Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 29 λεπτά , Calliopi. είπε:

Γεια σου samiam.... Καλά αποτελέσματα στο γιατρό!!!! Που καλά θα πάτε να ξεκουραστείτε???

Θα παμε Κερκυρα οδικως κ μετα φερι απο Ηγουμενιτσα. Ευτυχως θα μενουμε σε ξενοδοχειο κ θα χουμε πρωινο και βραδινο!!( οπως καταλαβαμε ολοι τρωω συνεχεια)

Ευχαριστω πολυ! Μακαρι,προσευχομαι να πανε ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαμιαμ μου καλά αποτελέσματα αύριο στο γιατρό και καλά να περάσεις στις διακοπές σου! 

Νατάσα μου κι εγώ θέλω τη συνταγή για το κέικ! 

Καλλιόπη να περάσετε τέλεια στην Κρήτη, υπέροχη η Ελαφόνησος, εμένα τα φαλασαρνα δε με εντυπωσίασαν! 

Χρύσα θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια, πρέπει να το ψάξεις λίγο! 

Γεωργία, πιγκου, μαρακι, Λιζακι και σε όλες τα φιλιά μου! 

Έχω αγωνία για αύριο, προσεύχομαι να πάνε όλα καλά! Θα πάω πρωί πρωί μέχρι το μεσημέρι ελπίζω να ξέρω! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτο το κατι που πρεπει να γινει για να εκνευριστω λιιιιγο ακομα! Απο τον Απριλιο ζητησαν προγραμματισμο αδειων (για ολο το ετος! Ελεος!). Τον δωσαμε και τωρα παλι δε βγαινουν τα κουκια. Ξερετε ειναι αυτο που σας λεω. Δεν ειναι να προγραμματισω κατι. Θα 'ρθει, θα 'ρθει και θα στραβωσει.Τωρα το επομενο βημα θα ειναι να παει στο εξοχικο ο αδελφος μου και να μην μπορουμε να παμε εμεις! Για να δουμε!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Georgia1972 είπε:

Ειναι αυτο το κατι που πρεπει να γινει για να εκνευριστω λιιιιγο ακομα! Απο τον Απριλιο ζητησαν προγραμματισμο αδειων (για ολο το ετος! Ελεος!). Τον δωσαμε και τωρα παλι δε βγαινουν τα κουκια. Ξερετε ειναι αυτο που σας λεω. Δεν ειναι να προγραμματισω κατι. Θα 'ρθει, θα 'ρθει και θα στραβωσει.Τωρα το επομενο βημα θα ειναι να παει στο εξοχικο ο αδελφος μου και να μην μπορουμε να παμε εμεις! Για να δουμε!

Έτσι γινόταν και σε εμάς όταν δούλευα. Μας έλεγαν να δηλώσουμε πότε θέλουμε άδεια και ποτέ δεν την παίρναμε όποτε θέλαμε.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Pingu είπε:

Έτσι γινόταν και σε εμάς όταν δούλευα. Μας έλεγαν να δηλώσουμε πότε θέλουμε άδεια και ποτέ δεν την παίρναμε όποτε θέλαμε.. 

Υπεροχα!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα Γεωργία μου για την άδεια... Βέβαια δες το θετικό της υπόθεσης.... Η Αθήνα το καλοκαίρι είναι κούκλα μιας κ φεύγουν οι περισσότεροι και μπορείτε να περάσετε τα δυο σας υπέροχα σε μέρη που δεν έχετε πάει...

Κέρκυρα βλέπω τι ωραία.... Έχω πάει πολλές φορές κ δε την έχω ευχαριστηθεί ακόμα.... Ελπίζω να έχετε αρκετές μέρες στη διάθεσή σας για να τη γυρίσετε λιγάκι...με προσοχή ο ως για το σπορακι σου...!!!

Λιζακι πως είσαι? Sugar μου θα δω τα ευχάριστα το απόγευμα που θα σχολασω...!!! :-D

Just now, Georgia1972 είπε:

Υπεροχα!...

Αυτά είναι!!!! :evil: δηλαδή να μην μπορείς να προγραμματίσεις τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Calliopi μου δεν εχει χαθει εντελως η αδεια. Καποιο διαστημα θα παρω, οχι ομως οπως τα ειχαμε κανονισει. Απλως το αναφερω για να δειτε πως ο νομος του Μερφυ εχει σ' εμενα μεγαλη εφαρμογη. Θα μου πειτε ειναι και αλλοι που δεν μπορουν να παρουν καθολου. Σωστο κι αυτο! Απλως κι αυτος ο καημενος ο αντρουλης μου περιμενει εναν ολοκληρο χρονο γι' αυτην την αδεια. Αυτο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Calliopi μου δεν εχει χαθει εντελως η αδεια. Καποιο διαστημα θα παρω, οχι ομως οπως τα ειχαμε κανονισει. Απλως το αναφερω για να δειτε πως ο νομος του Μερφυ εχει σ' εμενα μεγαλη εφαρμογη. Θα μου πειτε ειναι και αλλοι που δεν μπορουν να παρουν καθολου. Σωστο κι αυτο! Απλως κι αυτος ο καημενος ο αντρουλης μου περιμενει εναν ολοκληρο χρονο γι' αυτην την αδεια. Αυτο.

Ναι κατάλαβα... Τουλάχιστον θα χαρείτε ο ένας τον άλλο για κάποιες μέρες... Μη νομίζεις κ εγώ 5 μέρες άδεια πήρα ενώ ο καλός μου 2 γεμάτες εβδομάδες.... Υγεία!!! Εμείς να είμαστε καλά... Άλλοι παιρνουν λιγότερες ή κ καθόλου...:shock: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Calliopi. είπε:

Κρίμα Γεωργία μου για την άδεια... Βέβαια δες το θετικό της υπόθεσης.... Η Αθήνα το καλοκαίρι είναι κούκλα μιας κ φεύγουν οι περισσότεροι και μπορείτε να περάσετε τα δυο σας υπέροχα σε μέρη που δεν έχετε πάει...

Κέρκυρα βλέπω τι ωραία.... Έχω πάει πολλές φορές κ δε την έχω ευχαριστηθεί ακόμα.... Ελπίζω να έχετε αρκετές μέρες στη διάθεσή σας για να τη γυρίσετε λιγάκι...με προσοχή ο ως για το σπορακι σου...!!!

Λιζακι πως είσαι? Sugar μου θα δω τα ευχάριστα το απόγευμα που θα σχολασω...!!! :-D

Αυτά είναι!!!! :evil: δηλαδή να μην μπορείς να προγραμματίσεις τίποτα....

Καλα ειμαι calliopi μου, περιμενω αυριο με αγωνια να παω στο γιατρο. Νομιζω πως αρχιζω να την νιωθω ..

Εμενα ο αντρας μου ειναι στο πολεμικο ναυτικο κ πολλες φορες γινεται χαμος με την αδεια οταν πρεπει να φυγουν φευγουν. Ευτυχως η δικια μου δουλεια ηταν πιο ευελικτη.Τωρα θα φυγει 5 Αυγουστου για ενα μηνα κ θα μεινω μονη μου με τη σκυλιτσα μου:)

Βεβαια φετος δεν θα πηγαιναμε διακοπες γιατι θα εχουμε πολλα εξοδα, θα γεννησω αν ολα πανε καλα κ στο ιασω οποτε καταλαβαινετε.

Απο του χρονου βλεπουμε


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σάμιαμ καλά να περάσετε!!!

Σουγκαράκι καλή κ γλυκιά επιτυχία !!!!! 

Την συνταγούλα στην έστειλα.

Τζώρτζια μου τραγικό αυτό που γίνεται στην δουλειά σου.Ευτυχώς ποτέ δεν το αντιιμετώπισα,πάντα όταν ήθελα άδεια την είχα.Κρίμα για τον αντρούλη σου!!!!

Λιζάκι άντε να δείς αύριο την μπουμπού.

Εγώ μόλις έκατσα,αφού μαγείρεψα,έπλυνα,έβαλα κ πλυντήριο,όπως πάντα!! και τώρα χαζεύω λίγο τηλεόραση.

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ όπως κάθε βράδυ έκανα μπάνιο την μικρή της εδωσα το γάλα και την πηγα στο κρεβατάκι της για ύπνο.. Με το που φεύγω από το δωμάτιο ακούω μαμά μαμα... Ωπα λέω μας πιάσανε.. Παω μέσα και αρχίζει.. Γκλίτσα γκλίτσα.. (αγκαλιτσα) κάθομαι λίγο μαζί της πάω να φύγω πατάει τα κλάματα.. Να τα μας λέω.. Ε τελικά έκατσα τρία τέταρτα και την χαϊδευα μέχρι να ηρεμήσει λίγο να κοιμηθεί.. Κάπως έτσι έρχονται στο κρεβάτι αλλά θα συγκρατηθω.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Calliopi. είπε:

Αχ βρε pingu mou ήθελε τη μανούλα της.... Κορίτσια μου τώρα που κοιμήθηκαν τα ζουζούνια σας ξεκουραστείτε....

Καλό βράδυ από εμένα... Φιλάκια!!!!!!

Ναι η γλυκούλα μου!!! Δεν υπάρχει πιο όμορφη αγκαλιά!!! Τρελαίνομαι!!!! :mad:

Καληνύχτα κορίτσια και εύχομαι σε όλες να γεμίσουν οι αγκαλιές σας!!! 

Φιλάκια πολλά!!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...