Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακιαααα!!!!καλαμαρακι μου,εγω δενε χω παιδακια κι αν καταλαβα το καφεδακι θα ειναι με τα μπεμπινια...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια

Σου εύχομαι ο νέος χρόνος να σε βρει με ένα μωράκι στην κοιλιτσα σου!

ε ναι δεν έχει σχέση αν εχεις παιδάκια για να κάνουμε παρεά βρε! Αλλά σίγουρα η μικρή μου θα έιναι μαζί μας μιας και είμαστε αυτοκόλλητες πια! Οπου παω παει! Τώρα καφεδάκι εννοείτε ότι εννοώ ποδαράτο,όρθιο γιατί αν τολμήσω και την παω σε καφετέρια δεν πρόκειτε να κατσω θα την κυνηγάω γύρω γύρω! Μόνο αν πάμε σε πάρκο ασχολείται με το κουβαδάκι της και με γράφει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια!!τι κάνετε;;άντε μια εβδομάδα αρχισε πάλι και περιμενουμε, τουλάχιστον οι εργαζόμενες, να πάει γρήγορα παρασκευή!!!

ουφ!καλαμαράκι, κάπως έτσι ήμουν κι εγώ το σαββατο το πρωί, κοιμοντουσαν όλοι όλο το πρωινο κι εγώ γυριζα στο σπιτι!!!κι ειχε και τέλεια μέρα, μέσα στα νεύρα ήμουν!!!!ευτυχώς το βραδάκι βγήκαμε γιατί γιόρταζε εκτός από την μικρή και η μητερα μου(αν και παντρεμένη:rolleyes::rolleyes:)οπότε μας έβγαλε να μας κεράσει!!!!!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ τους έστειλα μέσα στο δωμάτιο να πάιξουν όσο έβλεπα το "κάτι ψήνεται" και παω πριν από λίγο και τι να δω...? κοιμόύνται τα δυο τους αγκαλιά στο κρεββάτι μας....

χε χε καλύτερα για μένα...χαλαρώνω σερφάροντας!

Link to comment
Share on other sites

χεχε, κάτι είναι κι αυτό, έχεις ηρεμία!μια χαρά σε βρίσκω!εγώ από το σπίτι πολύ δύσκολο να μπω.δεν προλαβαίνω βασικά, μέχρι να σηκωθω το πρωί να μαγειρεψω, να ψωνισω και να ασχοληθω και με τα παιδιά, έρχεται η ώρα να φύγω κι έτσι μπαίνω από τη δουλειά!!!!:P


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...