Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

6 hours ago, marakif1990 είπε:

Χαχαχα οχι, δεν θελω να βοηθάει η μαμά του με το μωρο, ούτε με το μαγαζι... για το μωρο, οταν καποια στιγμη έρθει, εχω τη μαμά μου, που ευτυχώς ειμαστε κ πανω κάτω! Τεσπα, βλέποντας κ κάνοντας... ετσι κ αλλιως αυτο το καλοκαιρι το πολυ πολυ να υπάρχει απλα εγκυμοσυνη! Απλα θα μου βγει η πιστη, με εγκυμοσυνη ή χωρις...

μαρακι βαλε μρος για μωρακι αφου θελετε!!!!!

6 hours ago, moutzoura2016 είπε:

χαχαχα!εεε αυτο εννοουσα βοηθεια πριν για το μωρο αν εχεις τη μαμα σου εκει εισαι αερας!!!βρε να ερθει το μωρο και ας μας βγαινει η πιστη!με μωρο στην κοιλια και μετα στην αγκαλια και οι πιο δυσκολες μερες ειναι απλα ευλογια :):)

και εγω λεω να πας ενα ντοκ ανεξαρτητως αποτελεσματος των ουρων!

ναι!!!!!!!! και οι δυσκολες κουκλα μου.... ειναι ευλογημενες.... κι ας ποναμε.... κι ας ειμαστε ξενυχτισμενες...κιας κλαιμε μαζι τους οταν αρρωσταινουν κι πονανε.... οταν σου σκανε αυτο το χαμογελο......ειναι ολος ο κοσμος!!!

6 hours ago, Rena87 είπε:

Για πειτε.... ΤΙ ειναι ηρεμια;;;;

Έτσι κάνω πάντα.. το χειρότερο.. 

κι εγω ημουν ετσι....ωσπου καταλαβα οτι αυτο που φοβομουν....ερχοτανε..... οκ σκεφτομαι το αρνητικο...αλλα μετα λεω... ουδεν καλο αμειγες κακου και τουμπαλιν....αρα...... ποιο ειναι το καλο που υπαρχει μεσα στο χειριστο που σκεφτηκα????? αφου το βρω λεω....αυτο θελω θεεμου να μου συμβει...βοηθησε με να το ζησω!!!!! φιλακια ρενακι μου!!!! να σε ρωτησω εαν εχεις κανει παπ τεστ????? επισης κι εμενα μου συνεβαινε απο μικρη αυτο κπ φορες.... ακομα και τωρα!!!! ευχομαι να μην ειναι τπτ και να ειναι πχ στρες απ την ξινη...... να μην χρεαστεις φαρμακα..... και το κυριοτερο α χαλαρωσειςκαι να απολαυσεις σεχ!!!! βαλε και χαμομηλι αν δεν βαριεσαι να κανες πλυσεις... εμεναμε βοηθαει!!!!

 

5 hours ago, Rena87 είπε:

Και ο γιατρός να μου πει δεν είναι κάτι.. αφού εγώ έχω ενόχληση κ βάρος εκεί μέσα.. δεν μπορώ να έχω επαφή.. Με ενοχλεί.  Ελπίζω  να μην αρχίσει κ τσουξιμο όπως την άλλη φορά θα φρικαρω. Ξενερωνω γαμωτο.  Όλο κάτι γίνεται.   Ελπίζω να με πάρει τηλ να μου πει σήμερα τα αποτελεσματα των ούρων κ βλέπω μετά ανάλογα.  :-(

αν ειναι καθαρες... ετσι κιαλλιως κλεισε ραντεβου για γυναικολο την τεταρτη οπως ειπες κουκλα μου.... να μην αφησεις την υποψια!!!!

5 hours ago, jane.austen είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! και στα δικα σου,να συνεχισεις το σερι στο πινακακι αυτο το μηνα!!!

 

κι εμενα μου κανει για κατι τετοιο!!

 

Κοριτσαρες μου στα δικα μου, κοιμηθηκα τελεια, με τοσες ομορφες σκεψεις... Πηρα το γυναικολογο μου τηλεφωνο στις 11.30 και μου ειπε τα εξης. Να παιρνω filicin καθε μερα, να κανω 2 απανωτες χοριακες με διαφορα 48ωρων για να επιβεβαιωσουμε οτι προχωραει κανονικα! Εκανα την πρωτη πριν λιγο  στη Βιοιατρικη και το απογευμα θα εχω τις απαντησεις στις 8. Θα σας ενημερωσω σχετικα. Επειδη το 48ωρο πεφτει κυριακη θα κανω Δευτερα την επομενη και θα υπολογισει εκεινος.

εσεις τι νεα??

καλες αυξησεις στις χοριακουλες σου κοριτσακι μου!!!!! να ξεκουραζεσαι!!!! ολα χαλαρα... τεμπελικα που εω κι εγω!!!!

5 hours ago, Τονι@ είπε:

Μπράβο Τζέιν! ! Κι έχεις μπροστά σου ένα ολόκληρο ΣΚ να σκέφτεσαι και να ονειρεύεσαι χωρίς να σε.διακόπτει κανείς.  Εγώ τώρα φεύγω για δουλειά.  Θα περιμένουμε τη χοριακη σου το βραδάκι. Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μέχρι το βράδυ που θα σχολασω. 

καλη δουλιτσα..... να προσεχεις τονακι μου!!!!

5 hours ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια εμεις ζωγραφιζουμε...μπραβο τζειν.αθηνα εισαι??γιατι αργουν τοσο την χοριακη??ρενα κ αμποτ πηρατε τον γιατρο???μαμα που εισαι???δεν νομιζω να τρως????μουτζουρα καλη αρχη αυριο....

σαμμερακι!!!!!! τι ζωγραφιζεται καλε????? θα τρελαθω.... γλυκοφιλησε τον μου!!!λ!

5 hours ago, moutzoura2016 είπε:

φιλι στον ζωγραφο!

εσυ καλυτερα σημερα εεε αγαπη?

αχαχαχαχα!ετσιιιι κρατα τη μανουλιτσα σε ταξη!!!

ευχαριστω ομορφια μου!μεσα στην εβδομαδα κ το σπερμο...γυρω στην πεμπτη πιστευω θα δωσει δειγμα ο αντρακλας μου!

εχει αγχωθει κοριτσιααααααα!!!!!!

φαγακι στο στομαχακι και μετα τα χαπακα που θα σε πανε ενα βημα πιο κοντα  στο ονειρο!!!!! μακαρι να'ναι το τελευταιο βημα!!!!!

οσο για τον αντρουλη!!!! ναι οταν ερχονται προσωπικα στα διαδικαστικα.... τοοοοτε μας καταλαβαινουν!!!! εμ δεν εχουν εριοδο... ουτε ωορρηξα... ουτε πανω κατω τις ορμονες να χορευουν!!!! καλα αποτελεσματανα ριχνει τοιχο ευχομαι!!!!

4 hours ago, moutzoura2016 είπε:

το καλυτερο ποδαρικο εγινεεεεε!!!!θα παρουμε σειρα τωρα!!!!που θα μας παει?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου!παω τωρα να παρω τα φαρμακακια μου που θα σχολασω!θα παω το γυμναστηριο μου...τις δουλιτσες μου τα μαγειρεματα μου και μετα  ξανα δουλεια!φουλ μερα!ξαναβρηκα ρυθμους και ενεργεια και ειμαι πολυ καλυτερα!:)

 

μπραβο μουτζουρακι.... με το γυμναστηριο και τα σεα σου!!!! power!!!!!

βικακι καλη αναρρωση του αντρουλη σου!!!! ατιμο πραγμαο ιλιγγος!!! το εχω παθει και αυτο 45 μερες κρατησε εειδη κουνηθηκαν τα πετραδακια μεσα στον αβυρινθο του αυτιου μου που κρατανε την ισορροπια!!!!!! ουτε στον εχθρο μου!!!!!!

μαμα μπραβο γα την διατροφη!!!!!! μπραβο και στο γλυκο μελινακι!!!!! κουραγιο με τα ξενυχτια!!!!! με γεια το κινητο!!!!!!

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο στη μελινα κ μπραβο στη μαμα της μελινας!!!εμενα σημερα η ζυγαρια το πρωι εδειξε 57,8 κ πηδηξα απο τη χαρα μου.αν με το καλο ερθει μια καινουρια εγκυμοσυνη να ξεκινησω απο λιγα κιλα.οποτε βρεις χρονο χαρουμενομαμα ολο κ καποια θα ειναι εδω....φιλια σε ολες

μπραβο σαμμερακι!!!! συνεχισε να εισαι ετοιμη ψυχοσωματικα!!!!!

 

34 minutes ago, Ioio είπε:

Η ανυπομονησία θα μας φάει Μάρτη μου! Η μικρή μου δεν έχει βγάλει δόντια ακόμα και σκέφτομαι φτάσαμε μέχρι εδώ, τώρα που θα το χρειαζεται περισσότερο θα της το στερήσω; 

Σαν να κάνουν δύο τρία βήματα μπρος κθ ένα πίσω

ετσι ακριβως!!!! εχουμε δρομο ακομα!!!! και ξενυχτια!!!!! αλα ολα τα καλυτερα γα τα παιδακια σας ιοιο μου!!!!

25 minutes ago, zamia είπε:

Καλησπέραααααα!!

Κορίτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.....

Εύχομαι να είστε ολες καλα!!!

Έχουμε κανενα νέο;;;καμια εγκυουλα;;;

Εγω τρεχω και τελειωμό σεν εχω..ωρες ωρες πνιγομαι..

Ο μικρος ηταν ανήσυχος...ημουν αϋπνη εντελώς....Σημερα καλυτερα θα ελεγα!

 

Σας φιλωωωωω!!

ζαμιακουλι!!!!!! πρχωρα κουκλι μου!!!!! μεγαλωνεται!!!! επιασε καλα ρογα??? σου ζηταει σταθερα διαστηματα γαλατακι???? ο πωπακος του οκ???? γλυκοφιλησε τον μου!!!!χαχα οχι τον πωπο αλλα τα μπουτακια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Βικυ μου,δυστυχως τον καταλαβαινω!κανω κι εγω ιλιγγο!αα το βομεξ το χω παρει με τα κουτια!δεν κανει πολλη δουλεια!βεβαια την τελευταια φορα η ζαλη ηταν ψυχοσωματικη απο το υπερβολικι στρες!περαστικα του!!ειναι αυχενικο ή απο λαβυρινθο;εμενα εχει και η μαμα μου,μαλλον το κληρονομησα!

κ γω αυτο φοβαμαι.οτι θα το χει απο δω κ περα.ειχε ο παππους μου.την τριτη ειχε μια ενοχληση κ στο δεξι αυτι αλλα ηταν καθαρο

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zamia είπε:

Μανουλες να ρωτησω...τα ρουχαλάκια του μωρού μεχρι ποσο μηνων τα σιδερωνουμε μεσα εξω;

Γεια σου ζαμια εμένα η νεογνωλογος μου και παιδίατρος μου μου είχε πει να μη τα σιδερωνο μέσα έξω και έτσι δε τα σιδέρωμα ποτέ μέσα έξω μόνο αυτά που κράταγα στη κλινική που τότε δεν το ήξερα..Τώρα αν εσύ νιώθεις ποιο ασφάλεια με το σιδέρωμα μέσα έξω λογικά όταν τελειώνει η αποστειρωση τελειώνει και το σιδέρωμα μέσα εξω


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Σημερα λιγο καλυτερα..στειλε λιγο διδυμοσκονη ρε μαρτη...μπας κ κανω κ εγω twins κ ξεπαιδιασω .....

σαμμερακι παρε!!!!παρε!!!!παρε!!!!!!τουινσκονη!!!!!!ουφ!!!! παρε να ξεφορτωθω λιγη καιεγω η δολια μανουλα!!!! ολα εις διπλουν ομως!!!! το νουσοουουου σου... δεν αργουν...ερχονται αμα τα μελετας!!!!! ευκαιρια ψαχνουν να τρυπωσουνσε γυμνασμενες κοιλιτσες και με ετοιμο αδερφακι ξερεις τα διδυμακια!!!!! με την καρδια μου!!!!! δεν σου λεω εγω πως δεν μασας!!!!! πηγαμε με την κορη σουερ και ολοι τα χαζευανε αλλα εβλεπες κι εναν τρομο να μην συμβεισε αυτους!!!!χαχαχα!!! κι εγω χεστηκα... οταν εμαθα την χοριακη..... φοβηθηκα πολυ!!! πως θα τα καταφερω ελεγα και ξαναλεγα... με ενα νεφρο...1,58υψος.. 55κιλα...φοβιτσιαρα.... φυγοπονη.....και με την ηλικια πανω μου!!!!!χαχαχα.... ολα τελειωσαν οταν ειπα τα θελω... τα διεκδικω.... θα τα καταφερω... κι οταν δεν μπορω α ζητω την απεραντη δυναμη Του!!!!! σε φιλω γλυκα!!!!! σε παω!!! εισαι και εσυ θαρραλεα!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο σαμμερακι για τη γυμναστικη

μαμα συνεχισε κ συ τη διατροφη!μεγια κ το κινητο!

να δουμε εγω ποτε θα μαζευτω..

τζειν καλα αποτελεσματα!

χαρουμενη μαμα ψωμακι τρωει ετσι;με βουτυρο,τυρακι;μελι,μαρμελαδα,ταχινι,φυστικοβουτυρο θα του φανουν γλυκα ε;εμεις τρωμε αυγο.ειδικα ομελετες,αυγοφετες,τηγανιτες-μπανανοτηγανιτες.μπορεις να κανεις αλμυρο κεικ η κουλουρακια.οι πιτες που ειπε κ η τζο επισης.ιδανικες για να τρωνε κ λαχανικα.αλλα αυτες με κοτοπουλο πχ εγω της δινω κ μεσημερι με σαλατουλα.βρωμη;κρεμα με σιμιγδαλι;ρυζογαλο;

τι.αλλο ειπατε;δ θυμαμαι..

φιλακια σε ολες.θα ξαναβαλω πινακακι κ με τις αλλες εγκυουλες

ζαμιακι μεχρι το εξαμηνο το πολυ μεσα-εξω.γενικα δ το θεωρω απαραιτητο.τωρα εχω κ το στεγνωτηριο που τα αποστειρωνει αυτο

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jane.austen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Κοιμήθηκα λίγο και φεύγω σφαίρα να πάρω τξ χοριακηηηη!!! Θα σας στείλω σε λίγο τα νεώτερα!!! 

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!

Αναμενουμε το νουμεράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ μαρτη μου.....τι χοριακη ειχες???εμενα ολα τριπλασια ηταν κ ηλπιζα αλλα μπα...δεν γκρινιαζω προς Θεου απλα με το προβληματα κ τις αποβολες παρακαλουσα για δυο μηπως κ σταματουσα εκει...αλλα δεν με κοβω να σταματουσα κ στα δυο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ααααχχχχ σωστα!!! η Τζειν μας Ζαμιακι!!!!εκανε το τεστ χθες βραδυ κιολας!!!!το κοριτσακι μας!!!τωρα αναμενουμε την χοριακουλα της!απογευμα της ειπαν θα βγει!!!!εκανε το ποδαρικο στο πινακακι μας η ομορφια!!!

τελειωνει!σημερα 4η μερα!αυριο ξεκιναω την θεραπεια μου ομορφια!!!:)

Με το καλο Μουτσουριτσα μου!!!

Θεραπεια με τα ουτροτσεσταν;;;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, zamia είπε:

Με το καλο Μουτσουριτσα μου!!!

Θεραπεια με τα ουτροτσεσταν;;;

 

ευχαριστω μανουλα ομορφη!!!

οχι μονο ουτρο!ο γιατρος προτεινε για την συνεχεια να κανουμε θεραπεια με προκληση ωορρηξιας...να ερθει λιγο σε πιο νορμαλ χρονους και πιο ενισχυμενη... αλλο ενα φαρμακο που θα μου ενισχυσει το ενδομητριο γιατι το φαρμακο της ωορρηξιας το λεπταινει...θα την παρακολουθησουμε με υπερηχο απο την 13η μερα και επειτα και ενεση για την ρηξη των ωριμων ωαριων οταν ειναι σε καταλληλο μεγεθος!εεεε μετα φουλ επαφες...οχι οτι δεν θα κανουμε κ καθολη τη διαρκεια χεχε....και μετα φτανει η ωρα τον ουτρο για να ενισχυσουμε την πιθανη συλληψη!φουλ ορμονες αγαπη οπως καταλαβαινεις!αλλα μαλλον δεν εχουμε αλλη λυση...γιατι απο μονη μου μαλλον δυσκολα θα ερθει το θαυμα!ααα κ ο αντρουλης ενα σπερμοδιαγραμμα μεσα στην εβδομαδα για να ειμαστε και απο εκει 100% καλυμμενοι!αυριο ξεκιναω!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μαρακι βαλε μρος για μωρακι αφου θελετε!!!!!

ναι!!!!!!!! και οι δυσκολες κουκλα μου.... ειναι ευλογημενες.... κι ας ποναμε.... κι ας ειμαστε ξενυχτισμενες...κιας κλαιμε μαζι τους οταν αρρωσταινουν κι πονανε.... οταν σου σκανε αυτο το χαμογελο......ειναι ολος ο κοσμος!!!

κι εγω ημουν ετσι....ωσπου καταλαβα οτι αυτο που φοβομουν....ερχοτανε..... οκ σκεφτομαι το αρνητικο...αλλα μετα λεω... ουδεν καλο αμειγες κακου και τουμπαλιν....αρα...... ποιο ειναι το καλο που υπαρχει μεσα στο χειριστο που σκεφτηκα????? αφου το βρω λεω....αυτο θελω θεεμου να μου συμβει...βοηθησε με να το ζησω!!!!! φιλακια ρενακι μου!!!! να σε ρωτησω εαν εχεις κανει παπ τεστ????? επισης κι εμενα μου συνεβαινε απο μικρη αυτο κπ φορες.... ακομα και τωρα!!!! ευχομαι να μην ειναι τπτ και να ειναι πχ στρες απ την ξινη...... να μην χρεαστεις φαρμακα..... και το κυριοτερο α χαλαρωσειςκαι να απολαυσεις σεχ!!!! βαλε και χαμομηλι αν δεν βαριεσαι να κανες πλυσεις... εμεναμε βοηθαει!!!!

 

αν ειναι καθαρες... ετσι κιαλλιως κλεισε ραντεβου για γυναικολο την τεταρτη οπως ειπες κουκλα μου.... να μην αφησεις την υποψια!!!!

καλες αυξησεις στις χοριακουλες σου κοριτσακι μου!!!!! να ξεκουραζεσαι!!!! ολα χαλαρα... τεμπελικα που εω κι εγω!!!!

καλη δουλιτσα..... να προσεχεις τονακι μου!!!!

σαμμερακι!!!!!! τι ζωγραφιζεται καλε????? θα τρελαθω.... γλυκοφιλησε τον μου!!!λ!

φαγακι στο στομαχακι και μετα τα χαπακα που θα σε πανε ενα βημα πιο κοντα  στο ονειρο!!!!! μακαρι να'ναι το τελευταιο βημα!!!!!

οσο για τον αντρουλη!!!! ναι οταν ερχονται προσωπικα στα διαδικαστικα.... τοοοοτε μας καταλαβαινουν!!!! εμ δεν εχουν εριοδο... ουτε ωορρηξα... ουτε πανω κατω τις ορμονες να χορευουν!!!! καλα αποτελεσματανα ριχνει τοιχο ευχομαι!!!!

μπραβο μουτζουρακι.... με το γυμναστηριο και τα σεα σου!!!! power!!!!!

βικακι καλη αναρρωση του αντρουλη σου!!!! ατιμο πραγμαο ιλιγγος!!! το εχω παθει και αυτο 45 μερες κρατησε εειδη κουνηθηκαν τα πετραδακια μεσα στον αβυρινθο του αυτιου μου που κρατανε την ισορροπια!!!!!! ουτε στον εχθρο μου!!!!!!

μαμα μπραβο γα την διατροφη!!!!!! μπραβο και στο γλυκο μελινακι!!!!! κουραγιο με τα ξενυχτια!!!!! με γεια το κινητο!!!!!!

μπραβο σαμμερακι!!!! συνεχισε να εισαι ετοιμη ψυχοσωματικα!!!!!

 

ετσι ακριβως!!!! εχουμε δρομο ακομα!!!! και ξενυχτια!!!!! αλα ολα τα καλυτερα γα τα παιδακια σας ιοιο μου!!!!

ζαμιακουλι!!!!!! πρχωρα κουκλι μου!!!!! μεγαλωνεται!!!! επιασε καλα ρογα??? σου ζηταει σταθερα διαστηματα γαλατακι???? ο πωπακος του οκ???? γλυκοφιλησε τον μου!!!!χαχα οχι τον πωπο αλλα τα μπουτακια!!!!!

Μαρτακο μου!!!σημερα με εχει βαλει κατω και με ξεζουμιζει ο αντρακλας....εχει πιασει καλα!!

Συνηθως καθε 2ωρο θελει να φαει..σημερα ολη τη μερα...

Ασε που κοιμαται πανω μου στο 10'..παω να τον βαλω στο πορτ μπεμπε..να τα κλαματα...ξανα μανα τα ιδια...

Τα αντρακια σου πως ειναι;;;;σε τρεχουν απο οτι διάβαζα ..

 

Σαμμερακι & Βικακι σας ευχαριστω!!!

Πολυ κουραστικο αυτο το σιδερωμα...πφ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια μου, η χοριακη μου ειναι 153!! Πηρα το γιατρο μου, μου λεει ειναι φυσιολογικο το νουμερο για τις εβδομαδες που ειμαι(4) αλλα ολα θα φανουν στην επομενη της Δευτερας που θα πρεπει να υπερδιπλασιαστει! Όλα αισθανομαι θα πανε καλα!!

  • Μου αρέσει 7

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Γεια σου ζαμια εμένα η νεογνωλογος μου και παιδίατρος μου μου είχε πει να μη τα σιδερωνο μέσα έξω και έτσι δε τα σιδέρωμα ποτέ μέσα έξω μόνο αυτά που κράταγα στη κλινική που τότε δεν το ήξερα..Τώρα αν εσύ νιώθεις ποιο ασφάλεια με το σιδέρωμα μέσα έξω λογικά όταν τελειώνει η αποστειρωση τελειώνει και το σιδέρωμα μέσα εξω

Χαρουμενη μαμα δεν εχουμε ξανα μιλησει.Καλως ήρθες!:-D

Σ' ευχαριστώ πολυ!Δεν εχω ρωτήσει ακομη τη παιδίατρο....αλλα πιστεύω στο 6μηνο ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

Λοιπον κοριτσια μου, η χοριακη μου ειναι 153!! Πηρα το γιατρο μου, μου λεει ειναι φυσιολογικο το νουμερο για τις εβδομαδες που ειμαι(4) αλλα ολα θα φανουν στην επομενη της Δευτερας που θα πρεπει να υπερδιπλασιαστει! Όλα αισθανομαι θα πανε καλα!!

τελεια χοριακη κοριτσακι μου!!!!!ολα καλα θα πανε!ολα τα ομορφα τωρα ξεκινουν!!πολυ χαιρομαι για εσενα!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...