Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Καλημερααα! Εδω συνεχιζουμε αποκλεισμενοι και φοβαμαι να βαλω τη μικρη στο αμαξι να παω για τον υπερηχο λογω παγου,πφφφ.Υπομονη!

Ουτε εγω ακουσα το μωρο ακομη,στη κορη μου το θυμαμαι σαν τωρα.Ενιωσα σαν φτερουγισμα στη κοιλια,στιγμιαια.

Η κοιλια μου δε τωρα στη δευτερη ειναι λες και ειμαι στον εκτο....πολυ γρηγορα μεγαλωσε,εσεις που εχετε κ αλλα παιδακια για πειτε μου για τις δικες σας!!!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ ξεκίνησα να νιώθω κάτι από 2/1 στην αρχή νόμιζα ότι ήταν ιδέα μου αλλα 5/1 είχα ραντεβού με το γιατρό και όταν του το είπα μου είπε θα δουμε.
Στον υπέρηχο μου λεει "ναι αυτο που αισθάνεσαι είναι το μωρό" να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω πως το κατάλαβε δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω απο τη χαρά μου! αλλά κάθε μέρα πλεον ειδικα το βραδυ που ξαπλώνω και οταν πιω πορτοκαλάδα κανει πάρτυ το καλό μου!!

Όντως είναι σαν να περνάει μια πεταλούδα απο την κοιλιά μου εκείνη τι στιγμή και στην αρχη λες μπα ιδέα μου ήταν όμως μετα  όσο περνάνε οι μέρες είσαι πλεον σίγουρη!!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!!!

Όντως όταν νιώθεις να κουνιέται το μωρό είναι κάτι το απίστευτο...δεν υπάρχουν λόγια για να το περιγράψεις...

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; 

Εδώ και κανα 20ήμερο περίπου έχω έναν πόνο (περισσότερη ενόχληση όταν ακουμπάει κάτι) εσωτερικά στο πλευρό κάτω από το δεξί μαστό και δεν αντέχω ούτε το σουτιέν (είτε είναι θηλασμού είτε εγκυμοσύνης). Έχει κάποια από εσάς κάποιον παρόμοιο πόνο;;

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, chrissafenia είπε:

Γεια σας και από μένα!!!

Όντως όταν νιώθεις να κουνιέται το μωρό είναι κάτι το απίστευτο...δεν υπάρχουν λόγια για να το περιγράψεις...

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; 

Εδώ και κανα 20ήμερο περίπου έχω έναν πόνο (περισσότερη ενόχληση όταν ακουμπάει κάτι) εσωτερικά στο πλευρό κάτω από το δεξί μαστό και δεν αντέχω ούτε το σουτιέν (είτε είναι θηλασμού είτε εγκυμοσύνης). Έχει κάποια από εσάς κάποιον παρόμοιο πόνο;;

Χμμ δεν το εχω ξανα ακουσει.Ανεφερε το στο γιατρο σου παρολα αυτα για να μην εχεις το αγχος.Το μωρο παντως δεν ειναι.Ειναι μικρο ακομη για τοσο ψηλα.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πφφφ και αλλη περιπτωση εμαθα σημερα που ενημερωσαν τη κοπελα στην αυχενικη οτι εχει αγορι και τελικα εχει κοριτσι.

Ελπιζω μη μου κανει κανα τετοιο αυριο οχι οτι θελω αγορι οπωσδηποτε αλλα τωρα μου μπηκε στο μυαλο και αντε παλι να τα αλλαξω ολα....Με αγχος θα παω αυριο.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Rock_Me said:

Πφφφ και αλλη περιπτωση εμαθα σημερα που ενημερωσαν τη κοπελα στην αυχενικη οτι εχει αγορι και τελικα εχει κοριτσι.

Ελπιζω μη μου κανει κανα τετοιο αυριο οχι οτι θελω αγορι οπωσδηποτε αλλα τωρα μου μπηκε στο μυαλο και αντε παλι να τα αλλαξω ολα....Με αγχος θα παω αυριο.

Με το καλό Rock me να δεις το ζουζούνι σου σήμερα :) περιμένουμε τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Ολα καλα στο γιατρο χθες,μεγαλωνει το σπορακι. Papp a πολυ καλη. "95% αγορι" μου ειπε παλι αλλα θα το σιγουρεψω μου ειπε στη Β επιπεδου την οποια και εκλεισα 13 Φλεβαρη.

Αυριο εχω καμπυλη ζαχαρου ( μπλιαξ)

Φιλιαααα σε ολες


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ το νιώθω απο την 12η εβδομάδα! Τον γιο μου τον είχα καταλάβει στην 13η. Τις τελευταίες 2 βδομάδες βεβαια τρώω τρελές κλότσιες, αφού βάζει το χέρι ο άντρας μου και το καταλαβαίνει κ εκείνος..! Απο χτες καταλαβαίνω λοξυγγα.! Χα χα πολυ γέλιο! Πάντως απο κοιλιά δεν εχω πολυ. Παρόλο που ειναι δεύτερη  εγκυμοςυνη. Αν δεν το πω στην ουρά της τράπεζας δεν με καταλαβαίνουν..! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια καλή βδομάδα να έχουμε :)

Πως περάσατε το Σ/Κ? τα μπεμπάκια σας όλα καλά? ;)

Εγώ την Πέμπτη έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ το αντράκι μου και να είναι όλα καλα :) !!!

Σας φιλώ γλυκά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή βδομάδα να έχουμε :)

Πως περάσατε το Σ/Κ? τα μπεμπάκια σας όλα καλά? ;)

Εγώ την Πέμπτη έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ το αντράκι μου και να είναι όλα καλα :) !!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

Σε ποια βδομαδα η β επιπεδου?

On 17/1/2017 at 2:56 ΜΜ, Rock_Me είπε:

Γεια σας!!! Ολα καλα στο γιατρο χθες,μεγαλωνει το σπορακι. Papp a πολυ καλη. "95% αγορι" μου ειπε παλι αλλα θα το σιγουρεψω μου ειπε στη Β επιπεδου την οποια και εκλεισα 13 Φλεβαρη.

Αυριο εχω καμπυλη ζαχαρου ( μπλιαξ)

Φιλιαααα σε ολες

Σε ποια εβδομαδα κλεισατε β επθπεδου?

On 18/1/2017 at 6:53 ΜΜ, Xenia_A είπε:

Κορίτσια εγώ το νιώθω απο την 12η εβδομάδα! Τον γιο μου τον είχα καταλάβει στην 13η. Τις τελευταίες 2 βδομάδες βεβαια τρώω τρελές κλότσιες, αφού βάζει το χέρι ο άντρας μου και το καταλαβαίνει κ εκείνος..! Απο χτες καταλαβαίνω λοξυγγα.! Χα χα πολυ γέλιο! Πάντως απο κοιλιά δεν εχω πολυ. Παρόλο που ειναι δεύτερη  εγκυμοςυνη. Αν δεν το πω στην ουρά της τράπεζας δεν με καταλαβαίνουν..! 

Τοσο νωρις δεν το εχω ξαβακουσει ποτε!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lover bird said:

Καλημέρα κορίτσια καλή βδομάδα να έχουμε :)

Πως περάσατε το Σ/Κ? τα μπεμπάκια σας όλα καλά? ;)

Εγώ την Πέμπτη έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ το αντράκι μου και να είναι όλα καλα :) !!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

Καλημέρα και καλή βδομάδα!!!

Εγώ θα κάνω την Β΄ Επιπέδου την Τετάρτη και ελπίζω να είναι όλα καλά!!! Επίσης, ανυπομονώ να μάθω και το φύλο του μωρού μου :)!!!

 

15 minutes ago, island1 said:

Σε ποια βδομαδα η β επιπεδου?

Σε ποια εβδομαδα κλεισατε β επθπεδου?

Τοσο νωρις δεν το εχω ξαβακουσει ποτε!

Εγώ διανύω την 22η βδομάδα & ο γιατρός μου μου είπε ότι αυτή την βδομάδα είναι καλύτερο να γίνει η εξέταση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, island1 said:

Σε ποια βδομαδα η β επιπεδου?

Σε ποια εβδομαδα κλεισατε β επθπεδου?

Τοσο νωρις δεν το εχω ξαβακουσει ποτε!

Καλησπέρα Νησάκι μου :) εγώ θα είμαι στην 21 βδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Κ εγω στην 22 εβδομαδα θα ειμαι στη Β επιπεδου.Υπαρχει συγκεκριμενο χρονικο περιθωριο που πρεπει να γινει ο συγκεκριμενος υπερηχος.Ουτε πιο νωρις ουτε πιο αργα!

  • Μου αρέσει 1

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...