Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Πιγκού μου και εγώ χθές τον έβαλα πρώτο βράδυ στο δωμάτιο του και έκανα την κουκουβάγια όλο το βράδυ,παρόλο που είχα κ την ενδοεπικοινωνία ανοικτή είχα άγχος μπάς κ ξυπνήσει κ δεν τον ακούσω...πάντως κ η παιδίατρος μου είπε πως αυτός είναι ο ιδανικός μήνας να το μεταφέρω το μωρό στο δωμάτιο του.

Εεε που θα πάει θα ξενυχτήσω κανά δυό βράδια κ μετά θα ηρεμήσω!!!

Χαίρομαι που η μικρή σου είναι τόσο ήσυχο παιδάκι,πάντα έτσι να είναι!!!!

Όσο για την άλλη που επιστρέφει ,βαθιές ανάσες κοριτσάκι μου!!!!!

Καλλιόπη μου τι γλυκό το κουκουτσάκι!!! Φυσικά κ να τον λές έτσι :) άντε κ απο σεπτέμβρη θα μας λές κ για το δικό σου κουκουτσάκι!!!!

Δεν πειράζει πάντως,ας φύγει το μικρόβιο κ μετά προχωράτε,για να είσαι σίγουρη κ ήρεμη!!!Εννοείται κ δεν θα μας αποχωριστείς,δεν υπάρχει κανένας λόγος καλέ!!!

Σουγκαρίδιο μείνε ξάπλα κ ξεκουράσου!!!!!Κράτα δυνάμεις για το πάρτυ μας την άλλη εβδομάδα!!!Θα έχουμε χαρές λέμε!!!

Τζώρτζια ήρθε ο αδερφός του υδραυλικού;;; τα έφτιαξε όλα όσα χάλασε ο αγαπημένος σου;;χιχιχι....

Ναι κοριτσάρα μου εδώ θα κάνουμε παρεούλα το υπόλοιπο καλοκαιράκι μας με τα μη αλκοολούχα ποτά μας ,η κάθεμια για διαφορετικό όμορφο λόγο ;):):) 

Δημητράκο ευτυχώς κανένα απο τα δύο κρεβάτια δεν έχει χώρο να κρυφτεί απο κάτω!!! Αν κ δεν θα τα κατάφερνε γιατί θα ήθελε κ ο σκύλος να κρυφτεί μαζί του κ θα φαινόντουσαν χαχαχαχα!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχχααχαχα pingu μου μου αρέσει που το διακωμωδεις....!!!! 

Ναι miss sunny μου ελέγχθηκε κ είναι καθαρός.... Για τη σεξουαλική επαφή μου το είπε κ εμένα ότι παίζει ρόλο... Θα το ξεπεράσουμε.... Ξέχασα να αναφέρω πριν ότι μίλησα κ με τον ενδοκρινολόγο κ μου άλλαξε τη δοσολογία του χαπιού....

Αισιοδοξουμε κορίτσια μου!!!! Χαμόγελο κ αισιοδοξία!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, NatasaP είπε:

Πιγκού μου και εγώ χθές τον έβαλα πρώτο βράδυ στο δωμάτιο του και έκανα την κουκουβάγια όλο το βράδυ,παρόλο που είχα κ την ενδοεπικοινωνία ανοικτή είχα άγχος μπάς κ ξυπνήσει κ δεν τον ακούσω...πάντως κ η παιδίατρος μου είπε πως αυτός είναι ο ιδανικός μήνας να το μεταφέρω το μωρό στο δωμάτιο του.

Εεε που θα πάει θα ξενυχτήσω κανά δυό βράδια κ μετά θα ηρεμήσω!!!

Χαίρομαι που η μικρή σου είναι τόσο ήσυχο παιδάκι,πάντα έτσι να είναι!!!!

Όσο για την άλλη που επιστρέφει ,βαθιές ανάσες κοριτσάκι μου!!!!!

Καλλιόπη μου τι γλυκό το κουκουτσάκι!!! Φυσικά κ να τον λές έτσι :) άντε κ απο σεπτέμβρη θα μας λές κ για το δικό σου κουκουτσάκι!!!!

Δεν πειράζει πάντως,ας φύγει το μικρόβιο κ μετά προχωράτε,για να είσαι σίγουρη κ ήρεμη!!!Εννοείται κ δεν θα μας αποχωριστείς,δεν υπάρχει κανένας λόγος καλέ!!!

Σουγκαρίδιο μείνε ξάπλα κ ξεκουράσου!!!!!Κράτα δυνάμεις για το πάρτυ μας την άλλη εβδομάδα!!!Θα έχουμε χαρές λέμε!!!

Τζώρτζια ήρθε ο αδερφός του υδραυλικού;;; τα έφτιαξε όλα όσα χάλασε ο αγαπημένος σου;;χιχιχι....

Ναι κοριτσάρα μου εδώ θα κάνουμε παρεούλα το υπόλοιπο καλοκαιράκι μας με τα μη αλκοολούχα ποτά μας ,η κάθεμια για διαφορετικό όμορφο λόγο ;):):) 

Δημητράκο ευτυχώς κανένα απο τα δύο κρεβάτια δεν έχει χώρο να κρυφτεί απο κάτω!!! Αν κ δεν θα τα κατάφερνε γιατί θα ήθελε κ ο σκύλος να κρυφτεί μαζί του κ θα φαινόντουσαν χαχαχαχα!!!!! 

Χαχαχα κοπέλα μου και εγώ έτσι έκανα το πρώτο βράδυ αλλά όλα εντάξει. Την άκουγα από την ενδοεπικοινωνια. 

Εύχομαι και το μπουτινι σου να είναι ήσυχο και να μην σε κουράσει.. 

Όσο για την αγαπημένη πεθερά το μόνο που με ηρεμει είναι η απουσία της!!! Χαχαχα 

1 ώρα πρίν, Calliopi. είπε:

Χαχχααχαχα pingu μου μου αρέσει που το διακωμωδεις....!!!! 

Ναι miss sunny μου ελέγχθηκε κ είναι καθαρός.... Για τη σεξουαλική επαφή μου το είπε κ εμένα ότι παίζει ρόλο... Θα το ξεπεράσουμε.... Ξέχασα να αναφέρω πριν ότι μίλησα κ με τον ενδοκρινολόγο κ μου άλλαξε τη δοσολογία του χαπιού....

Αισιοδοξουμε κορίτσια μου!!!! Χαμόγελο κ αισιοδοξία!!!!

 

Τι να κάνω.. Πρέπει να τα παίρνω λίγο στην πλάκα αλλιώς δεν παλεύεται. Αύριο πάντως θα στρώσω κόκκινο χαλί όταν θα βγαίνει από το αεροπλάνο όπως κάνουν στους επισήμους.. :-D


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις όμορφες!!!

Καλιοπη μου οπως τα λες αισιοδοξία κ χαμόγελο κ ολα γίνοντε αντρες κ γυναίκες που τους αποκλείουν να κάνουν μωράκι τα καταφέρνουν απλα το θέμα θέλει υπομονή κ ευχάριστη προσπάθεια με όποιο τρόπο κ αν γίνεται αυτή ακόμα κ εμείς που κάνουμε εξωσωματική πρέπει να βλέπουμε τα ευχάριστα κ να προχωράμε!!

Νατασσάκι μου μαζί κ ο κολλητός του στη σκανταλιά θα είναι χαχα θα σου κρύβοντε μαζί ή θα τον προσέχει ο φύλακας του:-D

 Pingu μου το αλάτι τόσο κράτησε; Γυρίζει; Ουάου κόκκινο χαλί κ πανώ για την "μαμά"

Σουγκαρ κοιμήσου να έχεις δυνάμεις εχουμε 9 μήνες μπροστά μας κ μετά μια ζωή με το σποράκι σου :wub:

Γεωργία ετοιμάζεσαι;Ορμάμε λέμε

Εγώ σήμερα μαζεύω με τα ανήψια τις βαλίτσες αύριο εχουν επιστροφή..στην δεύτερη πατρίδα τους..ωραία περασαν κ εμείς μαζί χαρήκαμε πολλές στιγμές..Εαν δεν πάνε καλά τα πράγματα αλλά πάνε καλά οι δουλειές λέμε να πάμε κατά τον Φλεβάρη να δούμε και την πεθερά μου!!

Εγώ σήμερα 25η μέρα του κύκλου περιττό να σας πω ότι 10 μέρες εχω ενοχλήσεις κ περίοδος πουθενά...αντε να κατέβει να ηρεμήσω-καθαρίσω..

Σας φιλώ γλυκά όλες :wub:

Link to comment
Share on other sites

Pigou θύμησε μου μένετε κοντά με την πεθερά η τώρα ήρθε να μείνει σε σας να σας δει! Υπομονή!!! 

Νατάσα τέλεια θα περνάν τα δύο τους!! Άσε να μεγαλώσει κι άλλο και θα έχει πολύ γέλιο! 

Γεωργία πάει κι αυτή η βδομάδα, άλλη μια! 

Δήμητρα μου ευχόμαι το Φεβρουάριο να πας διπλή και τριπλή! 

Καλλιόπη υπομονή κι όλα θα γίνουν! 

Εγώ κορίτσια τις περισσότερες ώρες είμαι ξαπλα αλλά μέσα στο σπίτι κινούμαι να κάνω και κάτι απλό βέβαια! Πάντως δε νιώθω απολύτως τίποτα! 

Καλή μας μέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Pingu μου καλημερα καλημερα και σε ολα τα κοριτσια και σε ευχαριστω!! Αχ καπου διαβασα για πεθερα!!! εγω ειμαι η ειδικος στο θεμα πεθερα!! την βλεπω και ενω δεν εχω αναγουλα εκεινη την ωρα με πιανει απιστευτη!! κοριτσια δεν θελω να την βλεπω μπροστα μου, μου εχει κανει και μου εχει πει τοσα πολλα , βαζει λογια σε ολο το σοι να μην εχουν επαφες μαζι μου δεν με χωνευει καθολου σας λεω!! φυσικ αεγω ακομη περισσοτερο. μενουμε στα 200 μετρα αλλα ευτυχως δεν την βλεπω σχεδον καθολου, αντε 2 φορες το μηνα αναγκαστικα γιατι μου το ζηταει ο γιος της. κατα τ αλλα τωρα που ειμαι εγκυος δεν με εχει βοηθησει σε τιποτε, γιατι η γιατρος μου εχει πει να μην κανω τιποτε!! ευτυχως εχω τη μανουλιτσα μου απο την αλλη μερια στα 200 μετρα και μου κανει τα παντα! Κοριτσια σαν την μανα δεν υπαρχει!!!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Pigou θύμησε μου μένετε κοντά με την πεθερά η τώρα ήρθε να μείνει σε σας να σας δει! Υπομονή!!! 

Νατάσα τέλεια θα περνάν τα δύο τους!! Άσε να μεγαλώσει κι άλλο και θα έχει πολύ γέλιο! 

Γεωργία πάει κι αυτή η βδομάδα, άλλη μια! 

Δήμητρα μου ευχόμαι το Φεβρουάριο να πας διπλή και τριπλή! 

Καλλιόπη υπομονή κι όλα θα γίνουν! 

Εγώ κορίτσια τις περισσότερες ώρες είμαι ξαπλα αλλά μέσα στο σπίτι κινούμαι να κάνω και κάτι απλό βέβαια! Πάντως δε νιώθω απολύτως τίποτα! 

Καλή μας μέρα! 

Καλημέρα κορίτσια! Η μεγάλη μέρα έφτασε!!! Ήλπιζα  σε μια απεργία εναέριων ελεγκτών αλλά μπααα... Χαχαχα 

Σουγκαρακι ναι η "γλυκιά" μου μένει από κάτω.. 

Καλές ξαπλες!!! Και την τέταρτη θα έχουμε πάρτι!!!

Δήμητρα εύχομαι τον Φεβρουάριο να είσαι έγκυος και να είστε πολλοί στο αεροπλάνο!!! :)

Δημητρουλα ομοιοπαθουσα βλεπω.. Πολλές πεθερές είναι έτσι ρε κορίτσια τι στο καλό γίνεται? Έτσι θα γίνουμε και εμείς? Φτου φτου Παναγία μου! Δεν θέλω να κάνω στο παιδί μου αυτά που τραβάω εγώ. Εμένα είναι βαρεμενη τελείως. Έρχεται κάθε μέρα στο σπίτι έρχεται στην βόλτα και λέει ότι η μαμα μου βλέπει περισσότερο την μικρή που μένει 200 χλμ μακριά, επειδή έρχεται και κάθεται 2 εβδομάδες τον χρόνο... 

Καλημέρα κ φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!!ποσο καιρο εχω να σας γραψω?μπαινω συνεχεια και σας διαβαζω αλλα ενω ξεκιναω να γραφω κατι γινεται σταματαω και μετα φτου κι απο την αρχη!!!τωρα δεν ξερω αν ειναι τυχαιο που εμφανιζομαι μετα τις αναφορες στις πεθερες μπρρρρ!!!!

Τα νεα μας ειναι οτι ειμαστεκαλα καινεγω και το μικρουλι αντρακι μου που πλεον μεγαλωσε και εγινε 6 μηνων!βγαλαμε και το δευτερο δοντακι μας ξεκινησαμε να τρωμε φρουτοκρεμες και η μαμα του αναρωτιεται ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!κατα τα αλλα ειναι ενα γλυκο μωρο που γελαει συνεχεια ειναι πολυυυ ηρεμο και θα κλαψει γενικα οταννπεινασει πολυ και οταν τον βγαζουμε απο το μπανιο!κανουμε τις τουμπες μας και ειδικα ο μπαμπας του λιωνει!!!προχθες ηρθε και η μαμα μου για να ηρεμησει και εκεινη λιγακι και δυστυχως εχω την πεθερα συνεχεια να πηγαινοερχεται!!(ααααχχχ τι καλα που ηταν που δεν μας μιλουσε ενα μηνα!!τι ηρεμια ειχαμε)!!!

Τα νεα σας τα διαβασα ολα αλλα αδυνατω να θυμηθω τα περισσοτερα οποτε θα ευχηθω στο σουγκαρακι μας μια τεραστια χοριακη την τεταρτη,στη μελενια μας να αφησει τις ασχημες σκεψεις στην ακρη και να σκεφτεται μονο αισιοδοξα,αλλωστε καλοκαιρι και αισιοδοξια πανε πακετο και φυσικα στη γεωργια μας να ξεκινησει συντομα το ομορφο ταξιδι των 9 μηνων(τους συναδελφους γραψτους κανονικα στα υδραυλικα που χαλαει ο συζυγος!!)

Πολλα πολλα φιλια απο εμενα και   τον μπομπιρακο μου

  • Μου αρέσει 4

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δέσποινa είπε:

Κοριτσακια μου καλημερα!!!!ποσο καιρο εχω να σας γραψω?μπαινω συνεχεια και σας διαβαζω αλλα ενω ξεκιναω να γραφω κατι γινεται σταματαω και μετα φτου κι απο την αρχη!!!τωρα δεν ξερω αν ειναι τυχαιο που εμφανιζομαι μετα τις αναφορες στις πεθερες μπρρρρ!!!!

Τα νεα μας ειναι οτι ειμαστεκαλα καινεγω και το μικρουλι αντρακι μου που πλεον μεγαλωσε και εγινε 6 μηνων!βγαλαμε και το δευτερο δοντακι μας ξεκινησαμε να τρωμε φρουτοκρεμες και η μαμα του αναρωτιεται ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!κατα τα αλλα ειναι ενα γλυκο μωρο που γελαει συνεχεια ειναι πολυυυ ηρεμο και θα κλαψει γενικα οταννπεινασει πολυ και οταν τον βγαζουμε απο το μπανιο!κανουμε τις τουμπες μας και ειδικα ο μπαμπας του λιωνει!!!προχθες ηρθε και η μαμα μου για να ηρεμησει και εκεινη λιγακι και δυστυχως εχω την πεθερα συνεχεια να πηγαινοερχεται!!(ααααχχχ τι καλα που ηταν που δεν μας μιλουσε ενα μηνα!!τι ηρεμια ειχαμε)!!!

Τα νεα σας τα διαβασα ολα αλλα αδυνατω να θυμηθω τα περισσοτερα οποτε θα ευχηθω στο σουγκαρακι μας μια τεραστια χοριακη την τεταρτη,στη μελενια μας να αφησει τις ασχημες σκεψεις στην ακρη και να σκεφτεται μονο αισιοδοξα,αλλωστε καλοκαιρι και αισιοδοξια πανε πακετο και φυσικα στη γεωργια μας να ξεκινησει συντομα το ομορφο ταξιδι των 9 μηνων(τους συναδελφους γραψτους κανονικα στα υδραυλικα που χαλαει ο συζυγος!!)

Πολλα πολλα φιλια απο εμενα και   τον μπομπιρακο μου

Καλημέρα Δεσποινουλα! Να το χαίρεσαι το αντράκι σου.. Και αυτό σκεφτόμουν. Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός.. Ποτε γεννησα πότε πήγε 2 χρονών ούτε που το κατάλαβα.. 

Να τη πάλι η πεθερά! Παντού υπάρχει μια "καλή" πεθερά!.. 

Φιλάκια στον μικρούλη σου! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Η μεγάλη μέρα έφτασε!!! Ήλπιζα  σε μια απεργία εναέριων ελεγκτών αλλά μπααα... Χαχαχα 

Σουγκαρακι ναι η "γλυκιά" μου μένει από κάτω.. 

Καλές ξαπλες!!! Και την τέταρτη θα έχουμε πάρτι!!!

Δήμητρα εύχομαι τον Φεβρουάριο να είσαι έγκυος και να είστε πολλοί στο αεροπλάνο!!! :)

Δημητρουλα ομοιοπαθουσα βλεπω.. Πολλές πεθερές είναι έτσι ρε κορίτσια τι στο καλό γίνεται? Έτσι θα γίνουμε και εμείς? Φτου φτου Παναγία μου! Δεν θέλω να κάνω στο παιδί μου αυτά που τραβάω εγώ. Εμένα είναι βαρεμενη τελείως. Έρχεται κάθε μέρα στο σπίτι έρχεται στην βόλτα και λέει ότι η μαμα μου βλέπει περισσότερο την μικρή που μένει 200 χλμ μακριά, επειδή έρχεται και κάθεται 2 εβδομάδες τον χρόνο... 

Καλημέρα κ φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Πιο βαρεμένη από την δικια μου τη γλυκουλα αποκλέιεται!!Θα σου πω λίγα παραδείγματα: τα πιο τρανταχτ΄΄α που συμβαίνουν από το 2015:

1.Από την πρωτη μερα του αρραβωνα μου ειπε να μην πηγαινω στη μανα μου τα απογευματα-μενουμε στην ιδια γειτονια- επειδη η μαμα μου εχει χασει ενα παιδι(την αδερφη μου) δεν εχει καμια χαρα να μου προσφερει παρα μονο θλιψη την οποια θα την περναω στον γιο της και θα με παρατησει.

2.Ηθελε να με στειλει στο χωριο το δικο της , απο εκει που καταγεται για ν απαω να μεινω με τους γονεις της-83 και 85 χρονων τοτε οι παππουδες- και να τους γηροκομησω εγω, να μενουμε στο ιδιο σπιτι κτλ κτλ. και αυτη να κανει την ζωαρα της στην πολη.

3. Ηθελε να φοραει τα ρουχα μου, μου εδωσε κατι σεξυ δικα της κορμακια να φορεσω εγω με τον αντρα μου και να βγαινουμε μαζι τα βραδια-γιατι ελεγε οτι ο γιοκας της εχει συνηθισεθ να πηγαινει στο καφενειο να μην του χαλασω τις συνηθειες της καθημερινοτητας του γιατι παλι θα με παρατησει!

4.Τελευταια που εγινε ενας μεγαλος καβγας μου ειπε οτι ο αντρας  μου με το ζορι κανει ερωτα μαζι μου ... απλα για να μεινω εγκυος... το πιο κορυφαιο ολων ειναι οτι η πεθερουλα μου τα φοραει κανονικα στον πεθερο μου, δυστυχως για κακη της τυχη ξερει οτι το γνωριζω γιατι την εχω πιασει στα πρασα  και φυσικα κανει τα παντα για να με εκδικηθει.....

εχω κ αλλα σκηνικα βεβαια που πρπει να γραφω ωωωωωρες!!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρουλα εχω μεινει με τονστομα ανοιχτο!!!!!! Τι ιδιαιτερη περιπτωση πεθερας ειναι αυτη!!!!!πωπωωωω δεν εχω λογια!!!!μα να σου δινει και σεξυ κορμακια????

Pingu  μου περναει γρηγορα ο καιρος και καθε μερα κανουν και κατι διαφορετικο και σε τρελαινουν εντελως!!!πριν λιγο πχ τον πηρα αγκαλια και επεσε με μανια στο μαγουλο και μου εδινε υπεροχα σαλιωμενα φιλια!!!γινεται να μη λιωσω η μανα????να τα χαιρομαστε τα μωρα μας ολες και συντομα να γεμισουν ολες οι κοιλιτσες υπεροχα σπορακια που θα ερθουν στον κοσμο να κανουν κι αλλες μανουλες. τρισευτυχισμενες!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Δέσποινa μου είχα φτάσει στο σημειο πριν μεινω εγκυος να ειμαι με λεξοτανιλ! δεν σου λεω ψεματα. αλλα τελικα σκεφτηκα μετα απο πολλες ωρες κλαμα και συζητησςων με τους γονεις μου και την κολλητη μου οτι τα ηρεμιστικα τα χρειαζεται εκεινη και οχι εγω! θελω πολυ να σας γραψω κι αλλα για να ξεθυμανω!! Την μισω οσο τιποτε στον κοσμο τη σιχαινομαι δεν θελω να την βλεπω στα ματια μου! ειναι μια ψυχοπαθης διεστραμμενη που πραγματικα ειναι για ιδρυμα . ειναι επικινδυνη πιστευω οτι αργα η γρηγορα θα με φαρμακωσει κιολας


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Calliopi. said:

Χαχχααχαχα pingu μου μου αρέσει που το διακωμωδεις....!!!! 

Ναι miss sunny μου ελέγχθηκε κ είναι καθαρός.... Για τη σεξουαλική επαφή μου το είπε κ εμένα ότι παίζει ρόλο... Θα το ξεπεράσουμε.... Ξέχασα να αναφέρω πριν ότι μίλησα κ με τον ενδοκρινολόγο κ μου άλλαξε τη δοσολογία του χαπιού....

Αισιοδοξουμε κορίτσια μου!!!! Χαμόγελο κ αισιοδοξία!!!!

 

Τέλεια αφού δεν έχει ο σύζυγος! Ξέρεις στους άντρες είναι δύσκολο να φύγει γιατί πάει και φωλιάζει στον προστάτη. Εμείς έχουμε θέματα με μικροβιάκια, e-coli δλδ, όλο το βρίσκουμε το καταπολεμάμε, αλλά δεν του προκαλεί κάποια ενόχληση. Ε τώρα με την εξωσωματική δε θα ασχοληθούμε άλλο, μια θεραπειούλα λίγο πριν αν χρειαστεί και ό,τι θέλει το ecoli ας κάνει...

Κορίτσια σήμερα περάσαμε και από την επιτροπή! Πήραμε το χαρτί και σε κανά μήνα και κάτι που θα είναι να ξεκινήσω θα μου τα γράψουν να πάω να τα πάρω,δεν τα παίρνω από τώρα, να κάθομαι να τα κοιτώ; Περνούσαν γενικά τον κόσμο αλλά στις πιο πολλές περιπτώσεις τους έλεγαν κάτι να πάνε να ξαναφέρουν, σφραγίδες, παλιά βιβλιάρια κλπ. κι έτσι έπρεπε να ξανακλείσουν ραντεβού.

Σε 10 μέρες και η υστεροσκόπηση και μετά να χαλαρώσω λίγο γιατί θα μου χρειαστεί...

Πολύ χαίρομαι που έχουμε στο forum μωράκια που αναμένονται!!! Σύντομα μακάρι όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν και τα μωράκια να μεγαλώνουν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα.... καλο μεσημερι σε ολες! Πως ειστε? Εγω τα γνωστα, διαβασμα! Το απογευμα λεω να παω καμια βολτιτσα για καφε. 

Δημητρουλα30 εχω μεινει κοκαλο με την πεθερα σου. Θεος φυλαξει!!! Μην ασχολεισαι κοριτσι μου, ειναι ψυχιατρικη η γυναικα.

Δεσποινακι μουουου τι ωραια που μας εγραψες τα νεα σου! Εχω αφησει τις αρνητικες σκεψεις ευτυχως, αλλα ξερεις πως ειναι αυτα τα πραγματα... ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις. Ευτυχως κρατησε λιγο! Αχ ο μπομπιρακος σου ο τελειος, να μου τον φιλησεις πολυ-πολυ :wub: .

Pingu μου καλως να τα δεχτεις κ καλα κουραγια! Χαχαχα...

Δημητρουλονι μου φιλακια!

Καλλιοπιτσα πως εισαι???

Miss η καλη αρχη εγινε με την επιτροπη, τωρα καλη συνεχεια κ με το καλο να ερθει μπεμπακι!!!

Σουγκαρακι πως πανε οι ξαπλες??? Τι να νιωσεις καλε, κατσε κ χαλαρωσε!

Γεωργια μου εισαι???

Νατασου με τον υπεροχο μπουτια! 

Φιλια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Επιτέλους τα διαβασα όλα αλλα δεν ξερω αν τα θυμαμαι όλα!

Ενταξει! Οι πεθερουλες δίνουν ρεσιταλ!!! Ειναι ό,τι πρεπει για σκετσακια σε επιθεωρηση!

Στρολλακι καθισιο και κλωσσημα!

Δεσποινιω και δοντακια κςι κρεμουλες! Τέλεια!

Νατασσακι το δικο σου ακροβατικα φουλ!

ΧρυσαΜ υπομονη. Θα περασει σιγα-σιγα ο καιρος!

Όποια κοπελα ξεχναω παρακαλω να με συγχωρέσει.

 

Εμας εχθες ηρθε ο μαστορας με μια ωρα καθυστερηση. Ηταν ένας συμπαθεστατος μπαρμπουλης με την κοιλιτσα του με τα όλα του, με πολυ διαθεση για παραδοση σεμιναριου προς τον καλο μου και μου εκανε ένα μπανιοοοοοο..... κολαση! Διοτι εχουμε ενα πολυ μικρο μπανιο και ο καημενος μετα το καζανακι έπρεπε να δει και την αποχετευση που πλυντηριου και με τα χερια λερωμενα απο τα σιφωνια, έπιανε σχεδον παντου για να στηριχτει και καταλαβαινετε τι εγινε. Έπειτα τον ρωτησα αν ηθελε κατι να τον κερασουμε και ηθελε μια cola. Καθησε καμια ωριτσα (γιατι πολυ μας συμπαθησε όπως ειπε) και μας ειπε σχεδον την ιστορια της ζωης του. Καταλαβαινετε πως τελειωσα το καθαρισμα κοντα στα μεσανυχτα. Υπεροχα περασα.

Και αφου περασε κι αυτο το αγχος, πηγα στη δουλεια σημερα και ειπα: Ok, απο 'δω και περα ηρεμια. Αμ, δε! Έγινε χαμος! Πολυ ένταση! Τι να πω; Τι διαολο;! Παιρνουν τα εκκαθαριστικα της εφοριας και ειναι ολοι μες τα νευρα;! Περιμενω πως και πως τη Δευτερα που θα λειπω για τη μετρηση!... 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...