Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι..το πρωί έκανα ένα και βγήκε αρνητικό, τουλάχιστον δεν είχε τόσο αχνή γραμμή,δε φαινόταν καθόλου.Αυτο έχει γραμμουλα.μεν,αλλά φαίνεται ελάχιστα.Φοβαμαι ότι το επόμενο τεστ θα είναι αρνητικό,δεν ξέρω τι να πιστέψω...

      Βασικά να σταματήσεις τε τεστ … να κανείς την ημέρα που σου εχπυν πει.. εγώ αυτό θα κάνω 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

15 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζουρα κολπικα δεν ειχα τπτ κ τα εβαζα 3 μηνες...κρατιεσαι ρε θηριο κ δεν κανεις τεστ....μπραβο....ρενακι μου κανε το μωρακι κ οτι θελεις εδω ειμαστε......εγω ηξερα πολλα για εγκυμοσυνες  γιατι ηθελα να γινω μαια κ διαβαζα πολυ..αλλα απο νεογεννητα δεν ηξερα κ εκανα κ τα λαθη μου....δεν πειραζει ομως ετσι μαθαινουμε.....λαθη ολοι κανουν....

πως ειναι ο μικρουλης Σαμμερακι?ενταξει?

ναι δεν πιστευω να ειναι απο αυτο....μπορει να ναι απο την αδιαθεσια που ευχομαι να μην ειναι ...νιωθω νυσταγμενη πολυ....κρατιεμαι Σαμμερ μου κρατιεμαι...παραδοξως... εχω μια ηρεμια...και απο την αλλη προτιμω να εχω ελπιδα  οσο περνουν οι μερες και βλεπω πως ΔΕΝ ερχεται...παρα να δω το αρνητικο τωρα....χαιρομαι που σημερα ειναι 12η μερα της ωχρινικης φασης...και ο γιατρος ειπε πως και αυτο εξασφαλιζει καλη ωορρηξια!οποτε ηταν ενας καλο κυκλος...καναμε οτι μπορουσαμε κ με το παραπανω...τον ενισχυουμε και με την προγεστερονη...εεε τωρα ειπαμε...ειναι να θελει και το συμπαν και ο θεουλης το σπορι πολλες οι παραμετροι χαχαχαχα !!!!

21 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα..  εγώ δε μπορώ καμία φατσουλα  να βάλω από το κινητό πάρα μόνο καρδούλα .. καλό.;;; 

Εμένα πάντως κολπικα δεν μου έκαναν παρενεργειες.  Βέβαια εγώ έπαιρνα vasclor.ίσως το ουτρο αφού πειράζει από το στόμα να σε πειράζει κ κολπικα.  Αχ ας είναι εκεί μέσα σπορακι κ ας ζαλιζεσαι.  Να μη μιλάς καθόλου!! Πάρε κ άλλες ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ευχαριστω και ανταποδιδω!!!!❤❤❤❤❤❤(τα καταφερα)!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

πως ειναι ο μικρουλης Σαμμερακι?ενταξει?

ναι δεν πιστευω να ειναι απο αυτο....μπορει να ναι απο την αδιαθεσια που ευχομαι να μην ειναι ...νιωθω νυσταγμενη πολυ....κρατιεμαι Σαμμερ μου κρατιεμαι...παραδοξως... εχω μια ηρεμια...και απο την αλλη προτιμω να εχω ελπιδα  οσο περνουν οι μερες και βλεπω πως ΔΕΝ ερχεται...παρα να δω το αρνητικο τωρα....χαιρομαι που σημερα ειναι 12η μερα της ωχρινικης φασης...και ο γιατρος ειπε πως και αυτο εξασφαλιζει καλη ωορρηξια!οποτε ηταν ενας καλο κυκλος...καναμε οτι μπορουσαμε κ με το παραπανω...τον ενισχυουμε και με την προγεστερονη...εεε τωρα ειπαμε...ειναι να θελει και το συμπαν και ο θεουλης το σπορι πολλες οι παραμετροι χαχαχαχα !!!!

ευχαριστω και ανταποδιδω!!!!❤❤❤❤❤❤(τα καταφερα)!

Μουτζουρα περιττό να σου πω ότι απλά περιμένω με κομμένη ανάσα! ! Με έχεις βάλει σε τρελό τριπακι !!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Μουτζουρα περιττό να σου πω ότι απλά περιμένω με κομμένη ανάσα! ! Με έχεις βάλει σε τρελό τριπακι !!!

ανασαινε παιδι μου εσυ που εχουμε το σπορι μας το ζουζουνιαρικο!!!!!

ξερω η υπνηλια σου χτυπαει καμπανες!δεν μπορω να θυμηθω αν ειχα σε κυκλους που δεν τελικα....λιγο εμεινε...παντως νιωθω ηρεμη....δεν εχω το αγχος αλλων μηνων...βεβαια αμα εχεις φαει κ σωρο τις αρνητικες χοριακες...εε καποια στιγμη πιστευω ηρεμεις και δεν βιαζεσαι!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μουτζουρα περιττό να σου πω ότι απλά περιμένω με κομμένη ανάσα! ! Με έχεις βάλει σε τρελό τριπακι !!!

Κ εμένα ρε αλητισα..  Να κ σε κάτι που διαφέρουμε.  Εγώ θα είχα πλακωθει ήδη να πάρω τεστάκια.. εσύ αντεχεις..  ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ανασαινε παιδι μου εσυ που εχουμε το σπορι μας το ζουζουνιαρικο!!!!!

ξερω η υπνηλια σου χτυπαει καμπανες!δεν μπορω να θυμηθω αν ειχα σε κυκλους που δεν τελικα....λιγο εμεινε...παντως νιωθω ηρεμη....δεν εχω το αγχος αλλων μηνων...βεβαια αμα εχεις φαει κ σωρο τις αρνητικες χοριακες...εε καποια στιγμη πιστευω ηρεμεις και δεν βιαζεσαι!

Θύμησεμου ποια ακριβώς ημέρα είναι η τελευταία που περιμένεις.  Γιατί ξεχνάω τα πάντα τελευταία 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου και πάλι

Τόνια εγώ ξαφνικά στον τέταρτο φούσκωσα , στην αρχή είναι και ή κατακράτηση υγρών

Ούτε εγώ καταλαβαινα τίποτα με τα ουλτρο

Ρενα μου εμείς θα στα μάθουμε όλα!!

Τονια ρώτα κι εσύ ότι θέλεις για τον θηλασμο είμαστε πολλές γκουρού εδώ! Χαχα

Ρενα έχω τέτοιο μάρσιπο και είναι πάρα πολύ σταθερός μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μέχρι τα 3 σε άλλη στάση βέβαια το μωρό αλλά δεν βολευει λόγω βάρους! Το καλύτερο είναι το Μέι τάι..θα στα μαθουμε όλα!

Μουτζουρα ευχομαι να μην είναι παρενέργειες  από τα ουλτρο αλλα από να όμορφο μπεμπεκι στην κοιλιτσα!

Σαμερακι ο μικρός δείχνει να είναι κάπως;; Πάρε και τον παιδίατρο  αν και δεν νομίζω με τόσο λίγο να έγινε κάτι

Κορίτσια τι δουλειές κάνετε;

Εγω βοηθός φαρμακείου 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Θύμησεμου ποια ακριβώς ημέρα είναι η τελευταία που περιμένεις.  Γιατί ξεχνάω τα πάντα τελευταία 

τελευταια μερα ειναι η δευτερα 16/1 το μαξ δλδ 16 μερες μετα την ωορρηξια!Κυριακη πρωι αν δεν σκασει μυτη η σιχαμενη λεω να κανω ενα !μια μερα πριν πιστευω θα ναι αξιοπιστο....και μετα βλεπουμε πως θα παει!

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Κ εμένα ρε αλητισα..  Να κ σε κάτι που διαφέρουμε.  Εγώ θα είχα πλακωθει ήδη να πάρω τεστάκια.. εσύ αντεχεις..  ❤

ναι αλλα γι αυτο εσυ εισαι εσυ και σε αγαπαμε γι αυτο που εισαι!!!!!

2 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου και πάλι

Τόνια εγώ ξαφνικά στον τέταρτο φούσκωσα , στην αρχή είναι και ή κατακράτηση υγρών

Ούτε εγώ καταλαβαινα τίποτα με τα ουλτρο

Ρενα μου εμείς θα στα μάθουμε όλα!!

Τονια ρώτα κι εσύ ότι θέλεις για τον θηλασμο είμαστε πολλές γκουρού εδώ! Χαχα

Ρενα έχω τέτοιο μάρσιπο και είναι πάρα πολύ σταθερός μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μέχρι τα 3 σε άλλη στάση βέβαια το μωρό αλλά δεν βολευει λόγω βάρους! Το καλύτερο είναι το Μέι τάι..θα στα μαθουμε όλα!

Μουτζουρα ευχομαι να μην είναι παρενέργειες  από τα ουλτρο αλλα από να όμορφο μπεμπεκι στην κοιλιτσα!

Σαμερακι ο μικρός δείχνει να είναι κάπως;; Πάρε και τον παιδίατρο  αν και δεν νομίζω με τόσο λίγο να έγινε κάτι

Κορίτσια τι δουλειές κάνετε;

Εγω βοηθός φαρμακείου 

ας μην ειναι παρενεργειες της περιοδου και ας ειναι οτι αλλο θελει μανουλιτσα!!!

εγω ειμαι λογιστρια σε λογιστικο γραφειο!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου και πάλι

Τόνια εγώ ξαφνικά στον τέταρτο φούσκωσα , στην αρχή είναι και ή κατακράτηση υγρών

Ούτε εγώ καταλαβαινα τίποτα με τα ουλτρο

Ρενα μου εμείς θα στα μάθουμε όλα!!

Τονια ρώτα κι εσύ ότι θέλεις για τον θηλασμο είμαστε πολλές γκουρού εδώ! Χαχα

Ρενα έχω τέτοιο μάρσιπο και είναι πάρα πολύ σταθερός μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μέχρι τα 3 σε άλλη στάση βέβαια το μωρό αλλά δεν βολευει λόγω βάρους! Το καλύτερο είναι το Μέι τάι..θα στα μαθουμε όλα!

Μουτζουρα ευχομαι να μην είναι παρενέργειες  από τα ουλτρο αλλα από να όμορφο μπεμπεκι στην κοιλιτσα!

Σαμερακι ο μικρός δείχνει να είναι κάπως;; Πάρε και τον παιδίατρο  αν και δεν νομίζω με τόσο λίγο να έγινε κάτι

Κορίτσια τι δουλειές κάνετε;

Εγω βοηθός φαρμακείου 

Εγω ειμαι νοσηλευτρια.. παρατησα τα νοσοκομεια.. τελείωσα βοηθός φαρμακείου κ δούλευα 2 χρονια  και τώρα δουλεύω σε μια καταπληκτική  δερματολογο.  Κάνω λέιζερ και διάφορες ιατρικές αισθητικές θεραπείες.. Αθήνα είσαι κ εσύ μανουλιτσα;

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

τελευταια μερα ειναι η δευτερα 16/1 το μαξ δλδ 16 μερες μετα την ωορρηξια!Κυριακη πρωι αν δεν σκασει μυτη η σιχαμενη λεω να κανω ενα !μια μερα πριν πιστευω θα ναι αξιοπιστο....και μετα βλεπουμε πως θα παει!

ναι αλλα γι αυτο εσυ εισαι εσυ και σε αγαπαμε γι αυτο που εισαι!!!!!

ας μην ειναι παρενεργειες της περιοδου και ας ειναι οτι αλλο θελει μανουλιτσα!!!

εγω ειμαι λογιστρια σε λογιστικο γραφειο!

Λουλούδι μου εσύ!!!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 είπε:

Εγω ειμαι νοσημευτρια.. παρατησα τα νοσοκομεια.. τελείωσα βοηθός φαρμακείου κ δούλευα 2 χρονια  και τώρα δουλεύω σε μια καταπληκτική  δερματολογο.  Κάνω λέιζερ και διάφορες ιατρικές αισθητικές θεραπείες.. Αθήνα είσαι κ εσύ μανουλιτσα;

botox  κανετε???εχω απο φυση μονιμα συνοφρυωμενη εκφραση....και εχω σκεφτει σοβαρα να το χτυπησω εκει ενα!

ααα τι ωραια να σου ερθουμε ομαδικα για θεραπειες!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια δεν δουλεύω από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος και επειδή εν έχω βοήθεια μεγαλώνω το κορίτσι μου που είναι ή καλύτερη  δουλειά του κόσμου !! Χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

botox  κανετε???εχω απο φυση μονιμα συνοφρυωμενη εκφραση....και εχω σκεφτει σοβαρα να το χτυπησω εκει ενα!

ααα τι ωραια να σου ερθουμε ομαδικα για θεραπειες!!!!

Να έρθετε.  Να έρθετε οοοοοολες... θα βουρλιστωωωωω..  αγάπη δεν λέω ότι είναι η καλύτερη επειδή δουλεύω εκεί.. πραγματικά είναι!!!!! Κάνουμε μποτοξ..  κάνουνε τα πάντα!! Με τα καλύτερα υλικά.. φυσικά αποτελέσματα κ τα καλύτερα χέρια για να εμπιστευτεις  τέτοια πράγματα.. μακάρι να μου έρθετε... εσύ είπες δεν είσαι Αθήνα ε;; :-(

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mama82 είπε:

Βέβαια δεν δουλεύω από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος και επειδή εν έχω βοήθεια μεγαλώνω το κορίτσι μου που είναι ή καλύτερη  δουλειά του κόσμου !! Χαχα

αχ δεν συκρινεται με τιποτα στον κοσμο η δουλεια που κανεις μανουλα!!!!!:)

1 minute ago, Rena87 είπε:

Να έρθετε.  Να έρθετε οοοοοολες... θα βουρλιστωωωωω..  αγάπη δεν λέω ότι είναι η καλύτερη επειδή δουλεύω εκεί.. πραγματικά είναι!!!!! Κάνουμε μποτοξ..  κάνουνε τα πάντα!! Με τα καλύτερα υλικά.. φυσικά αποτελέσματα κ τα καλύτερα χέρια για να εμπιστευτεις  τέτοια πράγματα.. μακάρι να μου έρθετε... εσύ είπες δεν είσαι Αθήνα ε;; :-(

οχιιιι  αλλα ειμαι μονο 3 ωριτσες μακρυα σας!ομως Αθηνα ερχομαστε με τον αντρουλη....βολτες...ψωνια στα μαγαζια ...κανενα θεατρο...ξερεις πραγματα που δεν εχουμε εδω!!!

Just now, mama82 είπε:

Θεσσαλονίκη ειμαι κορίτσια μου 

Μουτζουρακι από τωρα μποτοξ;;; Αντε καλέ νέο κορίτσι..

χαχαχα μανουλα σε αγαπωωωωω!!!!σε εκεινο το σημειο μαλλον το θελω μαμακα!

γενικοτερα ομως ειμαι μπεμποφατσα(χρονια καλη διατροφη και γυμναστικη φιλες πιστευω βοηθαει) γι αυτο κ η διαφορα ηλικιας με τον αντρα μου!δεν μου φαινεται!οταν με πρωτογνωρισε του ελεγα ειμαι μεγαλη εγω παιδι μου τι με θες???....κ δεν με πιστευε!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αχ δεν συκρινεται με τιποτα στον κοσμο η δουλεια που κανεις μανουλα!!!!!:)

οχιιιι  αλλα ειμαι μονο 3 ωριτσες μακρυα σας!ομως Αθηνα ερχομαστε με τον αντρουλη....βολτες...ψωνια στα μαγαζια ...κανενα θεατρο...ξερεις πραγματα που δεν εχουμε εδω!!!

Εγω πάντως πολύ πολυ θα χαρώ όταν ξανά έρθεις να σε γνωρίσω... κ οποία άλλη θέλει εγώ θα χαρώ... μανούλιτσα γιατί όχι.. η πρόληψη είναι το παν.. μετά τα 30 οι περισσότερες αρχίζουν.  Δεν είναι τόσο κακό να προλαβαίνεις το κακό.. χαχαχα...❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

 μαμα μια χαρα ο μικρος.κ εγω δεν εργαζομαι.ουτως ή αλλως στο αντικειμενο μου δεν θα εβρισκα κατι.ειμαι πολιτισμολογος.....κ τωρα αναρωτιεστε τι ειναι αυτο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...