Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εμείς πήγαμε ομαδικός στην θάλασσα σήμερα.. Ήταν σκέτη απελπισία. Όσο ήμασταν όμως οι τρεις μας μες στην θάλασσα ήταν πολύ ωραία. Η θάλασσα ήταν πολύ καλή σήμερα αν και λίγο κρύα και δεν είχε τον πανικό που είχε την προηγούμενη φορά. Γυρίσαμε όμως με ενα κεφάλι καζάνι γιατί μιλάει ακατάπαυστα και δυνατά!! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως περάσατε σήμερα? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου! Τι κανετε???? Ζεστη εβαλε παλι... οσες πηγατε θαλασσα φανταζομαι το ευχαριστηθηκατε. 

Εμεις δεν πηγαμε θαλασσα αλλα περασαμε ωραια. Πηγαμε βολτουλα, καφεδακι. Απο αυριο παλι διαβασμα εγω, δουλεια ο καλος μου. 

Pingu εσυ κρατα μονο τις στιγμες που ησασταν οι 3 σας :) .

Γεωργια μου πιστευω οτι φετος θα ειναι το ομορφοτερο καλοκαιρι της ζωης σου κ δε θα σου κακοφανει καθολου που δε θα κανεις διακοπες στη θαλασσα! :wub:

Μα το βλεπω καινουρια κοριτσακια εχουμε??? Κ μαλιστα με θετικες χοριακες??? ΤΕΛΕΙΑ!!! Αντε να αλλαξει λιγο το κλιμα, να θυμηθουμε λιγο το περασμενο καλοκαιρι!!! Αντε ν' ανεβαινουμε!!! :D:D:D

Samiam καλως μας ηρθες, με το καλο αυριο!!! Ολα θα ειναι μια χαρα.

Strollitsa μου μας ελειψες!!! Περασες ωραια στο εξοχικο???? 

Δημητρουλονι τελειωσες με τις δουλειες σπιτιου? Εσυ διακοπουλες θα πας?

Νατασακιιιιι.... τι κανεις? Ο μπουτιας? Κανενα ωραιο γλυκακι εφτιαξες να μας δωσεις ιδεα?

ΧρυσαΜ φετος διακοπες με το μπεμπε στην κοιλιτσα. Οποτε θα ειναι απ τις πιο ωραιες!!! :)

Καλλιοπιτσα εφυγαν οι φιλοι σας? Περασατε ωραια?

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

 

Αχ μελενια μου αυτες τις στιγμές προσπαθώ να κρατήσω.. Αλλά όταν την είδα που έχωσε το χέρι της στο στόμα της μικρής για να δει αν έχει βγάλει τα τελευταία δόντια μου ήρθε κόλπος!!!! :mad:

Ιδέα για γλυκάκι θες? Εγώ έφτιαξα κορμό σοκολάτας εχτές. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Pingu είπε:

 

Αχ μελενια μου αυτες τις στιγμές προσπαθώ να κρατήσω.. Αλλά όταν την είδα που έχωσε το χέρι της στο στόμα της μικρής για να δει αν έχει βγάλει τα τελευταία δόντια μου ήρθε κόλπος!!!! :mad:

Ιδέα για γλυκάκι θες? Εγώ έφτιαξα κορμό σοκολάτας εχτές. 

Ωχ! Κ εμενα κολπος θα μου ερχοταν σε παρομοια κατασταση! Ας τον τρελο στην τρελα του δε λενε... 

Μμμμ.... ωραια ιδεα ο κορμος σοκολατα. Αρεσει πολυ κ στον αντρα μου. Ευχαριστω για την ιδεα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Me-Lenia το μόνο που με παρηγορεί είναι η σκέψη του μπέμπη!!!!!!!

@Georgia1972 είναι στη βόρεια Εύβοια μετά την Αιδηψό. Έχουμε σπίτι εκεί, το πατρικό της μαμάς μου και μένει ο παππούς μου τώρα. Μα θες να καλέσεις έναν άνθρωπο και δε μπορείς!!! Εδώ καλά καλά δε μπορούμε να πάμε εμείς με τέτοιες συνθήκες. Αν δεν ήταν η κατάστασή μου τέτοια θα πήγαινα, αλλά τώρα δεν είναι εύκολο. Να γεννηθεί ο μπεμπάκος μας με το καλό και πρώτα ο Θεός λέμε να πάμε μετά!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

@Me-Lenia το μόνο που με παρηγορεί είναι η σκέψη του μπέμπη!!!!!!!

@Georgia1972 είναι στη βόρεια Εύβοια μετά την Αιδηψό. Έχουμε σπίτι εκεί, το πατρικό της μαμάς μου και μένει ο παππούς μου τώρα. Μα θες να καλέσεις έναν άνθρωπο και δε μπορείς!!! Εδώ καλά καλά δε μπορούμε να πάμε εμείς με τέτοιες συνθήκες. Αν δεν ήταν η κατάστασή μου τέτοια θα πήγαινα, αλλά τώρα δεν είναι εύκολο. Να γεννηθεί ο μπεμπάκος μας με το καλό και πρώτα ο Θεός λέμε να πάμε μετά!!!

 

 

Χρυσα μου το χωριό μου είναι και εμένα κοντά στην Αιδηψο. Θα βγούμε και πατριωτισες. :)

 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακιααααα

Διακοπές δεν εχει το πλανο μου φετος Δευτέρα θα πάω Τήνο ημερήσια το λεω 5 χρόνια κ δεν εχω αξιωθεί..κ αν βρει κενο ο αντρας θα παμε κάπου έστω κοντά!!! Κατα τον 15αυγουστο που εχω γενεθλια λεμε θα δειξει..

Πήρα τηλ στην επιτροπη για τελος Σεπτεμβριου αρχες Οκτωβριου ραντεβου δεν εχουν ακομα Δευτερα με Πέμπτη από 21-8 κ επειτααααα!!!οποτε καλά μου καθεται με το τελος των διακοπών μου απο τις διαδικασιες!!! Εχω τις ενοχλήσεις της περιοδου 2 εβδομαδες κ δεν λενε να κατεβουν εχω ηδη 2 μερες καθυστερηση αλλα μετά απο τοοοοσσσσαααα φαρμακα λογικο!!

Strolll μας ελειψες μωρέ...δουλειες δεν μπορώ να κάνω τεμπελιααααααααα

Φιλια σε όλες κ στα σαλιάρικα μωράκια κ στον κύριο σκανδαλιάρη μπούτια

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ζέστηηη! Τι ωραια που ηταν τις προηγουμενες ημερες που ηταν πιο δροσερες!...

Pingu πατα ποδι! Ακου να βαλει τα χερια της μεσα στο στομα του παιδιου!!!

ΧρυσαΜ μα η κοινοτητα, ο δημος δεν προσπαθουν να βελτιωσουν την κατασταση; Εκτός αν ειναι λιγοι οι κατοικοι και δυστυχως τους εχουν αφησει στη μοιρα τους....

Μελένια μου διαβασμα ε;... Κουραγιο. Διακοπουλες δεν προβλέπονται;

Samiam, πες μας την τιμη σου! Φερε μας γούρι!

Δημητρουλα κι εγω δεν μπορω να κανω αλλες δουλειες! Μπουχτησα! Αλλα ολο και κατι ακομα θα κανω, γιατι πλησιαζει η ημερα της εμβρυομεταφορας και αγχωνομαι.

Τουλαχιστον τοτε δεν θα κανω τιποτα για καποιες ημερες. Το χρειαζομαι κιολας! Μου εχει βγει μια κουραση κορίτσια.... τι να σας πω....

Σημερα δεν πηγα στη δουλεια. Πηρα την  αργια που μου χρωστουσαν. Ειχα μετρηση στο κεντρο. 8,5 ενδομητριο και αν ειναι καλη και η οιστραδιολη θα κανουμε εμβρυομεταφορα προς το τελος της εβδομαδας.

Αυτα προς το παρον. Φιλια σε όλες τις κοπέλες μας και στα μπεμπακια της παρεας!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Γεωργία μου πολύ καλόοοοο!!!! Ξεκίνα πρόβες ξεκούρασης για 9 μήνεεεεςςςς

Samiam για πάμε ακόμααα???

Sugar κοντοζυγώνει η Τετάρτη!!

 

 

Το ενδομήτριό μου παντα ηταν καλο. Για να δουμε τωρα και το υλικο! Απο το στομα σου και στου Θεου τ' αφτι Δημητρουλα μου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες!!! 

Γεωργια μου ενα-ενα ερχονται ευνο'ι'κα, ειδες??? Με το καλο κοριτσακι μου!!! Ολα θα γινουν οπως πρεπει αυτη τη φορα, νισαφι πια... :-)

Εγω απο διαβασμα σημερα τα εχω κανει κουτσουρο που λεει κ ο σοφος λαος! Περιμενω ενα σημαντικο τηλεφωνημα απο μια φιλη μου κ το μονο που δε μπορω, ειναι να καταφερω να διαβασω. Ουτε να μαγειρεψω δεν αξιωθηκα ακομα.Πφφφ....

Διακοπουλες θα παμε μετα το πρωτο 10ημερο του Αυγουστου που παιρνει αδεια ο καλος μου. Οποτε εχουμε δρομο ακομα.

Δημητρουλονι ασε τις δουλειες κατα μερος. Δεν τελειωνουν ποτε. Κανε πραγματα που να σε ευχαριστουν. Εγω αυτες τις ημερες τρωγομαι με τα ρουχα μου να ξαναρχισω το καπνισμα. Φαντασου ποσο με τρωει η αγωνια για το αν θα βρω καποια ακρη.

Σας φιλω ολες!!! 

Μου ειστε απαραιτητες!!! :wub:

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, οχι και να ξαναρχισεις το καπνισμα βρε κοριτσι! Βρες ενα χομπυ! Ή Κατεβασε την εφαρμογη Memrise και μαθε πανευκολα μια νεα γλωσσα! Το κανει μια συναδελφος και εκανα κι εγω εχθες τα πρωτα μου μαθηματα! Ειναι παιχνιδακι! Τουλαχιστον μεχρι εκει που εχω φτασει εγω!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Georgia1972 είπε:

Ε, οχι και να ξαναρχισεις το καπνισμα βρε κοριτσι! Βρες ενα χομπυ! Ή Κατεβασε την εφαρμογη Memrise και μαθε πανευκολα μια νεα γλωσσα! Το κανει μια συναδελφος και εκανα κι εγω εχθες τα πρωτα μου μαθηματα! Ειναι παιχνιδακι! Τουλαχιστον μεχρι εκει που εχω φτασει εγω!

Απο χομπυ Γεωργια μου αλλο καλο. Κανω χορο, κανω περπατημα, διαβαζω λογοτεχνια, βλεπω ταινιες. Δεν πιστευω οτι θα το ξαναρχισω απλα στριφογυριζει στο μυαλο μου συνεχεια! Θα τη διωξω ομως την κακια σκεψη!!! Ως τωρα αντιστεκομαι :-) 

O αντρας μου λεει " τωρα δε σε φοβαμαι, οταν γυρισεις στη δουλεια λογω αγχους ελπιζω να μην ξαναρχισεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...