Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

μανουλες ιουλιου 2017


abas

Recommended Posts

Α εμας προλαβανε οι μελλουσες γιαγιαδες και πηρανε δωρακι στο νινι μας, πετσετουλες και οι δυο, ετσι για το καλο! Και εγω εχω φαει τον αντρα μου μολις μου επιτρεψει ο γιατρος βολτουλες να παμε να του παρουμε ενα μικρο παιχνιδακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχχχχ αυτά είναι οι πιο γλυκές αγορές.

Που εγω δεν είμαι τόσο γουτσου γουτσου με τα μωρά κ τα παιδικά οταν ειχα πάει να ψωνίσω για τον ανιψιό Μου ελιωσααααααα.

Εμεις μετά την αυχενικη είπε η πεθερά μου να πάω σε ένα μαγαζί που θα μου πει να πάρω ότι θέλω για τγν προίκα του μωρού. Απο την αδερφή μου θα πάρω μια κούνια που είναι για μωρα κάτι τέτοιο -giocam-col216.jpg


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει αυτη η κουνια ριλαξ δεν παιζεται, την ειχαν φιλοι μας στου μπουμπου τους και την ηρεμουσε απιστευτα.

Εμεις δυστυχως δεν εχουμε πολλα πραγματα απο συγγενεις, γιατι η αδερφη μου τα χρησιμοποιησε και στα δυο ανηψακια μου και εχουν ψιλοδιαλυθει τα περισσοτερα, αλλα η μαμα μου ηταν ουτως ή αλλως καθετη θα παρουμε καινουρια για το μωρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο ανιψιός μ είχε μεγάλο θέμα με την παλινδρόμηση δεν έπαιρνε κιλά μόνο έχανε Μέχρι τον 5 μηνα Ε κανε συνέχεια εμετους Μέχρι που μπήκαν η σούπες στην Διατροφή του κ τωρα ηρέμησε.στην Νορβηγία είχε νοσηλευτεί 2 μηνες η βαλβίδα στο στομάχι δεν έκλεινε όποτε το μωρό δεν είχε την αίσθηση ότι φουσκώνει και συνέχεια πεινούσε. Αυτή η κούνια όταν πήγαν σπίτι Τον χαλαρωνε απίστευτα και Η μουσική που έχει. Το μηχάνημα είναι σε πολύ καλή κατάσταση γιατι ο μπέμπης εδώ Ελλάδα έμαθε στην αγκαλιά μας όποτε και αυτό είναι σαν καινούργιο.Έχουμε μάρσιπο(έχει φαγωθεί ο μπαμπάς να το έχει συνέχεια λέει πάνω του) στράτα και παρκοκρεβατο.αυτά τα δύο θα μείνουν στον μπαμπά μου γιατί το περισσότερο χρόνο το μωρό θα είναι εκεί.γιατι κ οι 2 θα δουλεύουμε.

Κοριτσια ονοματάκι έχετε σκεφτεί;


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ ΕΔΩ https://secure.avaaz.org/el/petition/Ypoyrgo_Esoterikon_OHI_stin_eythanasia_ygion_adespoton_zoon/?rc=fb&pv=5&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-391563-Ypoyrgo_Esoterikon_OHI_stin_eythanasia_ygion_adespoton_zoon&utm_term=fYYqfb%2Bel

Θέλουν να αλλάξουν τον νομο ώστε να γίνεται ευθανασία στα αδέσποτα ζώα που δεν υιοθετούνται


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ωραια κοριτσια που μπαινουν στο προγραμμα κ η οργανωση για τα πραγματα που χρειαζεται το μωρο!

Νησακι μου μακαρι να μπορουσα αλλα κυπρο δεν νομιζω να στελνουν!

Ζαχαρωτο πολυ γελασα που σε σκεπαζει ενω σκας ο καυμενος!!!:)οσο για βραδυνες επισκεψεις στο μπανιο μια απο τα ιδια κ γω!

Κοριτσια ειστε τυχερες που εχετε κ ετοιμα πραγματα απο συγγενεις.εμεις εδω δεν εχουμε κανενα αφου οι δικοι μας ειναι ολοι θεσ/νικη.θα πρεπει να τα παρουμε ολα καινουρια κ επι δυο!

 

 

  • Μου αρέσει 1

laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Abas μου το ξέχασα το επί 2 Για εσένα.έχουν βρει οι άνθρωποι και πατάνε ρε κοριτσια μια σταλιά ύφασμα και τα έχουν πανάκριβα. Είδα κάτι πανέμορφες κουβεντούλες στα τζαμπο σκετη γλυκα.είχα πάρει κ 2 Στο ανηψακι μου είναι πολύ ομορφες

http://www.e-jumbo.gr/bebe/epipla-morou/kouvertes-portbebe/veloute/kouverta-veloute-mickey-166371_166371/ Αυτή κοριτσια την λάτρεψα είναι τόσο μαλακή τόσο ωραία στην αφή κ ζεστή. Καλα εμας θα γεννηθούν καλοκαίρι αλλα θα πρέπει σιγά σιγά να πάρουμε λιγο από όλα.να μην τα αφήσουμε ολα μαζ ι Και μετά μας φανούν πολλα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα μας φερουν και πολλα δωρακια βρε κοριτσια... 

Εχω ενα συγκλονιστικο νεο! Προχθες το βραδυ μολις ξαπλωσα ενιωσα κατι να γυροφερνει μεσα στην κοιλια μου, διαφορετικο απο το εντερο. Λεω ιδεα μου θα ειναι...

Χθες το βραδυ μολις ξαπλωσα παλι τα ιδια, αμμαν λεω τι γινεται; κι οσο το σκεφτομαι νιωθω δυο τακ τακ, καμια σχεση με φτερουγισματα που περιγραφουν καποιες κοπελες. Μου την εμπηξε κανονικα, απο τον τρομο μου πεταχτηκα απο τον καναπε και για καποια ωρα σκεφτομουν τωρα τι να κανω, να ξαπλωσω; Πολυυυυυ περιεργο! Ε απο προχθες μολις ξαπλωνω σα να προσπαθει να βολευτει κι αυτο. Οποτε νομιζω κοντοζυγωνει και σεσας το πρωτο χτυπημα!

  • Μου αρέσει 1

2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ζαχαρωτο είπε:

ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ ΕΔΩ https://secure.avaaz.org/el/petition/Ypoyrgo_Esoterikon_OHI_stin_eythanasia_ygion_adespoton_zoon/?rc=fb&pv=5&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-391563-Ypoyrgo_Esoterikon_OHI_stin_eythanasia_ygion_adespoton_zoon&utm_term=fYYqfb%2Bel

Θέλουν να αλλάξουν τον νομο ώστε να γίνεται ευθανασία στα αδέσποτα ζώα που δεν υιοθετούνται

done!!!!

  • Μου αρέσει 1

laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, marymarydrd είπε:

Θα μας φερουν και πολλα δωρακια βρε κοριτσια... 

Εχω ενα συγκλονιστικο νεο! Προχθες το βραδυ μολις ξαπλωσα ενιωσα κατι να γυροφερνει μεσα στην κοιλια μου, διαφορετικο απο το εντερο. Λεω ιδεα μου θα ειναι...

Χθες το βραδυ μολις ξαπλωσα παλι τα ιδια, αμμαν λεω τι γινεται; κι οσο το σκεφτομαι νιωθω δυο τακ τακ, καμια σχεση με φτερουγισματα που περιγραφουν καποιες κοπελες. Μου την εμπηξε κανονικα, απο τον τρομο μου πεταχτηκα απο τον καναπε και για καποια ωρα σκεφτομουν τωρα τι να κανω, να ξαπλωσω; Πολυυυυυ περιεργο! Ε απο προχθες μολις ξαπλωνω σα να προσπαθει να βολευτει κι αυτο. Οποτε νομιζω κοντοζυγωνει και σεσας το πρωτο χτυπημα!

Mary Μου σοβαραααααααααααααααα πωωωωω εγω ειμαι λιγο φοβιτσιαρα μπορεί να τρομάξω χαχαχα.mary moy πόσο εισαι τωρα; Παω φαντάζομαι χαρά.καλα εννοείται πως θα εχουμε και πολλά δωράκια. Άλλα κοριτσια καθε μηνα θα θέλουμε φορμακια γιατι θα μεγαλώνουν τα ζουζουνια.εκτός εάν τα παίρνουμε λίγο μεγαλυτερα

Abas <3


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω τρομαξα!!! Αφου φοβομουν να ξαπλωσω μετα. Ειμαι 14 εβδ.+3.

Θα χρειαζομαστε συνεχεια φορμακια μωρε επειδη θα μεγαλωνουν. Αλλα μερικα μωρα γεννιουνται μεγαλα και να μη φορεσουν καν το 0. Οποτε θελει αγορες με συνεση.


2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τοσο νωρις mary; τι ωραια! Εγω απλως οταν ξαπλωνω εχω την εντυπωση οτι η μια πλευρα (αλλοτε δεξια αλλοτε αριστερα) ειναι πιο φουσκωμενη και λεω στον αντρα μου οτι μαλλον εκει την εχει αραξει το μικρουλι μας!!! Αλλα εχω και τη βασιμη υποψια οτι μπορει να ειναι στο μυαλο μου...

Συμφωνω ζαχαρωτο μου οτι θα πρεπει να παρουμε και καποια πραγματα πιο χειμωνιατικα, δηλ κουβερτουλες, γιατι τωρα που θα αρχισουν οι εκπτωσεις θα ειναι φθηνοτερα ενω του χρονου θα τα χρυσοπληρωσουμε...

 

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το μωρο τοσο νωρις δεν ακουγεται και δεν το νιωθεις λογω μεγεθους αλλα δεν ειμαι σιγουρη...ρωτα το γιατρο να μας πεις....

κι εμεις τα περισσοτερα θα τα παρουμε απο την αδερφη μου και την κολλητη μου...ολα τα μωρουδιστικα πανακριβα...προτειμω ομως να κρατησω το πορτ μπεμπε που εμας δεν προλαβαινε να μπει ο ανηψιος μου απο το να δωσω λεφτα για καινουριο..θα τα δωσω καπου αλλου...ετσι κι αλλιως εμεις Ιουλη μηνα που θα γεννησουμε δεν θα θελουμε παρα φανελακια φορμακια κοντομανικα και σεντονια στην αρχη...δεν θα μπω στη διαδικασια να παρω πολλα...τα πολλα ειναι χειμωνιατικα αλλα τωρα στις εκπτωσεις θα παρω αρκετα (κουβερτες ουδετερες φορμακια 6συν κτλ..τρελες προσφορες βαζουν τα H&M kai θα τα τιμησω για απλα πραγματα(φορμακια καλτσακια κτλ) οπως και για σουτιεν θηλασμου..

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο μαιρη!!!!αντε να τα νιωσουμε κ εμεις σιγα σιγα!ειχα διαβασει καπου οτι απο την 16η εβδομαδα τα νιωθουμε περιπου αλλα μαλλον θα παιζει απο εμβρυο σε εμβρυο!!!

Νησακι κ εγω λιγα λιγα θα παιρνω κ καλη η ιδεα για τις εκπτωσεις!οσο για τα h&m συμφωνω!!!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.Χτες πήγαμε είδαμε το σπορακι μας το οποιο έχει γίνει ολόκληρο παιδάκι. Κάθε φορά ο γιατρός μολις βάζει το τζελ μας λέει με το καλο μολις ακουμπάει αυτό το μαραφετι για να δούμε το μωρό φτου φτου μας λέει μεγάλο μωρό μπραβο.Κοριτσια ήταν ξύπνιο έπαιζε έπιανε το πρόσωπο του τεντωνε τα πόδια έκανε βόλτες 6 εκατοστά είναι. Τις προηγούμενες φορε ς κοιμόταν μια φορά που ξύπνησε για λίγο ενώ τώρα το βρήκαμε ξύπνιο κ είχε πλάκα.

Ξεκινάω σίδηρο κ ασβέστιο.Μου είπε δεν με ζυγίζει λόγω γιορτών κλπ θα ζυγιστω στην αυχενικη.για να ελέγξουμε το βάρος θα τρώω ανά 3 ώρες το πρωί στις 8 ενα γερο πρωινό Μετά τοστ με γαλοπούλα ,κανονικά μεσημεριανο, στις 5 φρούτα και βραδυνό στις 8.άμα πεινάω κατά τις 10 να φάω γιαούρτι η να πιω γάλα.

Πω κοριτσια δεν το χω αμα Τρεις ώρεςξεχνιεμαι εγω.ποτε δεν έτρωγα πρωινό τωρα ξυπνάω θα φάω και μετά κάνω δουλειές μαγειρεύω και δεν έχω όρεξη αντε να τσιμπησω κάτι κατά τις 3 Και όταν έρθει ο άντρας μου 5 Η 6 θα κάτσω να φάω. Μπορεί όμως τώρα που ηρεμησα με τους εμετους να τα καταφέρω.θα δείξει. Ήταν μια κοπελίτσα στο γιατρό είχε τόσο όμορφη κοιλίτσα και από κορμί κοριτσια κορμααααααραααα.τρώει τίποτα; να Είναι καλα η κοπέλα.

 

 

Νησάκι μου Καλά τα λες.Δεν έχω όμως την υπομονή να παω Ερμού Η mall. Τα πιο κοντινά σε εμένα είναι αυτά αλλα και τα πιο κουραστικά πολυυυυυ κοσμος h&m zara κ.ο.κ


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...