Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρενακι για την ανακριση.αξια αντικαταστατης...περιμενω τον σεισμο ε???κατι μου μυριζει....αααα η εγκυμοσυνη της αμποτ ειναι μαλλον....μακαρι κοριτσακι μου....ιοιο κ μενα χτες εφαγε πολυ κ μαλλον παραχορτασε οποτε σημερα δεν....

Δέχομαι τα συγχαρητήρια!! Ετσι .. Να συμπληρώνει η μια την αλλη!!χαχα.. ήδη ξεκίνησαν τα ριχτερ.....:oops:

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τονια μεγια τα ρουχακια

κ γω δ μετραω γραμμαρια στο φαγητο.εφοσον θηλαζε ημουν οκ.μετα το χρονο δ ηταν κ αλεσμενα.προσπαθουσα να τρωει μια δυο κουταλιες κρεας κ αλλο τοσο λαχανικα.κ φρουτα.αλλα ετρωγε

κριμα βρε μαμα.περαστικα.πως ειναι τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ

Ευτυχως ειναι καλα δεν δειχνει να ποναει βεβαια μην ακουμπησει κανεις εκεινο το σημειο

Ευτυχως και νευρολογικα ειναι καλα 

Τονια μου σε τοιχο;; Δηλ που αλλου να βαλουμε προστατευτικα;; Στο σπιτι εχω βαλει απο ολα για προστασια αλλα οταν παμε καπου;; Ητ;ν η ατυχη η στιγμη... 

Ο δικος μου τομος ξεκιναει απο τα 6 μεχρι και πριν 10 χρονια αλλα εθμαι καλα τωρα

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες εδώ είμαι.  Πήγα στο h&m και πήρα μερικά ρουχαλάκια.  Τι χαμός γινόταν.  Δεν τον μπορώ τον πολύ κόσμο.  Νιώθω κομμάτια. 

Μπράβο τονακι μου..  ΤΙ ωραία... ΤΙ χαραααα... λες κ τα ψώνισα εγώ!  ❤❤❤❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, mama82 είπε:

Κοριτσια ευχαριστω πολυ

Ευτυχως ειναι καλα δεν δειχνει να ποναει βεβαια μην ακουμπησει κανεις εκεινο το σημειο

Ευτυχως και νευρολογικα ειναι καλα 

Τονια μου σε τοιχο;; Δηλ που αλλου να βαλουμε προστατευτικα;; Στο σπιτι εχω βαλει απο ολα για προστασια αλλα οταν παμε καπου;; Ητ;ν η ατυχη η στιγμη... 

Ο δικος μου τομος ξεκιναει απο τα 6 μεχρι και πριν 10 χρονια αλλα εθμαι καλα τωρα

όταν βρεις χρόνο πες μας την ιστορία σου. 

Και πάλι περαστικά! 

Link to comment
Share on other sites

Αμαν βρε μαμα.....πραγματικα λυπαμαι.εγραψα αλλα σβηστηκε κ θα το ξαναγραψω.για τις χαρες που σου δινει ενα παιδι σου το λενε ολοι...για την κουραση το ιδιο...για το αγχος ομως κανεις....ευτυχως δεν επαθε κατι σοβαρο το παιδι....

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Abbot είπε:

Μα γιατι ρε κοριτσια!!! Συμπαρασταση στον αντρα της Ρενας...ειναι κ συναδελφος!!! χαχαχααχα.. Μπραβο του παντως που παρα τις εφημεριες κ την κουραση ειναι εκει ετοιμοπολεμος!!! Προφανως Ρενακι μου το θελει κ ο ιδιος παρα πολυ οποτε να σαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα ερθει!! Ρενα συνεχισε τους σεισμους σου κοριτσαρα μου δυναμικα και μην ακους κανεναν!!!!!

Χαχαχα... συναδελφικη συμπαράσταση!!! Τι να τον κάνω ρε αμποτακι μου..  πρέπει να άρπαξω τις ευκαιρίες ..  το θελει πολυ η αγάπη μου μωρέ.. αλλά κάνει υπομονή κ είναι αισιόδοξος! Η αλήθεια είναι όμως.. πιο πολλές ορέξεις έχει όταν γυρνάει κομμάτια από εφημερια ..παρά στα νορμάλ του..  Χαχα...  άλλο και τούτο πάλι... εγω πάντως.. εκμεταλευομαι όπως κ να χει!!! :oops:

Πάντως όπως λέει και το Σαμμερακι κ εμένα εγκυμοσύνη μου μυρίζει για εσένα αγάπη!!❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μαμά περαστικά για τη μικρή σου!! Αφου δεν ποναει σημερα.... δυστυχώς αυτα με τα παιδια ειναι στο προγραμμα!! 

Μαμι κ γω είχαν στάνταρ κύκλο 28 ημερών παντα (άντε να πήγαινε 1-2 μερες πριν ή μετα μια φορα το χρονο), κ τους τελευταίους μήνες μου κανει νερά... ευτυχώς, σχεδον παντα, καταλαβαίνω ωορρηξια... σ αυτο τον κύκλο παντως, προς το παρόν, δεν εχω καταλαβει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


43 minutes ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ποση ωρα διαβαζω;; Ποσα εχω να πω;;

Ας αρχισω..

Μαρτακι μου χρονια σου πολλα πολυχρονη!! Να σε χαιρονται τα κουκλακια σου ο αντρουλης σου οσοι σ αγαπουν και οσους αγαπας!! 

Οντως ενα βιβλιο το εχεις!! Και η ρενα απο οτι καταλαβα ...κι εγω εναν τομο χαλαρα τον γραφω....

Ιοιο μου μπραβο στο κοριτσι σου και ετσι να συνεχισει!!!

Εμενα ο παιδι;τρος μου ειπε να μην μετραω γραμμαρια ουτε να πιεζω ειναι χειροτερα

Μαμυ καλως ηρθες!! Ευχομαι να ναι ο μηνας σας!! Θα κας μαθεις και θα τα λεμε!!

Μουτζουριτσα καλη αρχη!!

Ζαμιακι μου τ αγορακι σου δεν σε χορταινει!! Δωσε αγκαλιτσες και χαδακια

Ρενα μου μπραβο για τις εξετασεις!! Εφυγε το πρωτο βημα παμε στο επομενο

Αμποτακι μου σου ευχομαι ολοψυχα να ναι ομηνας σςς!!

Μαρακι μου ας ερθει το σπορακι σας και ολα θα μπουν σε προγραμμα

Τζειν μου καλη χορι;κη και την δευτερα τωρα ξεκουραση μονο!!

Σςμερακι μου φιλακια πολλα σε σενα και τ αγορι σου!!

Τονια με γεια τα ψωνια!!

Κοριτσια δεν ξερω ποια ξεχναω σιγουρα ομως..φιλακια σε ολες!!

Ακουστε λοιπον και τα δικα μας ....

Εχθες πηγαμε επισκεψη σε κατι φιλους και δυο λεπτα πριν φυγουμε σκονταφτει το μελινακι και πεφτει πανω σε μια γωνια και ανοιγει το κεφαλι. .....αιματα παντου κλαμα και πανικος!! Νοσοκομειο και τρια ραματα στο δοξα πατρι!! Τρελλαθηκα αλλα ευτυχως ειναι καλα το κοριτσι μου

Αντιβιωση και την αλλη παρασκευη θα βγαλουμε και τα ραμματα....

Μελινακι μου γλυκόόοοο....  ευτυχως άγιε μου Σπυρίδωνα είναι καλά το μπουμπουκακι σου! Πονάει μανούλιτσα μου;;; έχει τρομοκρατηθει;

Όσο για το βιβλίο...άστο.. γιατί θα κλαίει με μαύρο δάκρυ οποίος το διαβάσει.. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Εσυ Κερκυραια ημερομηνια δεν εδωσες...βιβα ρενα στην αρενα

..καηκε το πελεκουδι....

Χαχαχαχαχαχα

Εγω έπιασα μεσημεριάτικα να φτιάξω μπουγάτσα... τη λάτρεψα περυσι που έφαγα σε Εδεσσα κ Θεσσαλονίκη, κ έπιασα να κανω τωρα μια εκδοχή της Αργυρώς, με σοκολάτα μεσα.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mama82 είπε:

Κοριτσια ευχαριστω πολυ

Ευτυχως ειναι καλα δεν δειχνει να ποναει βεβαια μην ακουμπησει κανεις εκεινο το σημειο

Ευτυχως και νευρολογικα ειναι καλα 

Τονια μου σε τοιχο;; Δηλ που αλλου να βαλουμε προστατευτικα;; Στο σπιτι εχω βαλει απο ολα για προστασια αλλα οταν παμε καπου;; Ητ;ν η ατυχη η στιγμη... 

Ο δικος μου τομος ξεκιναει απο τα 6 μεχρι και πριν 10 χρονια αλλα εθμαι καλα τωρα

Από όταν γεννήθηκα νομίζω ο δικός μου!! Μετρημενες στα δάχτυλα θυμάμαι ωραίες στιγμές! Ακόμα κ τώρα...εστω κ από μακρυά με τον τρόπο τους με επηρεάζουν.. αλλά το παλεύω! Ένα πράγμα έμαθα τουλάχιστον μέσα σε όλα αυτα: τι δεν θέλω να κάνω στα παιδιά μου!! 

Όπως το λες αγάπη.   Η άτυχη στιγμή για το Μελινακι μας...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μαμα περαστικα στο κοριτσακι σου και να εχει καλη αναρωση...... σημερα κοριτσια εκανα πολλες δουλειες στο σπιτι ουφφφ.... αλλα αυτη η ηλεκτρικη σκουπα πραγματικα ειναι μαρτηριο ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι... ειδικα στα χαλια πρεπει να βαλω ολη μου τη δυναμη ουφ....!!!!!! τονια μεγια τα ρουχαλακια καλοφορεταα!!!!!!!!!!!! ουτε εγω δε μετρησα ποτε γραμμαρια στο φαγητο του μικρου......μονο στο γαλα του για να βγενουν σωστα οι μεζουρες...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...