Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Την θελω κι εγω αυτη την εφευρεση.... Τις τελευταιες 15 μερες εκτος απο την τακτοποιηση εγω εχω καποια που τα κανει ολα αυτα χωρις να προλαβω να πω τπτ. Κι οσο απιστευτο κι αν ακουγεται αυτη η καποια ειναι η πεθερουλα μου που την επιασε η μεση της (εχει ξεπατωθει στις δουλειες) και κανει ενεσεις να γινει γρηγορα καλα ωστε να μην με αφηνει οπως λεει ουτε να μαγειρευω για να μην κουραζομαι! Εχει φαει τετοιο αγχος κι αυτη, ξερετε λαμπαδες προσευχες, καντηλακια σε ξωκλησσια κι ολα τα συναφη και την πειραζω τοσο πολυ οταν κανει υπερβολες

 

Περασαν οι μερες εεε;;; Αντε σου ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο ωστε να ξεκινησεις χωρις το ιδιο αγχος με εμενα ;)

 

Μπράβο της Μαράκι που σε βοηθάει!!! Πόσο μου αρέσει να το βλέπω να γίνεται αυτό, με ανιδιοτέλεια πάντα!!!!! Όταν γίνεται χωρίς να περιμένει κανείς ανταλλάγματα τότε είναι ευλογία Θεού!!!! Αν και από αυτά που γράφεις φαίνεται ότι σε σέβεται και σε αγαπά! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Την θελω κι εγω αυτη την εφευρεση.... Τις τελευταιες 15 μερες εκτος απο την τακτοποιηση εγω εχω καποια που τα κανει ολα αυτα χωρις να προλαβω να πω τπτ. Κι οσο απιστευτο κι αν ακουγεται αυτη η καποια ειναι η πεθερουλα μου που την επιασε η μεση της (εχει ξεπατωθει στις δουλειες) και κανει ενεσεις να γινει γρηγορα καλα ωστε να μην με αφηνει οπως λεει ουτε να μαγειρευω για να μην κουραζομαι! Εχει φαει τετοιο αγχος κι αυτη, ξερετε λαμπαδες προσευχες, καντηλακια σε ξωκλησσια κι ολα τα συναφη και την πειραζω τοσο πολυ οταν κανει υπερβολες

 

Περασαν οι μερες εεε;;; Αντε σου ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο ωστε να ξεκινησεις χωρις το ιδιο αγχος με εμενα ;)

 

Τι γλυκιά η πεθερουλα!!! Έτσι να σε φροντίζει και να σε έχει στα ωπα ωπα, τα εγγονάκια κουβαλάς!!! Ευχαριστώ πολύ, μακάρι!! 

πρίν από 11 λεπτά , Calliopi. είπε:

Μπράβο Σουγκαρακι!!! Να βγείτε να ξεσκασετε!!!! Να πάρεις ζακέτα μονάχα γιατί άλλαξε ο καιρός... Τουλάχιστον εδώ έχει ψύχρα....

Κι εδώ προς τα πάνω έχει ψυχρά και αέρα πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Calliopi. είπε:

Θα ξεκινήσω με το Μαράκι μας!!!!! Συγχαρητήρια κούκλα μου!!!! Χαλάρωσε και απόλαυσε την περίοδο αυτή!!!!

Γεωργία μου άντε με το καλό να μάθουμε και τα δικά σας!!!!

Από την ανασταζιε τίποτα ε?

Πινγκου μου είσαι καλά? Το αστεράκι σου?

Το Ιφιγένεια και εμένα μου αρέσει αλλά προτιμώ το Ειρήνη και ειδικά το συμβολισμό του ονόματος!!!

Εμείς όλα καλά... Δεν έχω κάποιο νέο κορίτσια μου.... Μόλις σχολασα και επειδή βαριέμαι σκέφτομαι να κάνω αύριο όλες μου τις δουλειές... Ελπίζω βέβαια τα ρούχα να βαρεθουν στον καναπέ και να σιδερωθουν μόνα τους έως την Κυριακή....

Μαράκι μου όλα καλά θα πάνε!!! Να σκέφτεσαι θετικά... Το σπορακι σου τρυπώνει για τα καλά!!!!

Γειά σου Καλλιόπη μου. Μια χαρά είμαστε και οι δύο. Η μικρή προσπαθεί να βάλει τα παπούτσια της. Τα καταφέρνει αλλά τα βάζει ανάποδα.. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Calliopi. είπε:

Μπράβο της Μαράκι που σε βοηθάει!!! Πόσο μου αρέσει να το βλέπω να γίνεται αυτό, με ανιδιοτέλεια πάντα!!!!! Όταν γίνεται χωρίς να περιμένει κανείς ανταλλάγματα τότε είναι ευλογία Θεού!!!! Αν και από αυτά που γράφεις φαίνεται ότι σε σέβεται και σε αγαπά! 

 

 

Just now, Sugar86 είπε:

Τι γλυκιά η πεθερουλα!!! Έτσι να σε φροντίζει και να σε έχει στα ωπα ωπα, τα εγγονάκια κουβαλάς!!! Ευχαριστώ πολύ, μακάρι!! 

Μου εχει σταθει πολυ σε ολα μεχρι τωρα (οχι οτι δεν εχουμε τις κοντριτσες μας, ποιος δεν εχει αλλωστε). Βλεπω στο προσωπο της την αγωνια της. Εμ εχει αδυναμια στο γιοκα της και στα παιδια γενικα

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Χαχχααχαχα Πινγκου μου πόσο γλυκιά είναι!!!! Θα το μάθει σιγά σιγά!!!

Μαράκι όλοι έχουν τις διαφωνίες τους και είναι λογικό μιας και είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες... Το σημαντικό είναι ότι αγαπάει το γιο της και τις επιλογές του!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Violeta καλώς ήρθες στην παρέα μας, εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Μαρία, όλα καλά πάνε, θα δεις! Η χοριακή ανεβαίνει και αυτό καταλαβαίνω ότι είναι πολύ καλο!

Sugar με μια τέλεια χοριακή εύχομαι!

Εμένα με πήρε ο εμβρυολόγος, 12 από τα 16 γονιμοποιήθηκαν λέει! Μίλησε και με τον σύζυγο, όλη τη νύχτα τα διάλεγε. Μου έφυγε ένα βάρος προς το παρόν, σας ευχαριστώ για τις συμβουλές κορίτσια! Προς το παρόν θα με παρακολουθήσουν να δουν ότι είμαι τελείως καλά, πήγα το πρωί, να αποκλείσουν πιθανή υπερδιέγερση(τη μικρότερη δόση πήρα) και μετά εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Άντε να δούμε πώς θα εξελιχθούν. Μου φαίνεται πολύ όμορφο και παράξενο που κάπου υπάρχουν κάποια γονιμοποιημένα ωαριάκια με σπερματάκια! Πήρα τον σύζυγο και του πα: "Φτιάξαμε ποδοσφαιρική ομάδα κι έναν στον πάγκο." Μέχρι να το πιάσει, να κάνει την πράξη, του πήρε λίγο χρόνο....

Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια, εκεί που ήμουν στην τάξη με πιάνει μια ζαλάδα, όλα γυρνούσαν. Κατάλαβα ότι είnai τα utrogestan, σας λέω πίνω και μεθώ ήμουν και αυτό δεν είναι καλό με τόσα παιδάκια γύρω, έχω και μια ευθύνη. Θα το αναφέρω να δω τι θα μου πουν. Ο σύζυγος εξακολουθεί να έχει πυρετό, όχι πολύ αλλά έχει και πήγε τώρα σε γιατρό φίλο να τον δει και αυτός. Τι τραβάει ο καημένος!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, τι ομορφα νεα ειναι αυτα!!!

Μαρακι ολα προχωρουν τελεια!!!!

σουγκαρ με το καλο η χοριακη!!!!!

Miss Sunny Πολυ μεγαλη επιτυχια, μπραβο!!! Ευχομαι αριστες βλαστοκυστες!!!! Με το καλο να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου!!!

 

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξεμεινα παλι απο likes! Χα χα!

Calliopi όντως εισαι έτοιμη να γίνεις μανα: "Ζακέτα να πάρεις!" Χα χα! Έλα, σε πειράζω! Όταν εμφανιστεί η σουπερ  εφευρεση να με ειδοποιήσεις! Αν και πιο πολυ αντιπαθω σκουπα-σφουγγάρισμα. Εγώ πάντως πριν λιγο τελειωσα μια παρτιδα σίδερο γιατι τα δικα μου ρουχα μου το ξεκαθαρισαν, πως δεν προκειται να σιδερωθούν μονα τους! Χα χα χα!

Miss Sunny σκίσατε! Άντε με το καλό στο επόμενο βήμα. Χμμμ. Το πινω και μεθώ πολύ με προβληματίζει κι εμενα για τη δουλεια... Ευτυχως θα ειμαι εκει μονο 3 μερες την ερχομενη εβδομαδα.

Βρε κορίτσια, χασαμε και το Strollάκι. Τι γινεται;

Pingu η μικρη όλα τα λεφτα έτσι;

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλλιόπη, αθάνατη Ελληνίδα μάνα.. :-P

Γεωργία μου όντως η μικρή είναι όλα τα λεφτά. Κάθε μέρα κάτι καινούργιο κάνει. Μια χορεύει ντεσπασιτο, μια πάει βόλτα το σκύλο με το καρότσι της λαϊκής σήμερα τα παπούτσια.. Αυριο να δούμε τι θα κάνει.. Χαχαχα. Με το γιογιό μας τα χαλάει λίγο.. Την βάζω κάθεται πόση ώρα και δεν κάνει τίποτα.. Μόλις την βάζω στο καρεκλακι να φάει τα κάνει εκεί... Χιχιχι.. Πάει το ντετολ σύννεφο!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μις σαννυ πολύ ωραία τα νέα σου, αντε με το καλό η εμβριομεταφορα!κι όλη η ποδοσφαιρική βλαστόκύστες τώρα!! 

Πιγκου γλυκά η μικρή!!! 

Σας καληνυχτιζω φιλάκια πολλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Violeta καλώς ήρθες στην παρέα μας, εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Μαρία, όλα καλά πάνε, θα δεις! Η χοριακή ανεβαίνει και αυτό καταλαβαίνω ότι είναι πολύ καλο!

Sugar με μια τέλεια χοριακή εύχομαι!

Εμένα με πήρε ο εμβρυολόγος, 12 από τα 16 γονιμοποιήθηκαν λέει! Μίλησε και με τον σύζυγο, όλη τη νύχτα τα διάλεγε. Μου έφυγε ένα βάρος προς το παρόν, σας ευχαριστώ για τις συμβουλές κορίτσια! Προς το παρόν θα με παρακολουθήσουν να δουν ότι είμαι τελείως καλά, πήγα το πρωί, να αποκλείσουν πιθανή υπερδιέγερση(τη μικρότερη δόση πήρα) και μετά εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεων. Άντε να δούμε πώς θα εξελιχθούν. Μου φαίνεται πολύ όμορφο και παράξενο που κάπου υπάρχουν κάποια γονιμοποιημένα ωαριάκια με σπερματάκια! Πήρα τον σύζυγο και του πα: "Φτιάξαμε ποδοσφαιρική ομάδα κι έναν στον πάγκο." Μέχρι να το πιάσει, να κάνει την πράξη, του πήρε λίγο χρόνο....

Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια, εκεί που ήμουν στην τάξη με πιάνει μια ζαλάδα, όλα γυρνούσαν. Κατάλαβα ότι είnai τα utrogestan, σας λέω πίνω και μεθώ ήμουν και αυτό δεν είναι καλό με τόσα παιδάκια γύρω, έχω και μια ευθύνη. Θα το αναφέρω να δω τι θα μου πουν. Ο σύζυγος εξακολουθεί να έχει πυρετό, όχι πολύ αλλά έχει και πήγε τώρα σε γιατρό φίλο να τον δει και αυτός. Τι τραβάει ο καημένος!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!

Σ ευχαριστω πολυ!!! Εγω γεννησει ηδη γλυκια μου(26/8)!!! Εχω ενα κοριτσακι.. και ψαχνουμε γ όνομα.  Με βοηθησαν και τ υπολοιπα κοριτσια!! Να 'ναι καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...