Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

 μαμα μια χαρα ο μικρος.κ εγω δεν εργαζομαι.ουτως ή αλλως στο αντικειμενο μου δεν θα εβρισκα κατι.ειμαι πολιτισμολογος.....κ τωρα αναρωτιεστε τι ειναι αυτο....

ΤΙ ειναι; τι ειναι;; πάλι καλά το ζουζουνι μας!!

17 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αχ δεν συκρινεται με τιποτα στον κοσμο η δουλεια που κανεις μανουλα!!!!!:)

οχιιιι  αλλα ειμαι μονο 3 ωριτσες μακρυα σας!ομως Αθηνα ερχομαστε με τον αντρουλη....βολτες...ψωνια στα μαγαζια ...κανενα θεατρο...ξερεις πραγματα που δεν εχουμε εδω!!!

χαχαχα μανουλα σε αγαπωωωωω!!!!σε εκεινο το σημειο μαλλον το θελω μαμακα!

γενικοτερα ομως ειμαι μπεμποφατσα(χρονια καλη διατροφη και γυμναστικη φιλες πιστευω βοηθαει) γι αυτο κ η διαφορα ηλικιας με τον αντρα μου!δεν μου φαινεται!οταν με πρωτογνωρισε του ελεγα ειμαι μεγαλη εγω παιδι μου τι με θες???....κ δεν με πιστευε!:)

Μπράβο μπεμποφατσακι μου!!! Οπότε μπορεί να χρειαστείς μόνο εκεί.  Υπάρχουν πολλές θεραπείες ανανέωσης του προσώπου.  Χωρίς να χρειάζεται το μποτοξ.  Τώρα όμως καλό μου με το μπεμπε κ να θες δεν στο κάνουμε.  Απαγορεύεται.   Θες ανανέωση. . Θες λάμψη.  . Ότι άλλο θες στο κάνω.. Αυτό όχι!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευτυχως σαμερακι!! Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται 

Ρε κορίτσια ελάτε και πιο βόρεια να γνωριστουμε!!

Ρενα μου δεν είμαι κατά των μποτοξ κτλ αλλά εγώ ποσωπικα δεν το χω και δεν μ χαλάει αν φαίνεται κιόλας 

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααα καλημερα σε ολες!!!μολις γυρισα απ'τη δουλεια και εχω συνεχεια παλι σε μια ωριτσα!!!
 

Δε σας προλαβαινω κυριολεκτικα!!!

Κανονιστε να γυρισω και να βρω πάλι 3 σελιδες..χαχα

Πλησιαζουν οι μέρες κι ανυπομονω....!!!

και ειδα και μιας και ρωτατε για δουλειες εγω ειμαι δασκαλα!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ενδιαφερουσα η δουλεια που Δεν κανω...χαχα.η σχολη μου ομως ηταν....μου αρεσε πολυ...κ μεις ανυπομονουμε μαζι σας...που ειναι κ αυτη η ηλεκτρα??!βικυ πως ειναι το δοντι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 minutes ago, mama82 είπε:

Ευτυχως σαμερακι!! Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται 

Ρε κορίτσια ελάτε και πιο βόρεια να γνωριστουμε!!

Ρενα μου δεν είμαι κατά των μποτοξ κτλ αλλά εγώ ποσωπικα δεν το χω και δεν μ χαλάει αν φαίνεται κιόλας 

 

Να σου πω κ εμένα δεν με χαλάει να το έχω..το φυσικό είναι κ το ωραίο..  αλλά σε κάποιες που έχουν όντως θέμα.. είναι εντυπωσιακό! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου γιατί όχι;; Όπως νιώθει κανείς!

Σαμερακι έχω κάνει πολλές διαφορετικές δουλειές στην ζωή μου ,ή τελευταία ήταν στο φαρμακείο και μου άρεσε πολύ αλλά λίγο ή ανεργία λίγο ή όλη κατάσταση  δεν κάθεται εύκολα κάτι γενικά

Τώρα βέβαια δεν έχω και πολλές επιλογές αλλά δόξα τω θεώ δεν μας λείπει τίποτα λέω αν το θέλει ο θεός να κάνω ένα ακόμα μπεμπακι και όταν λίγο ξεπεταχτουν να βγω στην αγορά εργασίας και ότι κάτσει

Πάντως ρενα θέλει κοτσια να αφήσεις τον δημόσιο τομέα και να πας στον ιδιωτικό έτσι ειδικά όπως έγιναν τα πράγματα και υπάρχει εκμετάλλευση φουλ...

Μουτζουριτσα ή δουλειά σου για μένα είναι ή πιο δύσκολη νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να την κάνω ποτέ , πολύ ζαλάδα το κεφάλι

 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Rena87 είπε:

Εγω πάντως πολύ πολυ θα χαρώ όταν ξανά έρθεις να σε γνωρίσω... κ οποία άλλη θέλει εγώ θα χαρώ... μανούλιτσα γιατί όχι.. η πρόληψη είναι το παν.. μετά τα 30 οι περισσότερες αρχίζουν.  Δεν είναι τόσο κακό να προλαβαίνεις το κακό.. χαχαχα...❤

Εννοείται αγάπη σε πρώτη ευκαιρία που θα έρθω και όσες μπορείτε να βρεθούμε και απο κοντά θα ηταν κ δική μου μεγάλη χαρά! ❤

50 minutes ago, Rena87 είπε:

ΤΙ ειναι; τι ειναι;; πάλι καλά το ζουζουνι μας!!

Μπράβο μπεμποφατσακι μου!!! Οπότε μπορεί να χρειαστείς μόνο εκεί.  Υπάρχουν πολλές θεραπείες ανανέωσης του προσώπου.  Χωρίς να χρειάζεται το μποτοξ.  Τώρα όμως καλό μου με το μπεμπε κ να θες δεν στο κάνουμε.  Απαγορεύεται.   Θες ανανέωση. . Θες λάμψη.  . Ότι άλλο θες στο κάνω.. Αυτό όχι!

Βρε αμα ερθει το μπεμπε θα λάμπω απο μονη μου! Χαχαχα!καλύτερο μποτοξ από την ευτυχία δεν εχει!!!❤❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Εννοείται αγάπη σε πρώτη ευκαιρία που θα έρθω και όσες μπορείτε να βρεθούμε και απο κοντά θα ηταν κ δική μου μεγάλη χαρά! ❤

Βρε αμα ερθει το μπεμπε θα λάμπω απο μονη μου! Χαχαχα!καλύτερο μποτοξ από την ευτυχία δεν εχει!!!❤❤❤

Τι ωραια που τε λες λουλούδι μου!! Όταν έρθεις να μου πεις.. καλα;

15 minutes ago, mama82 είπε:

Ρενα μου γιατί όχι;; Όπως νιώθει κανείς!

Σαμερακι έχω κάνει πολλές διαφορετικές δουλειές στην ζωή μου ,ή τελευταία ήταν στο φαρμακείο και μου άρεσε πολύ αλλά λίγο ή ανεργία λίγο ή όλη κατάσταση  δεν κάθεται εύκολα κάτι γενικά

Τώρα βέβαια δεν έχω και πολλές επιλογές αλλά δόξα τω θεώ δεν μας λείπει τίποτα λέω αν το θέλει ο θεός να κάνω ένα ακόμα μπεμπακι και όταν λίγο ξεπεταχτουν να βγω στην αγορά εργασίας και ότι κάτσει

Πάντως ρενα θέλει κοτσια να αφήσεις τον δημόσιο τομέα και να πας στον ιδιωτικό έτσι ειδικά όπως έγιναν τα πράγματα και υπάρχει εκμετάλλευση φουλ...

Μουτζουριτσα ή δουλειά σου για μένα είναι ή πιο δύσκολη νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να την κάνω ποτέ , πολύ ζαλάδα το κεφάλι

 

Μανούλιτσα μου έτσι κ αλλιώς με συμβάσεις δούλευα.  Αλλά είχαμε πει με τον άντρα μου μετά την πρώτη αποβολη κιόλας.. ότι οικογένεια κ νοσοκομείο δεν γίνεται.  Γιατί κ εκείνος είναι γιατρός κ λείπει συνέχεια.. κ εγώ το ίδιο.  Είχαμε φτάσει σε σημείο να μιλάμε με σημειώματα στο ψυγείο.  Εφημερια αυτός.   Να γυρνάει την άλλη μέρα κ να έχω βραδιά εγώ.  Άσε.  Πέρα του ότι πέθαινα σωματικά αλλά κ ψυχολογικά.. γιατί όπως έχω ξαναπεί πει είναι κατάντια οι συνθήκες εκεί μέσα.  Οπότε τώρα είμαι μια χαρά.. δουλεύω μόνο απογεύματα εκτός Τετάρτης π είμαι πρωί.   Σ/κ free..και ήσυχασα..

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά ρενα μου! Καλύτερα έτσι και θα εισαι πιο άνετα όταν έρθει το μπεμπακι σου!!

Πολύ δύσκολο να μην έχεις χρόνο με τον σύντροφό  εγώ κάθε μέρα περιμένω πως και πως να γυρίσει


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εμένα είναι λίγο ανάποδα τα επαγγέλματα σπίτι ..όντως μανούλα η δική μου δουλεια δύσκολη με άγχος deadlines τρέλα ωράρια... Είμαι εκεί 12 χρόνια όμως... 21 χρονών μπουμπούκι με το που τελειωσα τη σχολή (Περαία σπούδασα οικονομικά εγώ) και νομιζω οτι έτσι είναι όλες οι δουλειές...γιατι δεν εχω δουλέψει αλλου !χαχα!

Και εγώ λειπω πολλές ώρες κ ειδικά σε περίοδο φορολογικών... Χαμός!!!

Αλλά είμαι καλά εκεί... Εχουμε πολλή καλη ομάδα και είμαι ευχαριστημένη! Τώρα αν έμεινα για οποιονδήποτε λογο χωρίς δουλειά αυτή τη στιγμή κ με ρωτουσατε θα την ξαναεκανες;θα έλεγα ΟΧΙ!!! Με τίποτα!

Απο την αλλη ο σύζυγος δάσκαλος !!!Τζέιν μου σαν εσένα!!! Αυτά είναι ιδανικά επαγγέλματα! Χαχαχα!

Ασχολείται όμως και αυτός μετα το σχολείο με μπάσκετ και τις ακαδημίες όπως σας εχω ξαναπει...οποτε κ εμείς είμαστε στη φαση που περιμένουμε να φτασει το βράδυ να βρεθούμε!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mama82 είπε:

Μία χαρά ρενα μου! Καλύτερα έτσι και θα εισαι πιο άνετα όταν έρθει το μπεμπακι σου!!

Πολύ δύσκολο να μην έχεις χρόνο με τον σύντροφό  εγώ κάθε μέρα περιμένω πως και πως να γυρίσει

Φαντάσου να κάνεις δύο ή τρεις μέρες να δει ο ένας τον αλλο; δε γίνεται και οι δύο στον ίδιο χώρο κ με μωρό..  


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Κ εμένα είναι λίγο ανάποδα τα επαγγέλματα σπίτι ..όντως μανούλα η δική μου δουλεια δύσκολη με άγχος deadlines τρέλα ωράρια... Είμαι εκεί 12 χρόνια όμως... 21 χρονών μπουμπούκι με το που τελειωσα τη σχολή (Περαία σπούδασα οικονομικά εγώ) και νομιζω οτι έτσι είναι όλες οι δουλειές...γιατι δεν εχω δουλέψει αλλου !χαχα!

Και εγώ λειπω πολλές ώρες κ ειδικά σε περίοδο φορολογικών... Χαμός!!!

Αλλά είμαι καλά εκεί... Εχουμε πολλή καλη ομάδα και είμαι ευχαριστημένη! Τώρα αν έμεινα για οποιονδήποτε λογο χωρίς δουλειά αυτή τη στιγμή κ με ρωτουσατε θα την ξαναεκανες;θα έλεγα ΟΧΙ!!! Με τίποτα!

Απο την αλλη ο σύζυγος δάσκαλος !!!Τζέιν μου σαν εσένα!!! Αυτά είναι ιδανικά επαγγέλματα! Χαχαχα!

Ασχολείται όμως και αυτός μετα το σχολείο με μπάσκετ και τις ακαδημίες όπως σας εχω ξαναπει...οποτε κ εμείς είμαστε στη φαση που περιμένουμε να φτασει το βράδυ να βρεθούμε!!!

Η αληθεια ειναι πως το επαγγελμα μας έχει πολλά καλά, αλλά και πολλές ευθύνες(αν εισαι κι έτσι ως ανθρωπος, δηλαδη υπευθυνος)! Φετος εχω εκτη δημοτικού και διαβάζω 2-3 ώρες την ημέρα για να είμαι προετοιμασμενη..χαχα υπάρχουν σαινια που σε καταπίνουν στο λεπτο αν πας ετσι... Όπως κ άντρας σου γεμιζει τ'απογευματα, εγώ κάνω ιδιαίτερα σε ένα τυφλό παιδάκι μιας κι ασχολουμαι και μ'αυτο το αντικειμενο(μόλις γύρισα)..παίρνεις πολύ αγάπη σίγουρα..
Στα δικά μας τώρα, το στηθος μου σημερα κι απο χτες το βράδυ πάει να εκραγεί...αφού στο αμάξι κατά την επιστροφη έβγαλα το σουτιέν γιατί δεν άντεχα....!
Καλά αυτό μπορεί να μη σημαίνει και ΄τίποτα, αλλά μπορεί και ναι!!! :)


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Ζαμιακι γλυκο...καλημερα!!!τι κανει ο μικρουλης?κοιμαται στα ζεστα?

ναι κολπικα ...γιατι απο στομα μου ειπε θα ειχα παρενεργειες και για καλυτερη απορροφηση!ειχες και εσυ ζαλαδα αν κ κολπικα?νιωθω μια ασταθεια...πχ οταν καθομαι κ πρεπει να σηκωθω να παρω εναν φακελο τωρα στο γραφειο...καθιστη δεν το πολυνιωθω!

Καλα ειμαστε γλυκο μου!τωρα κοιμάται το παλικαρι μου!!

Παντα κολπικα τα εβαζα..ειχα ζαλαδα...ατονια..

Προσεχε..να σηκώνεσαι σιγα σιγα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...