό ανήλικο, μπορείς να την καθίζεις στην άκρη του νυπτήρα έτσι ώστε να στηρίζεται στις κλειδώσεις και τα γεννητικά οργανα να είναι στον αέρα και να την πλένεις... χμμ τώρα που διαβάζω τι έχω γράψει μάλλον δεν είναι πολύ κατανοητό... πάντως είναι ένας τρόπος να μην σηκώνεις το βάρος. Μάλλον καλύτερα να στο δείξω την επόμενη φορά που θα βρεθούμε από κοντά γιατί δεν είμαι καλή στις περιγραφές.

Επίσης, πάρα πολλά πιτσιρίκια δεν μπουσουλάνε γιατί το θεωρούν περιττό και περνάνε κατευθείαν στο περπάτημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, τι μου είπε η Λήδα...έτρωγε το φαί της και ξαφνικά άρχισε να κόβει με το πιρούνι...''α, το πιρούνι είναι μαχαίρι! Κόβει!''...Παύση...και μετά από λίγο ''Καλή φάση!''.....Ξέρετε ποιός ευθύνεται για αυτή τη φράση, όχι;;;;

Κααααααλη φάση! Από ποιον εεεεεε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...