Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

ρε πάμε πίσω να ανοίξουμε ένα θέμα άσχετο με πεθερές και δεν θα μας καταλάβουν! :lol::lol::lol:

Συμφωνω.. θα λεγεται" με αισιοδοξία κ χαμογελο θα δολοφονησω την πεθερα μου, αφου πρωτα γινουμε μανούλες "


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οδηγίες αλλαγής τρόπου εμφάνισης των θεμάτων απαντήσεων

(νεότερα ή παλαιότερα μηνύματα πρώτα ) :

1 πάμε πίνακα ελέγχου ενώ είστε συνδεδεμένος /συνδεδεμένη

2 θα πατήσετε επεξεργασία επιλογών

3 Στον τρόπο προβολής θεμάτων υπάρχουν δυο επιλογές Γραμμικά παλαιότερα πρώτα και Γραμμικά νεότερα πρώτα επιλέξτε όποιο σας - εξυπηρετεί καλύτερα

το έκαμνα! άλλαξα και τα μηνύματα ανα 20 να αλλάζει σελίδα τι ήταν τούτο το μακρυνάρι με το συμπάθειο σαν πάπυρος :shock:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχα, κανόνισε να μας διώξουν και από εδώ!!!!

Το πιστεύω.. Θα μας στειλουν στο "οι συνταγές της παρεας"


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παω να φερω την πεθερα μου να βαλει ταξη!!!!!νατασαασσααααααα φερε την ξινηη γρηγορα!!!!!να δεις για ποτε θα μας στειλουν πισω

Κοιμάται στρώνει επιδερμίδα.....😂😂😂😂


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχα δακρυααααααααααααα

καλα δακρυα ξεδακρυα παλι καλα δεν μας εβαλαν αυτο...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

καλα δακρυα ξεδακρυα παλι καλα δεν μας εβαλαν αυτο...

ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλά εσύ ιοαννίτα δεν έχεις θέμα! είσαι και στο θέμα με τις γάτες θα το βλέπεις το άλλο φόρουμ συχνά! :lol::lol::lol:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλά εσύ ιοαννίτα δεν έχεις θέμα! είσαι και στο θέμα με τις γάτες θα το βλέπεις το άλλο φόρουμ συχνά! :lol::lol::lol:

χαχαχαχχαχαχαχχαα ασε μεεεεεεεεε σε παρακαλώ.. Θελω πολλα να σχολιασω αλλα θα φαω καρτα αν το κανω... blue moon!!! Μην μπεις επ ουδενι σε εκεινο το thread


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχαχχαα ασε μεεεεεεεεε σε παρακαλώ.. Θελω πολλα να σχολιασω αλλα θα φαω καρτα αν το κανω... blue moon!!! Μην μπεις επ ουδενι σε εκεινο το thread

αααα σήμερα έφαγα και άλλη καρτούλα! περιμένω να μπει στο αρχείο να δω ποιόν καλό άνθρωπο πείραξα πάλι!

καλε ναι τι φταίνε οι γατούλες! και πόσες γατούλες είναι πια! :confused:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

αααα σήμερα έφαγα και άλλη καρτούλα! περιμένω να μπει στο αρχείο να δω ποιόν καλό άνθρωπο πείραξα πάλι!

καλε ναι τι φταίνε οι γατούλες! και πόσες γατούλες είναι πια! :confused:

Χαχαχαχαχχαχαχα χαχαχα.. σε βαλανε στο ματι μονο κ μονο λογω ψευδωνυμου... Εεε βαζεις κ για τα Χριστούγεννα, ποσο να αντεξουν οι Αγιες του φορουμ, μου λες;;;;; εγω κατι ψιλιαζομαι αλλα θα στο πω πριβε!!!!! Πρεπει να εγκαινιασω κ τα π. μ... Τζαμπα εσβηνα στο προηγουμενο.. φτουυυυυυ


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

αααα σήμερα έφαγα και άλλη καρτούλα! περιμένω να μπει στο αρχείο να δω ποιόν καλό άνθρωπο πείραξα πάλι!

καλε ναι τι φταίνε οι γατούλες! και πόσες γατούλες είναι πια! :confused:

Σοβαρά μιλάς;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...