Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

4 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θα τα καταφερεις αψογα!θα γινεις μια υπεροχη γλυκια μανουλα!επισης οταν με το καλο ερθει...εδω θα κανεις το καλυτερο σεμιναριο!θα σε αναλαβουν οι μανουλες και θα δεις ολα θα βρουν το δρομο τους!

λοιπον ....παντρευτηκα τον υπεροχο αντρα μου τον Αυγουστο του 2015...και ξεκινησαμε προσπαθειες Ιουνιο του 2016...7 μηνες δλδ...εχω καποια μικρο θεματακια με τον κυκλο μου εγω αλλα εχουμε βγαλει μια ακρη τωρα τελευταια...ειχα μια ανεπιτυχη συλληψη το καλοκαιρι(βιοχημικη κυηση) και εκ τοτε το παλευουμε πιο συστηματικα και στοχευμενα με τεστακια ωορρηξιας!τωρα ειμαι στην αναμονη να ΜΗΝ ερθει το πολυ εως 16/1....το λες και σε αναμενα καρβουνα δλδ!!!!χαχαχα!και το κοριτσι εδω απο κατω με φωναζει Παμ γιατι το στηθος μου εχει γινει σαν μπαλονια!!!!χαχαχα!

ε ναιιιιι!!!!!επεστρεψεεεεεε!αυτη ειναι η Ρενα που ξερουμε και η Ρενα που θελουμε!!!!

ετσι μπραβο θεαρα μου!!!αυτος ο μηνας ειναι ο τελευταιος της!!!!!!

εμενα στην ομαδα με τις νορμαλ δεν πιστευω να με εβαλες?αχαχαχα!

παρε clear blue αυτο το μηνα!!!θα με θυμηθεις!!!!!!

Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι είσαι η δεύτερη βουρλισμενη!! Σαγαπω ρεεεε.....

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θα τα καταφερεις αψογα!θα γινεις μια υπεροχη γλυκια μανουλα!επισης οταν με το καλο ερθει...εδω θα κανεις το καλυτερο σεμιναριο!θα σε αναλαβουν οι μανουλες και θα δεις ολα θα βρουν το δρομο τους!

λοιπον ....παντρευτηκα τον υπεροχο αντρα μου τον Αυγουστο του 2015...και ξεκινησαμε προσπαθειες Ιουνιο του 2016...7 μηνες δλδ...εχω καποια μικρο θεματακια με τον κυκλο μου εγω αλλα εχουμε βγαλει μια ακρη τωρα τελευταια...ειχα μια ανεπιτυχη συλληψη το καλοκαιρι(βιοχημικη κυηση) και εκ τοτε το παλευουμε πιο συστηματικα και στοχευμενα με τεστακια ωορρηξιας!τωρα ειμαι στην αναμονη να ΜΗΝ ερθει το πολυ εως 16/1....το λες και σε αναμενα καρβουνα δλδ!!!!χαχαχα!και το κοριτσι εδω απο κατω με φωναζει Παμ γιατι το στηθος μου εχει γινει σαν μπαλονια!!!!χαχαχα!

εντάξει,δεν προσπαθείς καιρό! Οι έρευνες λένε οτι υπάρχει 20% πιθανοτητα σε κάθε ωορηξία, κι εφόσον είχες και κάποια θεματάκια με τον κύκλο σου, στην ουσία τώρα αρχίζεις!!!
Θα έρθει!!! Θετική σκέψη να έχεις, είναι πολύ σημαντικο!
Γέλασα πολύ με το Πάμελα..χαχαχαχαχ
 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

θεαρα μου!!!και εγω σε αγαπωωωωωω και θα δεις ολα θα μας ερθουν!θα ναι κοντα τα μπεμπακια μας !!!!καπου μαζι ειναι τωρα και καταστρωνουν ποτε θα μας σκασουν μυτη!ι:)

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τζειν καλως ηρθες,μ αρεσει που εισαι ηρεμη κ το χεις παρει χαλαρα.το οτι σκεφτεσαι αν θα ανταπεξελθεις στο ρολο της μαμας σημαινει οτι θα γινεις καλη μαμα

μπραβο ρενακι μου που ανεκαμψες!

τονια περιμενουμε νεακια απο το σπορι

αντε να χουμε κ νεες προσθηκες στο πινακακι(ιοιο,μαμα,μαρτη)

σημερα δ βγηκα για το δοντι λογω χιονιου,προς το παρον δ ποναει

μουτζουρα,ζαμια,πουλακι φιλακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

εντάξει,δεν προσπαθείς καιρό! Οι έρευνες λένε οτι υπάρχει 20% πιθανοτητα σε κάθε ωορηξία, κι εφόσον είχες και κάποια θεματάκια με τον κύκλο σου, στην ουσία τώρα αρχίζεις!!!
Θα έρθει!!! Θετική σκέψη να έχεις, είναι πολύ σημαντικο!
Γέλασα πολύ με το Πάμελα..χαχαχαχαχ
 

οχι δεν ειναι καιρο....δεν μας παιρνει να μιλαμε για καιρο εμας...αλλα κοριτσια εδω εχουν παλεψει πολυ...και ξερεις τι?εγιναν μανουλες!

οποτε θα γινουμε κ εμεις!!!η αληθεια ειναι ναι πως εφοσον και ειδα πως βγαλαμε μια ακρη με τον γιατρο μου νιωθω πολυ καλυτερα(μεσα στη μερα βεβαια κανω κ κατι τουμπες και σκεφτομαι αρνητικα)αλλα εδω σου μιλω αληθινα..τα κοριτσια πολυ με βοηθουν!!!!για την ωρα εχω την λαχταρα να ναι αυτος ο μηνας!ειχα ωορηξια 1/1 και το θεωρω καλο σημαδι ....μακαρι να  ναι το δωρο του αι Βασιλη αυτο!!!λιγες μερες εμειναν...Κυριακη πρωι αν δεν εχει ερθει θα κανω ενα τεστακι...και βλεπουμε.....αν δεν ειναι τωρα...ειναι καπου κοντα!

Παμελα ναι χαχαχα...να πω οτι ειχα και το size για να δικαιολογειται τετοιο πρηξιμο και πονος...να το καταλαβω...θα δειξει....μπορει να ναι απλα κ σημαδι αδιαθεσιας ...μοιαζουν τοσο που πραγματικα δεν πρεπει να τους δινουμε σημασια αλλα καλα τα λεμε αλλα δεν το κανουμε!χαχαχα!παει το μυαλο αυτοματα οταν θες πολυ ενα μωρακι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, vikib είπε:

τζειν καλως ηρθες,μ αρεσει που εισαι ηρεμη κ το χεις παρει χαλαρα.το οτι σκεφτεσαι αν θα ανταπεξελθεις στο ρολο της μαμας σημαινει οτι θα γινεις καλη μαμα

μπραβο ρενακι μου που ανεκαμψες!

τονια περιμενουμε νεακια απο το σπορι

αντε να χουμε κ νεες προσθηκες στο πινακακι(ιοιο,μαμα,μαρτη)

σημερα δ βγηκα για το δοντι λογω χιονιου,προς το παρον δ ποναει

μουτζουρα,ζαμια,πουλακι φιλακια σε ολες

φιλια πολλα Βικακι!!!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα η παμελα εισαι εσυ;;;;

Εδω τσιτσιολινα...χαχαχαχα με ενα ζιζι εξω ειμαι!!

Μαμα έπαιξε με το χιονι η Μελινα;;:)

Βικακι παλι καλα που δε σε ποναει το δοντακι..

Τι κανουν τα ζουζουνια;εμενα τωρα τελευταια ολη τη μερα θέλει να κρεμεται απο πανω μου...

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θεαρα μου!!!και εγω σε αγαπωωωωωω και θα δεις ολα θα μας ερθουν!θα ναι κοντα τα μπεμπακια μας !!!!καπου μαζι ειναι τωρα και καταστρωνουν ποτε θα μας σκασουν μυτη!ι:)

Έτσι!!!αισιοδοξία μουτζουριτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, zamia είπε:

Μουτζουριτσα η παμελα εισαι εσυ;;;;

Εδω τσιτσιολινα...χαχαχαχα με ενα ζιζι εξω ειμαι!!

Μαμα έπαιξε με το χιονι η Μελινα;;:)

Βικακι παλι καλα που δε σε ποναει το δοντακι..

Τι κανουν τα ζουζουνια;εμενα τωρα τελευταια ολη τη μερα θέλει να κρεμεται απο πανω μου...

το περασαμε χθες κ προχθες..ολη μερα πανω μου να τρωει κ να λιωνει στον υπνο μονο στην αγκαλια μου.δ θυμαμαι βδομαδες αλλα για αλμα υποψιαζομαι

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

οχι δεν ειναι καιρο....δεν μας παιρνει να μιλαμε για καιρο εμας...αλλα κοριτσια εδω εχουν παλεψει πολυ...και ξερεις τι?εγιναν μανουλες!

οποτε θα γινουμε κ εμεις!!!η αληθεια ειναι ναι πως εφοσον και ειδα πως βγαλαμε μια ακρη με τον γιατρο μου νιωθω πολυ καλυτερα(μεσα στη μερα βεβαια κανω κ κατι τουμπες και σκεφτομαι αρνητικα)αλλα εδω σου μιλω αληθινα..τα κοριτσια πολυ με βοηθουν!!!!για την ωρα εχω την λαχταρα να ναι αυτος ο μηνας!ειχα ωορηξια 1/1 και το θεωρω καλο σημαδι ....μακαρι να  ναι το δωρο του αι Βασιλη αυτο!!!λιγες μερες εμειναν...Κυριακη πρωι αν δεν εχει ερθει θα κανω ενα τεστακι...και βλεπουμε.....αν δεν ειναι τωρα...ειναι καπου κοντα!

Παμελα ναι χαχαχα...να πω οτι ειχα και το size για να δικαιολογειται τετοιο πρηξιμο και πονος...να το καταλαβω...θα δειξει....μπορει να ναι απλα κ σημαδι αδιαθεσιας ...μοιαζουν τοσο που πραγματικα δεν πρεπει να τους δινουμε σημασια αλλα καλα τα λεμε αλλα δεν το κανουμε!χαχαχα!παει το μυαλο αυτοματα οταν θες πολυ ενα μωρακι!

ναι, διαβάζω ιστορίες από τόσα κορίτσια και λέω ο επιμένων νικα,όλα μπορούν να συμβούν αν υπάρχει θέληση και υυπομονή...!!!
Να σου πω κάτι; θεωρώ οτι είναι πολύ τυχερή η ωορηξία σου...να δεις που θα είναι η τυχερή σου!!! Την κυριακή θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα, όλα καλα θα πάνε!!!

Εγώ περιμένω την Τετάρτη αν και ο κύκλος μου ειναι +- 1 μέρα...Τεστ έχω πει θα κάνω Παρασκευή αν δεν έχει έρθει(αν και είμαι παρα πολύ ανυπόμονη)!
Καλά κι εγώ αισθάνομαι διάφορα συμπτώματα, αλλά λέω ασε να έρθει ο καιρός και θα το δούμε...αλλωστε είναι τόσο κοινα με τις περιόδου που πιασ'τ' αυγο και κουρεφτο!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 minutes ago, zamia είπε:

Μουτζουριτσα η παμελα εισαι εσυ;;;;

Εδω τσιτσιολινα...χαχαχαχα με ενα ζιζι εξω ειμαι!!

Μαμα έπαιξε με το χιονι η Μελινα;;:)

Βικακι παλι καλα που δε σε ποναει το δοντακι..

Τι κανουν τα ζουζουνια;εμενα τωρα τελευταια ολη τη μερα θέλει να κρεμεται απο πανω μου...

Έτσι!!!αισιοδοξία μουτζουριτσα!!!

χαχαχαχαχα!!!δωσε ζιζι στον παιδαρο να μεγαλωσει να γινει 2 μετρα αντρας!!!!:)

13 minutes ago, jane.austen είπε:

ναι, διαβάζω ιστορίες από τόσα κορίτσια και λέω ο επιμένων νικα,όλα μπορούν να συμβούν αν υπάρχει θέληση και υυπομονή...!!!
Να σου πω κάτι; θεωρώ οτι είναι πολύ τυχερή η ωορηξία σου...να δεις που θα είναι η τυχερή σου!!! Την κυριακή θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα, όλα καλα θα πάνε!!!

Εγώ περιμένω την Τετάρτη αν και ο κύκλος μου ειναι +- 1 μέρα...Τεστ έχω πει θα κάνω Παρασκευή αν δεν έχει έρθει(αν και είμαι παρα πολύ ανυπόμονη)!
Καλά κι εγώ αισθάνομαι διάφορα συμπτώματα, αλλά λέω ασε να έρθει ο καιρός και θα το δούμε...αλλωστε είναι τόσο κοινα με τις περιόδου που πιασ'τ' αυγο και κουρεφτο!!!

ααα σε βρισκω πολυ ηρεμη και πολυ σοφη!!!καλα θα κανεις να περιμενεις!εχεις σταθερους κυκλους οποτε οι δυο μερες καθυστερηση ειναι πολυ πολυ καλο σημαδι!!!στο ευχομαι ολοψυχα να ειστε τυχεροι και απο το ταξιδακι σας τελικα να γυρισατε τρεις!!!!

καλα ασε τα συμπτωματα μπορουν να μας τρελανουν...καλα κανεις και δεν δινεις σημασια!ειναι για να μας οδηγησουν τρελαδικο αυτα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vikib είπε:

τυχερο πινακακι!!!!!!

rena87

nini84

abbot    26/1

moutzoura2016     16/1

σαμμερ

maraki1990

elektragr       12/1

jane.austen       18/1

τι ειναι το τυχερό πινακάκι;;; Πότε περιμένει η καθεμιά μας να μην αδιαθετησει;; Τελειο!!!!!!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

τι ειναι το τυχερό πινακάκι;;; Πότε περιμένει η καθεμιά μας να μην αδιαθετησει;; Τελειο!!!!!!!!

ναιιι μας το φτιαχνει η μαμα βικυ με μπολικη μπεμπεδοσκονη απο τα παιδακια της!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, zamia είπε:

Μουτζουριτσα η παμελα εισαι εσυ;;;;

Εδω τσιτσιολινα...χαχαχαχα με ενα ζιζι εξω ειμαι!!

Μαμα έπαιξε με το χιονι η Μελινα;;:)

Βικακι παλι καλα που δε σε ποναει το δοντακι..

Τι κανουν τα ζουζουνια;εμενα τωρα τελευταια ολη τη μερα θέλει να κρεμεται απο πανω μου...

Έτσι!!!αισιοδοξία μουτζουριτσα!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ  τσιτσιολινα λέει...  έλιωσα ζαμιακι..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...