Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια..

τι κάνετε;;;βρέχει στις γειτονιές σας;;

νομίζω οτι σαν να χανόμαστε σιγά σιγά...το παρόν που δίναμε στο παλιό μας φόρουμ δεν το δίνουμε εδώ με τίποτα!!!

Φιλάκια στα μωρουδίνια της παρέας μας..φιλάκια στις μανούλες τους..φιλάκια στις φουσκωμένες κοιλίτσες..και φυσικά φιλάκια στις κοιλίτσες που θα φουσκώσουν άμεσα!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου και απο εμας!!!

Ροζαλι με το καλο η αυχενικη σημερα!!! Ηρεμια και ολα καλα θα πανε!!! Περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Καλημερα Νατασουλιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

Νατασουλι κ εγώ το ίδιο βλέπω!!! Κ στεναχωριεμαι!! Την έχω συνηθίσει την παρεουλα!! Έστω να σας διαβάζω κ ας μην έχω χρόνο να γράψω!!! Μπορούμε να ξαναανοιξουμε θεμα στο παλιό φόρουμ για να μπαίνουν κ νέα κορίτσια στην παρέα μας!!!! Τι λέτε???? Σε λίγο καιρό π θα γεννήσουν οι εγκυουλες θα χαθουμε τελείως!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Όντως αυτό το νέο φόρουμ μας αποσυντόνισε εντελώς και χαθήκαμε...

Πως είσαστε??

Δεσποινάκι και Άντζι τι νέα από τους μπέμπηδες???  

Ρόζαλι καλή επιτυχία με την αυχενική σήμερα!!

Μαράκι και Ελένη φιλάκια στα μπεμπάκια σας!!

Νατασάκι μου!! Τώρα δεν βρέχει στο κέντρο, το πρωί που ερχόμουν έριξε μια μπόρα

 


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδες...κ εγω αυτο σκεφτομαι,χαθήκαμε σε αυτο το φόρουμ.εγω πηρα τηλ το γιατρό γιατι ηταν λιγο ανεβασμένο το ινωδογονο μου αλλα μου ειπε οτι ειναι λογω εγκυμοσυνης.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα από εμένα και τον μπέμπη μας! γεννησαμεεεεεεεεε. ... 

Μετά από ένα πολύ δύσκολο τοκετό που κράτησε όλη νύχτα μεαφόρητους πόνους. .. μια απόφαση για καισαρική στις 7 το πρωί τελικά γεννησαμεεεεεεεεε με φυσιολογικό τοκετό στις 8 έναν μπέμπη 2840 γραμμάρια... 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Δεσποινιώ!  Να σου ζήσει ο μπεμπάκος! Αχ, σε ταλαιπώρησε τελικά αλλά χαλάλι του, το αγόρι! Να τον χαίρεσαι κ να μας γράψεις κι άλλα όταν μπορείς! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Δεσποινάκι μου πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου! Να τον χαίρεσαι και να είναι πάντα τυχερός και χαρούμενος! Δυσκολεύτηκες αλλά είμαι σίγουρη ότι άξιζε και με το παραπάνω!!!!! :):):)


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Καλησπέρα από εμένα και τον μπέμπη μας! γεννησαμεεεεεεεεε. ... 

Μετά από ένα πολύ δύσκολο τοκετό που κράτησε όλη νύχτα μεαφόρητους πόνους. .. μια απόφαση για καισαρική στις 7 το πρωί τελικά γεννησαμεεεεεεεεε με φυσιολογικό τοκετό στις 8 έναν μπέμπη 2840 γραμμάρια... 

Δεσποινακι μου να σας ζησει ο μπεμπης!!!!! Ταλαιπωρηθηκες αλλα Θα ζησεις τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης σου απο εδω και στο εξης. Να ειναι γερος και τυχερος!!! Καλη αναρρωση κοριτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


46 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Καλησπέρα από εμένα και τον μπέμπη μας! γεννησαμεεεεεεεεε. ... 

Μετά από ένα πολύ δύσκολο τοκετό που κράτησε όλη νύχτα μεαφόρητους πόνους. .. μια απόφαση για καισαρική στις 7 το πρωί τελικά γεννησαμεεεεεεεεε με φυσιολογικό τοκετό στις 8 έναν μπέμπη 2840 γραμμάρια... 

Αγάπη μουυυυ!!!!! Να σας ζήσει ..γερό:mad::mad:

 και τυχερό το αγοράκι σας το γλυκό!!!!!

 

Μόλις μπήκα σπίτι...

Μαράκι μου κ να ξαναανοίξουμε εκεί φοβάμαι πως θα μας ξαναστείλουν εδώ δυστυχώς...κ άντε στην αρχή το είχαμε ζεστό κ μπαίναμε εδώ μόλις άνοιγαν τα μάτια μας τώρα μετά την σούπερ αναβάθμιση όλες με κρύα καρδιά μπαίνουμε.

Η παρεούλα μας δεν θα χαθεί,αυτό είναι το μόνο σίγουρο,με τα μωράκια μας δίπλα μας θα το καταφέρουμε.Οπότε μην μου στεναχωριέσαι...

Άννιε μου κ εδώ μια σταματάει μια ρίχνει συνεχώς!!!

Αντζουλίνι υπάρχει κάτι να πάρεις για να πέσει;;

Ελενάκι τι κάνει η φραουλοπατούσα;

 

20 minutes ago, evaki1991 είπε:

δεσποινιω να σου ζησει ο μπεμπαρος... !!!! καλοτυχο κ γερο να ειναι το αγορι σου κ χαλαλι η ταλαιπωρια !!! :-) 

Ευάκι βλέπω μπλέ νινί...αγορίνι έχουμε;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rosali said:

Καλημέρα, καλημέρα! Ούτε σήμερα πάω στη δουλεά. Μας έτυχαν κάποια τρεξίματα οικογενειακώς για λόγους υγείας (ευτυχώς όχι κάτι σοβαρό) και πρέπει να κάτσω σπίτι με τον μικρούλη μου. Είναι η ωραιότερη παρέα όμως. Το κακό είναι ότι το απόγευμα έχω την αυχενική και να δω ποιος θα μπορέσει να τον κρατήσει. Η αδελφή μου ίσως.

Δεσποινάκι, του έχουμε πει ότι η μαμά θα γεννήσει άλλο ένα παιδάκι, εννοείται, αλλά δεν ξέρω αν το έχει αντιληφθεί. Του αρέσουν πολύ τα παιδάκια και σε κάθε ευκαιρία τον πηγαίνουμε να συναναστρέφεται. Βέβαια η κοιλιά μου είναι ακόμα μικρή για τα ματάκια του (φαίνεται σε κάποιον ενήλικο, αλλά ένα παιδί δεν μπορεί να το καταλάβει πιστεύω), οπότε δεν το έχει συνδυάσει ακόμα. Ενώ της αδερφής μου που είναι και αυτή έγκυος, αλλά σχεδόν στον 9ο και η κοιλιά της είναι τούμπανο, του αρέσει πάρα πολύ να της χαιδεύει την κοιλιά και λέει "Μα!" για να δώσει φιλάκι στον ξάδερφό του! Είναι πολύ γλυκούλης!

Γεωργία, αν κατάλαβα καλά θα κάνει και η Ρένα προσπάθεια με δανεικά; Μπράβο, γιατί είχε απογοητευτεί το κορίτσι μας. Σας βλέπω και τις δύο για διδυμομανούλες. Αλλά και ένα παιδάκι να τύχει, θα είναι υπέροχο. Με το καλό, κορίτσια!

Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε;

Rosali περαστικο να ειναι ό,τι περνατε και καλά αποτελεσματα στην εξεταση σου.

Οχι, το Ρενακι δεν εχει πει για δανεικα, αλλά εγω προσπαθω να την ψήσω! 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa said:

Καλησπέρα από εμένα και τον μπέμπη μας! γεννησαμεεεεεεεεε. ... 

Μετά από ένα πολύ δύσκολο τοκετό που κράτησε όλη νύχτα μεαφόρητους πόνους. .. μια απόφαση για καισαρική στις 7 το πρωί τελικά γεννησαμεεεεεεεεε με φυσιολογικό τοκετό στις 8 έναν μπέμπη 2840 γραμμάρια... 

Ωωωωωω!!!!! Συγχαρητήρια Δεσποινιώ!!! Να σας ζήσει!!!! Να ειναι πάντα γερός και τυχερός!!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Αχ! Χαρηκα παρα πολύ!!!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...