Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα μου είχε συστήσει 400mg ο ενδοκρινολογος, έπαιρνα 2 χάπια των 200 της εταιρείας smile που ήταν σχετικά οικονομικες. Επιπλέον έπαιρνα πολυβιταμινες pregnacare (είναι οικονομικές και τα συστατικά παρόμοια με τις γνωστές πανακριβες) και ενα χαπι τύπου glucophage (δεν είχα ζάχαρο αλλά μου ειπε ο ενδοκρινολογος ότι βοηθάει επίσης στην ποιότητα των ωαριων). Γενικα για ότι πάρεις ρώτα τον γιατρό σου πρώτα.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

8 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα στην παρέα !!!!!! :wub::wub::wub::wub::wub:

αδυνατώ να διαβάσω τόσες σελίδες οπότε θέλω το ρεζουμέ απο κάποια τσούπρα να ξέρω τι έχασα!!! 

Εγώ κορίτσια μου δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσα συναισθήματα είχα έξτρα  και δεν φανταζόμουν!!! Ζούμε ενα όνειρο...ενα παραμύθι...το σπίτι μας πλημμύρισε με αγάπη :wub:

όπως καταλάβατε λοιπόν γέννησα τον μικρούλη μας και όλα δόξα το θεό πήγαν τέλεια.

φυσιολόγικος τοκετός.

Είμαστε σπίτι μας κ όπως καταλαβαίνετε χωρίς βοήθεια πέραν τον άντρα μου δεν είναι εύκολο να δώσω το παρόν τόσες μέρες,όμως σας σκεφτόμουν!!Το 24ωρο όμως είναι ξαφνικά τόσο λίγο και δεν προλαβαίνεις να βήξεις που λέει ο λόγος...

σας φιλώ εγώ και ο μπεμπούλης μου!!!!

 

Νατασακι να σας ζησει ο κουκλος!!!!!! Να ειναι παντα το σπιτι σας γεματο αγαπη και χαρες!!!!! Ποτε γεννησες; εσπασαν τα νερα;; Ποσο γεννηθηκε ο μικρος;; Σε ποιον μοιαζει;;; Δεν μας ειπες τιποτα!!!!! χαχαχα!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα στην παρέα !!!!!! :wub::wub::wub::wub::wub:

αδυνατώ να διαβάσω τόσες σελίδες οπότε θέλω το ρεζουμέ απο κάποια τσούπρα να ξέρω τι έχασα!!! 

Εγώ κορίτσια μου δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσα συναισθήματα είχα έξτρα  και δεν φανταζόμουν!!! Ζούμε ενα όνειρο...ενα παραμύθι...το σπίτι μας πλημμύρισε με αγάπη :wub:

όπως καταλάβατε λοιπόν γέννησα τον μικρούλη μας και όλα δόξα το θεό πήγαν τέλεια.

φυσιολόγικος τοκετός.

Είμαστε σπίτι μας κ όπως καταλαβαίνετε χωρίς βοήθεια πέραν τον άντρα μου δεν είναι εύκολο να δώσω το παρόν τόσες μέρες,όμως σας σκεφτόμουν!!Το 24ωρο όμως είναι ξαφνικά τόσο λίγο και δεν προλαβαίνεις να βήξεις που λέει ο λόγος...

σας φιλώ εγώ και ο μπεμπούλης μου!!!!

 

ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΖΗΣΤΕ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα κορίτσια της παρέας :) χρόνια πολλά σήμερα στις Ευαγγελίες  και στους Ευάγγελους!!!Έμενα αυτή η μέρα είναι κάπως σημαδιακή νομίζω αλλά θα σας πω όταν είμαι σίγουρη :)Γεωργια μου χαρηκα πολύ για τα αποτελέσματα σου. :*

Μελενια μου κρίμα για το αποτέλεσμα στεναχωρηθηκα πολυ...Καταλαβαίνω πως απογοητευτηκες αλλά μην σε παίρνει από κάτω ...Η επόμενη φορά ελπίζω να ναι κ τυχερή !!

Όσο για το μπαμπάς μάμα...Συμφωνώ πως είναι πιο εύκολο να πουν μπαμπά οπότε κορίτσια μου μην στεναχωριομαστε :) και της αδελφής μου πρώτα είπε μπαμπά και μαμά ακόμα τπτ χαχαχαχαχαχ η καημενουλα

Τα δικά μ νεα είναι πως ξεκινάω δουλίτσα εξαωρη αρχές Απρίλη και ανυπομονώ :) δύσκολη πολύ η δουλειά η συγκεκριμένη αλλά τουλάχιστον θα έχω λεφτακια έστω και λίγα!!

Επισης θα ήθελα να σας θέσω μία απορια μου βρε κορίτσια μήπως και ξέρετε να μ απαντήσετε!!

Λοιπόν στις 22 τ μηνός σταμάτησα τα πριμολουτ και τώρα περιμένω περίοδο...προχτες όμως τα μεσάνυχτα ήρθα σε ελεύθερη επαφή!!Και ιδού η απορία μ..Τώρα αν μ έρθει περίοδος σημαίνει ότι δεν είμαι έγκυος η είναι πολύ νωρίς να φανεί?Ίσως δλδ και να είμαι έγκυος αλλά να μ ρθει περίοδος ?

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι και Δήμητρα σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

Εσύ με την φραουλίτσα με νιώθεις,Δήμητρα εύχομαι να νιώσεις αυτή την ευλογία σύντομα,όπως κ τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια.

Ο μικρούλης μας μοιάζει κ στους δυό μας...όσοι τον είδαν αυτό είπαν αμέσως, και είναι στα 3200,Θα δούμε όσο μεγαλώνει τι θα αλλάξει...τον χαζεύουμε όληηηη μέρα.Κορίτσια μου πραγματικά είμαι τόσοοοοο ευτυχισμένη :wub::wub:

 

 

  • Μου αρέσει 5

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Natassa.P Κοπέλα μου ειναι λογικο να χαζευετε ολη μερα ενα μωρο σου περνει τα μυαλααα!!Ευχαριστώ για την ευχουλα πες του μπεμπουλη να πιει γαλατακι για το γουρι κ να κοιμαται να μεγαλωσει!!!

Δώσατε ζωή σε ενα ανθρωπάκι δεν ειναι λίγο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατασουλιιιιιιιιι να σας ζησει....περιμενα πως κ πως να μαθω νεα σας...

Ειναι γλυκας ε;;;θα τον ερωτευτεις....θα σας ξετρελάνει!!!πως σας φαινεται;;;

Τα δικα μου νεα ειναι λιγο πολυ τα ιδια...η Σοφουλα μου ειναι μια χαρα κ απολαμβανουμε βολτουλες αυτες τις μερες.ο μικρος μας ξενυχταειιιιιι...ενα θα σου πω εχτες ημουν ξυπνια 20 ωρες σερι,ηταν ξυπνιος ολο το βραδυ κ κοιμηθηκε 7:00 το πρωι.εκλαιγε κ δεν ηξερα τι τον ενοχλουσε για να τον βοηθησω.

Πες μου εσυ λεπτομερειες...η εμπειρια σου απο το μαιευτηριο;εμεινες ευχαριστημενη;σε τρικλινο ησουν;η ωρα του τοκετου;;;οταν εχεις χρονο στειλε μου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Νατασακι να σας ζησει ο μπεμπακος :). Να ειναι γερος κ καλοτυχος, να σας κανει καθε μερα κ πιο ευτυχισμενους κ να σας τρελαινει απο ευτυχια ολο κ πιο πολυ! 

Γεωργια μου χαρηκα παρα πολυ που πηγαν ολα καλα με τον θυρεοειδη σου. Παντα καλα αποτελεσματα να παιρνεις κ με το καλο να ερθει κ το νεο για το μωρο! :) 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την συμπαρασταση. Ευχαριστω που με νιωσατε κ μου δινετε κουραγιο. Γενικα αρχιζω κ συνερχομαι. Την επομενη εβδομαδα θα κανω υστεροσκοπηση κ αν ολα ειναι καλα σε ενα μηνα περναμε στην επομενη προσπαθεια κ ευχομαι να ερθουν ολα με το καλο!

Σας φιλω.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα στην παρέα !!!!!! :wub::wub::wub::wub::wub:

αδυνατώ να διαβάσω τόσες σελίδες οπότε θέλω το ρεζουμέ απο κάποια τσούπρα να ξέρω τι έχασα!!! 

Εγώ κορίτσια μου δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσα συναισθήματα είχα έξτρα  και δεν φανταζόμουν!!! Ζούμε ενα όνειρο...ενα παραμύθι...το σπίτι μας πλημμύρισε με αγάπη :wub:

όπως καταλάβατε λοιπόν γέννησα τον μικρούλη μας και όλα δόξα το θεό πήγαν τέλεια.

φυσιολόγικος τοκετός.

Είμαστε σπίτι μας κ όπως καταλαβαίνετε χωρίς βοήθεια πέραν τον άντρα μου δεν είναι εύκολο να δώσω το παρόν τόσες μέρες,όμως σας σκεφτόμουν!!Το 24ωρο όμως είναι ξαφνικά τόσο λίγο και δεν προλαβαίνεις να βήξεις που λέει ο λόγος...

σας φιλώ εγώ και ο μπεμπούλης μου!!!!

 

να σας ζησει αγαπη μου!!!ημουν σιγουρη οτι σου πηρε τα μυαλα ο μικρος!!!χιχιχι!!

11 hours ago, NatasaP είπε:

Ελενάκι και Δήμητρα σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

Εσύ με την φραουλίτσα με νιώθεις,Δήμητρα εύχομαι να νιώσεις αυτή την ευλογία σύντομα,όπως κ τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια.

Ο μικρούλης μας μοιάζει κ στους δυό μας...όσοι τον είδαν αυτό είπαν αμέσως, και είναι στα 3200,Θα δούμε όσο μεγαλώνει τι θα αλλάξει...τον χαζεύουμε όληηηη μέρα.Κορίτσια μου πραγματικά είμαι τόσοοοοο ευτυχισμένη :wub::wub:

 

 

πω πω 3200???τσουποτος τσουποτος!!!ειναι λογικο να το χαζευεις ολη μερα και ολη νυχτα!!!εγω του κραταγα και το χερακι πολλες φορες τα βραδυα!!!χιχιχι!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφοκόριτσα!!! 

@NatasaP να σας ζήσει το αγορακι σας!!! Να το καμαρωνετε σε ολη σας τη ζωη!!!! Ευχαριστησου αυτες τις στιγμες!!! Ειναι τοσο πολίτιμες για εσας τους 2!! αλλα κ για τον πατερα ο οποίος ουσιαστικά τωρα δενεται με το μικρακι!!!! 

Εννοειται οτι οι πληροφοριες σου ειναι ελαχιστεςςς!!! θελουμε και αλλα!!!! Οταν χαλαρωσεις να μας τα πεις ολα!!! χιχιχιιχ!!!

Έχει καποιες μερες αδεια ο αντρουλης σου ωστε να σε βοηθήσει??? Να σου πω την αληθεια εγω οταν γεννησα(που εκανα και καισαρικη) δεν ηθελα κανεναν να με βοηθησει.... μονο τν αντρα μου ο οοποίος δουλευε σχεδον όλη την μέρα!!!! αλλά ετσι μπήκα σε καλύτερη σειρα!!!! Καλά το ξενυχτι των πρωτων ημερων ειναι λίγο ζορικο αλλά προσπάθησε να κοιμάσαι όταν κοιμαται και ο μικρος την μέρα!!!! Για φαγητο κάνε απλά πραγματα 2 ημερων... Εγω προτιμουσα φαγητα φουρνου που δεν ειχαν ιδιαιτερο κόπο!!!! Αν εχεις πλυντηριο πιάτων ακόμα καλύτερα αν δεν εχεις, εγω τα ξεπλενα στον νεροχύτη τα πιατα και τα επλενα πριν τον βραδινο υπνο .... Σίδερο εκανα συνήθως τα πρωινα που οι αντοχες ειναι περισσοτερες!!!! Τον θηλάζεις τονν μικρο?

Θα τα καταφερετε!!! Ειμαι σίγουρηηηη!!!!

 

Τωρα κοριτσια μπορει και η αννι να εχει γενησει!!!! Περιμενουμε νεάκια!!!!

Το λουκουμαδακι μας κοριτσια εξαφανίστηκε!!!!! Κριμα!! Νομίζει λείπουν τα θεικά σχολια τηςς!!!!

Αλλαξε και η ωρα.....Φοβαμαι να μην αλλάξει το προγραμμα του ο μικρος!!!!! Δεν θα το αντεξω να μου κοιμαται στις 9κ30!!!!

Χθες γιορταζε ο αντρουλης μου και ειχαμε κόσμο..... Ο μικρος αταραχος!!! 8κ30 μας καληνυχτησε!!! χαχαχαχα!!!

Σας φιλω γλυκα!!! Ετοιμαζομαστε για βόλτες!!!  


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα....

Δεν σας ειπα κρυωσα παλι...εχτες ξεκινησα με πονολαιμο κ σημερα το πρωι δεν βγαινει η φωνη μου κ εχω κ βηχα κ σιναχι...αχ πως φοβαμαι μην κολλησω το μικρο κ τη Σοφουλα μου...

Μαρακι τι ευτυχια...εμενα ποτε κανενα μου παιδι δεν κοιμηθηκε 8:30.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κουκλες και...κουκλοι(τα αγορακια ολο και αυξανονται)!

Νατασακι μας γλυκο να σας ζησει το αγορακι σας!ειναι απολυτα λογικο να τον χαζευετε συνεχως!!απολαυστε καθε δευτερολεπτο της νεας σας ευτυχισμενης ζωης!!

Αντζι υπομονη!!!!το αντρακι σου ειναι μαλλον αρκετα ζορικο και θελει την προσοχη σου στραμμενη πανω του!!

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!ο μικρος μπροστα στην ξεκουραση του δεν βαζει ουτε κοινωνικες συναναστροφες ουτε τιποτα!!!μπραβο το παιδι!!

Ελενακι πως πανε οι ετοιμασιες?

Ολγακι εγω δεν εχω ιδεα να σου απαντησω!ειμαι σιγουρη πως το λουκουμαδακι μας θα ηξερε αλλα μας εχει ξεχασει(?!?)

Μελενια ολα θα ειναι καλα κ θα ξεκινησετε συντομα τη νεα προσπαθεια!!

Γεωργια μπραβο για την εξεταση!!!

Που ειστε σημερα?απολαμβανετε ηλιο κ βολτες πριν χαλασει ο καιρος και παλι?


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι σε όλες σας!!!!! Τι κάνετε;;;;;

Ξεκλέβω λίγο χρόνο πρίν ξυπνήσει να φάει ...να διαβάσω οτι προλαβαίνω !!!

Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τις γλυκές ευχές σας!!!

Δήμητρα εμείς δώσαμε ζωή στο πλασματάκι αυτό και εκείνο με την πρώτη ανάσα του μας έδωσε νόημα !!!

Άντζι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ....όταν έχω περισσότερο χρόνο θα γράψω λεπτομέρειες για όλα.Η εμπειρία ήταν υπέροχη...με βοήθησε οτι ήμουν ήρεμη και χαλαρή έως το τέλος.Δώσε φιλιά στην μπουκλού κ στον ξενύχτι!!

Κ εγώ κρύωσα βγαίνοντας απο το μαιευτήριο κ είμαι με μάσκα!!

Μελένια μου απο οτι κατάλαβα δεν το καταφέραμε αυτή την φορά...μην στεναχωριέσαι η επόμενη θα έχει το τυχερό μωράκι και για εσάς!!!

Σουίνι μου με τα δύο μπουμπούκια πως είσαι;;;Και τσουποτός κ ναζιάρης άστα να πάνε...έκλεψε  πολλές καρδιές !!!!

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πολύ..ο τουρλοπωπουδάκος είναι καλά;;;

Πωπωπω πολλές ερωτήσεις χαχα κ ήδη ξεκίνησε το νιαούρισμα...θηλάζω απο την αρχή,ο αντρούλης μου ναι είναι δίπλα μου κ βοηθάει στα πάντα..όμως πχ σίδερο ,μαγείρεμα αναγκαστικά τα κάνω εγώ με διαλλείματα.Βοήθεια άλλη δεν ήθελα γιατί αν ήταν η μαμά μου εδω θα είχα μπάστακα κ την άλλη.Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!

Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ....ο φίλος του μπέμπη σου σε λίγο διάστημα θα μπεί για ταξιδάκι κοντινό σε εσάς!!! Να ετοιμάζονται τα πατατάκια παρακαλώ!!!

Σας φιλώ..ώρα για μάμ!!!

 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑΤΑΣΣΟΥ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..Η ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ:wub:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ!

ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΟΝΕΙΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;; 

Αγαπημένο μου Νατασακι να σας ζήσει το αγοράκι σας!!!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να το χαίρεστε!!!! :mad:

Ανυπομονώ να ζήσω αυτές τις ωραίες στιγμές που μας περιγράφεις.

Όπως καταλαβαίνετε εμείς ακόμα είμαστε στην αναμονή!! Από χθες έχουν ξεκινήσει αρκετά πονακια, οπότε ελπιζουμε κάποια στιγμή σύντομα να ξεκινήσουμε για το μαιευτήριο. Ευτυχώς ειμαι πολύ ήρεμη και χαλαρή και περιμένω πως και πως να την πάρω στην αγκαλιά μου.

Φιλιά σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 1

EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσακια μου!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Και σε σας ευχομαι με τη σειρα μου να σας έρχονται όλα πάντα δεξια!

Νατασσακι μου να σας ζήσει ο γιος! Να 'ναι γερός και καλότυχος και πάντα να έχετε χαρες στο σπιτικό σας! Πάρε τον χρόνο σου και έπειτα πεστα μας όοοοολα!!! Με 'γεια και το νεο τικερακι.

Μελένια μου εύχομαι να έχεις καλα αποτελέσματα και η επόμενη προσπαθεια να ειναι η τυχερη σου!!!

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Ο γιος super cool, έτσι;

Ολγακι μου, ούτε κι εγω ξερω να σου απαντήσω.... Λες να μας ετοιμαζεις καμια ομορφη έκπληξη;! Χι χι χι!

Δεσποινιω, τρεχω να σε προλαβω στην απώλεια κιλών!!!

Angie, νομιζω πως σου αξιζει ο τιτλος της σουπερ μαμας!!!

Annie μου, με το καλό κι εσυ κορίτσι μου!

Πολλα φιλια σε όλες!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...