Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ!! 

Εχω ακομα μελλον και για τα κιλα και για το μπεμπε αλλα δεν πειράζει σιγα σιγα

Κι εσυ σαμερακι μου να ερθει γρήγορα ενα αδερφακι για τον κουκλο σου!! 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 hours ago, vikib είπε:

τζειν πολυ συγκινητικο..με το καλο το μωρακι σας!

χαρουμενη μαμα καλα τρωει.απλα αυτο που εκανα εγω μετα το χρονο ειναι να φτιαξω μενου 5-6γευματων.πρωι γαλα με δημητριακα η γαλα η χυμο με ψωμι κ βουτυρο,μελι,μαρμελαδα,ταχινι.φρουτα για δεκατιανο κ απογευματινο.μεσημερι φαγητο.βραδυ τοστ,ομελετα,τραχανα.μη φανταστεις κατευθειαν μετα το χρονο.μεχρι τα εναμιση ομως τα ετρωγε ολα αυτα.κ οποτε εχω σπιτικα μπισκοτα,κεικ,πιτες,μπαρες πρωινο η ενδιαμεσα.της αρεσουν πολυ κ οι ρυζογκοφρετες.μετα τα 1,5βαλαμε κ το γαλα προ υπνου.συν που θηλαζε μεχρι τα 2,εξαρταται ομως κ απο τις ωρες που ειναι ξυπνιος

αμποτακι μου μιλησε με το γιατρο σου καλου κακου.μακαρι να ειναι εμφυτευση

για το πρωινο εχω σκεφτει να του δινω και κατι αλλο μαζι με το γαλα  αλα αυτο που με απασχολει ειναι οτι δεν μασαει ακομα καλα και το τοστ για να το φαει του το δινω εγω του το κοβω μικρα μικρα κομματακι και ετσι τα λιωνει με το στομα του σε αυτο εχουμε μεινει αρκετα πισω θεωρω εχει βολευτει μου φενετε στην ευκολη λυση.. τα δημητριακα ομως πρεπει να μαλακωνουν μεσα στο γαλα σωστα;;; τωρα αυτη η την αλη εβδομαδα που θα παρω αδεια απο την δουλεια θα κατσω να ασχοληθω περισσοτερο με τον μικρο και τα γευματα του για να δω σε τι δρομο βρησκομαστε και τι μπορουμε να διορθωσουμε.... ααα και το αυγο δε το τρωει καθολου οπως και να του το δωσωω............

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο βικακυ στο κοριτσι σου..εμενα απο μικρουλης που ηταν οταν του εδινα κατι βιολογικο αγλυκο ή χωρις αλατι ουτε που τα αγγιζε.

Βρε κοριτσια ειδατε τι εγινε στην Κρητη με το βρεφος??!εχει πονεσει η ψυχη μου απο χτες

εμενα παλι σαμμερ μου ο μικρος οτι ειναι γλυκο δε το τρωει καθολου για να καταφερω να του βαλω μπανανα στην φρουτεκρεμα και να την φαει περνω και του βαζω ξυνομηλο... και στα γεννεθλια του που του εδωσα λιγο απο την τουρτα του να δοκιμασει αιδιασε δε του αρεσε καθολου...αα μωλις ξυπνησε και ο μικρος σουμαχερ μου παω να τον παραλαβω....!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μαμα μου..επισης.χαρουμενουλα κ μεν σε εκεινη την ηλικια δεν του αρεζε αλλα τωρα..... η καινουρια  μελλουσα μαμα ξεκουραζεται???ο καλος σου πως ειναι!??

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλα πουλακι μου!!!τωρα μαλλον ανυπομονω να ξεκινησω το πλανο!αυριο ξεκιναμε και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

την Πεμπτη δλδ!!!!καλα αποτελεσματα Πουλακι μου!να τον δεις να τον χορτασεις!!!

αγαπουλα μου εισαι θαρραλεα και θα τα καταφερεις γρηγορα!!!!! με το καλο!!!!!!

7 hours ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια :)

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια :);):) σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλημέρα Mountzoura μου ;) πως είσαι? Έχω ραντεβού με το ζουζούνι μου στις 26/01 που θα κάνω την Β επιπέδου!!!

ωωωωω!!! ποτε περασε ο καιρος!!!! τι ομορφα!!!!! να μας περιγραψεις εντυπωσεις της β επιπεδου!!!!

7 hours ago, Ioio είπε:

Μάρτη μου, πήγα να απαντήσω χθες και τελικά με πήρε ο ύπνος!!! Μια χαρά είναι η κούκλα. Δύο μέρες μου έφαγε μόνο πρωινό και γάλα.  Διαβάζω τα προγράμματα διατροφής και θηλασμού και αναρωτιέμαι αν θα αλλάξει κάτι σύντομα!  Θα ήθελα μετά το χρόνο να μπει σε προγραμμα, η αρχική μας σκέψη ήταν ο αποθηλασμός αλλά δεν το βλέπω.  

Jane, συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Μπράβο! 

Άμποτ, μία σουβλιά την είχα νιώσει κι εγώ το μήνα που συνέλαβα. Τώρα αν ήταν εμφύτευση ή τυχαίο δεν ξέρω. 

Τόνια, κι εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης τζινάκια του hnm φορούσα. 

Με το καλό να καμαρώσεις το ζουζούνι σου!

ιωανναμου τα ιδια διαβαζουμε!!!!! το ιδιο ακριβως σκεφτομαι κι εγω!!!!απο την μια δεν θελω να τους στερησω τιποτα (μικρικο γαλα και επαφη) απο την αλλη κι εγω σαν οροσημο θελω στον χρονο επανω!!!! εχω μεγαλη απορια.... αλλα καθε μερα
 καταχτανε πραγματα.... αυτη την περιοδο εχουν με το να στεκονται... να βγαζουν τις καλτσες συνεχειακαι να παιζουν με τα ποδια... να καθονται καλα χωρι ντελαπαρισματα... να γευονται τροφες.... ν φτιαχνουν ωαριο υπνου...και να το χαλανε.... δοκιμαζουν και την φωνητους σε ηχουςκαι ενταση..... αλληλεπιδρουν με μας στο παιχνιδι.....φφφφφ πολλα κανουν και προσπαθουν... πραγματικοι ηρωες.... εχουν και τα ουλαπου σχιζονται καελιγο και λιγακι!!!!!!!! μαλλον μεχρι τον μαιο ιουνιο θα στρωσουν ολα μονα τους.....μετα καλοκαιρι και ποιος μας πιανει!!! ολα καλα θα πανε... απλα μας πιανει το ανυπομονο..... σαν μανουλες!!!!!

7 hours ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες.ιοιο μου ποσο ειναι η μικρη??τζο μπραβο που εισαι ακμαιοτατη... city καλα να περασεις κ να επιστρεψεις με σπορι...δως του να καταλαβει...τονια παντως κ εγω ετσι με θυμαμαι πριν την αυχενικη να λεω στπν γιατρο μου οτι νιωθω την μητρα μου κ να μου λεει ειναι φυσιολογ.μουτζουρα παμε για μια καινουρια αρχη κ ελπιζουμε να ειναι γουρλιδικη!!!γεια σου ρε μαρτη θηριο!!!ρενα καηκε το πελεκουδι???η φρεσκοεγκυουλα μας διδασκει ήτο μυαλο της ταξιδευει..πουλακι μου φτασαμε στην β επιπεδου???τι ωραια....καλημερα σε ολες

σαμμερακι μου εσυ εισαι θηριο καρδιαμου!!! οοοολα καλα??? ελπιζω σημερα

6 hours ago, Εβελινάκι είπε:

Όλες μα όλες, θα είμαστε φούσκωμενες!!! Άλλες πολύ κ άλλες περισσότερο!! Χι χι

Είμαι λιιιιγο καλύτερα.. ελπίζω μετά το τρίμηνο, να στρώσει λίγο...ευτυχώς τρώω ή ξινομηλα ή καμιά φρυγανιά κ καλμαρω λίγο.. το μόνο καλό είναι ότι δε παίρνω κιλά, επειδή δε μπορώ να φάω απόγευμα κ βράδυ (κανονικά ,γιατί σνακ μου τ τρωω.. χε χε)...

καλησυνεχεια της εγκυμοσυνης σου!!!!! ευχομαι να γλιτωσεις γρηγορα απο τις ανακατωσουρες!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αγαπουλα μου εισαι θαρραλεα και θα τα καταφερεις γρηγορα!!!!! με το καλο!!!!!!

ωωωωω!!! ποτε περασε ο καιρος!!!! τι ομορφα!!!!! να μας περιγραψεις εντυπωσεις της β επιπεδου!!!!

ιωανναμου τα ιδια διαβαζουμε!!!!! το ιδιο ακριβως σκεφτομαι κι εγω!!!!απο την μια δεν θελω να τους στερησω τιποτα (μικρικο γαλα και επαφη) απο την αλλη κι εγω σαν οροσημο θελω στον χρονο επανω!!!! εχω μεγαλη απορια.... αλλα καθε μερα
 καταχτανε πραγματα.... αυτη την περιοδο εχουν με το να στεκονται... να βγαζουν τις καλτσες συνεχειακαι να παιζουν με τα ποδια... να καθονται καλα χωρι ντελαπαρισματα... να γευονται τροφες.... ν φτιαχνουν ωαριο υπνου...και να το χαλανε.... δοκιμαζουν και την φωνητους σε ηχουςκαι ενταση..... αλληλεπιδρουν με μας στο παιχνιδι.....φφφφφ πολλα κανουν και προσπαθουν... πραγματικοι ηρωες.... εχουν και τα ουλαπου σχιζονται καελιγο και λιγακι!!!!!!!! μαλλον μεχρι τον μαιο ιουνιο θα στρωσουν ολα μονα τους.....μετα καλοκαιρι και ποιος μας πιανει!!! ολα καλα θα πανε... απλα μας πιανει το ανυπομονο..... σαν μανουλες!!!!!

σαμμερακι μου εσυ εισαι θηριο καρδιαμου!!! οοοολα καλα??? ελπιζω σημερα

καλησυνεχεια της εγκυμοσυνης σου!!!!! ευχομαι να γλιτωσεις γρηγορα απο τις ανακατωσουρες!!!!!

Η ανυπομονησία θα μας φάει Μάρτη μου! Η μικρή μου δεν έχει βγάλει δόντια ακόμα και σκέφτομαι φτάσαμε μέχρι εδώ, τώρα που θα το χρειαζεται περισσότερο θα της το στερήσω; 

Σαν να κάνουν δύο τρία βήματα μπρος κθ ένα πίσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέραααααα!!

Κορίτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.....

Εύχομαι να είστε ολες καλα!!!

Έχουμε κανενα νέο;;;καμια εγκυουλα;;;

Εγω τρεχω και τελειωμό σεν εχω..ωρες ωρες πνιγομαι..

Ο μικρος ηταν ανήσυχος...ημουν αϋπνη εντελώς....Σημερα καλυτερα θα ελεγα!

 

Σας φιλωωωωω!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο κοριτσια ολες ανεβασμενες σημερα..ελα να φουσκωνουν οι κοιλιτσες.....ειπαμε με τη μαμα να κανουμε μαζι διαιτα κ πρεπει να προσεχει η μια την αλλη.εγω συνεχιζω στο σπιτι την γυμναστικη κ τωρα δεν ποναω..

 

να την συνεχισεις τη γυμναστικη Σαμμερακι μου! καθε μερα θα δυναμωνεις και περισσοτερο!μπραβο σου για την προσπαθεια!!!

3 hours ago, vikib είπε:

τι κανετε;

μουτζουριτσα μπεμπεδοφορος να ναι αυτος ο κυκλος που λεει κ η τζο

ρενακι τι ναι παλι αυτο;

οι εγκυουλες τονια,εβελινα,τζειν,πουλακι να προσεχουν παρακαλω

τι κανουν οι μανουλες κ τα βλασταρακια τους;μαμα,σαμμερ,σανγκρε,ιοιο,μαρτη,χαρουμενη μαμα,τζο;

νινι μου ξεχασα να σε βαλω χθες στο πινακακι.θα σε προσθεσω γτ οταν τελειωσεις με τα "διαδικαστικα"(ενδομητριωση)θα ρθει το σπορακι γρηγορα

αμποτ τι ειπε ο γιατρος;

εμεις καλυτερα.ο αντρας μου ειχε δυο περιστατικα ιλιγγου.πιστευω να γινε απο πιεση-κουραση κ με το εννιαμηνο να ναι οκ

μαρτη μετα το χρονο θηλαζε οταν ξυπνουσε κ σηκωνομασταν για πρωινο.της δοκιμασα πρωτα τα δημητριακα σαν σνακ κ της αρεσαν.τα πρωτα ηταν καλαμποκιου η ρυζιου απο βιολογικο χωρις αλατι κ ζαχαρη.μετα ενα πρωινο της εδωσα να δοκιμασει με γαλα κατσικισιο,αργοτερα κ αγελαδινο.της αρεσε κ το καθιερωσε.αργοτερα ειπιε κ σκετο το γαλα με μελι.σνακ φρουτα κ κτ απο αυτα που εγραψα.μεσημεριανο κανονικα.θηλαζε 1-2φορες πριν το μεσημεριανο με τον υπνο που αρχισε τοτε να τον κοβει.μετα το μεσημεριανο κ μεχρι το βραδυ 2-3θηλασμους οπωσδηποτε κ υπνο μεσημερι.οταν ξυπνουσε παλι τα σνακ.βραδυνο 7-8αυτα που ειπα.κ μετα τα 1,5που πλεον ετρωγε ολα αυτα κ πεινουσε εβαλα κ γαλα προ υπνου.συνηθως ξυπναει 9κ κοιμαται 9-10.κ ξυπνουσε 3-4φορες το βραδυ ως τα 1,5

ευχαριστω Βικακι μου!αμην!

ο ιλιγγος ειναι οντως και απο πιεση και κουραση!εγω οταν στεναχωριεμαι πολυ...καλη ωρα την Τεταρτη με επιασε κ χθες και σημερα οταν σκυβω ζαλιζομαι και γενικοτερα νιωθω ασταθεια!αλλα δεν θα του περασει!τον αλλο μηνα δεν παιρνει την αδεια του?θα ηρεμησει και θα τον περιποιηθειτε!

πολυ καλο το κοριτσακι σου!!!ποσο προγραμμα θελει κ με το φαγητο μετα!σας χαζευω που τα λετε!

2 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Βικυ μου,δυστυχως τον καταλαβαινω!κανω κι εγω ιλιγγο!αα το βομεξ το χω παρει με τα κουτια!δεν κανει πολλη δουλεια!βεβαια την τελευταια φορα η ζαλη ηταν ψυχοσωματικη απο το υπερβολικι στρες!περαστικα του!!ειναι αυχενικο ή απο λαβυρινθο;εμενα εχει και η μαμα μου,μαλλον το κληρονομησα!

αχ Ειρηνακι κ εγω απο τη μαμα!χαχαχαχα!

2 hours ago, mama82 είπε:

 Γειά σας κορίτσια!!! 

Επιτέλους καταφερα να σας διαβασω,  μεχρι να γραψω ενα μήνυμα γραφετε αλλες δύο σελίδες!!! 

Τζειν μου συγχαρητήρια!!!  Μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωρο στην αγκαλιά!!! 

Σιτυ καλα να περασετε και να επιστρεψετε τρεις!!! 

Ρενα μου εφυγε η ακατανομαστη;;  πραγματικά πολυ γαϊδούρα!!!  Οσο για το βάρος που νιωθεις ρε μηπως ειναι η ωορρηξια σου και νιώθεις ετσι;; 

Εγω στην ωορρηξια ειχα πονακια και τσιμπήματα 

Αμποτακι μου γλυκο εύχομαι να ναι καθυστερημενη συλληψη και να μας πεις τα ευχάριστα απο βδομάδα!! 

Τονια μου καλη δουλειά και προσοχη!!  Φιλάκια στην κοιλίτσα!! 

Νινι μου μηνδιαβαζεις στο ίντερνετ ειναι η φυση του ανθρώπου να σκεφτεται οτι θα πάθει τα χειρότερα  θα εμπιστευτείς τον γιατρό σου και ολα θα πανε καλα,  διωξε οτι σε αγχώνει επιπλέον 

Βικυ μου περαστικα στον αντρα σου πραγματικά ολοι οι αντρες οτι και να παθουν κανουν λες και τελειωσε η ζωη τους και χειρότερα απο μωρα

Βικακι εγω λεω να βαλεις στο πινακακι και τις αλλες εγκυουλες μας,  τονια εβελινα... Και πητ!! 

Εβελινακι μου πρωτα απ ολα δωσε ενα γλυκο φιλι στο κοριτσι σου και μετα στην κοιλίτσα!!  Οι αναγουλες ειναι δυσκολες αλλα αυτο σημαίνει οτι ολα πανε καλα και πολυ συντομα θα νιωθεις καλυτερα   εμενα μου ειχαν περασει την 14η εβδομάδα και επισης τα ξινομηλα και τα παξιμάδια με βοηθουσαν να τρως όσο γίνεται ελαφρια και συχνα

Σαγκρε τι κανουν τα μαγκακια σου;; 

Μαρτακο μου γλυκιά μανουλα και αστείρευτη πηγη δυναμης και υπομονης τι κάνεις;;  φιλάκια πολλά και στα αγόρια σου και  στην κορακλα σου!! 

Η Μελίνα εχει 12 δόντια και περιμένουμε αλλα 3-4 πρησμενα...εχουμε μελλον... Το βράδυ θηλάζει πολυ και εχει ανυσηχο ύπνο νομιζω οτι μεχρι να βγουν αυτα τα δόντια δεν θα ηρεμησουμε 

Ιοιο κι η μελινα σαν τβν μικρουλα σου δεν τρωει αρχισε τωρα λιγο καλύτερα αλλα ολη μερα ειμαι με ενα πιατο στο χερι και προσφερω δεν πιεζω ομως

Μαράκι μου ολα καλα θα πανε εχεις και βοήθεια και μην σκέφτεσαι τιποτα!!  Οταν με το καλο ερθει το μωρακι σας δεν θα θες να φύγεις στιγμη απο διπλα του

Μουτζουριτσα μου καλη αρχη στο νεο πλανο!!  Πες τον άντρα σου να μην φοβάται δεν ειναι καν επωδυνο

Σαμερακι μου δεν θελω να σε ξανακουσω στεναχωρημενη!!  Ειπαμε εγινε για καλο ολων συμφωνω οτι εισαι πολυ δυνατη μ αυτην σου την αποφαση 

Δεν τρωω ακομα καλα κρατω!  Χαχαχα

Τριτη μερα και ολα οκ αλλωστε δεν προλαβαινω και πολλα η μικρή ζωηρευει αρχισε και τις λεξούλες και τρελλενομαι!! Καθε μερα πεταει και κατι καινούριο!! 

Τζειν θα περιμένουμε την σουπερ χοριακη σου!! 

Πουλακι μου με το καλο η β επιπεδου,  τον ενιωσες η ακομα οχι;; 

καλως την μανουλιτσα!!!μια χαρα τα πας με την προσπαθεια σου και εσυ!

ευχαριστω για τις ευχες!δεν φοβαται την διαδικασια...εχει το αγχος του αποτελεσματος...πολλες φορες σε αυτους τους μηνες ελεγε μην εισαι υπερβολικη...μην αγχωνεσαι...οταν εκανα ολες τις εξετασεις οταν ψαχνομουν...σημερα μου εκμυστηρευτηκε με τον τροπο του πως τωρα με καταλαβαινει!οι αντρες το βιωνουν τοσο διαφορετικα απο εμας ...

ομως ισα ισα ηθελε κ απο πριν να το κανει...αλλα να τωρα που χρειαζεται αγχωθηκε λιγακι!αν κ εγω ειμαι 100% σιγουρη για το αποτελεσμα!

2 hours ago, mama82 είπε:

Σαμερακι μπράβο σου!! 

Εγω λεωνα ζυγιστω τον αλλον μηνα

Κι εγω εκτός οτι πρέπει να χασω κιλά σκέφτομαι αν ξεκινήσουμε προσπάθεια και μεινω έγκυος που θα φτασω μετα με τα κιλα;;; 

Τζο μου σε δυο μερες τ αγορακι σου θα γινει 1???

Θα κανετε παρτυ;; 

Ηρθε επιτέλους το κινητο που παρήγγειλα και θα μπορω να σας γραφω πιο συχνα

με γεια το κινητο!!!να μπαινεις τωρα πιο συχνα να μας γραφεις!

5 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αγαπουλα μου εισαι θαρραλεα και θα τα καταφερεις γρηγορα!!!!! με το καλο!!!!!!

ωωωωω!!! ποτε περασε ο καιρος!!!! τι ομορφα!!!!! να μας περιγραψεις εντυπωσεις της β επιπεδου!!!!

ιωανναμου τα ιδια διαβαζουμε!!!!! το ιδιο ακριβως σκεφτομαι κι εγω!!!!απο την μια δεν θελω να τους στερησω τιποτα (μικρικο γαλα και επαφη) απο την αλλη κι εγω σαν οροσημο θελω στον χρονο επανω!!!! εχω μεγαλη απορια.... αλλα καθε μερα
 καταχτανε πραγματα.... αυτη την περιοδο εχουν με το να στεκονται... να βγαζουν τις καλτσες συνεχειακαι να παιζουν με τα ποδια... να καθονται καλα χωρι ντελαπαρισματα... να γευονται τροφες.... ν φτιαχνουν ωαριο υπνου...και να το χαλανε.... δοκιμαζουν και την φωνητους σε ηχουςκαι ενταση..... αλληλεπιδρουν με μας στο παιχνιδι.....φφφφφ πολλα κανουν και προσπαθουν... πραγματικοι ηρωες.... εχουν και τα ουλαπου σχιζονται καελιγο και λιγακι!!!!!!!! μαλλον μεχρι τον μαιο ιουνιο θα στρωσουν ολα μονα τους.....μετα καλοκαιρι και ποιος μας πιανει!!! ολα καλα θα πανε... απλα μας πιανει το ανυπομονο..... σαν μανουλες!!!!!

σαμμερακι μου εσυ εισαι θηριο καρδιαμου!!! οοοολα καλα??? ελπιζω σημερα

καλησυνεχεια της εγκυμοσυνης σου!!!!! ευχομαι να γλιτωσεις γρηγορα απο τις ανακατωσουρες!!!!!

μαρτακο μουυυυ τα αγορακια σου τα ομορφα!!!ποσο τελειες εικονες μας φτιαχνεις με τα καμωματακια τους!!!καρδουλες μου!!!

3 minutes ago, zamia είπε:

Καλησπέραααααα!!

Κορίτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.....

Εύχομαι να είστε ολες καλα!!!

Έχουμε κανενα νέο;;;καμια εγκυουλα;;;

Εγω τρεχω και τελειωμό σεν εχω..ωρες ωρες πνιγομαι..

Ο μικρος ηταν ανήσυχος...ημουν αϋπνη εντελώς....Σημερα καλυτερα θα ελεγα!

 

Σας φιλωωωωω!!

αχ ευχομαι να εχεις κ αποψε ηρεμη βραδυα Ζαμιακι να φορτισεις λιγοοοο!!!

ναι εχουμε εγκυουλα !!!το πινακακι απεκτησε ++++

θα την αφησω να σου τα πει η ιδια!μην της παιρνουμε τη χαρα ντε!!!αν και πεταμε ολες απο χθες μαζι της!!!!:):)

φιλια στον ζουζουνο!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

για διαιτες και γυμναστικη διαβαζωωω μια χαρα σας βρησκω κοριτσιααα καλα το κανετε......... ως ελευθερη γυμναζομουν και εγω τωρα με γυμναζουν κανονικοτατα οι αντρες μου......αλλα μου εχει λειψει και εμενα η γυμναστικουλα το σκεφτομαι σοβαρα να ξεκινησω παλι ετσι λιγο χμμμμμ

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ μουτσουριτσα μου!!!

Αααααα ποια ειναι εγκύους!!!!;;;μεχρι να ξαναμπω θα εχετε γράψει πολλες σελιδες και θα σας χασω παλι:-(

 

Εσυ πως εισαι γλυκια μου;;

Τελείωσε η κοκκινομουρα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ξεκινησεις Χαρουμενομανουλα!μονο καλο θα σου κανει!για μενα ειναι τροπος ζωης!απο μικρη αθλουμαι!αλλα πραγματικα ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που θελω να το διακοψω χαχαχαχα!αν ολα πανε καλα μετα το 1ο τριμηνο θα με αφηνει να γυμναζομαι απο οτι μου εχει πει ο ντοκ παντα βεβαια βλεποντας και κανοντας...γιατι εχω υποβαθρο και ισα ισα καλο θα μου κανει!βεβαια οχι βαρη και κουραση!πιο χαλαρα πραγματακια!

αχ ας ερθει το μωρο και θα κατσω εγω του λεω σαν τον βουδα κατω 9 μηνες...χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zamia είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ μουτσουριτσα μου!!!

Αααααα ποια ειναι εγκύους!!!!;;;μεχρι να ξαναμπω θα εχετε γράψει πολλες σελιδες και θα σας χασω παλι:-(

 

Εσυ πως εισαι γλυκια μου;;

Τελείωσε η κοκκινομουρα;;

ααααχχχχ σωστα!!! η Τζειν μας Ζαμιακι!!!!εκανε το τεστ χθες βραδυ κιολας!!!!το κοριτσακι μας!!!τωρα αναμενουμε την χοριακουλα της!απογευμα της ειπαν θα βγει!!!!εκανε το ποδαρικο στο πινακακι μας η ομορφια!!!

τελειωνει!σημερα 4η μερα!αυριο ξεκιναω την θεραπεια μου ομορφια!!!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Κοιμήθηκα λίγο και φεύγω σφαίρα να πάρω τξ χοριακηηηη!!! Θα σας στείλω σε λίγο τα νεώτερα!!! 

αντε αντε αντεεεεε!!!!!καλα αποτελεσματα ομορφια μου!!!!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...