Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

ετσι ακριβως!καποτε βαζαμε κ εγκυουλες κ φρεσκομανουλες.τωρα απο το κιν με τη νεα εμφανιση του φορουμ κ τα πιτσιρικια μου ετσι απλο το εχουμε.οποτε μπορω το βαζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

50 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θεαρα μου!!!και εγω σε αγαπωωωωωω και θα δεις ολα θα μας ερθουν!θα ναι κοντα τα μπεμπακια μας !!!!καπου μαζι ειναι τωρα και καταστρωνουν ποτε θα μας σκασουν μυτη!ι:)

Ναι αγαπούλα μου.. ένα μήνα πάνω..ένα μήνα κάτω.. μαζί θα είμαστε!!! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jane.austen είπε:

τι ειναι το τυχερό πινακάκι;;; Πότε περιμένει η καθεμιά μας να μην αδιαθετησει;; Τελειο!!!!!!!!

Ναι Jane...μείνε στο παρεακι κ στο πινακακι μας κ δε θα χάσεις!!! :)


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ναιιι μας το φτιαχνει η μαμα βικυ με μπολικη μπεμπεδοσκονη απο τα παιδακια της!!!!!!!


φανταστική ιδέα και ειδικά από μια μανούλα!!!

 

2 minutes ago, vikib είπε:

ετσι ακριβως!καποτε βαζαμε κ εγκυουλες κ φρεσκομανουλες.τωρα απο το κιν με τη νεα εμφανιση του φορουμ κ τα πιτσιρικια μου ετσι απλο το εχουμε.οποτε μπορω το βαζω

ας είναι τυχερός ο νεος τρόπος καταχώρησης, ο απλός, για όλες εμάς που θέλουμε!!!

Just now, Rena87 είπε:

Ναι Jane...μείνε στο παρεακι κ στο πινακακι μας κ δε θα χάσεις!!! :)

εννοειται θα μείνω, απο προχτες διάβαζα τα μηνυματά σας και ζήλεψα κι είπα να γραφτώ!!! Είστε φοβερή παρέα κι ακόμα και με τις αρνητικές στιγμές που υπάρχουν μ'αρέσει που όλες είστε θετικα κορίτσια!!! Γι αυτο και θα έχετε και θετικά τεστ!!! χαχα κι εγώ ελπίζω!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, sangreluna είπε:

ρενα απο κερκυρα εισαι η λαθος καταλαβα;

Ναι σαγκρε μου!!!  Μετά τη Βλαχοπουλου ..εγώ!! Παίζω κ θεατρο!! Και ψωναρα.. χαχαχαχα.... πλάκα κάνω... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κ οταν το εγραφα το σκεφτηκα οτι θα το παρεις ετσι κ  θα  νιωσεις τυψεις......αλλα οχι δεν θα σ αφησω.....θα ρθουν ετσι για να ειναι βολικα για ολους....ερχεται ερχεται ρενακι μου....μπραβο κοριτσια να γεμιζει το πινακακι...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jane.austen είπε:


φανταστική ιδέα και ειδικά από μια μανούλα!!!

 

ας είναι τυχερός ο νεος τρόπος καταχώρησης, ο απλός, για όλες εμάς που θέλουμε!!!

εννοειται θα μείνω, απο προχτες διάβαζα τα μηνυματά σας και ζήλεψα κι είπα να γραφτώ!!! Είστε φοβερή παρέα κι ακόμα και με τις αρνητικές στιγμές που υπάρχουν μ'αρέσει που όλες είστε θετικα κορίτσια!!! Γι αυτο και θα έχετε και θετικά τεστ!!! χαχα κι εγώ ελπίζω!!!

Είναι τρομερό αυτό που γίνεται εδώ μέσα.. πολλές φορές η μια είναι χειρότερη από την άλλη... αλλά όλες μαζί δίνουμε δύναμη.. πέφτουμε..ξανασηκωνομαστε... μοιραζόμαστε...  

Υπάρχει μαγεία!!

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Κ οταν το εγραφα το σκεφτηκα οτι θα το παρεις ετσι κ  θα  νιωσεις τυψεις......αλλα οχι δεν θα σ αφησω.....θα ρθουν ετσι για να ειναι βολικα για ολους....ερχεται ερχεται ρενακι μου....μπραβο κοριτσια να γεμιζει το πινακακι...

Όχι αγάπη μου.. καθόλου τύψεις.. ίσα ίσα με επανεφερες!!! Μου έβαλες ξανά το χαμογελακι μόλις ξύπνησα!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Είναι τρομερό αυτό που γίνεται εδώ μέσα.. πολλές φορές η μια είναι χειρότερη από την άλλη... αλλά όλες μαζί δίνουμε δύναμη.. πέφτουμε..ξανασηκωνομαστε... μοιραζόμαστε...  

Υπάρχει μαγεία!!

Όντως αυτό με τράβηξε στην παρείτσα σας και χαίρομαι τόσο για το ζεστό καλοσορισμα που είχα!
Να σας ρωτήσω κάτι εσείς παίρνετε κάποια βιταμίνη κλπ? Γενικά έχετε αλλάξει την διατροφή σας? εγώ σιχαίνομαι τα φρόυτα, έχω μεγάλο θέμα, δε μ'αρεσουν καθόλου....μόνο καμιά πορτοκαλάδα που μου στίβει ο αντρας μου...χαχαχα


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jane.austen είπε:

Όντως αυτό με τράβηξε στην παρείτσα σας και χαίρομαι τόσο για το ζεστό καλοσορισμα που είχα!
Να σας ρωτήσω κάτι εσείς παίρνετε κάποια βιταμίνη κλπ? Γενικά έχετε αλλάξει την διατροφή σας? εγώ σιχαίνομαι τα φρόυτα, έχω μεγάλο θέμα, δε μ'αρεσουν καθόλου....μόνο καμιά πορτοκαλάδα που μου στίβει ο αντρας μου...χαχαχα

Προσωπικά θα σου πω.. φυσικούς χυμούς.. φρούτα..λαχανικά.. και γενικα ο υγιεινής τρόπος ζωής..μόνο καλό μπορούν να κάνουν... από τη στιγμή που δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα.. νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. το μόνο εγώ που παίρνω είναι το filicine ένα κάθε μέρα.  Έχει πει ο γιατρουλης μου ότι βοηθάει πολύ.. νομίζω το ξέρουν όλες οι φιλεναδιτσες μου εδώ  ότι βοηθάει ε;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Rena87 είπε:

Προσωπικά θα σου πω.. φυσικούς χυμούς.. φρούτα..λαχανικά.. και γενικα ο υγιεινής τρόπος ζωής..μόνο καλό μπορούν να κάνουν... από τη στιγμή που δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα.. νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. το μόνο εγώ που παίρνω είναι το filicine ένα κάθε μέρα.  Έχει πει ο γιατρουλης μου ότι βοηθάει πολύ.. νομίζω το ξέρουν όλες οι φιλεναδιτσες μου εδώ  ότι βοηθάει ε;

μετα τις διακοπες έκανα καλλιεργεια μετά το παπ(γιατι κατι εδειξε) και είχα ουρεόπλασμα. Πήρα αντιβίωση γιατί  ο γιατρούλης μου μου ειπε πως είναι συχνά υπεύθυνο για αποβολές. Και είναι κρίμα να το χάσεις γιάυτό το λόγο. Εκανα εκ νέου εξέταση κι όλα καλά ξεπεράστηκε. Κατα τ' άλλα, ο υπέρυχος μήτρας/ ωοθηκων που έκανα ήταν πολύ καλος οπότε μου ειπε πως απλά να κάνουμε πολύ σεξ και θα πετυχουμε.

 

Γυμνάζομαι 4 φορές την εβδομάδα και προσπαθώ να μην τρωω σαβούρα. Με βοηθάει ο αντρας μου σ' αυτό που ειναι φαν της υγιεινης.νομιζω αλλιώς θα είχα καει κορίτσια...χαχαχα

το felicine ειναι πολυβιταμινη???


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου γλυκές είμαι στην αναμονή.  Έχει πολύ κόσμο οπότε θα αργήσω να τελειώσω. Θα σας ενημερώσω όμως.  Στα γρήγορα σας διάβασα και έχω να πω : 

Ρενακι μου δεν είσαι κυκλοθυμικη.  Κι εγώ έτσι είμαι με τα ορμονικα και στην περίοδο και στην εγκυμοσύνη.  Υπομονή αγάπη μου και μάζεψε δυνάμεις για τον μήνα που έρχεται. 

Jane καλωσηρθες στην παρέα μας. Με το καλό να έρθει αυτό που λαχταράς!  Και ψυχραιμία! !

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ και θα σας ενημερώσω.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

το φιλισιν ειναι απλο φολικο κ δ χρειαζεται συνταγογραφηση.ειναι κ οικονομικο.βοηθαει στη συλληψη.το παιρνουμε κ σε ολο το πρωτο τριμηνο η ολη την εγκυμοσυνη.ειναι καλο για το μωρο

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jane.austen είπε:

μετα τις διακοπες έκανα καλλιεργεια μετά το παπ(γιατι κατι εδειξε) και είχα ουρεόπλασμα. Πήρα αντιβίωση γιατί  ο γιατρούλης μου μου ειπε πως είναι συχνά υπεύθυνο για αποβολές. Και είναι κρίμα να το χάσεις γιάυτό το λόγο. Εκανα εκ νέου εξέταση κι όλα καλά ξεπεράστηκε. Κατα τ' άλλα, ο υπέρυχος μήτρας/ ωοθηκων που έκανα ήταν πολύ καλος οπότε μου ειπε πως απλά να κάνουμε πολύ σεξ και θα πετυχουμε.

 

Γυμνάζομαι 4 φορές την εβδομάδα και προσπαθώ να μην τρωω σαβούρα. Με βοηθάει ο αντρας μου σ' αυτό που ειναι φαν της υγιεινης.νομιζω αλλιώς θα είχα καει κορίτσια...χαχαχα

το felicine ειναι πολυβιταμινη???

Το filicine είναι φυλλιλο οξύ.. το οποίο είναι απαραίτητο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης γιατί συμβάλει στο σχηματισμό του νευρικου συστήματος του εμβρύου αλλά βοηθά και στη σύλληψη πολυ κατα τη διάρκεια των προσπαθειών κ εντελώς ακινδυνο. Το περνούν πολλές κοπέλες όταν ξεκινούν για μωρό.. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες μου γλυκές είμαι στην αναμονή.  Έχει πολύ κόσμο οπότε θα αργήσω να τελειώσω. Θα σας ενημερώσω όμως.  Στα γρήγορα σας διάβασα και έχω να πω : 

Ρενακι μου δεν είσαι κυκλοθυμικη.  Κι εγώ έτσι είμαι με τα ορμονικα και στην περίοδο και στην εγκυμοσύνη.  Υπομονή αγάπη μου και μάζεψε δυνάμεις για τον μήνα που έρχεται. 

Jane καλωσηρθες στην παρέα μας. Με το καλό να έρθει αυτό που λαχταράς!  Και ψυχραιμία! !

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ και θα σας ενημερώσω.  

θα σε περιμενουμε οτι ωρα και να ναι!!!φιλια στο σπορι!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...