Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 minute ago, vikib είπε:

δ εχεις τπτ να συγχωρεσεις.η αποφαση που πηρες κρυβει πολυ δυναμη.εγω σε θαυμαζω.κ μετα απο τοσες απωλειες δ το εβαλες κατω κ θες να χαρισεις αδερφακι στον μικρο σου

χαρουμενη μαμα για πες τι τρωτε;

Κ εγώ σε θαυμάζω Σαμμερακι μου κ σε αγαπώ!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, jane.austen είπε:

μεχρι και στον υπνο μου ειδα χτες θετικο τεστ...τετοια αγωνια εχω! Γενικα ημουν πολυ χαλαρη αυτο το μηνα μεσα στα χριστουγεννα,τωρα εχω ανυπομονησια για το αποτελεσμα..Φορτηγο θετικης ενεργειας μου εστειλες μαρτη μου???

μπιπ..μπιπ.... ενα φορτηγο ειναι εξω απο την πορτα σου για σενα!!! σου στελνω.... μωρουδηλα.... αγορηλα...μπαμπαλισματα... σαλακια... με πολλη πολλη αγαπη!!!!

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

ναι ολα μια χαρα αποξεση μου εκανε ο γιατρος μου το σαββατο....ευχαριστω πολυ...!!!!!!

ευτυχως!!! ολα καλα!!!! καλο τριημερακι λοιπον!!!!

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

ευχομαι αποψε να ειναι ενα πιο ησυχο βραδυ κοριτσαρε!!

αχ μακαρι!!!! ευχαριστω μουτζουριτσα μου!!! μια ετσι μια γιουβετσι......σκοτσεζικο ντουζ η δικη μου ξεκουραση... κι ο υπνος... δεν πειραζει χαχαλι τους!!!!!

1 hour ago, Rena87 είπε:

Σαμμερακι μου δεν θέλω να σε διαβαζω πεσμένη!! Σε παρακαλωωωωω!! Εσύ είσαι δύναμη!! Ξεκουρασου ..χαλάρωσε .. λίγο οι ορμονες ..λίγο η περιοδος.. ατιμη ψυχολογία!! Αλλά εμείς είμαστε εδώ... ολα θα ερθουν τελεια απο εδω κ περα .  Σε σκέφτομαι!!

Μαρτακουλινο μου ελπίζω σήμερα να κοιμηθείς τουλάχιστον..❤

μακαρι!!!! ευχαριστω ρενακι μου!!!

45 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ βρε ρενακι...εχω σκαμπανεβασματα...νιωθω πολλες φορες οτι δεν μπορω να το διαχειριστω.ηρθε ο μικρος κ λιγο ηρεμησα..αλλα ρε κοριτσια ειναι βαρυ..κ η συνειδηση ακομα πιο βαρια

ακου γλυκο μου σαμμερακι.... μια σκεψη μου!!!!! η συνειδηση μας.... πολλες φορες μας κατακρινει... και μας γεμιζει ενοχες..... νομιζω οτι η εξομολογηση.... ειναι σημαντικοερη και ανακουφιζει την ψυχη!!!! Ο Θεος ξερει βαθεια την ψυχη σου.... ποσο πιεση ενιωσες... σε καταλαβαινει!!!! αν εμεις σε καταλαβαινουμε..ποσο μαλλον Εκεινος.... Εκεινος συγχωρει!!!! συγχωρεσε κι εσυ τον εαυτο σου και προχωρα!!!!! ολοι εχουμε μαυρες σκεψεις...μαυρες ωρες.. και μαυρα γεγονοτα στην ζωη μας.... αλλοι λιγοτερα...αλλοι περισσοτερα.... η διαφορα ειναι ποσο γρηγορα το αντιμετωπιζουμε!!!

19 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ναι βρε κοριτσια αφου λεω καμια φορα Θεε μου αφου τα δινεις να τα δινεις γερα..αλλιως μην τα δινεις...τουλαχιστον οχι στους αδυναμους.δεν ξερω πως θα συγχωρεσω τον εαυτο μου γι αυτο.

..jane θα σου στειλω μνμ για να μην ξαναδημοσιευω το θεμα..

 

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω τα χω παιξει.ειναι σαν να χω τρια παιδια.κ το μεγαλο το πιο δυσκολο.ο μικρος ειδικα χθες κολλημενος πανω μου.η κορη ευτυχως συνεργασιμη.το σπιτι αχουρι.κ σημερα χιονιζει παλι.παλι κλεισουρα.παλι δυσκολες μετακινησεις.εχω τον αντρα μου με αναρρωτικη,σε διατροφη κ σαν ζαλισμενο κοτοπουλο.οταν αρρωσταινει χειροτερος κ απο μωρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, jane.austen είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!!!!!!

Αγάπη μου ...αγάπη μουυυυυυ.... μπραβοοοοοοο...  μα είχες καραμπινατα συμπτώματα.  Κλαψε κλαψει.. έτσι μου έρχεται να κλαψω κ εγώ... ❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο συγχαρητηρια.....γερο μωρο σου ευχομαι!!!!καλο ποδαρικο εκανες.....ξεκιναει το παρτυ......σορρυ αν σου μαυρισα λιγο την ψυχη.....να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη

...κ να εισαι εδω να τα λεμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εδω θα ειμαι κοριτσια μου, δε θα χαθω,και να ερθει συντομα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!! ειστε οι πρωτες που το μοιραζομαι λειπει ο αντρας μου...!!!!!!!! ειναι τοσο εντονα τα συναισθηματα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι βρηκατε να θαυμασετε απο μενα....βικυ δεν ξερεις οτι τα χειροτερα μωρα ειναι ....τα μεγαλα.υπομονη

Τζειν ειναι κ ο καλος σου εκει??!λεγε αντιδρασεις...ολα

Δεν τον πηρες τηλ??!σκεψου να του κανεις μια εκπληξη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Δεν ξερω τι βρηκατε να θαυμασετε απο μενα....βικυ δεν ξερεις οτι τα χειροτερα μωρα ειναι ....τα μεγαλα.υπομονη

Τζειν ειναι κ ο καλος σου εκει??!λεγε αντιδρασεις...ολα

Δεν τον πηρες τηλ??!σκεψου να του κανεις μια εκπληξη

 

6 minutes ago, vikib είπε:

ναι!εκπληξη!

 

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τυλιξε το για δωρο ή γραψε στην κοιλια σου   i love daddy  κ σγκωσε την μπλουζα να δει κατι που σε ξυνει εκει..ήηη δεν ξερω

δεν ειναι εδω επιστρεφει σε μια ωρα!!!! πως να του το πω ρε κοριτσια?????


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...