Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες εδώ είμαι κι εγώ.  Πριν 2 ώρες γύρισα.  Επιτέλους ΣΚ  !!! Είμαι καλύτερα από χθες αλλά νυστάζω. .είδα μια φίλη μου που έχει κάνει 2 παιδιά και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθω. . 

Τζέιν με το καλό τη Δευτέρα η χοριακη να έχει υπερδιπλασιαστει! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! 

Ρένα μου όταν μάθεις στείλε μας να μας πεις. Σε έχω έννοια. 

Σας φιλώ όλες μια μια και σας καληνυχτίζω! ! Πολλά φιλάκια! !

Σε ευχαριστώ ματάκια μου γλυκα!! Όνειρα γλυκά να έχεις!! ❤❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Jane συγχαρητήρια για τη χοριακή με το καλό να υπερδιπλασιαστεί!

Ρένα μου, ο σύζυγος ακόμα δεν σου είπε νέα;  

Τόνια μου ξεκουράσου! Μάζεψε ύπνο τώρα που μπορείς! 

Μαρακι μην σκέφτεσαι από τώρα για το καλοκαίρι. Ένα βήμα ρη φορά.  Όπως είπε και η Σάμμερ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες εδώ είμαι κι εγώ.  Πριν 2 ώρες γύρισα.  Επιτέλους ΣΚ  !!! Είμαι καλύτερα από χθες αλλά νυστάζω. .είδα μια φίλη μου που έχει κάνει 2 παιδιά και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθω. . 

Τζέιν με το καλό τη Δευτέρα η χοριακη να έχει υπερδιπλασιαστει! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! 

Ρένα μου όταν μάθεις στείλε μας να μας πεις. Σε έχω έννοια. 

Σας φιλώ όλες μια μια και σας καληνυχτίζω! ! Πολλά φιλάκια! !

καλη ξεκουραση ομορφια μου!φιλια στην κοιλιτσα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ioio είπε:

Jane συγχαρητήρια για τη χοριακή με το καλό να υπερδιπλασιαστεί!

Ρένα μου, ο σύζυγος ακόμα δεν σου είπε νέα;  

Τόνια μου ξεκουράσου! Μάζεψε ύπνο τώρα που μπορείς! 

Μαρακι μην σκέφτεσαι από τώρα για το καλοκαίρι. Ένα βήμα ρη φορά.  Όπως είπε και η Σάμμερ! 

Δεν έχει προλάβει καν να με πάρει ιοιο μου...   τα έφαγε όλα η ζουζουνα μας;; μπράβο της! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Rena87 είπε:

Κοριτσακια μου μόλις σχολασα!! Ο αντρουλης μου έχει εφημερια κ γινεται χαμος κ δεν με έχει πάρει ακόμη να μου πει για τις εξετάσεις κ θα σχολασει κατά τις 12. Ευχαριστώ που με σκεφτεστε.  

Σαμμερακι μου μπραβο για τη δίαιτα και τη γυμναστική που πηρες φορά.. κ εσύ μανουλιτσα μου.. μπράβο . Λέει λεξουλες το Μελινακι μας κ τρελαίνει την μανούλα;

Μαρτακουλινο μου ποσο δίκιο έχεις.. Αυτό που σκέφτεσαι.. Αυτό έρχεται..  έχω κάνει τεστ παπ τον Ιούλιο με την πρώτη εγκυμοσύνη κ γενικά πολλές εξετάσεις κ μετά την υστεροσκοπη που τα είδαμε όλα φύλλο κ φτερό.  Τι να πω..  φιλάκια στα τρελοζουζουνα σου..

Ζαμιακι μου ελπίζω να ξεκουραστεις σήμερα ..Να σε αφήσει ο μπεμπαρος.. 

Μουτζουρακι μου αγαπημένο πως εισαι; 

Αμποτακι τι έγινε με το γιατρό;

Χαρούμενη μανούλα ξεκινά κ εσύ το γυμναστήριο.  Μην το σκέφτεσαι..

Τζειν μου σούπερ η χοριακη!! Μπράβο καλό μου! Να προσθέσω ότι πολύ μου άρεσε όπως το ειπες: αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε καλά!! Και επειδή το πιστεύεις.. έτσι θα είναι γλυκιά μου!!!❤

Το Τονακι μου πως ειναι; 

Κορίτσια τρώω τώρα ένα τουρσι που μου έφεραν κ έχω βουρλιστει... 

σου τηλ ο αντρουλης ρενακι????? σχολασε!!!! περιμενω....... μα τι να ειναι??? εγω στην θεση σου αν δεν ειναι ουρολοιμωξη..... θα εκανα ενα παπ παλι.....βεβαια επειδη δεν ειμαστε γιατροι.... πρωτα ρωτα τον ντοκ την τεταρτη..... εκλεισες τελικα ραντεβου?????

Τονια μου χαιρομαι πουεισαι καλυτερα!!!! εναν καλο υπνο να εχεις!!!!!

κοριτσια μου εγω σημερα σαββατο εχω γενεθλιακια!!!!! ναιαιαι!!!!! η κορουλαμου κι ο αντρουλης μου ηδη μου ειπαν τις ευχες τους!!!!! ελπιζω ο δευτερος αναφερομενος να μου τις αναλυσει πιο πολυ σε λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Μαρτακη ηρωα...

Να εισαι γερη να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ τον αντρουλη σου.να σε προσεχουν κ να σε αγαπουν

Να μας γραφεις παντα τα ωραια σου κ να γραψεις κ βιβλιο

Παρε μια βαθια ανασα κ φερε κ το αλλο μωρακι στην αγκαλια σου...αφου το χεις...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ioio είπε:

Κορίτσια κι εγώ ευχαριστώ για τις ιδέες για το φαγητό!  Σήμερα η μικρήου έφαγε και τα τρία γεύματα!  Μεγάλη χαρά η μαμά της:)

χαρουμενη ε????? εμενα τρωνε ζωη να εχουν ο ενας λιγο πιο λιγο.... ο αλλος οοοολο το φαι του....οταν χορτασουν γυριζουν το κεφαλι στο πλαι και δεν το ξανανοιγουν...χαχαχα..... και τι μου ειπε ο γιατροςναμετραω ποσα γραμματια τρωνε!!!!!??????? μα τι λεει ο ανθρωπος προλαβαινω μετρημα πριν..... μετρημα μετα..... ετσι κι αλλιως τρωνε μια κουταλια ο ενας μια ο αλλος και γκρινιαζουν κι ολας στην αρχη!!!!! σιγα μην του τα μετρησω... του ειπα πλαστικο παιδικο πιατακι!!!!!!! εξαλλου λεω κι αν ειναι λιγο που τρωνε....θηλαζουν κιολας...δεν προκειται νατους πιεσω!!!! αν αλι θελει ο παιδιατρος να τρωνε λιγοτερο... σιγα μην αφησω τα μωραμου να πεινανε... και να γκρινιαζουν.....  καλα δεν λεω????? εγω ιοιο μου μικρη δεν ετρωγα.... οι τηγανητες πατατες μουαρεσαν κι αυτες μολις ετρωγα 10.....ελεγα δεν θελω αλλο!!!! επινα γαλα... πορτοκαλαδα... αυγο με ψωμακι στο φλιτζανι....και κανενακομματακι σοκολατα...πιο μεγαλη..... ασε που κραταγα το φαι στο στομα..... και συχνα κοιμομουνα και οταν ξυπναγα το ειχα στο στομα μου ακομα και μετα το εφτυνα...... η μαμα μου ελεγε οτι ενας λογος που δεν εκανε αλλο παιδι ηταν η  αφαγια μου.......με κυνηγαγε παντου..... σε πλατειες...σε κουνιες....σε λουνα παρκ....και που δεν με πηγαινε για να φαω.....χαχαχα εγω εβλεπα το ταπερ να με ακολουθει παντου σαν εφιαλτης..... χαχα.......γι αυτο καταλαβαινω την χαρα σου!!!!!! χαλαρα......οταν μπαινει η μαμα μου... στο σπιτι.... και τους ταιζω.... θεει να τους δωσει φαι...και οταν πετυχενει την φαση που δεν θελουν αλλο.... φρικαρει... μου λεει δωσε μου εμενα να τους ταισω....και κατι τετοια...δωσε τους σε λιγο παλι....σιγα μην τρωμε για καμια ωρα.....!!!!!! σαγαπω...φιλησε την μου!!!!! μην την πιεζεις... μην την κυνηγας.... και μην στεναχωριεσαι!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτη μου πολύχρονη!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κ τον αντρουλη σου!!! Να έχεις υγεια κ δύναμη!!! ❤❤❤ 

μπράβο Jane!!! Πολυ καλη χοριακη κ πολυ καλο τ οτι υπάρχει θετική ψυχολογία!! Τελικα αυτο ειναι το σημαντικότερο όλων!! 

Αχχχ κορίτσια, μπράβο που γυμνάζεστε κ είστε αδύνατες.... δεν το χω καθολου με τη γυμναστική!! Ξεκινάω γυμναστήριο καθε χρονο κ αντέχω 1-1,5 μηνα το πολυ... κ βρίσκω δικαιολογία στ ότι δεν προλαβαίνω... κ μένα με προβληματίζει το βάρος σε περίπτωση που μείνω εγκυος!!! Αφου καθε μηνα που αδιαθετώ σκέφτομαι ευκαιρία να χάσω κανενα κιλό μεχρι να κάτσει η εγκυμοσύνη, αλλα.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ εγω!!! Αργησα να μπω αλλα ειχα θεματα με το ιντερνετ σημερα κ τωρα συνειδητοποιησα οτι εγινε η βλαβη... Μαρτακο μου να σε χαιρονται τα υπεροχα παιδακια σου κ ο αντρουλης σου! Να εισαι γερη κ δυνατη κ να σκορπιζεις μονο χαρα στους γυρω σου!

Εγω μιλησα με το γιατρο μου αν κ δε μπορεσε να με δει απο κοντα επειδη λειπει τριημερο. Δεν ανησυχει, μου ειπε να κανω υπομονη να δω αν θα μου ερθει περιοδος. Οπως μου ειπε χαρακτηριστικα το καλυτερο σεναριο ειναι να ειμαι εγκυος κ πολυ συντομα θα το μαθουμε... το "χειροτερο" να ειναι καμια κυστη που μου προκαλει ορμονικη διαταραχη.. αν μπορουσε να με δει στον υπερηχο θα ημουν πιο ησυχη...θα ξεραμε τουλαχιστον αν ειναι κυστη... δεν πειραζει ομως. Εχω τοσο φουλ προγραμμα μεχρι την Τεταρτη που πιστευω οι μερες θα περασουν νερακι... εξαλλου ειπαμε ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Εμεις κανουμε τις προσπαθειες μας κ ο Θεος κρινει την καταλληλη στιγμη για να μας στειλει το νινακι!!!!! Μουτζουριτσα μου καλη αρχη ευχομαι με τη θεραπεια κ να εχεις το πολυποθητο αποτελεσμα!!!  Σαμερ μπραβο με τα κιλα!!!μια χαρα τα πας, συνεχισε!! :):) Τζειν συγχαρητηρια για τη χοριακη!!! Ειναι πολυ καλη η τιμη της κ ευχομαι μονο ανοδικη πορεια!!!! Ιοιο, μαμα μου, χαρουμενη μαμα, Τονια, Ηλεκτρα, Βικακι, Μαρια,Ζαμιακι μου, Εβελινακι, Ρενα μου κ οποιο αλλο κοριτσακι ξεχναω φιλακια κ να εχουμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χρονια πολλα Μαρτακη ηρωα...

Να εισαι γερη να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ τον αντρουλη σου.να σε προσεχουν κ να σε αγαπουν

Να μας γραφεις παντα τα ωραια σου κ να γραψεις κ βιβλιο

Παρε μια βαθια ανασα κ φερε κ το αλλο μωρακι στην αγκαλια σου...αφου το χεις...

σε υπερ ευχαριστω σαμμερακι μου!!!!!! ετσι πρεπει να κανω!!!  αφου το'χω......αααα εισαι διαθεσιμη να σου τα λεω τηλ και να τα γραφεις!!!! εγκυκλοπαιδεια θα συνταξουμε!!!!! ποια αλλη θα φροντισει την επιμελεια...την εκδοση!!!!  ασε αγαπουλα μου....απο ολα εχει ο μπαξες!!!!! μοναχοπαιδι...μεγαλωμα στον παπου-γιαγια......μονη απο 5η δημοτικου στο σπιτι....γονεις δουλεια πολυ που μαζευονταν αργατο βραδυ.... στο γυμνασιο χοντρες φασαριες με ξυλο...αστυνομια...κλπ αλλα δεν χωριζαν κι ολας!!!! ο μπαμας γκομενα αντρεμενη με αντρα ναυτικο.... επεισοδια γιατι τους εκανε στοσπιτι του τσακωτους... μαχαιρια ξοφαλτση στην πλατη ο μπαμπας... η μαμα τσιριζε... τον ανεβοκατεβαζε απο τον γαιδαρο αλλα δεν τον χωριζε..... εισαι ακομα εδω με παρακολουθεις η κουραστηκες?????...πεθαινει ηπολυαγαπημενη μου γιαγιαμε φρικτους πονους τις μερεςπου εγραφα πανελληνιες.....γνωρζω τον πρωτο αντρα μου στο εξωχικο του παππου.... με κυνηγησε μεχρι τελικης πτωσης.... κατευθειαν τον γνωρισε ο μπαμπας μου...για να βγαινω μαζι του και να φερνει σπιτι......(ενω δεν ειχε χωρισει την μαμα).... μετα απο εξιμισυ χρονια παντρευομαστε ενω ειχαμε σταθερες δουλειες!!! εκεινς στρατιωτικος υπαξιωματικος αλλος τομος!!!! παιδι δεν ερχοτανε.... εφτεγα εγω λεανε... εως οτου πηγε στο γιατρο.... χειρουργειο κυρσοκοιλης.. και μετα απο εξι χρονια γαμου ηρθε η κορακλα μου...!!!!!!!!!!!!!κουραστηκα.... χωρισμοςταν η κορουλαμου ηταν 2,6 ετων!!! απειλες...δικαστηρια...εκφοβισμοι....παντρευτηκε αμεσως ρωσιδα..εκανε κορη παλι!!!!(ενω ηθελε σαν τρελος γιο)....πολλες ιστοριες πολλα δικαστηρια!!! πολυ κλαμα!!!! πολλους τσακωμους.... πολλες φωνες.... επιτελουςοαντρουληςμου ο δευτερος σαν αγγελος απο τον Θεο!!!! βγαλαμε χρεος 120χιλιαδων ευρω χωρις αλλο δανεισμο!!!!! βγαλαμε ολα τα δικαστηρια!!!!! βγαλαμε ναιαιαιαι τα αγορια μας τα πανεμορφα!!!επιτελους ΗΡΕΜΙΑ...σαν τα παραμυθια... που μετα απο δρακους... μαγισσες.... κακους.... εχουν happy end...αι ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα!!!!!! 

σορρυ θα τα πουμε αυριο ομορφιες μου!!!!!!

κοριτσακια σας υπερ ευχαριστω αμπτακι και μαρακι!!!σορυ... με περιμενει ο αντρουλης!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

σου τηλ ο αντρουλης ρενακι????? σχολασε!!!! περιμενω....... μα τι να ειναι??? εγω στην θεση σου αν δεν ειναι ουρολοιμωξη..... θα εκανα ενα παπ παλι.....βεβαια επειδη δεν ειμαστε γιατροι.... πρωτα ρωτα τον ντοκ την τεταρτη..... εκλεισες τελικα ραντεβου?????

Τονια μου χαιρομαι πουεισαι καλυτερα!!!! εναν καλο υπνο να εχεις!!!!!

κοριτσια μου εγω σημερα σαββατο εχω γενεθλιακια!!!!! ναιαιαι!!!!! η κορουλαμου κι ο αντρουλης μου ηδη μου ειπαν τις ευχες τους!!!!! ελπιζω ο δευτερος αναφερομενος να μου τις αναλυσει πιο πολυ σε λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα!!!!!

Πριν πέσω για ύπνο να ευχηθω και εγωωωω στη Μάρτη μας... Χρόνια πολλά!να σε εχει ο θεός γερή και δυνατή για να χαίρεσαι την υπεροχή οικογένεια που έχετε φτιαξει και για να φωτίζεις κ τους γύρω σου! Οτι επιθυμείς μέσα απο την καρδιά μου ❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ βρε Μαρτακο μου!!! Τι εχεις περασει κοριτσακι μου !!!! Ποσα βασανα?? Ειδες ομως που στο τελος ο καλος θεουλης οσο κ αν μας δοκιμαζει μας δινει τελικα αυτο που αξιζουμε!!! Ευχομαι ολοψυχα το παραμυθι σου να μην εχει τελος κ να ειναι γεματο ευτυχια!!!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Abbot είπε:

Να μαι κ εγω!!! Αργησα να μπω αλλα ειχα θεματα με το ιντερνετ σημερα κ τωρα συνειδητοποιησα οτι εγινε η βλαβη... Μαρτακο μου να σε χαιρονται τα υπεροχα παιδακια σου κ ο αντρουλης σου! Να εισαι γερη κ δυνατη κ να σκορπιζεις μονο χαρα στους γυρω σου!

Εγω μιλησα με το γιατρο μου αν κ δε μπορεσε να με δει απο κοντα επειδη λειπει τριημερο. Δεν ανησυχει, μου ειπε να κανω υπομονη να δω αν θα μου ερθει περιοδος. Οπως μου ειπε χαρακτηριστικα το καλυτερο σεναριο ειναι να ειμαι εγκυος κ πολυ συντομα θα το μαθουμε... το "χειροτερο" να ειναι καμια κυστη που μου προκαλει ορμονικη διαταραχη.. αν μπορουσε να με δει στον υπερηχο θα ημουν πιο ησυχη...θα ξεραμε τουλαχιστον αν ειναι κυστη... δεν πειραζει ομως. Εχω τοσο φουλ προγραμμα μεχρι την Τεταρτη που πιστευω οι μερες θα περασουν νερακι... εξαλλου ειπαμε ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Εμεις κανουμε τις προσπαθειες μας κ ο Θεος κρινει την καταλληλη στιγμη για να μας στειλει το νινακι!!!!! Μουτζουριτσα μου καλη αρχη ευχομαι με τη θεραπεια κ να εχεις το πολυποθητο αποτελεσμα!!!  Σαμερ μπραβο με τα κιλα!!!μια χαρα τα πας, συνεχισε!! :):) Τζειν συγχαρητηρια για τη χοριακη!!! Ειναι πολυ καλη η τιμη της κ ευχομαι μονο ανοδικη πορεια!!!! Ιοιο, μαμα μου, χαρουμενη μαμα, Τονια, Ηλεκτρα, Βικακι, Μαρια,Ζαμιακι μου, Εβελινακι, Ρενα μου κ οποιο αλλο κοριτσακι ξεχναω φιλακια κ να εχουμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!!!

Αμποτ μου εύχομαι να ναι το πολυπόθητο!!! Στο εύχομαι ολοψυχα κ σε ευχαριστώ! Καλό βράδυ ❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...