Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη σας μερα κοριτσια! Ημουν και ειμαι ακομα στο φορουμ με θεμα "συπτωματα εγκυμοσυνης πριν την περιοδο" ομως ειμαι εγκυος και εγω μπηκα στον 2ο μηνα και ηθελα να γνωριστω και με εσας! Εσεις πως ειστε??

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλη σας μερα κοριτσια! Ημουν και ειμαι ακομα στο φορουμ με θεμα "συπτωματα εγκυμοσυνης πριν την περιοδο" ομως ειμαι εγκυος και εγω μπηκα στον 2ο μηνα και ηθελα να γνωριστω και με εσας! Εσεις πως ειστε??

Καλημέρα Ani. Καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου!!! 

Τι κάνετε κορίτσια? Εμείς σήμερα είμαστε μοναχουλες (σχεδόν). Έφυγε ο άντρας μου για μια δουλειά στην Χαλκιδική και θα γυρίσει αύριο βράδυ. 

Sugaraki πως είσαι? 

Stroll, Samiam, Δημητρουλες, Νατασσάκι, Γεωργία, Χρυσα, Μελενια και όποια άλλη ξεχνάω (συγνώμη) φιλάκια πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Αni καλωσηρθες κ με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!

Εγω ειδα χτες την κοριτσαρα μου κ ηταν μια χαρα ζωηρη ζωηρη, 380 ολοκληρα γραμμαρια!.Δεν καθοταν ομως να τη βγαλει φωτογραφια η γιατρος

Δεν πειραζει τωρα εχουμε τη β επιπεδου 10 Αυγουστου κ ελπιζουμε να πανε ολα καλα!Το κακο ειναι οτι πηρα αλλα 2 κιλα! Και νομιζω οτι δεν τρωω κ πολυ.Θα προσπαθησω να μαζευτω..

Σας φιλω γλυκα

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κούκλες!!!

Δρόσισε σήμερα 

Λιζάκι θα κάτσει κ για φώτο που θα πάει!!

Ανι με το καλό το μπεμπάκι σου

Πινγκού ξέρω δε φοβάσαι ο αντρας αφησε φρουρους...σκυλιά πιστά στον ρόλο τους...

Στρολίτσα μου οι συναδερφοι καλά?

Γεωργίτσα Νατασσού καλιοπη μελενια heloooo

Σιδερώνω κ εχω ξεφύγει!!!!!

Φιλάκιααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας ομορφες! Τι κανετε???

Εχετε γραψει απειρα πραγματα κ εχω να μπω μονο μια μερα!!!

Γλυκο μου sugaraki κανε λιγο υπομονη ως αυριο να δουμε. Μην κανεις σκεψεις για αποξεσεις. Σκεψου θετικα. Κ εγω πιστευω οτι πηγες νωρις για χοριακη. Κρατα στο μυαλο σου οτι εγινε εμφυτευση που ειναι παρα πολυ ενθαρρυντικο. Ολα θα πανε καλα, στο ευχομαι ολοψυχα. Σκεψου εγω ολες οι προσπαθειες αρνητικο αποτελεσμα. Ειμαστε εδω κ παλευουμε. Ολα θα πανε καλα :) .

Νατασακι εγω ζητησα ιδεα για γλυκο κ ειμαι η μοναδικη που δεν πηρα! Χαχαχα... Το χειμωνα μου ειχες υποσχεθει καλοκαιρινο γλυκο με λιγες θερμιδες!!! Ο μικρος σεφ ηταν το καλυτερο που διαβασα χθες! Χαχαχα...  Οσο για το διαβασμα δεν τελειωνει ποτε! Ευτυχως ειναι ενδιαφεροντα οσα διαβαζω, αλλιως...

Calliopitsa κ εμεις Κρητη θα παμε!!! Χεχεχε... καλες μας διακοπες!

Γεωργια μου ειναι αυτο το πραγμα που συμβαινει κατα καιρους κ δεν το πιστευουμε. Ξεκιναει κατι, στραβωνει κ μετα ακολουθουν αλλα τοσα στραβα! Μην τους κανεις τη χαρη να να χαλασεις τη διαθεση σου! Απλα προσπερασε κ κανε τις ημερες ομορφες.Εγω αυτο παλευω να πετυχω!

Στρολλιτσα μου γλυκια περνας υπεροχα με τους λατρεμενους συναδελφους? :-P χεχεχε... Δεν πιστευω να με παρακολουθεις ακομα??? Χαχαχα...

Pingu μου ευτυχως δεν υπεκυψες στα χαδια της μικρουλας σου. Μην την παρεις στο κρεβατι, καταλαβαινω πως ειναι πολυ δυσκολο ομως πρεπει!

Δημητρουλι μη λες σιδερο, δε μπορωωω...!!!

Ani  καλως μας ηρθες. Με το καλο το μωρακι σου.

Λιζακι με το καλο η μπεμπουλα σου!

Φιλακιαααα....

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε;;καλέ τι αέρας είναι αυτός;;

Έχω τον μικρό στο ριλάξ στην κουζίνα και μόλις έβαλα το φαί στον φούρνο,σήμερα έχουμε μπριάμ.Είναι τρομερός βοηθός,δεν πλήττεις καθόλου,όλο μιλάει,γελάει και τσιρίζει  αχαχαχα!!!!

Μελένια μου κάπου πέτυχα μια συνταγή με γιαούρτι κ ανανά αλλά πρέπει να την ξαναβρώ.

Το κέικ να στο στείλω τώρα!!!

Δήμητρα κ εγώ ετοιμάζω σανίδα για σίδερο...τουλάχιστον να κ σε κάτι που βοηθάει η δροσιά!!

Άνι καλώς μας ήρθες!!

Πιγκούυυυυ υπομονή αύριο θα γυρίσει!!! Σήμερα μόνο ανασούλες για να μην μείνει ορφανός χεχεχε!!!! 

Λίζα μια χαρά η μικρή.

Στρολλάκι;;;; 

Ζουζούνες;;;;

 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Αννι καλωσήρθες,με το καλο το μωρακι σας!

Lizaki σε ποια βδομαδα εισαι?

Sugaraki αισιοδοξια! Δε χρειαζεται 9αντα να ακουμε τα χειροτερα! Καλο ειναι να ακουμε κ τα καλυτερα για να μπορουμε να ειμαστε ισορροπημενες!

Εγω ετοιμαζω βαλιτσα!!!κοριτσια ευχομαι σε ολες καλη ξεκουραση αν πατε καπου κ σε οσες δεν πατε,καλες βολτες!! Ενας Αυγουστος εμεινε,ας τον χαρουμε γιατι θα λαχαραμε τον επομενο!!!

Φιλακιααααααα

  • Μου αρέσει 2

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρες κούκλες!!!

Δρόσισε σήμερα 

Λιζάκι θα κάτσει κ για φώτο που θα πάει!!

Ανι με το καλό το μπεμπάκι σου

Πινγκού ξέρω δε φοβάσαι ο αντρας αφησε φρουρους...σκυλιά πιστά στον ρόλο τους...

Στρολίτσα μου οι συναδερφοι καλά?

Γεωργίτσα Νατασσού καλιοπη μελενια heloooo

Σιδερώνω κ εχω ξεφύγει!!!!!

Φιλάκιααα

Όπως το είπες Δήμητρα.. ΣΚΥΛΙΆ!!! 

πρίν από 37 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε;;καλέ τι αέρας είναι αυτός;;

Έχω τον μικρό στο ριλάξ στην κουζίνα και μόλις έβαλα το φαί στον φούρνο,σήμερα έχουμε μπριάμ.Είναι τρομερός βοηθός,δεν πλήττεις καθόλου,όλο μιλάει,γελάει και τσιρίζει  αχαχαχα!!!!

Μελένια μου κάπου πέτυχα μια συνταγή με γιαούρτι κ ανανά αλλά πρέπει να την ξαναβρώ.

Το κέικ να στο στείλω τώρα!!!

Δήμητρα κ εγώ ετοιμάζω σανίδα για σίδερο...τουλάχιστον να κ σε κάτι που βοηθάει η δροσιά!!

Άνι καλώς μας ήρθες!!

Πιγκούυυυυ υπομονή αύριο θα γυρίσει!!! Σήμερα μόνο ανασούλες για να μην μείνει ορφανός χεχεχε!!!! 

Λίζα μια χαρά η μικρή.

Στρολλάκι;;;; 

Ζουζούνες;;;;

 

Χαχαχα Εντάξει δεν παίζεσαι!!! Σκέφτομαι να τους κάνω το τραπέζι.. Ξέρεις καμιά "καλή" συνταγή??? Χεχεχε... 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Pingu είπε:

Όπως το είπες Δήμητρα.. ΣΚΥΛΙΆ!!! 

Χαχαχα Εντάξει δεν παίζεσαι!!! Σκέφτομαι να τους κάνω το τραπέζι.. Ξέρεις καμιά "καλή" συνταγή??? Χεχεχε... 

Αχχχ...άμα είχα θα την κρατούσα κρυφή ;;;;;:lol::D:tongue:

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια, είμαι παραδόξως καλά, και πολύ ήρεμη δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο! Λιζακι θα βγει κι η φώτο! 

Σαμιαμ μου καλά να περάσετε! 

Ανι με το καλό το μωρακι! 

Πιγκου ωραία είναι κι οι δυο σας! 

Φιλιά σε όλες!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Ωωωω ειστε τοοοσες πολλες! Θα μ παρει λιγο χρονο για να σας μαθω! Γυριζω λοιπον τωρα απο τη δουλεια μου (πωλητρια σε σοκολατακια γιαμι) και ειμαι καπως πτωμα..το σιδερο μου μοιαζει σαν μακρινο ονειρο αν κ πρεπει να γινει! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Συνταγη καλη απ οτι θυμαμαι ειναι τα τηγανοψωμα ...χε χε, ...μπλακ χιουμορ ε κοριτσια; Μην το παρετε στα σοβαρα κ τις ξαποστειλετε...χαχαχααα εισπνοη- εκπνοη- εισπνοη- εκπνοη,αυτο κανω κ γω στη δουλεια ολη μερα..αναπνοες, τα χαπια μου κ ειμαι πολυ ηρεμη, δεν εχουμε απωλειες, χαχαχαααα!

Καλως ηρθες Ανι, μια ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Λιζακι μια χαρα η μπεμπουλα σου!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , stroll είπε:

Συνταγη καλη απ οτι θυμαμαι ειναι τα τηγανοψωμα ...χε χε, ...μπλακ χιουμορ ε κοριτσια; Μην το παρετε στα σοβαρα κ τις ξαποστειλετε...χαχαχααα εισπνοη- εκπνοη- εισπνοη- εκπνοη,αυτο κανω κ γω στη δουλεια ολη μερα..αναπνοες, τα χαπια μου κ ειμαι πολυ ηρεμη, δεν εχουμε απωλειες, χαχαχαααα!

Καλως ηρθες Ανι, μια ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Λιζακι μια χαρα η μπεμπουλα σου!

 

 

πρίν από 56 λεπτά , Ani ani είπε:

Ωωωω ειστε τοοοσες πολλες! Θα μ παρει λιγο χρονο για να σας μαθω! Γυριζω λοιπον τωρα απο τη δουλεια μου (πωλητρια σε σοκολατακια γιαμι) και ειμαι καπως πτωμα..το σιδερο μου μοιαζει σαν μακρινο ονειρο αν κ πρεπει να γινει! 

Ani είναι και άλλα κορίτσια που δεν έχουν μπει ακόμα. Θα μας μάθεις σιγά σιγά. 

Αλήθεια η Χρυσα που είναι? Την χάσαμε. 

 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , stroll είπε:

Συνταγη καλη απ οτι θυμαμαι ειναι τα τηγανοψωμα ...χε χε, ...μπλακ χιουμορ ε κοριτσια; Μην το παρετε στα σοβαρα κ τις ξαποστειλετε...χαχαχααα εισπνοη- εκπνοη- εισπνοη- εκπνοη,αυτο κανω κ γω στη δουλεια ολη μερα..αναπνοες, τα χαπια μου κ ειμαι πολυ ηρεμη, δεν εχουμε απωλειες, χαχαχαααα!

Καλως ηρθες Ανι, μια ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Λιζακι μια χαρα η μπεμπουλα σου!

 

Τηγανόψωμα!!!!! χαχαχαχα τι μου θύμησες Στρολλακι ..ολόκληρο το επεισόδιο το ξεζούμισα τότε απο τον κόκκινο κύκλο !!!!! Βασικά όλο τον κύκλο είδα αλλά τσάμπα πήγε!!! Χεχεχεχεχεχε!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...