Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Να 'ναι καλα ο αντρουλης μου! Αυτος τα εχει αναλαβει τα deal με τις ιδιωτικες εταιρειες!

Τον ρωτησα για τις παγιδες.

Μπραβο κοριτσι προκομμενο που τελειωσες τις δουλίτσες σου! Τωρα εισαι ετοιμη για τα ευχαριστα!

 

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Κοριτσακια μου :) ... πως ειστε?

Εγω τελειωσα επιτελους με το σπιτι. Ξεπατωθηκα 3 μερες τωρα. Οπως λεει κ ο αντρας μου"καλο πραγμα η γενικη δεν ειναι"! Χαχαχα... Μαζεψα κ τα χαλια, ξεμπερδεψα. Αυριο εχω τον πρωτο υπερηχο, για να δουμε...!!!!

Στρολλακι τι ωραια που θα πας εκδρομουλα :) . Να περασετε πολυ-πολυ ομορφα κ να μας διηγηθεις ωραια πραγματα μολις επιστρεψεις. Αντε κανε τωρα που μπορεις τα ταξιδακια γιατι σε λιγο το μπεμπε δε θα σ αφηνει να πας πουθενα! ;) 

Δημητρουλα εξω φρενων σε διαβαζω. Με το δικιο σου φυσικα. Το χουν παρακανει, ολος ο κοσμος φωναζει. 

Γεωργια μου μεσα σε ολα εισαι. Πολυ καλη η ενημερωση σου για την protergia. Για να το ψαξω...

 

ΚΟΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...

ΜΕΛΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ!!!ΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ Κ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΕΣΚΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΜΙΛΗΣΑ Κ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΓΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΟΒΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΙ Κ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΕΡΧΡΕΩΣΗ ΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΙΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 12 ΩΣ ΤΟ 15 Κ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΣ ΤΙΜΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΕΕΕ ΕΛΕΟΣ!!!

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΜΕ ΠΥΡΟΦΑΝΙ Κ ΦΟΥΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΖΑΚΙ Κ ΕΧΩ ΞΥΛΑ (ΕΛΙΑ ΚΙΟΛΑΣ) ΑΜΑΝ ΧΑΧΑΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΚΑΠΟΥ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΥΝΤΩΝΟΥΝ:shock:

 Ω ΡΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΝΤΙ Ε ΡΕ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΩΩΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελπιζω να μεινουμε ολοι ευχαριστημενοι. Εγω οπως ειπα και πιο πανω περιμενω να ερθει και ο εκκαθαριστικος για να βεβαιωθω 100%. Θελεις να περιμενεις κανενα 10ημερο ακομα και να σου το γραψω μολις ερθει για να ειμαστε σιγουρες;

Και οπωσδηποτε πριν ληξει το συμβολαιο επικοινωνια για νεο deal, μην φαμε καμια καμπανα. Δεν τους εχω για τετοιους, αλλα μετα την εμπειρια με τις ιδιωτικες της τηλεφωνιας προσεχω και τη σκια μου!

Μιλησες και με καμια αλλη εταιρεια;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ελπιζω να μεινουμε ολοι ευχαριστημενοι. Εγω οπως ειπα και πιο πανω περιμενω να ερθει και ο εκκαθαριστικος για να βεβαιωθω 100%. Θελεις να περιμενεις κανενα 10ημερο ακομα και να σου το γραψω μολις ερθει για να ειμαστε σιγουρες;

Και οπωσδηποτε πριν ληξει το συμβολαιο επικοινωνια για νεο deal, μην φαμε καμια καμπανα. Δεν τους εχω για τετοιους, αλλα μετα την εμπειρια με τις ιδιωτικες της τηλεφωνιας προσεχω και τη σκια μου!

Μιλησες και με καμια αλλη εταιρεια;

ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΕΛΠΕΝΤΙΣΟΝ Κ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΕΛΤΑ?ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΘΑ ΔΩ ΣΓΑΣΓΑ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας προκομμένες κ ενημερωμένες συμφορουμίτισσες!

Μόνο εγώ κρυώνω; Τα καλοβλέπω τα χαλιά, δε θέλω να τα βγάλω...Το βράδυ μια ψύχρα την έχει ακόμα όσο να πεις. Για σήμερα το πρόγραμμα έχει ένα βουνό σίδερο ...προσπαθώ να βάλω τις ντουλάπες σε μια τάξη, αλλά πάνω που φτιάχνει ο καιρός ξαναχαλάει κ είναι στο γνωστό ανακάτεμα της εποχής, σε λίγο θα τις κλωτσάμε για να κλείσουν.

Κορίτσια όταν ζητήσαμε στον ΟΤΕ καλύτερη προσφορά γιατί η διαφορά ήταν μεγάλη, μας έλεγε τότε ότι δυστυχώς δε μπορεί να κάνει τίποτα. Όταν αλλάξαμε σε ιδιωτική, περιττό να σας πω ότι έσπασαν τα τηλέφωνα για να μας δώσει παρόμοια προσφορά...Κάτι τέτοιο οσμίζομαι σε λίγο κ με το ρεύμα. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνουν μια οικειοθελή μείωση του τιμολογίου για να κρατήσουν τον κόσμο...Υπάρχει η εμπειρία του ανταγωνισμού στα τηλέφωνα, δεν το οσμίζονται; Κάτι τέτοια μου βάζουν πονηρές σκέψεις...Θα τους πάρω κ γω από αρχές του μήνα να δω τι παίζει. Η διαφορά με τις τιμές που λες Γεωργία αντιστοιχεί σε βαρβάτη μηνιαία αύξηση μισθού...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Τι κάνετε?? Έχω χαθεί τελείως!! Είμαστε αυτοκόλλητες με τη μπέμπα και δεν προλαβαίνω να μπαίνω ιδιαίτερα!

Σήμερα την έβγαλα στο μπαλκόνι και κοιμάται, και κάθισα κι εγώ μετά από ημέρες στο λάπτοπ!

Διάβασα ότι ξεκινούν οι νέες προσπάθειες, με το καλό! Δημητρούλα, Μελένια και Γεωργία μου περιμένουμε τα ευχάριστα σύντομα!

Στρολάκι θα πάτε ταξιδάκι με τον αντρούλη σου?? Τι ωραία!! Να περάσετε τέλεια!!

Εμείς θα κάνουμε την πρώτη μας εξόρμηση σε 2 εβδομάδες, θα πάμε στην Πάτρα που βαφτίζει ο αδερφός μου την κόρη του.

Κατά τα άλλα, αρκετή η κούραση, ειδικά κάποια βράδια που ξυπνάει κάθε 2 ώρες για να φάει. Αλλά όταν χαμογελάει τα ξεχνάμε όλα!

Φιλιά σε όλες και θα προσπαθήσω να μπαίνω περισσότερο να διαβάζω τα νέα σας!

  • Μου αρέσει 1

EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Άννιε με την αυτοκόλλητη μπεμπούλα σου! Θα είναι η πιο ωραία παρέα! Θα πάτε ταξιδάκι οι 3 σας ε; προβλέπω να κλέβει την παράσταση! Καλά κουράγια μωρομάνα :wub:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια γλυκα. Τι κανετε;

Annie χαιρομαστε πολυ που μαθαινουμε νεα σας! Ανοιξιατικες βολτιτσες βλεπω! Να πατε και να το χαρειτε!

Stroll μου, κι εγω τις ιδιες αποριες εχω. Επισης σκεπτομαι: ή οτι θελουν τα στελεχη να παιρνουν τα bonus και τα εφαπαξ τους οπως προ κρισης ή ασχετοι απο marketing ειναι ή σπρωχνουν τον κοσμο προς τις θυγατρικες της ΔΕΗ για να τα παιρνουν και με αλλους τροπους...

Να σας πω και τα δικα μου. Καταρχην συμφωνω με τη Stroll για την ψυχρουλα! Ειχα πει σ' αυτην την αδεια να μαζεψω κι εγω τα χαλια, αλλα κρυωνω!...

Σημερα πηγα στο νοσοκομειο για να κανω την μαγνητικη αυχενα. Σε μια εβδομαδα πρεπει να τους τηλ να δω αν ειναι το πορισμα ετοιμο. Στις 8 Μαιου εχω το ηλεκτρομυογραφημα. Αντε να γινει κι αυτο και γενικως να μπαινουν τα πραγματα σε μια σειρα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Γεια σας κοριτσια γλυκα. Τι κανετε;

Annie χαιρομαστε πολυ που μαθαινουμε νεα σας! Ανοιξιατικες βολτιτσες βλεπω! Να πατε και να το χαρειτε!

Stroll μου, κι εγω τις ιδιες αποριες εχω. Επισης σκεπτομαι: ή οτι θελουν τα στελεχη να παιρνουν τα bonus και τα εφαπαξ τους οπως προ κρισης ή ασχετοι απο marketing ειναι ή σπρωχνουν τον κοσμο προς τις θυγατρικες της ΔΕΗ για να τα παιρνουν και με αλλους τροπους...

Να σας πω και τα δικα μου. Καταρχην συμφωνω με τη Stroll για την ψυχρουλα! Ειχα πει σ' αυτην την αδεια να μαζεψω κι εγω τα χαλια, αλλα κρυωνω!...

Σημερα πηγα στο νοσοκομειο για να κανω την μαγνητικη αυχενα. Σε μια εβδομαδα πρεπει να τους τηλ να δω αν ειναι το πορισμα ετοιμο. Στις 8 Μαιου εχω το ηλεκτρομυογραφημα. Αντε να γινει κι αυτο και γενικως να μπαινουν τα πραγματα σε μια σειρα.

ΑΝΤΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΑ Κ ΣΥ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ Ε2 ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΤΟ ORGALUTRAN ΤΡΙΤΗ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕ 522 Η Ε2 ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ Κ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΟΛΕ!! ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ 7Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΨΗΛΑ ΕΙΝΑΙ!!!:) ΤΙ ΕΙΝΑΙ??ΑΑΑΧΧΧ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!!!καλο τριημερο και καλα να περασετε!!!

Σας διαβαζω,μαθαινω τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινω παντα να σχολιασω...

Ειδα ταξιδακια(αααχχχ τι καλα!!!),ειδα νεες προσπαθειες(ευχομαι υπεροχες μεγαλες χοριακες),ειδα εξετασουλες(ολα να πανε καλα),ειδα λογαριασμους(μπρρρρ ουτε να τους σχολιασω δε θελω),ειδα γενικες καθαριοτητες(αααχχχ να δω ποτε θα τα καταφερω κι εγω...βασικα ο καιρος ζεστανε πολυ,αλλα λογω του μωρου σκεφτομαι να αφησω λιγο ακομα τα χαλια)!!

Εμεις δε θα παμε πουθενα για την πρωτομαγια περα απο καμια βολτα στη θαλασσα (με το αγορι μας)που ευτυχως για μας ειναι μια ανασα μακρια!!!!σας φιλω γλυκα ολες!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;

Δημητρουλα, αρχιζω και τα ξεχναω!... Στην τιμη που εγραψες αναφερομαι. Αφου σου λενε πως ειναι καλη, προχώρα και ολα καλα θα πανε!

Δεσποινιωωωωω! Τι κανετε βρε Δεσποινιω; Να πατε στη θαλασσιτσα που ξεκουραζει το μυαλο και να πατε και σε καμια εκθεση λουλουδιων αν γινεται κοντα σας!

Εγω κοριτσια σημερα περα απο τα γνωστα πλυντηρια που βαζω, ειχα ολο το πρωι εξωτερικες δουλειες και το απογευμα εχω παιδικο παρτυ.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΕΥΩ ΧΑΛΙΑ ΠΛΕΝΩ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΚΕΔΕΣ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΛΑΚΙΑ 5 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΕΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ...ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ Κ ΚΟΜΠΛΕ...ΕΧΩ ΛΕΙΩΣΕΙΕΙΕΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΤΕΖΑ Η ΤΕΡΕΖΑ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΕΥΩ ΧΑΛΙΑ ΠΛΕΝΩ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΚΕΔΕΣ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΛΑΚΙΑ 5 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΕΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ...ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ Κ ΚΟΜΠΛΕ...ΕΧΩ ΛΕΙΩΣΕΙΕΙΕΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΤΕΖΑ Η ΤΕΡΕΖΑ

Πω πωωω! Χαμος! Αντε, καλή δύναμη! Εγώ ούτε που τα εχω ξεκινήσει η τεμπέλα!....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...