Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!!! 

Εχω μεινει αφωνη μ αυτα που λέει  ο κοσμος..... 

Ρενα μου εννοείται οτι δεν εισαι καθολου κουραστικη και δεν μας πρηζεις οσο για την αλλη να μην την χαρακτηρισω... Είναι μια κακοψυχη και σε ζηλευει ειναι δυνατόν μια γυναίκα να μιλαει σε μια αλλη ετσι;;  και να ειναι και σε φαση εγκυμοσυνης;;;  κι εγω αναρρωτιομουν γιατι καθαριζες τοσο πολυ το σπιτι... Οταν εχεις σκυλο δεν γίνεται να μην υπάρχει τριχα και αν δεν της αρεσει να παει σε ξενοδοχείο η οπου στο καλο θελει.... Αντι να σε ευχαριστρι για την φιλοξενία σου ηρθε να σε στεναχωρησει και να σε αναστατωσει..... Αη σιχτιρ με τις μ.... 

Ειρηνακι κι σαμερακι τι κουβέντες είναι αυτες;; ντροπή τους....

Ρενα μου μην φοβάσαι θα πας οδοντίατρο και θα τελειωσεις και δεν θα πονας θα σαι μια χαρά οσο γοα το ονειρο ειναι επειδη αγχωθηκες για τον οδοντίατρο μην το σκέφτεσαι 

Α!!! Σημερα το βράδυ βαραααα να σκασει και η σκασμενη και φυσικα εκφρασου ελευθερα!!!

Ειρηνακι να χαίρεσαι το κορίτσι σου παντα με υγεια και χαρα και εσεις να την καμαρωνετε σε καθε βημα της ζωης της!!! 

Νινι μου θα συμφωνήσω κι εγω με τα κορίτσια,  μην στεναχωριέσαι είναι κατι που αντιμετωπιζεται και πολυ γρήγορα θα γινουν ολα απλα ισως σε καθυστερησει η διαδικασία να μπαινεις να μας μιλας για οτι σε απασχολει και εμεις θα σου δινουμε ολη μς την αγαπη και την θετική ενέργεια!!! 

Μουτζουρακι μου κι εγω θα έλεγα  να μην ξρκινησεις αμρσως φαρμακα αλλα θα διαλρξεις να κάνεις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και οπως ειπε και η χαρουμενη μαμα να εχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου πανω απ ολα!! 

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε ολα και να καθυσηχαζει η μια την αλλη!!! 

Τονια μου μην ανυσηχεις να ξεκουραζεσαι οσο γινεται και αν μπορειε παρε και μια αδεια απο την δουλειά σου, μην φοβασαι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα μεγαλωνρι η μητρα σου για να κανρι χωρο στο μπεμπακι σου να μεγαλωσει!!!  Αν ανυσηχεις πανε σημερα κιολας στον γιατρό να σε δει!! 

Τζειν μου μακαρι να μας κανεις ποδαρικό!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!!  Να μην ερθει η κυρία για τουλάχιστον 9μηνες!!!

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλε δεν σας ειπα...με ποναει ολο το σωμα σημερα..τι την ηθελα την γυμναστικη.εκανα κ κοιλιακους τρομαρα μου..απο το νηπιαγωγειο δεν πας πανεπιστημιο κοπελια....   jane φυσαω μανουλοσκονη..

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα σαμερ εγω νομιζα οτι ξεκινησες και τα παράτησες ειχες και περιοδο γι αυτο

Κι εγώ ετσι ριμαι αγυμναστη φουλ

Δεν πειράζει θα μπουμε σε πρόγραμμα 

Μανουλοσκονη;;;  κι εγω σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε κ με περιοδο κ ηρθα κ εγινα χαλια...κ πολυ αιμα....τωρα θυμηθηκα να γυμναστω...τελος παντων.ειπα μανουλοσκονη γιατι μπεμπεδοσκονη στελνουν οι εγκυουλες αντε κ οι μωρομανες...εμενα το αγορακι μου μεγαλωσε.ειναι αντρακι 2,6 χρονων...

Μου λεει ο αντρουλης μου να σε παω την αλλη εβδομαδα στους γονεις σου να κανεις παρεα τον μπαμπα σου??τι λες καλε???κ να χασω τις μερες???εκτος αν ερχεσαι μερα παρα μερα...το σκεφτεται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σαμερακι εχεις δικιο και εγω στην κατηγορία της μανουλοσκονης ανηκω η μελινα είναι 19 μηνων!!! 

Τι σου ρθε και με περιοδο και σενα;; 

Καλα του ειπες!!! Βαρα βαρα!!  Χαχαχα

Εγω για αρχη ξεκινησα διαιτα... Αντε να δουμε....θα τα καταφερω αυτην την φορά;;;  σας παρακαλώ αν δειτε να μασουλαω να μου λετε τιποτα να συνερχομαι

Παντως κι εγω σκέφτομαι να παω την αλλη εβδομάδα  στους δικούς μου για λιγο εχω καιρο να παω και πιο πολυ θέλω να δω τβν αδερφή μου και την γιαγιά και τον παππού μου 

Πολυ υσηχια επεσε!!  Που ειστε καλε ολες;;; 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα εννοειται πρωτα εκοψα το καπνισμα που πεθαινω να ξαναρχισω αλλα οχι..μετα εβαλα δυο κιλα μετα ξεκινησα διαιτα εχασα τα δυο κιλα κ τωρα διαιτα κ γυμναστικη.....

Καπνιζει καμια εδω???αληθεια που ειστε??η ρενα οδοντιατρο ...οι αλλες?? Jane κραταμε  γερα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!! Γεια σου ρε σαμμερακι φιτ!! Εγω να δω ποτε θα ξεκινησω διατροφη κ γυμναστικη... ολο απο Δευτερα το παω... ημουν 53 κιλα κ εφτασα 59  μετα την περιπετεια που ειχα με την εξωμητριο. Απο καπνισμα καθολου ευτυχως!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Αγάπη θα συμφωνήσω με το Βικακι πάντως.  Ναι να παρακολοθησετε μαζί την ωορρηξια  αλλά μήπως τα φάρμακα οχι;; 

Βικακι μου μπραβο στο ζουζουνι σου που ήταν κύριος στο τσιμπι

Μόλις σχολασα. Όσο σκέφτομαι τον οδοντιατρο σε λίγο.. έχω μουδιασει ήδη από μόνη μου. 

Τονακι μου είσαι καλυτερα; 

Τζέιν έχεις ωραία συμπτωματακια..

προσπαθω να σκεφτω...προσπαθω να βγαλω ακρη με τι θα νιωσω καλυτερα!εγω αυτο το μηνα παρολο που δεν ετυχε εγκυμοσυνη ενιωσα καλα...ειδα την ωορρηξια μου με τα τεστακια...καναμε τις επαφες ετσι κ αλλιως ανα δυο μερες!εκανα και τον ορμονικο μου βγηκε καλος...ετσι ενιωθα καλα!και γι αυτο και δεν στεναχωρηθηκα που δεν ηρθε!ειπα ηταν ενας καλος κυκλος δεν εκατσε ,ειναι θεμα πιθανοτητας και συνεχιζουμε!!!!

νομιζω πως αυτο θα κρατησω και τωρα...

ο αντρας μου λεει να κανουμε αυτο που θα με κανει να νιωσω καλα αν θελω να παμε και σε αλλο γιατρο τωρα... να κανει το σπερμο ομως να ναι και αυτος τσεκαρισμενος...και να ειμαστε οκ με τις εξετασεις και να συνεχισουμε για λιγο ακομα οι δυο μας οπως αυτο το μηνα!

απο την αλλη λεω...,μηπως φοβασαι να δεις το προβλημα.?μηπως χασεις χρονο ετσι?παντως κ εγω νομιζω δεν προσανατολιζομαι προς την εκδοχη των φαρμακων ακομα........

1 hour ago, jane.austen είπε:

Σίγουρα είμαι πολύ αισιόδοξη...!! Όμως προετοιμασμενη για όλα! Το προαίσθημα μου μου λέει κάτι καλο.. Κάνω υπομονή, στείλτε κι εσείς θετική ενέργεια!!! 

ολη μου τη θετικη ενεργειαααααααααααα αγαπη!!!!ελα κανε ποδαρικο!!!!!!

1 hour ago, mama82 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!! 

Εχω μεινει αφωνη μ αυτα που λέει  ο κοσμος..... 

Ρενα μου εννοείται οτι δεν εισαι καθολου κουραστικη και δεν μας πρηζεις οσο για την αλλη να μην την χαρακτηρισω... Είναι μια κακοψυχη και σε ζηλευει ειναι δυνατόν μια γυναίκα να μιλαει σε μια αλλη ετσι;;  και να ειναι και σε φαση εγκυμοσυνης;;;  κι εγω αναρρωτιομουν γιατι καθαριζες τοσο πολυ το σπιτι... Οταν εχεις σκυλο δεν γίνεται να μην υπάρχει τριχα και αν δεν της αρεσει να παει σε ξενοδοχείο η οπου στο καλο θελει.... Αντι να σε ευχαριστρι για την φιλοξενία σου ηρθε να σε στεναχωρησει και να σε αναστατωσει..... Αη σιχτιρ με τις μ.... 

Ειρηνακι κι σαμερακι τι κουβέντες είναι αυτες;; ντροπή τους....

Ρενα μου μην φοβάσαι θα πας οδοντίατρο και θα τελειωσεις και δεν θα πονας θα σαι μια χαρά οσο γοα το ονειρο ειναι επειδη αγχωθηκες για τον οδοντίατρο μην το σκέφτεσαι 

Α!!! Σημερα το βράδυ βαραααα να σκασει και η σκασμενη και φυσικα εκφρασου ελευθερα!!!

Ειρηνακι να χαίρεσαι το κορίτσι σου παντα με υγεια και χαρα και εσεις να την καμαρωνετε σε καθε βημα της ζωης της!!! 

Νινι μου θα συμφωνήσω κι εγω με τα κορίτσια,  μην στεναχωριέσαι είναι κατι που αντιμετωπιζεται και πολυ γρήγορα θα γινουν ολα απλα ισως σε καθυστερησει η διαδικασία να μπαινεις να μας μιλας για οτι σε απασχολει και εμεις θα σου δινουμε ολη μς την αγαπη και την θετική ενέργεια!!! 

Μουτζουρακι μου κι εγω θα έλεγα  να μην ξρκινησεις αμρσως φαρμακα αλλα θα διαλρξεις να κάνεις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και οπως ειπε και η χαρουμενη μαμα να εχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου πανω απ ολα!! 

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε ολα και να καθυσηχαζει η μια την αλλη!!! 

Τονια μου μην ανυσηχεις να ξεκουραζεσαι οσο γινεται και αν μπορειε παρε και μια αδεια απο την δουλειά σου, μην φοβασαι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα μεγαλωνρι η μητρα σου για να κανρι χωρο στο μπεμπακι σου να μεγαλωσει!!!  Αν ανυσηχεις πανε σημερα κιολας στον γιατρό να σε δει!! 

Τζειν μου μακαρι να μας κανεις ποδαρικό!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!!  Να μην ερθει η κυρία για τουλάχιστον 9μηνες!!!

 

μαμακα μου ....αυτο το μηνα ημουν πραγματικα καλα!ειδα ωορρηξια...εκανα και τις εξετασεις μου...ολα ηταν καλα...δεν μας  εκατσε οκ...αν δλδ ενας δυο τρεις επομενοι κυκλοι ειναι ετσι...εε θα ερθει!νομιζω οτι θελω να προσπαθησω λιγο ακομα μονη μου...αν μονο δω τον κυκλο να κανει τουμπα παλι...θα πειστω πως τα φαρμακα ειναι μονοδρομος!

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαχαχα εννοειται πρωτα εκοψα το καπνισμα που πεθαινω να ξαναρχισω αλλα οχι..μετα εβαλα δυο κιλα μετα ξεκινησα διαιτα εχασα τα δυο κιλα κ τωρα διαιτα κ γυμναστικη.....

Καπνιζει καμια εδω???αληθεια που ειστε??η ρενα οδοντιατρο ...οι αλλες?? Jane κραταμε  γερα??

μμμμ εγω δεν ειμαι αυτο που λες καπνιστρια!μπορει να κανω ενα τσιγαρο το σ/κ με τον καφε μου η αν βγουμε για ενα φαγητο με φιλους...το καλοκαιρακι εεε ισως κανα δυο περισσοτερα...αλλα ως εκει....πιο πολυ το εχω σαν χαλαρωση ...η σαν την μικρη μου "αμαρτια"...ετσι να πω οτι κατι κανω...μιας κ διατροφικα ειμαι στρατιωτακι...δεν πινω αλκοολ..εεε καπως ετσι...τωρα που προσπαθω για μωρο...δεν κανω καθολου!καταλαβαινεις δλδ...παιρνω πακετο και το κραταω κανα 3μηνο!χαχα!

 

4 minutes ago, Abbot είπε:

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!! Γεια σου ρε σαμμερακι φιτ!! Εγω να δω ποτε θα ξεκινησω διατροφη κ γυμναστικη... ολο απο Δευτερα το παω... ημουν 53 κιλα κ εφτασα 59  μετα την περιπετεια που ειχα με την εξωμητριο. Απο καπνισμα καθολου ευτυχως!!

καλησπερα Αμποτακι!!!μια αποφαση ειναι!δεν ειναι δα κ πολλα τα κιλα που θες να χασεις!

Μαμακα και Σαμμερ μπραβο για την προσπαθεια σας!μια χαρα θα παει!!

Σαμμερακι εσενα ο μπαμπας τωρα ειναι καλα ετσι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μουτζουρα αυτο δεν το περιμενα.ημουν σιγουρη πως ουτε θα το χεις δοκιμασει...κ εγω κανω απο κανενα αν τυχει...αλλα...λοιπον..μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι..καντε ενα σπερμ.να φυγει κ αυτο κ προσπαθηστε μονοι σας αφου το βλεπεις ετσι κανα 3μηνο..κ αν δεν ερθει τοτε παμε αλλου...κανε αυτο που θα κραταει εσενα ηρεμη κ χαλαρη...αμποτακι 58,4 εδειξε η ζυγαρια κ χαρηκα..συνεχιζουμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα..είμαι οδοντιατρο κ θα με καθυστερήσει ένα τέταρτο.  Αμάν αμαν.. ακούω τον τροχό.  Προλαβαίνω να φύγω;;;;;

Μανούλιτσα μου σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια. 

Σαμμερακι δυναμικά ξεκινησες..

Μουτζουρακι μου μπραβο στον άντρα σου. 

Δε μπορώ να γράψω αλλά κορίτσια.τρέμουν τα χέρια..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο μπαμπας καλα.απλα επειδη η μαμα δουλευει κ αυτος οχι μεχρι τον μαρτη παω να του κανω λιγη παρεα.

Ελα δεν μασαμε....ολα για το μπεμπε τα κανουμε αυτο να εχεις στο νου σου....ενα σφραγισματακι ειναι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα..είμαι οδοντιατρο κ θα με καθυστερήσει ένα τέταρτο.  Αμάν αμαν.. ακούω τον τροχό.  Προλαβαίνω να φύγω;;;;;

Μανούλιτσα μου σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια. 

Σαμμερακι δυναμικά ξεκινησες..

Μουτζουρακι μου μπραβο στον άντρα σου. 

Δε μπορώ να γράψω αλλά κορίτσια.τρέμουν τα χέρια..

καλεεεεε μην το κουνησεις τωρα που πηγες!χαχαχαχα!

τι τραβηξε ολο το μεσημερι ο καλος μου να ξερες!!!εγω να κλαιω,να με εχει πιασει παραπονο και να πρεπει να φυγει για τις ακαδημιες ο ανθρωπος!

καλα εννοειται δεν θα ειχε προβλημα να κανει την εξεταση!

κοριτσια σημερα εδω μουλιασαμε στο νερο!μεγαλη κακοκαιρια!!

 

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ναι ο μπαμπας καλα.απλα επειδη η μαμα δουλευει κ αυτος οχι μεχρι τον μαρτη παω να του κανω λιγη παρεα.

Ελα δεν μασαμε....ολα για το μπεμπε τα κανουμε αυτο να εχεις στο νου σου....ενα σφραγισματακι ειναι 

ναι να πας ομορφια μου κ θα ερχεται ο αντρουλης σου να κανετε αγαπες!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mama82 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!! 

Εχω μεινει αφωνη μ αυτα που λέει  ο κοσμος..... 

Ρενα μου εννοείται οτι δεν εισαι καθολου κουραστικη και δεν μας πρηζεις οσο για την αλλη να μην την χαρακτηρισω... Είναι μια κακοψυχη και σε ζηλευει ειναι δυνατόν μια γυναίκα να μιλαει σε μια αλλη ετσι;;  και να ειναι και σε φαση εγκυμοσυνης;;;  κι εγω αναρρωτιομουν γιατι καθαριζες τοσο πολυ το σπιτι... Οταν εχεις σκυλο δεν γίνεται να μην υπάρχει τριχα και αν δεν της αρεσει να παει σε ξενοδοχείο η οπου στο καλο θελει.... Αντι να σε ευχαριστρι για την φιλοξενία σου ηρθε να σε στεναχωρησει και να σε αναστατωσει..... Αη σιχτιρ με τις μ.... 

Ειρηνακι κι σαμερακι τι κουβέντες είναι αυτες;; ντροπή τους....

Ρενα μου μην φοβάσαι θα πας οδοντίατρο και θα τελειωσεις και δεν θα πονας θα σαι μια χαρά οσο γοα το ονειρο ειναι επειδη αγχωθηκες για τον οδοντίατρο μην το σκέφτεσαι 

Α!!! Σημερα το βράδυ βαραααα να σκασει και η σκασμενη και φυσικα εκφρασου ελευθερα!!!

Ειρηνακι να χαίρεσαι το κορίτσι σου παντα με υγεια και χαρα και εσεις να την καμαρωνετε σε καθε βημα της ζωης της!!! 

Νινι μου θα συμφωνήσω κι εγω με τα κορίτσια,  μην στεναχωριέσαι είναι κατι που αντιμετωπιζεται και πολυ γρήγορα θα γινουν ολα απλα ισως σε καθυστερησει η διαδικασία να μπαινεις να μας μιλας για οτι σε απασχολει και εμεις θα σου δινουμε ολη μς την αγαπη και την θετική ενέργεια!!! 

Μουτζουρακι μου κι εγω θα έλεγα  να μην ξρκινησεις αμρσως φαρμακα αλλα θα διαλρξεις να κάνεις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και οπως ειπε και η χαρουμενη μαμα να εχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου πανω απ ολα!! 

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε ολα και να καθυσηχαζει η μια την αλλη!!! 

Τονια μου μην ανυσηχεις να ξεκουραζεσαι οσο γινεται και αν μπορειε παρε και μια αδεια απο την δουλειά σου, μην φοβασαι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα μεγαλωνρι η μητρα σου για να κανρι χωρο στο μπεμπακι σου να μεγαλωσει!!!  Αν ανυσηχεις πανε σημερα κιολας στον γιατρό να σε δει!! 

Τζειν μου μακαρι να μας κανεις ποδαρικό!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!!  Να μην ερθει η κυρία για τουλάχιστον 9μηνες!!!

 

μαμα μου ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια!!!!!!!ευχομαι να κανω ποδαρικο στο πινακακι!!

37 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαχαχα εννοειται πρωτα εκοψα το καπνισμα που πεθαινω να ξαναρχισω αλλα οχι..μετα εβαλα δυο κιλα μετα ξεκινησα διαιτα εχασα τα δυο κιλα κ τωρα διαιτα κ γυμναστικη.....

Καπνιζει καμια εδω???αληθεια που ειστε??η ρενα οδοντιατρο ...οι αλλες?? Jane κραταμε  γερα??

σαμμερακι εδω ειμαι,βασταω γερα..!!! δεν νιωθω πως ερχεται περιεργως....νιωθω μονο καποια τραβηγματακια...εχω ασπρα υγρα λιγα ..αυτα!!ευχομαι να φυγει η μερα ετσι οπως ηρθε!!χωρις κοκκινιλες...

 

Εγω κοριτσια τωρα μπηκα σπιτι,ειμαι λιγο κουρασμενη και σημερα περιμενουμε κατι φιλους το απογευμα!

Επειδη εχασα λιγο επεισοδια όλη μερα απο εδω εγινε κατι συνταρακτικο????

Ρενα μου ηθελα να προσθεσω επισης, πως εγω δεν θα την φιλοξενουσα ξανα αυτην την κοπελα...το οτι ειναι εγκυος δεν σημαινει πως μπορει να συμπεριφερεται οπως θελει και γουσταρει στο θεμα αυτο(και συγνωμη που το λεω ετσι)!

ειμαστε ανθρωποι με συναισθηματα. Εγω με πολλη περηφανια αναφερω πως εχω βγαλει απ τη ζωη μου ενα ΠΟΛΥ αρνητικο ατομο που ειχε παρομοια συμπεριφορα(σε αλλα θεματα μεν,αλλα παρομοια). Εχω ηρεμισει απιστευτα πολυ απο τοτε.... ΛΙΓΟΙ και ΚΑΛΟΙ κοριτσια!!!!

Μουτζουριτσα μου που δε σου μιλησα ακομα καθολου! θελω να σου πως εγω πιστευω να μην μπεις σε τετοια διαδικασια ακομα εγω θα φρικαριζα νομιζω....πστευεις θα σε εκανε να νιωσεις πιο σιγουρη κατι τετοιο??αν περασει ο χρονος που λενε οι γιατροι οκ...αλλα ακομα 6-7 μηνες προσπαθεις...κριμα ειναι...θα ερθει κοριτσι μου!!! Μην αγχωνεσαι γιατι το μπλοκαρεις!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...