Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 59 λεπτά , marakif1990 είπε:

Γεια σας! Αναγκάστηκα κ γω να μπω στην παρέα σας, κ θελω τη βοήθεια κ τη συμβουλή σας! 

Μετα απο ενα χρονο ελεύθερων επαφών κ κανενός αποτελέσματος, το Μαρτη έκανε ο συζυγος σπερμοδιαγραμμα κ εδειξε πολυ χαμηλή κινητικότητα κ πολυ μικρότερο αριθμό σπερπατοζωαριων απ οτι πρέπει! Έκανε κ καλλιέργεια σπέρματος (καθαρή) κ πήγαμε κ σε ουρολόγο, έκανε υπέρηχο, κ δεν υπάρχει θεμα κυρσοκηλης! 

Μπορω να πω οτι ξεπεράσαμε πλέον το πρώτο σοκ, κ τωρα ειμαστε στη φαση που πρέπει να παρει εκείνος μια τρίμηνη αγωγή, να ξανακάνει σπερμοδιαγραμμα να δούμε που βρισκόμαστε, κ λεμε μετα τον Οκτώβρη να ξεκινήσουμε τις διαδικασίες! 

Εχω μιλήσει με δυο γυναικολόγους! Ο ένας για την εξωσωματική συνεργάζεται με το medimall κ τον κύριο Ξυδιά, κ ο άλλος με το ΙΑΣΩ κ τον κύριο Βασιλόπουλο! Εχετε καποια εμπειρία ή γνωρίζετε κατι για κάποιον απ τους δυο; το κακο ειναι οτι μένω σε νησί κ ειναι λιγο δύσκολα τα πράγματα! 

Οποια βοήθεια καλοδεχούμενη!

Να πω οτι εγω ειμαι 27 κ εκείνος 29 χρόνων! 
 

 
  •  

Γεια σου Μαρακι. Καλως ηλθες! Ακουστος ειναι ο κ. Ξυδιας, αλλα δεν τον εχω επισκεφτει. Το μονο σιγουρο ειναι πως το προβλημα του αντρα σου αντιμετωπιζεται ευκολα. Ειναι και οι ηλικιες σας πολυ καλες, οποτε μη φοβαστε τιποτα!Ολα θα πανε τελεια!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια!

Όλες οι μωρομανουλες ειναι στο fb;

Εγω εδω, πινω ενα καφεδάκι πριν αρχισω τα οικιακα μου και ενα τρυπανι απο τον γειτονα μου εχει σπασει το νευρικο μου συστημα εδω και μια ωρα και μαλλον θα συνεχισει να το κανει!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κι από μένα.

 

Παρούσα κ ομοιοπαθούσα Γεωργία μου, όχι από το γείτονα, αλλά από το δήμο που φτιάχνει τα πεζοδρόμια!!!!

Μαράκι καλή επιτυχία. Όπως τα λέει κ η Γεωργία, είστε μικρoί κ έχετε όλο το χρόνο μπροστά σας να διορθώσετε τυχόν θέματα :). Δεν τους γνωρίζω τους γιατρούς για να σου πω τη γνώμη μου. Από το ΙOL του Ιασώ είχα περάσει κ έμεινα ευχαριστημένη, νέο κέντρο κ οργανωμένο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΠΑ ΗΣΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ FB ΟΛΕΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 2ΩΡΕΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!ΓΥΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΑΕΔ ΚΕΠ COSMOTE....ΑΑΑΧΧ ΛΙΩΣΙΜΟ!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟΣ!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ....ΤΙ ΑΒΓΑ Κ ΠΟΣΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ 3Η ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!ΠΙΦΦΦ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ Κ ΤΗΣ ΕΤ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΣΙΡΙΜΠΟ ΛΟΙΠΟΝ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΠΑ ΗΣΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ FB ΟΛΕΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 2ΩΡΕΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!ΓΥΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΑΕΔ ΚΕΠ COSMOTE....ΑΑΑΧΧ ΛΙΩΣΙΜΟ!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟΣ!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ....ΤΙ ΑΒΓΑ Κ ΠΟΣΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ 3Η ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!ΠΙΦΦΦ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ Κ ΤΗΣ ΕΤ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΣΙΡΙΜΠΟ ΛΟΙΠΟΝ

Σιγα-σιγα. Μην τα σκεφτεσαι ολα μαζι και πελαγωνεις. Ενα βημα τη φορα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου! Τρεις κ ο κουκος μειναμε :( εξαφανιστηκαν ολες!!!

Μαρακι καλως ηρθες! Ολα με το καλο να σας ερθουν!! Τα κοριτσια σου ειπαν το πιο βασικο, ειστε μικροι κ εχετε ολο το χρονο μπροστα σας. Νην ανησυχεις θα ερθει συντομα το μωρακι σας :) . Δυστυχως ουτε κ εγω εχω να σου πω κατι για τους γιατρους που αναφερεις.

Γεωργια μου ησυχασε το τρυπανι???? 

Δημητρουλα ηρεμα δεν ειπαμε??? Ολα θα πανε μια χαρα, ηρεμησε κ κανε ομορφες σκεψεις. Τα αυγουλακια σου μεγαλωνουν!!!

Στρολλακι :):) .

Φιλια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Τρεις κ ο κουκος μειναμε :( εξαφανιστηκαν ολες!!!

Μαρακι καλως ηρθες! Ολα με το καλο να σας ερθουν!! Τα κοριτσια σου ειπαν το πιο βασικο, ειστε μικροι κ εχετε ολο το χρονο μπροστα σας. Νην ανησυχεις θα ερθει συντομα το μωρακι σας :) . Δυστυχως ουτε κ εγω εχω να σου πω κατι για τους γιατρους που αναφερεις.

Γεωργια μου ησυχασε το τρυπανι???? 

Δημητρουλα ηρεμα δεν ειπαμε??? Ολα θα πανε μια χαρα, ηρεμησε κ κανε ομορφες σκεψεις. Τα αυγουλακια σου μεγαλωνουν!!!

Στρολλακι :):) .

Φιλια σε ολες!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Μελενις μου σταματησε το τρυπςνι. Σημερα ακουω χτυπηματα. Μαλλον περνανε νεα πλακακια.

Αφου εχουν τα χρηματα να το κανουν, μπραβο τους.

Εσυ τι κανεις;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!!!

 

Τι κάνετε ομορφοκόριτσα; Γεωργία, Μελένια; Δήμητρα;

Κ το’λεγα στο τόπικ του parents.org, οτι το έκαναν κομμάτι δύσχρηστο το φόρουμ, κ όλες εξαφανίστηκαν προς fb μεριά, που είναι όντως πιο άμεσο. Τώρα άλλαξαν την πλατφόρμα κ από κει, να δουμε πόσες θα μείνουμε...

 

Χάθηκε κ το Μελιτινάκι που μας ανέβαζε τα κάλαντα! Λέτε να γέννησε;;;;

 

Αφού δεν έχω άλλο ευχάριστο να μοιραστώ μαζί σας όπως οι μωρομάνες μας, να σας πω άλλα νέα ... ο άντρας μου θα με πάει εκδρομή, μεταχρονολογημένο δώρο για τα γενέθλιά μου..Του λέω δε θέλω ρούχο, παπούτσι, μαντήλι,  μόνο να εξαφανιστώ με κάποιο τρόπο από δω! Δε μου λέει  που θα με πάει αλλά νομίζω ότι το έχω οσμιστεί :ph34r: . 1 διανυκτέρευση, κοντινή κ low budget εκδρομή καθότι τα τελευταία 2 χρόνια μας τα μασάνε  οι γιατροί :twisted: ... Θα προτιμούσα βέβαια την κούραση κ την κλεισούρα ενός νεογέννητου, αλλά ο καθένας με ό,τι διαθέτει πορεύεται :mrgreen:

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , stroll είπε:

Καλημέρααααα!!!

 

Τι κάνετε ομορφοκόριτσα; Γεωργία, Μελένια; Δήμητρα;

Κ το’λεγα στο τόπικ του parents.org, οτι το έκαναν κομμάτι δύσχρηστο το φόρουμ, κ όλες εξαφανίστηκαν προς fb μεριά, που είναι όντως πιο άμεσο. Τώρα άλλαξαν την πλατφόρμα κ από κει, να δουμε πόσες θα μείνουμε...

 

Χάθηκε κ το Μελιτινάκι που μας ανέβαζε τα κάλαντα! Λέτε να γέννησε;;;;

 

Αφού δεν έχω άλλο ευχάριστο να μοιραστώ μαζί σας όπως οι μωρομάνες μας, να σας πω άλλα νέα ... ο άντρας μου θα με πάει εκδρομή, μεταχρονολογημένο δώρο για τα γενέθλιά μου..Του λέω δε θέλω ρούχο, παπούτσι, μαντήλι,  μόνο να εξαφανιστώ με κάποιο τρόπο από δω! Δε μου λέει  που θα με πάει αλλά νομίζω ότι το έχω οσμιστεί :ph34r: . 1 διανυκτέρευση, κοντινή κ low budget εκδρομή καθότι τα τελευταία 2 χρόνια μας τα μασάνε  οι γιατροί :twisted: ... Θα προτιμούσα βέβαια την κούραση κ την κλεισούρα ενός νεογέννητου, αλλά ο καθένας με ό,τι διαθέτει πορεύεται :mrgreen:

 

 

ΟΡΙΣΤΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΙΔΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ!!!!

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΤΕΒΕ Κ Η ΔΕΗ 393 ΕΥΡΩ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ 10 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΟ 180 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟΣΟ ΕΛΕΟΣ!!!ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ Κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΤΕ!! @@@@@ ΒΡΙΖΩ ΑΣΥΣΤΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Στρολλακι μου μπραβο! Να φυγετε και να περασετε καλα!

Δημητρουλα και εμεις εχουμε περασει τα ιδια εγκεφαλικα και αποφασισαμε πριν 4 μηνες να παμε στην Protergia. Οσους εναντι εχουμε παρει κυμαινονται στα 44 ευρω κατα μεσω ορο και τωρα περιμενουμε τον εξοφλητικο. Η Protergia ΔΕΝ ειναι θυγατρικη της ΔΕΗ και εχει πολυ καλα πακετα.

Αν πας προς τις ιδιωτικες εταιρειες και θες να ρωτησεις κι αλλες, να προσεξεις να ΜΗΝ ειναι θυγατρικες της ΔΕΗ, το πλαφον στην καταναλωση της κιλοβατωρας (γιατι αν το ξεπερασεις βαρανε), το "νυχτερινο" τους, γιατι ο καθενας το κοστολογει διαφορετικα αλλα το λεει νυχτερινο.

Η Protergia αν ξεπερασεις τις προβλεπομενες κιλοβατωρες δεν σε τιμωρει, γιατι δεν μεταπωλουν ρευμα, ουτε παραγουν με τροπους που επιβαρυνουν το περιβαλλον, αλλα παραγουν δικο τους ρευμα με "πρασινους" τροπους. Βεβαια λιγο πριν ληξει το συμβολαιο θα εχουμε το νου μας να κανουμε επαφη με την εταιρεια για κλεισιμο νεου πακετου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Στρολλακι μου μπραβο! Να φυγετε και να περασετε καλα!

Δημητρουλα και εμεις εχουμε περασει τα ιδια εγκεφαλικα και αποφασισαμε πριν 4 μηνες να παμε στην Protergia. Οσους εναντι εχουμε παρει κυμαινονται στα 44 ευρω κατα μεσω ορο και τωρα περιμενουμε τον εξοφλητικο. Η Protergia ΔΕΝ ειναι θυγατρικη της ΔΕΗ και εχει πολυ καλα πακετα.

Αν πας προς τις ιδιωτικες εταιρειες και θες να ρωτησεις κι αλλες, να προσεξεις να ΜΗΝ ειναι θυγατρικες της ΔΕΗ, το πλαφον στην καταναλωση της κιλοβατωρας (γιατι αν το ξεπερασεις βαρανε), το "νυχτερινο" τους, γιατι ο καθενας το κοστολογει διαφορετικα αλλα το λεει νυχτερινο.

Η Protergia αν ξεπερασεις τις προβλεπομενες κιλοβατωρες δεν σε τιμωρει, γιατι δεν μεταπωλουν ρευμα, ουτε παραγουν με τροπους που επιβαρυνουν το περιβαλλον, αλλα παραγουν δικο τους ρευμα με "πρασινους" τροπους. Βεβαια λιγο πριν ληξει το συμβολαιο θα εχουμε το νου μας να κανουμε επαφη με την εταιρεια για κλεισιμο νεου πακετου.

ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΟΛΟΥΣ ΣΒΑΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝ...CALL CENTER Η ΔΕΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΞΗΘΗΚΕ Ο ΛΟΓ/ΣΜΟΣ 1900 ΜΟΝΑΔΕΣ Κ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΕ ΕΣΤΩ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΗΡΕΜΗΣΑ...

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΡΩΩ ΝΤΟΥΖ Κ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, stroll είπε:

Ο Μυτιληναίος δεν είναι; Καλό μου ακούγεται..Θα πάρω να ρωτήσω γιατί στον τελευταίο λογ/σμό κοιταζόμαστε κι αναρωτιόμαστε αν τη ΔΕΗ την αγοράσαμε εμείς...

Ναι. Ο Μυτιληναιος. Ειναι πολυ δυνατος ομιλος.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου :) ... πως ειστε?

Εγω τελειωσα επιτελους με το σπιτι. Ξεπατωθηκα 3 μερες τωρα. Οπως λεει κ ο αντρας μου"καλο πραγμα η γενικη δεν ειναι"! Χαχαχα... Μαζεψα κ τα χαλια, ξεμπερδεψα. Αυριο εχω τον πρωτο υπερηχο, για να δουμε...!!!!

Στρολλακι τι ωραια που θα πας εκδρομουλα :) . Να περασετε πολυ-πολυ ομορφα κ να μας διηγηθεις ωραια πραγματα μολις επιστρεψεις. Αντε κανε τωρα που μπορεις τα ταξιδακια γιατι σε λιγο το μπεμπε δε θα σ αφηνει να πας πουθενα! ;) 

Δημητρουλα εξω φρενων σε διαβαζω. Με το δικιο σου φυσικα. Το χουν παρακανει, ολος ο κοσμος φωναζει. 

Γεωργια μου μεσα σε ολα εισαι. Πολυ καλη η ενημερωση σου για την protergia. Για να το ψαξω...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να 'ναι καλα ο αντρουλης μου! Αυτος τα εχει αναλαβει τα deal με τις ιδιωτικες εταιρειες!

Τον ρωτησα για τις παγιδες.

Μπραβο κοριτσι προκομμενο που τελειωσες τις δουλίτσες σου! Τωρα εισαι ετοιμη για τα ευχαριστα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...