Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Χαίρεται!!!!! Πως είστε??? Εγώ μόλις τελείωσα με το μάζεμα του σπιτιου....θα έρθουν αύριο φίλοι μας από Αθήνα για το σκ  είπα να μαζέψω γιατί δε θα προλάβω αύριο... Ένα παγωτακι μου έμεινε να φτιάξω κ θα είμαι κομπλέ....

Πεθερές βλέπω σα θέμα.... Εγώ την έχω μακριά κ δε τη βλέπω συχνά.... Βέβαια δε μας δημιουργεί θέματα.... Προς το παρόν τα βάζει με το γιοκα της κ με υπερασπίζεται... Ελπίζω να συνεχιστεί κ να μη μου μεταλλαχθεί... Χαχχααχαχα

Δημητρούλα κάνε ότι δεν υπάρχει η πεθερά σου....θα εκπλαγεις με τα χρώματα που θα πάρει το πρόσωπο της....

Τι ωραία miss sunny μπαινετε σε σειρά σιγά σιγά... Μελενια μου έτσι θέλω να σε βλέπω ανεβασμένη!!!! Sugaraki πως σου περνάει η μέρα??? Γιωργία μου είσαι καλά? Νατασακι???

Δέσποινα τι ωραία αυτά τα σαλιαρικα φιλάκια!!!!!

Σας φιλώ κορίτσια μου!!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Πεθερά αφιχθη με μισή ώρα καθυστέρηση! Παρ όλη την ταλαιπωρία που έφαγε σήμερα στην βόλτα της μικρής ήρθε από κοντά! 

Δημητρουλα έχω πάθει πλάκα με την δική σου! Είναι για δέσιμο. 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!! Καλό βράδυ να έχουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντονη μέρα κ σημερα για μενα τρεξιμο κ ψωνια για να φυγουν τα μικρά!!!

Ε απο τη στεναχώρια κ για να μεινω μακρυα απο το αδειο σπιτι πήγα για μανικιουρ πεντικιουρ...βολτα στα μαγαζιά εεεεε ουφ...εφυγε κ ο αντρας εμεινα μόνη απότομα...Αύριο γενική καθάρισμα ολο το σπιτι κ απο Δευτέρα ρουτίνα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοο!!!!! Τι κάνετε;;;

εγώ εδώ ..βεράντα..καφεδάκι...τάμπλετ και ενδοεπικοινωνία :wub:

όπως καταλάβατε ο μπούτιας κοιμάται κ εγώ ακούω τα τζιτζίκια!!! Χεχεχε!!!

Πιγκού μου είναι ήσυχος το μανάρι μου κ δεν με κουράζει ευτυχώς,είναι πολύ καλό παιδάκι!!!

Τι κρίμα που γύρισε η πεθερά σου,αμάν κ αυτές δεν γίνεται να μας ξεχάσουν να ηρεμήσουμε;;;

Σούγκαρ μου ζώ για αυτές τις στιγμές!!! Εσύ πως είσαι;;;

Δήμητρα το πιστεύω τα δυό τους θα κάνουν σκανταλιές κ εγώ θα γελάω!!!!

Δεσποινάκι αυτά τα φιλιά κ τα  χάδια είναι τα πιο όμορφα!!!!!

Μίςς με το καλό να ξεκινήσετε τον άλλο μήνα!!

Μελένιαααα!!!!

Τζώρτζιαααα ωραία πέρασες με την φασίνα.... ρε τον μάστορα όλα τα ακούμπησε!!!!χαχαχα!!!

Καλλιοπάκι να περάσετε όμορφα το σκ με τους φίλους,μπανάκι,βολτίτσες κ γέλια!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  μικρούλες μου! Πως είμαστε;

Επιτελους φτασαμε στο Σαββατοκυριακο. Ηταν εντονη και κουραστικη εβδομαδα για μενα...

Ελπίζω να περασετε ομορφα ο,τι και να κανετε!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Αλοοοοο!!!!! Τι κάνετε;;;

εγώ εδώ ..βεράντα..καφεδάκι...τάμπλετ και ενδοεπικοινωνία :wub:

όπως καταλάβατε ο μπούτιας κοιμάται κ εγώ ακούω τα τζιτζίκια!!! Χεχεχε!!!

Πιγκού μου είναι ήσυχος το μανάρι μου κ δεν με κουράζει ευτυχώς,είναι πολύ καλό παιδάκι!!!

Τι κρίμα που γύρισε η πεθερά σου,αμάν κ αυτές δεν γίνεται να μας ξεχάσουν να ηρεμήσουμε;;;

Σούγκαρ μου ζώ για αυτές τις στιγμές!!! Εσύ πως είσαι;;;

Δήμητρα το πιστεύω τα δυό τους θα κάνουν σκανταλιές κ εγώ θα γελάω!!!!

Δεσποινάκι αυτά τα φιλιά κ τα  χάδια είναι τα πιο όμορφα!!!!!

Μίςς με το καλό να ξεκινήσετε τον άλλο μήνα!!

Μελένιαααα!!!!

Τζώρτζιαααα ωραία πέρασες με την φασίνα.... ρε τον μάστορα όλα τα ακούμπησε!!!!χαχαχα!!!

Καλλιοπάκι να περάσετε όμορφα το σκ με τους φίλους,μπανάκι,βολτίτσες κ γέλια!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου. Η κουμπάρα μου έχει ένα κοριτσάκι 10 μηνών και τρέχει όλη μέρα. Είναι πολύ άτακτη. Να φανταστείς 8 μηνών σκαρφάλωσε και έπεσε από το πάρκο! Έβαζε τα δαχτυλακια των ποδιών στο δυχτι και ανέβηκε!! Άστα! 

Δεν θα ησυχασουμε ποτέ από τις πεθερές!!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα έχω τρομάξει λίγο με τον σεισμό που έγινε στην Κω. Οπότε ακούω για σεισμό με πιάνει φόβος. Δεν μπορώ καθόλου. Και μικροσεισμο να κάνει εγώ τρέμω... 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση. Εμείς την Κυριακή λέμε να πάμε για μπάνιο και μαντέψτε ποιοι θα ερθουν μαζί μας... Απροσκλητοι εννοείται... 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα  μικρούλες μου! Πως είμαστε;

Επιτελους φτασαμε στο Σαββατοκυριακο. Ηταν εντονη και κουραστικη εβδομαδα για μενα...

Ελπίζω να περασετε ομορφα ο,τι και να κανετε!

Έφτασε!!!! Να είναι ξεκούραστο και ήρεμο!!!! 

Εγώ κάθομαι παρέα με τον μπόμπιρα..μόλις έφαγε και τον έχω στο κρεβάτι να χωνέψει και εγώ περιμένω το πλυντήριο να τελειώσει να το απλώσω.

2 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Η κουμπάρα μου έχει ένα κοριτσάκι 10 μηνών και τρέχει όλη μέρα. Είναι πολύ άτακτη. Να φανταστείς 8 μηνών σκαρφάλωσε και έπεσε από το πάρκο! Έβαζε τα δαχτυλακια των ποδιών στο δυχτι και ανέβηκε!! Άστα! 

Δεν θα ησυχασουμε ποτέ από τις πεθερές!!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα έχω τρομάξει λίγο με τον σεισμό που έγινε στην Κω. Οπότε ακούω για σεισμό με πιάνει φόβος. Δεν μπορώ καθόλου. Και μικροσεισμο να κάνει εγώ τρέμω... 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση. Εμείς την Κυριακή λέμε να πάμε για μπάνιο και μαντέψτε ποιοι θα ερθουν μαζί μας... Απροσκλητοι εννοείται... 

Αμάν...δεν είναι να τα αφήνεις ούτε για 1 λεπτό,πωπω θέλουν τόση προσοχή!!ελπίζω να μην χτύπησε η μικρούλα.

Τον σεισμό κ εγώ τον φοβάμαι να πώ την αλήθεια,ειδικά αυτή η βοή είναι τόσο τρομακτική.

Μην το σκέφτεσαι όμως.

Δεν το κατάλαβα;;;γιατί να έρθουν;;;δεν έχετε το δικαίωμα να πάτε κάπου μόνοι σας;;τραγικό!!!

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

Pigoy τι να πω, υπομονή κορίτσι μου. 

Νατάσα μου τι ώρα ακριβώς περίμενες το πλυντήριο να βγει; είστε νυχτοπουλια;; χαχα 

Εγώ από χθες ήρθα στο εξοχικό, δε θα κάνω μπάνιο αλλά είπα να αλλά παραστάσεις μπας και περάσουν πιο ευχάριστα οι μέρες, είναι εδώ κι κι μαμά οπότε δε θα κάνω και τίποτα, αλλά ρε κορίτσια έχει αρχίσει να πονάει η μέση σαν περιόδου αλλά είναι νωρίς για περίοδο το άλλο Σάββατο θα ερχόταν κανονικά, 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Sugar86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

Pigoy τι να πω, υπομονή κορίτσι μου. 

Νατάσα μου τι ώρα ακριβώς περίμενες το πλυντήριο να βγει; είστε νυχτοπουλια;; χαχα 

Εγώ από χθες ήρθα στο εξοχικό, δε θα κάνω μπάνιο αλλά είπα να αλλά παραστάσεις μπας και περάσουν πιο ευχάριστα οι μέρες, είναι εδώ κι κι μαμά οπότε δε θα κάνω και τίποτα, αλλά ρε κορίτσια έχει αρχίσει να πονάει η μέση σαν περιόδου αλλά είναι νωρίς για περίοδο το άλλο Σάββατο θα ερχόταν κανονικά, 

Αλοοοο καμάρι μου καλά έκανες κ πήγες στο εξοχικό η ααλλαγή περιβάλλοντος βοηθάει...έχεις βάλει βλαστοκύστες άρα όλα γίνοντε τις πρώτες τρείς με τεσσερις μέρες ...το μονο που σκεφτομαι για τα πονάκια σου είναι οτι το θετικό το έχεις στο τσεπάκι..ή ότι για να βολέυεσαι κάνεις ακροβατικά όταν σε πιάνουν μουδιάσματα να βάζεις τα ποδαράκια σε μαξιλάρι ανακουφίζει...εχεις κ υγρα σε επίπεδο τραγικό?? Εαν ναι έχουμε πολλέεεςςς ελπίδες άντε κοπελάρα μου Τετάρτη πάρτυυυυυ:wub:

Νατάσσα βλέπω κλαμπάρεις με τον γιο...πάλι μπουκάλι ανοίξατε;;;χαχαχα

Pingu..μπάνιο δεν γίνεται να κάνεις χωρίς την πολύτιμη βοήθεια τους; Ξέρεις γιατί ερχοντε ε; Να δούν εαν προσεχεις εγγόνι κ γιο..ταπεράκι μη ξεχάσεις κ γι αυτούς..ω ρε γλέντια κοπέλα μου 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση για ξεκίνα τις πρόβες για τις ξάπλες θα σε βοηθήσει να ελλατώσεις δραστηριότητες όσο μπορείς..υπέρηχο την Δευτέρα; ορμάμε...

Εγω δεν ξέρω απο που να αρχίσω πλυντήρια...τζάμια...ολα θέλουν πλύσιμο μη πω για το σαλόνι που είναι μπεζ σκούρο τραλαλα

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Έφτασε!!!! Να είναι ξεκούραστο και ήρεμο!!!! 

Εγώ κάθομαι παρέα με τον μπόμπιρα..μόλις έφαγε και τον έχω στο κρεβάτι να χωνέψει και εγώ περιμένω το πλυντήριο να τελειώσει να το απλώσω.

Αμάν...δεν είναι να τα αφήνεις ούτε για 1 λεπτό,πωπω θέλουν τόση προσοχή!!ελπίζω να μην χτύπησε η μικρούλα.

Τον σεισμό κ εγώ τον φοβάμαι να πώ την αλήθεια,ειδικά αυτή η βοή είναι τόσο τρομακτική.

Μην το σκέφτεσαι όμως.

Δεν το κατάλαβα;;;γιατί να έρθουν;;;δεν έχετε το δικαίωμα να πάτε κάπου μόνοι σας;;τραγικό!!!

Ευτυχώς το μικρακι δεν χτύπησε. Έπεσε στα μαλακα. Είχε κάτι στρωμένο στο πάτωμα για να παίζει η μικρή. Μόνοι μας?? Τι είναι αυτό? Εγώ απορώ πως δεν έρχεται να κοιμηθούμε παρέα.. 

Πάντως τώρα τελευταία κάνει πολλούς σεισμούς και αυτό με φοβίζει περισσότερο.. Χτες το βράδυ επειδή το σκεφτόμουν σε κάποια φάση άλλαξε πλευρό ο άντρας μου και πετάχτηκα πάνω!! Χαχαχα.. Μετά κατάλαβα τι έγινε.. Άστα.. 

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!! 

Pigoy τι να πω, υπομονή κορίτσι μου. 

Νατάσα μου τι ώρα ακριβώς περίμενες το πλυντήριο να βγει; είστε νυχτοπουλια;; χαχα 

Εγώ από χθες ήρθα στο εξοχικό, δε θα κάνω μπάνιο αλλά είπα να αλλά παραστάσεις μπας και περάσουν πιο ευχάριστα οι μέρες, είναι εδώ κι κι μαμά οπότε δε θα κάνω και τίποτα, αλλά ρε κορίτσια έχει αρχίσει να πονάει η μέση σαν περιόδου αλλά είναι νωρίς για περίοδο το άλλο Σάββατο θα ερχόταν κανονικά, 

Καλημέρα σουγκαρακι! Σε ευχαριστώ πολύ.. 

Συμφωνώ με την Δήμητρα για τα πονακια σου. Στην εγκυμοσύνη καμιά φορά έχεις και συμπτώματα περιόδου στην αρχή. Μην ανησυχείς κορίτσι μου. Χαλάρωσε και ξεκουρασου!!! 

πρίν από 25 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αλοοοο καμάρι μου καλά έκανες κ πήγες στο εξοχικό η ααλλαγή περιβάλλοντος βοηθάει...έχεις βάλει βλαστοκύστες άρα όλα γίνοντε τις πρώτες τρείς με τεσσερις μέρες ...το μονο που σκεφτομαι για τα πονάκια σου είναι οτι το θετικό το έχεις στο τσεπάκι..ή ότι για να βολέυεσαι κάνεις ακροβατικά όταν σε πιάνουν μουδιάσματα να βάζεις τα ποδαράκια σε μαξιλάρι ανακουφίζει...εχεις κ υγρα σε επίπεδο τραγικό?? Εαν ναι έχουμε πολλέεεςςς ελπίδες άντε κοπελάρα μου Τετάρτη πάρτυυυυυ:wub:

Νατάσσα βλέπω κλαμπάρεις με τον γιο...πάλι μπουκάλι ανοίξατε;;;χαχαχα

Pingu..μπάνιο δεν γίνεται να κάνεις χωρίς την πολύτιμη βοήθεια τους; Ξέρεις γιατί ερχοντε ε; Να δούν εαν προσεχεις εγγόνι κ γιο..ταπεράκι μη ξεχάσεις κ γι αυτούς..ω ρε γλέντια κοπέλα μου 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση για ξεκίνα τις πρόβες για τις ξάπλες θα σε βοηθήσει να ελλατώσεις δραστηριότητες όσο μπορείς..υπέρηχο την Δευτέρα; ορμάμε...

Εγω δεν ξέρω απο που να αρχίσω πλυντήρια...τζάμια...ολα θέλουν πλύσιμο μη πω για το σαλόνι που είναι μπεζ σκούρο τραλαλα

Δημητρουλα καλημέρα. Έρχονται βρε γιατί φοβούνται μην πνίγω.. Να δεις θα μου φέρουν και μπρατσακια... Έτσι μου έρχεται να μην πάμε πουθενά αλλά από την άλλη σκέφτομαι πάλι πάνω από το κεφάλι μου θα τους έχω.. 

Υπομονή με τις δουλειές και μην αγχώνεσαι. Δεν γίνονται όλα σε μια μέρα.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα όμορφες! Τι κανετε;

Δημητρουλα άσε! Κι εγω δεν ξερω απο που ν'αρχισω! Ευτυχως θα φυγει ο αντρουλης μου για ψαρεμα και δεν θα τον εχω μεσ' τα ποδια μου ενω κανω δουλειες, αλλα πρεπει να μαγειρεψω νωριτερα για να παρει φαγητο μαζι του.

Pingu, έλα πες την αληθεια! Σου έλειψε η πεθερουλα! Χα χα χα!

Sugarακι χαλαρωσε και απολαυσε τη φροντιδα της μανουλας σου!

Νατασσακι πολλα φιλια και ζουληγματακια στο μπεμπακι και κυριως στα μπουταρινια! Χι χι χι!

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα όμορφες! Τι κανετε;

Δημητρουλα άσε! Κι εγω δεν ξερω απο που ν'αρχισω! Ευτυχως θα φυγει ο αντρουλης μου για ψαρεμα και δεν θα τον εχω μεσ' τα ποδια μου ενω κανω δουλειες, αλλα πρεπει να μαγειρεψω νωριτερα για να παρει φαγητο μαζι του.

Pingu, έλα πες την αληθεια! Σου έλειψε η πεθερουλα! Χα χα χα!

Sugarακι χαλαρωσε και απολαυσε τη φροντιδα της μανουλας σου!

Νατασσακι πολλα φιλια και ζουληγματακια στο μπεμπακι και κυριως στα μπουταρινια! Χι χι χι!

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!

Καλημέρα Γεωργία!! Χαχαχα. Αν μου έλειψε λέει... Κατάθλιψη είχα πάθει.. Κάτι πέταξε ότι αρχές Αυγούστου θα φύγουν πάλι.. Παναγία μου κανε το θαύμα σου!!! 

Αυτές οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ. Και εγώ έχω ένα σωρό να κάνω αλλά κάτι μου λέει ότι θα χτυπήσει το κουδούνι σε λίγο... 

Φιλάκια κοριτσακια!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω υγρά, :(, πρέπει πάλι να είμαι ξαπλα; εγώ έχω αρχίσει να περπατώ και να κάθομαι! Τι να πω δεν ξέρω, τελικά πολύ περίεργο διάστημα! Πολύ διαφορετικό απ ότι το φανταζόμουν, τώρα σας καταλαβαίνω περισσότερο νομίζω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Sugar86 είπε:

Δεν έχω υγρά, :(, πρέπει πάλι να είμαι ξαπλα; εγώ έχω αρχίσει να περπατώ και να κάθομαι! Τι να πω δεν ξέρω, τελικά πολύ περίεργο διάστημα! Πολύ διαφορετικό απ ότι το φανταζόμουν, τώρα σας καταλαβαίνω περισσότερο νομίζω! 

Δεν πειράζει κ χωρις υγρα πολλά γίνοντε...είναι μια φάση οι πρώτες εβδομάδες που δεν ξέρεις τι γίνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Δεν έχω υγρά, :(, πρέπει πάλι να είμαι ξαπλα; εγώ έχω αρχίσει να περπατώ και να κάθομαι! Τι να πω δεν ξέρω, τελικά πολύ περίεργο διάστημα! Πολύ διαφορετικό απ ότι το φανταζόμουν, τώρα σας καταλαβαίνω περισσότερο νομίζω! 

Sugarακι μου, ξέρω ειναι δύσκολο αλλα προσπάθησε να μην αναλώνεσαι ψάχνοντας συμπτωματα. Και μη συγκρινεις τον οργανισμο σου με αλλους γιατι ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. Εγω για παραδειγμα που απο τις 4 φορες, τις 3 ημουν εγκυος έστω και για λιγο διαστημα, δεν ειχα κανενα συμπτωμα.

Τωρα για την ξεκουραση θα προτεινα το παν μετρον αριστον. Τι οδηγιες σου εδωσε ο γιατρος σου; Ειναι καποιοι που θελουν τις γυναικες επι 20 ημερες σε ακινησια (οπως ο πρωτος μου γιατρος), ειναι και άλλοι που θελουν τις γυναικες να λειτουργουν σε πιο φυσιολογικους ρυθμους, αλλα ηπιους. Εσενα τι σου ειπε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...