Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα ομορφα κοριτσάκια...

Δεσποινιω μια χαρά θα τα πατε με τον μικρούλη σου κ θα τα καταφέρεις κ με το θηλασμό...θελει λιγο υπομονη μεχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας,δώσε πολλα φιλια στον ομορφο .

εγω λοιπον πήγα στο γιατρό,η πίεση 16 μαλλον λογω άγχους γιατι σπιτι μου μια βδομαδα τωρα πάνω απο 14 δεν ανέβαινε.τεταρτη κ πεμπτη θα κανω τις κορτιζονες για την πίεση κ την άλλη παρασκευη γενναωωωωω....αχ εχω αγχωθεί πολυ.γελουσε ο γιατρός γιατι του έλεγα μην μου πειτε ποτε θα γεννήσω,δεν θελω να ξερω.να μου το πειτε μια μερα πριν...

μαρακι κ ελενακι να κανετε μια μεγαλη αγκαλιά στα ζουζουνια σας κ να τους δώσετε ενα τεράστιο φιλί...

σε ολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω τα φιλια μου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 hours ago, Angie.31 said:

Καλησπερα ομορφα κοριτσάκια...

Δεσποινιω μια χαρά θα τα πατε με τον μικρούλη σου κ θα τα καταφέρεις κ με το θηλασμό...θελει λιγο υπομονη μεχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας,δώσε πολλα φιλια στον ομορφο .

εγω λοιπον πήγα στο γιατρό,η πίεση 16 μαλλον λογω άγχους γιατι σπιτι μου μια βδομαδα τωρα πάνω απο 14 δεν ανέβαινε.τεταρτη κ πεμπτη θα κανω τις κορτιζονες για την πίεση κ την άλλη παρασκευη γενναωωωωω....αχ εχω αγχωθεί πολυ.γελουσε ο γιατρός γιατι του έλεγα μην μου πειτε ποτε θα γεννήσω,δεν θελω να ξερω.να μου το πειτε μια μερα πριν...

μαρακι κ ελενακι να κανετε μια μεγαλη αγκαλιά στα ζουζουνια σας κ να τους δώσετε ενα τεράστιο φιλί...

σε ολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω τα φιλια μου...

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Πωπω! Την άλλη Παρασκευή! Έφτασε ο καιρός! Με το καλό! Σε λίγο θα κρατάς αγκαλιά τον μπεμπίνο! Η Σοφούλα ανυπομονεί;;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες βροχερές,συννεφιασμένες κ με λίγο κρύο.

Κορίτσια μου πλέον πολύ ζόρικος ο ύπνος,εδώ κ δυό μέρες ταλαιπωρούμαι πολύ,με τίποτα δεν βολεύομαι.Είχα κ εναν πονοκέφαλο μιας κ με είδε Μια ψυχή καλή χθές κ με αποτελείωσε έως το πρώτο φώς της ημέρας.

Τζώρτζια μου είδες όλοι με νοιάζονται δεν έχω παράπονο εκτός απο μια.

Αντζουλινάκι,διαβάζοντας το γεννάωωωω ένιωσα την απόγνωση κ τον πανικό...κορίτσι μουυυυ όλα καλά θα σας πάνε...έφτασε ο καιρός να γίνετε τετράδα στο σπίτι σας!!!

Μαράκι μου αχαχαχα ο μπουρμπουλήθρας πόσο πλάκα θα έχει!!!θα έχει και πολλά σαλάκια φαντάζομαι !!!!Ζούληξε τον λιγάκι απο εμέναααα...

Τελικά στο δωμάτιο του μικρού σου έφταιγε οτι δεν ήταν ακόμα εκείνος μέσα...:wub:

Σουίνι μου άντε να περάσει η εβδομάδα να δείτε τι κάνει η μικρούλα σας ..βαψίματα χαμόςςςςςς στα σπίτια μας !!!!!!

Δεσποινιώ μουυυυυυ μούτς μούτς!!!!!

τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας τι να κάνουν άραγε;;;

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκούλες! Αποδεκατιστήκαμε εδώ, τι γίνεται;; :-( 

Αντζι έρχεται ο μπέμπης, τι καλά!!! :-D Με το καλό να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου! 

Δεσποινάκι πλέεις σε πελάγη ευτυχίας; :wub:  Μια χαρά θα τα καταφέρετε μαζί στα πάντα, είστε σούπερ ομάδα! 

Ροζαλί μπράβο για την αυχενική, το πρώτο μεγάλο βάρος έφυγε! 

Καλή επιτυχία και στην πεταλουδίτσα μας για σήμερα! :D 

Νατάσα δεν σκέφτεσαι να πάρεις κανένα μαξιλάρι θηλασμού μπας και βοηθήσεις την κατάσταση με τον ύπνο; Εγώ λέω να παραγγείλω ένα από αυτά τα μακρουλά που με περνάν σε ύψος, δεν ξέρω αν τα έχεις δει. Λεν είναι πολύ βολικά και για ύπνο. Μέχρι στιγμής ψιλοκαλά κοιμάμαι, καμιά φορά πιάνεται το ισχύο μου και ξυπνάω, αλλά αλλάζω πλευρό και ξανακοιμάμαι αμέσως ευτυχώς. 

Εγώ τελικά ξεκίνησα δίαιτα και μετρήσεις ζαχάρου 4 φορές την μέρα με μηχανάκι. Εκνευριστικό είναι τώρα να μπω σε τέτοιο αυστηρό πρόγραμμα, αλλά τι να κάνουμε, ας είναι καλά η μπέμπα. 

Κορίτσια, δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται καμία, αλλά σήμερα ξεκινάει ένα κοινωφελές πρόγραμμα του ΟΑΕΔ με πολλές θέσεις σε πολλούς δήμους της Ελλάδας. Είναι οκτάμηνο, άρα μετά μπορείς να πάρεις και ταμείο ανεργίας. Και φυσικά η σελίδα του ΟΑΕΔ έπεσε με το που ξεκίνησαν οι αιτήσεις :cool: 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα ομορφα κοριτσάκια...

Δεσποινιω μια χαρά θα τα πατε με τον μικρούλη σου κ θα τα καταφέρεις κ με το θηλασμό...θελει λιγο υπομονη μεχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας,δώσε πολλα φιλια στον ομορφο .

εγω λοιπον πήγα στο γιατρό,η πίεση 16 μαλλον λογω άγχους γιατι σπιτι μου μια βδομαδα τωρα πάνω απο 14 δεν ανέβαινε.τεταρτη κ πεμπτη θα κανω τις κορτιζονες για την πίεση κ την άλλη παρασκευη γενναωωωωω....αχ εχω αγχωθεί πολυ.γελουσε ο γιατρός γιατι του έλεγα μην μου πειτε ποτε θα γεννήσω,δεν θελω να ξερω.να μου το πειτε μια μερα πριν...

μαρακι κ ελενακι να κανετε μια μεγαλη αγκαλιά στα ζουζουνια σας κ να τους δώσετε ενα τεράστιο φιλί...

σε ολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω τα φιλια μου...

καλημερουδια!!!ωωωω σε λιγες μερες θα εχεις μπεμπακι!!με το καλο!!!!!η μικρη πως το εχει παρει???εμενα καποιες φορες ενθουσιαζεται και ερχετε και μιλαει στη κοιλια μου!το περιεργο ειναι οτι η μπουμπου απο μεσα δινει ρεστα οταν μιλαει ο μικρος!!!μαλλον συννομοτουν πως θα με τρελανουν!!!!

2 minutes ago, melitini81 είπε:

Καλημέρα γλυκούλες! Αποδεκατιστήκαμε εδώ, τι γίνεται;; :-( 

Αντζι έρχεται ο μπέμπης, τι καλά!!! :-D Με το καλό να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου! 

Δεσποινάκι πλέεις σε πελάγη ευτυχίας; :wub:  Μια χαρά θα τα καταφέρετε μαζί στα πάντα, είστε σούπερ ομάδα! 

Ροζαλί μπράβο για την αυχενική, το πρώτο μεγάλο βάρος έφυγε! 

Καλή επιτυχία και στην πεταλουδίτσα μας για σήμερα! :D 

Νατάσα δεν σκέφτεσαι να πάρεις κανένα μαξιλάρι θηλασμού μπας και βοηθήσεις την κατάσταση με τον ύπνο; Εγώ λέω να παραγγείλω ένα από αυτά τα μακρουλά που με περνάν σε ύψος, δεν ξέρω αν τα έχεις δει. Λεν είναι πολύ βολικά και για ύπνο. Μέχρι στιγμής ψιλοκαλά κοιμάμαι, καμιά φορά πιάνεται το ισχύο μου και ξυπνάω, αλλά αλλάζω πλευρό και ξανακοιμάμαι αμέσως ευτυχώς. 

Εγώ τελικά ξεκίνησα δίαιτα και μετρήσεις ζαχάρου 4 φορές την μέρα με μηχανάκι. Εκνευριστικό είναι τώρα να μπω σε τέτοιο αυστηρό πρόγραμμα, αλλά τι να κάνουμε, ας είναι καλά η μπέμπα. 

Κορίτσια, δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται καμία, αλλά σήμερα ξεκινάει ένα κοινωφελές πρόγραμμα του ΟΑΕΔ με πολλές θέσεις σε πολλούς δήμους της Ελλάδας. Είναι οκτάμηνο, άρα μετά μπορείς να πάρεις και ταμείο ανεργίας. Και φυσικά η σελίδα του ΟΑΕΔ έπεσε με το που ξεκίνησαν οι αιτήσεις :cool: 

καλημερα!!πηγε ο αντρας μου να κανει τα χαρτια του!!!εγω παλευα 1ωρα να ανανεωσω τη καρτα μου!!!!τελικα τα καταφερα ομως!!!!!ειναι καλο το οχταμηνο!!!

αχ ρε κοριτσια θυμαμαι καποιες απο σας που μιλαγε απο το καλοκαιρι και ολες με τα τεστακια και τις χοριακες!!περιμεναμε καθε μερα ποια θα ειναι η τυχερη με τα ευχαριστα νεα!!!και τωρα να η αντζι σε μια βδομαδα γενναει!!ευχομαι σε οσες προσπαθειτε ακομα συντομα να μαθετε τα ευχαριστα και σε οσα κοριτσακια περιμενουν συντομως τα μπεμπακια τους να εχουν μια ευκολη γεννα και χωρις ταλαιπωριες!!!αν και μολις το παιρνεις αγκαλια τα ξεχνας ολα και πονους και ταλαιπωρια!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, melitini81 είπε:

Καλημέρα γλυκούλες! Αποδεκατιστήκαμε εδώ, τι γίνεται;; :-( 

Αντζι έρχεται ο μπέμπης, τι καλά!!! :-D Με το καλό να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου! 

Δεσποινάκι πλέεις σε πελάγη ευτυχίας; :wub:  Μια χαρά θα τα καταφέρετε μαζί στα πάντα, είστε σούπερ ομάδα! 

Ροζαλί μπράβο για την αυχενική, το πρώτο μεγάλο βάρος έφυγε! 

Καλή επιτυχία και στην πεταλουδίτσα μας για σήμερα! :D 

Νατάσα δεν σκέφτεσαι να πάρεις κανένα μαξιλάρι θηλασμού μπας και βοηθήσεις την κατάσταση με τον ύπνο; Εγώ λέω να παραγγείλω ένα από αυτά τα μακρουλά που με περνάν σε ύψος, δεν ξέρω αν τα έχεις δει. Λεν είναι πολύ βολικά και για ύπνο. Μέχρι στιγμής ψιλοκαλά κοιμάμαι, καμιά φορά πιάνεται το ισχύο μου και ξυπνάω, αλλά αλλάζω πλευρό και ξανακοιμάμαι αμέσως ευτυχώς. 

Εγώ τελικά ξεκίνησα δίαιτα και μετρήσεις ζαχάρου 4 φορές την μέρα με μηχανάκι. Εκνευριστικό είναι τώρα να μπω σε τέτοιο αυστηρό πρόγραμμα, αλλά τι να κάνουμε, ας είναι καλά η μπέμπα. 

Κορίτσια, δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται καμία, αλλά σήμερα ξεκινάει ένα κοινωφελές πρόγραμμα του ΟΑΕΔ με πολλές θέσεις σε πολλούς δήμους της Ελλάδας. Είναι οκτάμηνο, άρα μετά μπορείς να πάρεις και ταμείο ανεργίας. Και φυσικά η σελίδα του ΟΑΕΔ έπεσε με το που ξεκίνησαν οι αιτήσεις :cool: 

Άλοοο Μελιτινάκι πήρα μαξιλάρι τέτοιο αλλά δεν με βολεύει καθόλου αυτό

 οπότε το έβγαλα.Θα δω αν βολέψει στον θηλασμό κιόλας γιατί απο λόγια τι βολεύει την κάθεμια χορταίνεις αλλα το θέμα είναι να βολέψει εσένα τελικά.

Βρε σύ στην 26η εβδομάδα σου λογικό είναι να κοιμάσαι μια χαρά,και εγω μέχρι την 31η καλά την βόλευα αλλα πλέον  αυτές τις μέρες ούτε πλάι ούτε ανάσκελα ούτε καθόλου δεν βολεύομαι.Υπομονή τίποτα άλλο δεν μπορώ να κάνω...

Καλή αρχή....είναι καλό κ για τις δυό σας όχι μόνο για το μωρό οπότε υπομονήκ θα περάσει γρήγορα.

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!!!

Άντζι τι ωραία!!! Σε λίγο θα έχεις κι εσύ αγκαλιά το αγοράκι σου!!! Μην αγχώνεσαι καθόλου!! Όλα θα πάνε πολύ καλά!! Εσύ είσαι και έμπειρη, μην φοβάσαι τίποτα.

Νατασάκι κι εγώ μια από τα ίδια με τον ύπνο, 2 μέρες τώρα έχω κοιμηθεί από τέσσερις ώρες. Ξαπλώνω στα αριστερά πάντα, και μου δίνει πολύ δυνατές κλωτσιές η μικρή λες και θα βγει από εκεί!! Και με πιάνουν και κράμπες στη μια γάμπα και πετάγομαι!

Μελιτίνη νωρίς είναι ακόμα για να ταλαιπωρείσαι στον ύπνο, κι εμένα μου το έλεγαν και δεν το πίστευα. Αργότερα που θα μεγαλώσει η μπέμπα και θα τη νιώθεις πολύ δυνατά θα δεις!!

Αυτό το μαξιλάρι το πήρα κι εγώ, αλλά ούτε εμένα με βόλεψε, πιανόμουν περισσότερο και με πονούσε το ισχίο μου πολύ όταν ξυπνούσα. Ο αντρούλης μου όμως τρελαίνεται να κοιμάται σε αυτό, οπότε δεν πήγε χαμένο!! Ελπίζω να το χρησιμοποιήσω και στο θηλασμό!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, annie1979 είπε:

Καλημέρα και από εμένα!!!

Άντζι τι ωραία!!! Σε λίγο θα έχεις κι εσύ αγκαλιά το αγοράκι σου!!! Μην αγχώνεσαι καθόλου!! Όλα θα πάνε πολύ καλά!! Εσύ είσαι και έμπειρη, μην φοβάσαι τίποτα.

Νατασάκι κι εγώ μια από τα ίδια με τον ύπνο, 2 μέρες τώρα έχω κοιμηθεί από τέσσερις ώρες. Ξαπλώνω στα αριστερά πάντα, και μου δίνει πολύ δυνατές κλωτσιές η μικρή λες και θα βγει από εκεί!! Και με πιάνουν και κράμπες στη μια γάμπα και πετάγομαι!

Μελιτίνη νωρίς είναι ακόμα για να ταλαιπωρείσαι στον ύπνο, κι εμένα μου το έλεγαν και δεν το πίστευα. Αργότερα που θα μεγαλώσει η μπέμπα και θα τη νιώθεις πολύ δυνατά θα δεις!!

Αυτό το μαξιλάρι το πήρα κι εγώ, αλλά ούτε εμένα με βόλεψε, πιανόμουν περισσότερο και με πονούσε το ισχίο μου πολύ όταν ξυπνούσα. Ο αντρούλης μου όμως τρελαίνεται να κοιμάται σε αυτό, οπότε δεν πήγε χαμένο!! Ελπίζω να το χρησιμοποιήσω και στο θηλασμό!

Τώρα κατάλαβα γιατί όλα τα κορίτσια μας εδω έκαναν την κουκουβάγια την νύχτα...περαστικά μας Άννιεεεεεε χαχαχαχα.....

Καλέ είναι λές κ καταλαβαίνει οτι αλλάζεις πλευρά κ έρχεται απο εκεί,ξαναπάς στην άλλη κ τσούπ έρχεται εκεί.Κάθεσαι ανάσκελα κ νιώθεις κάτι να σπρώχνει κάτω απο το στήθος χαχαχαχα!!!!!!

Σπάσαμε τον μύθο φιλενάδα...άκυρο το μαξιλάρι!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, NatasaP είπε:

Τώρα κατάλαβα γιατί όλα τα κορίτσια μας εδω έκαναν την κουκουβάγια την νύχτα...περαστικά μας Άννιεεεεεε χαχαχαχα.....

Καλέ είναι λές κ καταλαβαίνει οτι αλλάζεις πλευρά κ έρχεται απο εκεί,ξαναπάς στην άλλη κ τσούπ έρχεται εκεί.Κάθεσαι ανάσκελα κ νιώθεις κάτι να σπρώχνει κάτω απο το στήθος χαχαχαχα!!!!!!

Σπάσαμε τον μύθο φιλενάδα...άκυρο το μαξιλάρι!!!!!

Μας βλέπω κι εμάς σιγά σιγά να τα λέμε από τις 4-5 το πρωί και μετά!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια σε όλες σας! Γύρισα κι εγώ από την ωοληψία.. Τελικά  25 ωάρια μου πήραν εκ των οποίων μου είπαν τα 21 ήταν άριστα. Βέβαια το πρόβλημα το έχουμε στο σπέρμα που μας είπαν ότι δυσκολεύτηκαν να βρούνε σπερματοζωάρια με φυσιολογικές μορφές . Ελπίζω να γονιμοποιηθούν έστω μερικά από αυτά...... icon_confused.gif Πάω να κοιμηθώ γιατί αισθάνομαι σαν πτώμα.Φιλάκια προς το παρόν!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσάκια...αχ νομιζω οταν εχεις την εμπειρία της γεννάς ειναι χειρότερα.καλυτερα να ζεις στην άγνοια κ να μην ξερεις τι πρόκειται να αντιμετωπίσεις.

εφτασε εφτασε η ωρα κοριτσάκια μου γλυκα.η Σοφουλα ετσι δείχνει να ανυπομονεί...οταν έρθει το μωρο στο σπιτι να δουμε αν θα λεει τα ιδια.

αυτο που λετε για τα μαξιλάρια εγω χρησιμοποιώ ενα κανονικό μαξιλάρι που το βάζω ετσι στο πλάι οπως κοιμάμαι κ στηρίζει κάπως την κοιλιά μου κ ετσι δεν με ενοχλεί κατι στον υπνο.κ στη Σοφια οταν γεννησα ενω ειχα παρει μαξιλάρι θηλασμού δεν με βόλεψε...χρησιμοποιούσα ενα μαξιλάρι φουσκωτό,την έβαζα στα πόδια μου κ ηταν μια χαρά.

29 minutes ago, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια σε όλες σας! Γύρισα κι εγώ από την ωοληψία.. Τελικά  25 ωάρια μου πήραν εκ των οποίων μου είπαν τα 21 ήταν άριστα. Βέβαια το πρόβλημα το έχουμε στο σπέρμα που μας είπαν ότι δυσκολεύτηκαν να βρούνε σπερματοζωάρια με φυσιολογικές μορφές . Ελπίζω να γονιμοποιηθούν έστω μερικά από αυτά...... icon_confused.gif Πάω να κοιμηθώ γιατί αισθάνομαι σαν πτώμα.Φιλάκια προς το παρόν!

Αντε καλη επιτυχία πεταλουδακι....ολα θα γινουν.ενα χρειάζεσαι κ να ειναι σούπερ....οποτε σιγουρα θα επιτυχείς!!!


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσακια

Δεν ξερω αν το εχω αναφερει αλλα πολυ με εκνευριζει αυτο το φορουμ...το παλιο ηταν καλυτερο...

Δεσποιναααααα να σου ζησει!!!!!!Γερος και τυχερος να ειναι παντα!!

Mαρακι δυστυχως δεν προλαβα να δω τη φωτογραφια αλλα αν κρινω απο τα σχολια πρεπει να ειναι κουκλος!!!

Πεταλουδιτσα καλη επιτυχια!!!Θετικη σκεψη και υπομονη και ολα θα γινουν!!

Ρενα μου οποιο δρομο κι αν ακολουθησεις ελπιζω να πετυχεις το στοχο!!

Στα δικα μου....Ειχα μια ξαφνικη μικρη αιμοραγια και μπηκα για λιγο στο νοσοκομειο...τελικα πηρα εξιτηριο αλλα την επομενη φορα θα εγκατασταθω μου το ξεκαθαρισαν...Με την ευκαιρια εκανα και doppler η μπεμπα μας ευτυχως μεγαλωνει και με το παραπανω το Σαβατο ηταν 1944 γρ..

Πλεον ειμαι με περιοριστικα μετρα εξω κανοντας τα απολυτως απαραιτητα αν κι αποτι μου ειπαν και ο γιατρος μου και αλλοι γιατροι εκει δεν εξαρταται τοσο απο μενα...ειναι θεμα καθαρα του πλακουντα και τυχης μπορει να ειμαι και ξαπλα και να γινει ο χαμος...προσπαθω να ειμαι χαλαρη....ελπιζα μπας και κατσω εξω μεχρι την 34η και μετα να μπω..τελος παντω οτι ειναι να γινει θα γινει...

Διαβαζω τα νεα σας...δεν βολευομαι πολυ να γραφω αλλα παρακολουθω...;-)..Με τον υπνο εχω αρχισει κι εγω να δυσκολευομαι...Ανασκελα και ειδικα στα δεξια εχω τρελλους πονους στα πλευρα κατω απο το στηθος....μπρουμυτα πλεον ειναι αβολα...και αριστερα ποσο πια να κατσω?Ασε που σηκωνομαι ποσες φορες το βραδυ κι εκει καπου μεσα στη νυχτα δεν μπορω να ξανακοιμηθω με τιποτα....με το φαι ευτυχως ενω διαβαζα για το τριτο τριμηνο οτι δεν χορταινεις με τιποτα εμενα μου εχει ερθει τουμπα με το 1/3 απο αυτο που ετρωγα γεμιζω....τρωω συχνοτερα αλλα πολυ λιγο καθε φορα γιατι αλλιως νιωθω να σκαω...

Τα φιλια μου σε ολες σας νυν και μελλοντικες μανουλες!!!

 


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Carpediem είπε:

Kαλησπερα κοριτσακια

Δεν ξερω αν το εχω αναφερει αλλα πολυ με εκνευριζει αυτο το φορουμ...το παλιο ηταν καλυτερο...

Δεσποιναααααα να σου ζησει!!!!!!Γερος και τυχερος να ειναι παντα!!

Mαρακι δυστυχως δεν προλαβα να δω τη φωτογραφια αλλα αν κρινω απο τα σχολια πρεπει να ειναι κουκλος!!!

Πεταλουδιτσα καλη επιτυχια!!!Θετικη σκεψη και υπομονη και ολα θα γινουν!!

Ρενα μου οποιο δρομο κι αν ακολουθησεις ελπιζω να πετυχεις το στοχο!!

Στα δικα μου....Ειχα μια ξαφνικη μικρη αιμοραγια και μπηκα για λιγο στο νοσοκομειο...τελικα πηρα εξιτηριο αλλα την επομενη φορα θα εγκατασταθω μου το ξεκαθαρισαν...Με την ευκαιρια εκανα και doppler η μπεμπα μας ευτυχως μεγαλωνει και με το παραπανω το Σαβατο ηταν 1944 γρ..

Πλεον ειμαι με περιοριστικα μετρα εξω κανοντας τα απολυτως απαραιτητα αν κι αποτι μου ειπαν και ο γιατρος μου και αλλοι γιατροι εκει δεν εξαρταται τοσο απο μενα...ειναι θεμα καθαρα του πλακουντα και τυχης μπορει να ειμαι και ξαπλα και να γινει ο χαμος...προσπαθω να ειμαι χαλαρη....ελπιζα μπας και κατσω εξω μεχρι την 34η και μετα να μπω..τελος παντω οτι ειναι να γινει θα γινει...

Διαβαζω τα νεα σας...δεν βολευομαι πολυ να γραφω αλλα παρακολουθω...;-)..Με τον υπνο εχω αρχισει κι εγω να δυσκολευομαι...Ανασκελα και ειδικα στα δεξια εχω τρελλους πονους στα πλευρα κατω απο το στηθος....μπρουμυτα πλεον ειναι αβολα...και αριστερα ποσο πια να κατσω?Ασε που σηκωνομαι ποσες φορες το βραδυ κι εκει καπου μεσα στη νυχτα δεν μπορω να ξανακοιμηθω με τιποτα....με το φαι ευτυχως ενω διαβαζα για το τριτο τριμηνο οτι δεν χορταινεις με τιποτα εμενα μου εχει ερθει τουμπα με το 1/3 απο αυτο που ετρωγα γεμιζω....τρωω συχνοτερα αλλα πολυ λιγο καθε φορα γιατι αλλιως νιωθω να σκαω...

Τα φιλια μου σε ολες σας νυν και μελλοντικες μανουλες!!!

 

Να προσεχείς καρπε μου...προσπάθησε οσο το δυνατόν να εισαι ξαπλα να περάσουν οι βδομαδουλες κ η μπεμπα σας θα ειναι μια χαρά.

μπρουμυτα εγω ειχα σταματήσει να κοιμάμαι απο τοτε που άρχισε να κανει την εμφάνιση της η κοιλιτσα μου...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Angie.31 said:

Καλησπερα ομορφα κοριτσάκια...

Δεσποινιω μια χαρά θα τα πατε με τον μικρούλη σου κ θα τα καταφέρεις κ με το θηλασμό...θελει λιγο υπομονη μεχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας,δώσε πολλα φιλια στον ομορφο .

εγω λοιπον πήγα στο γιατρό,η πίεση 16 μαλλον λογω άγχους γιατι σπιτι μου μια βδομαδα τωρα πάνω απο 14 δεν ανέβαινε.τεταρτη κ πεμπτη θα κανω τις κορτιζονες για την πίεση κ την άλλη παρασκευη γενναωωωωω....αχ εχω αγχωθεί πολυ.γελουσε ο γιατρός γιατι του έλεγα μην μου πειτε ποτε θα γεννήσω,δεν θελω να ξερω.να μου το πειτε μια μερα πριν...

μαρακι κ ελενακι να κανετε μια μεγαλη αγκαλιά στα ζουζουνια σας κ να τους δώσετε ενα τεράστιο φιλί...

σε ολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω τα φιλια μου...

Ααααααα'! Angie μου γενναςτην αλλη Παρασκευη!!!! Δηλ, οχι αυτη. Την αλλη! Μπραβο! Με το καλο! Μ' εναν πονο κοπελα μου!

Δεν ειπα καλησπερα. Με συνεπηραν τα νεα της Angie!

Καλησπερα λοιπον μικρουλες μου! Βροχη, βροχη και παλι βροχη!.... Ουφ!....

4 hours ago, NatasaP said:

Καλημέρες βροχερές,συννεφιασμένες κ με λίγο κρύο.

Κορίτσια μου πλέον πολύ ζόρικος ο ύπνος,εδώ κ δυό μέρες ταλαιπωρούμαι πολύ,με τίποτα δεν βολεύομαι.Είχα κ εναν πονοκέφαλο μιας κ με είδε Μια ψυχή καλή χθές κ με αποτελείωσε έως το πρώτο φώς της ημέρας.

Τζώρτζια μου είδες όλοι με νοιάζονται δεν έχω παράπονο εκτός απο μια.

Αντζουλινάκι,διαβάζοντας το γεννάωωωω ένιωσα την απόγνωση κ τον πανικό...κορίτσι μουυυυ όλα καλά θα σας πάνε...έφτασε ο καιρός να γίνετε τετράδα στο σπίτι σας!!!

Μαράκι μου αχαχαχα ο μπουρμπουλήθρας πόσο πλάκα θα έχει!!!θα έχει και πολλά σαλάκια φαντάζομαι !!!!Ζούληξε τον λιγάκι απο εμέναααα...

Τελικά στο δωμάτιο του μικρού σου έφταιγε οτι δεν ήταν ακόμα εκείνος μέσα...:wub:

Σουίνι μου άντε να περάσει η εβδομάδα να δείτε τι κάνει η μικρούλα σας ..βαψίματα χαμόςςςςςς στα σπίτια μας !!!!!!

Δεσποινιώ μουυυυυυ μούτς μούτς!!!!!

τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας τι να κάνουν άραγε;;;

 

 

Τι να κανουμε βρε Νατασσακι. Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σ' αυτην την ζωη! Τουλαχιστον εχεις εναν υπεροχο αντρουλη και συντομα θα εχεις κι εναν υπεροχο γιο και αυτο μονο μετραει κοπελα μου! :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...