Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Rock_me κολπικό η κοιλιακό υπέρηχο έκανες; Εμένα μέχρι να τελειώσει το πρώτο τρίμηνο με βλέπει κολπικά γιατι ετσι ο υπέρηχος πιάνει πιο πολλές λεπτομερείες. Η αυχενική γίνεται περίπου στην 12 με 13η εγώ στις 25 θα είμαι στην 12η οποτε είμαι μέσα. Άντε να πάνε ολα καλα εύχομαι για όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Rock_me κολπικό η κοιλιακό υπέρηχο έκανες; Εμένα μέχρι να τελειώσει το πρώτο τρίμηνο με βλέπει κολπικά γιατι ετσι ο υπέρηχος πιάνει πιο πολλές λεπτομερείες. Η αυχενική γίνεται περίπου στην 12 με 13η εγώ στις 25 θα είμαι στην 12η οποτε είμαι μέσα. Άντε να πάνε ολα καλα εύχομαι για όλες μας!

Στη πρωτη εγκυμοσυνη τη πρωτη φορα με ειδε κολπικα.Τωρα αφου ειδαμε σακο τοσο νωρις γλιτωσα τον κολπικο.Ειναι αναλογα τον γιατρο εχω καταλαβει.Ας πουμε ο δικος μου καθε μηνα μαζι με τις καθιερωμενες εξετασεις μου γραφει κ κολπικη καλλιεργεια.Η αδελφη μου που γενναει σε ενα μηνα μια φορα εχει κανει ολη κ ολη χαχα.Τουλαχιστον ελπιζω να γλιτωσω καποιες κολπικες μιας και θα παω με προγραμματισμενη καισαρικη


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 03/06/17 :P

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Από συμτώματα πως πάτε κοριτσια?

εγώ έχω θεματάκια με το στομάχι μου!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 03/06/17 :P

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Από συμτώματα πως πάτε κοριτσια?

:-(

εγώ έχω θεματάκια με το στομάχι μου!

Με το καλο και καλως ηρθες! 5 Ιουνιου ειναι τα γενεθλια μου οποτε μου αρεσει πολυ η ημερομηνια σου.

Εγω συμπτωματα δεν πολυεχω περα απο καποιες ζαλαδες,συχνοουρια και αποστροφη απο καποια φαγητα που πριν μου αρεσαν.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 03/06/17 :P

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Από συμτώματα πως πάτε κοριτσια?

εγώ έχω θεματάκια με το στομάχι μου!

Καλωσήρθες elris :P:p:p σου εύχομαι και εγώ μια πολύ καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Και εμένα η πρώτη μου είναι και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας :tongue::tongue::tongue:

Εγώ έχω αρκετές αναγούλες και φούσκωμα μετά από κάθε γεύμα και φυσικά συχνοουρία :shock::shock: κατά τα άλλα όλα καλά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στη πρωτη εγκυμοσυνη τη πρωτη φορα με ειδε κολπικα.Τωρα αφου ειδαμε σακο τοσο νωρις γλιτωσα τον κολπικο.Ειναι αναλογα τον γιατρο εχω καταλαβει.Ας πουμε ο δικος μου καθε μηνα μαζι με τις καθιερωμενες εξετασεις μου γραφει κ κολπικη καλλιεργεια.Η αδελφη μου που γενναει σε ενα μηνα μια φορα εχει κανει ολη κ ολη χαχα.Τουλαχιστον ελπιζω να γλιτωσω καποιες κολπικες μιας και θα παω με προγραμματισμενη καισαρικη

Εμένα 2 φορές με έχει δει αλλά και τις 2 δεν μου έκανε κολπικό! έχω παλι ραντεβού στις 10/11 και αυχενική 23/11.:P:p:p


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες elris :P:p:p σου εύχομαι και εγώ μια πολύ καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Και εμένα η πρώτη μου είναι και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας :tongue::tongue::tongue:

Εγώ έχω αρκετές αναγούλες και φούσκωμα μετά από κάθε γεύμα και φυσικά συχνοουρία :shock::shock: κατά τα άλλα όλα καλά!!!

Καλώς σας βρήκα!

με το καλό να μας πάνε σε όλες όλα καλα!!:P:p

εμένα το στομάχι μου με ταλαιπωρεί πάρα πολύ όσο λιγότερο φάω τόσο καλύτερα για μένα! (οσο και αν πειναω)!

εννοείται ότι δεν μπορώ να φάω ψάρι (που τρελενομουν!)

έχω χάσει 4 κιλα!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα 2 φορές με έχει δει αλλά και τις 2 δεν μου έκανε κολπικό! έχω παλι ραντεβού στις 10/11 και αυχενική 23/11.:P:p:p

Τυχερη χαχαχα αν και δεν εχουν ολες θεμα.Ειναι αναλογα.Εμενα με ενοχλει πολυ αυτη η εξεταση.Κανουν ολοι καποια στιγμη να δουν τραχηλο αν θυμαμαι σωστα.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!

με το καλό να μας πάνε σε όλες όλα καλα!!:P:p

εμένα το στομάχι μου με ταλαιπωρεί πάρα πολύ όσο λιγότερο φάω τόσο καλύτερα για μένα! (οσο και αν πειναω)!

εννοείται ότι δεν μπορώ να φάω ψάρι (που τρελενομουν!)

έχω χάσει 4 κιλα!

Τυχερη! Εγω εχω ακομη τα κιλα της πρωτης.Ειχα παρει 20!!!!!! Κ τωρα πανω που ξεκινησα σε διατροφολογο εμεινα εγκυος.Ειμαι με διατροφη βεβαια και οτι προλαβω να χασω το πρωτο τριμηνο.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω με τα κιλά μέχρι τώρα είμαι πολύ καλά :) Νομίζω ότι έχω πάρει 1 κιλό!!! Δεν θέλω να ξεφύγω θα προσπαθήσω να είμαι αρκετά συγκρατημένη......... θέλω να καταφέρω να πάρω έως 13 κιλά το πολύ :):):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ νομίζω με τα κιλά μέχρι τώρα είμαι πολύ καλά :) Νομίζω ότι έχω πάρει 1 κιλό!!! Δεν θέλω να ξεφύγω θα προσπαθήσω να είμαι αρκετά συγκρατημένη......... θέλω να καταφέρω να πάρω έως 13 κιλά το πολύ :):):)

Στην πρωτη μεχρι τον 4ο δεν ειχ παρει κανενα.Απο κει και μετα ειναι τα δυσκολα κοριτσια.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ξέρω ότι μετά είναι τα δύσκολα :tongue::tongue::tongue:

Ειναι και καποιες σαν να μη γεννησαν ποτε! Τι τυχερες! Βοηθαει ο θηλασμος γιατι καταναλωνουμε ενεργεια αλλα τωρα δε ξερω αν θα εχω χρονο να θηλαζω κ να χω και τη μικρη απο πισω.Παντως σιγουρα βοηθαει πολυ


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Elris με το καλό! Εγώ παιδιά εχω φοβερές αναγούλες και τρώω ακατάστατα γιατι δεν μπορώ καθολου. Εχω πάρει ήδη δυο κιλά αλλα και στον γιο μου στις ίδιες βδομάδες τα ίδια είχα πάρει και γέννησα με +12. Τα οποία έχασα σχεδόν αμέσως μετά τη γεννά. Βεβαια ήταν 4 χρονια πριν.. τώρα δεν ξέρω πως θα μου παει! Θα δείξει!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα! Τι γίνεται; πως πάτε; εγώ εχω φρικτούς πονοκεφάλους με εμετούς. Φυσικά το ντεπόν που επιτρέπεται δεν μου κάνει τπτ. Ο γιατρός λέει ειναι σύνηθες φαινόμενο και ειδικά τώρα που αλλάζω μηνα. Στον γιο μου δεν είχα κάτι παρόμοιο. Τι να πω. Υπομονή..!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...