Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ρενα μου λυπαμαι πολυ για την ιστορια σου οποια και να ναι

Κι εγω εχω πολλα αλλα τ αφηνω πισω μου

Ευτυχως για μενα η παιδικη μου ηλικια ηταν πολυ καλη χαρης την γιαγιακα μου και τοξ παππου μου η μαμα μου δουλευε μονιμως ο μπαμπας μου ακομα στον κοσμο του αφου ουτε την μελινα εχει δει ακομα αλλα εχω μαθει πια να κραταω τις αποστασεις απο ολα οσα με στεναχωρουν και με επηρεαζουν γιατι πλεον εχω δικη μου οικογενεια και εχω ενα πλασματακι που οφειλω να ειναι οσο καλα γινεται 

Ευχαριστω πολυ ολες σας που συμπασχετε μαζι μου για οτι γινεται και ας μην εχω ακουσει ουτε την φωνη σας...αλλωστε ο χαρακτηρας του ανθρωπου φαινεται και στον γραπτο λογο

Και μιας που σας λεω αυτα να σας πω οτι στις μανουλες ιουνιου 2015 που περασαμε μαζι την εγκυμοσυνη μας πλεον μιλαμε στο βαιμπερ και οσες ειμαστε κοντα κανουμε παρεα και παιζουν τα παιδακια μας οτι εχουμε μια πολυ ουσιαστικη γεματη αγαπη σχεση 

Και το ιδιο νιωθω και για σας

Σας ευχαριστω!!

Παω μια βολτα το κοριτσι μου που εσκασε μεσα τοσες μερες και θα επανελθω

Φιλακια πολλα

  • Μου αρέσει 3

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγο άσχημα γιατί έχω ένταση και εκνευρίζομαι με όλα.  Σήμερα που ήρθε η μαμά μου μαζί μου στα μαγαζιά νιώθω ότι δεν πέρασε καλά εξαιτίας αυτού παρ όλο που δεν έγινε τίποτα συγκεκριμένο ούτε τσακωθηκαμε.  Μου λέει να μην ανησυχώ και ότι κι εκείνη ήταν έτσι.  Αλλά δεν είναι σωστό για τους ανθρώπουςγύρω μας να είμαστε στην τσίτα συνέχεια.  Πως θα το κάνω να περάσει.  Δεν ανέχομαι ούτε τον κόσμο στο δρόμο όπου εκνευρίζομαι με όλα.  Θέλω να ηρεμήσω.  Πως??


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε μαρακι καλο βολι!!

Σαγκρε οταν σου συμβαινει βρισκεις το θαρρος και την οποια ψυχραιμια

Να μην συμβει σε κανεναν τιποτα!! Υγεια πανω απ ολα

Τονια μου ειναι και οι ορμονες σκεψου ευχαριστα πραγκατα ωστε να ηρεμεις 

Λιγο υπομονη εσυ λιγο οι γυρω σου και θα περασει


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγο άσχημα γιατί έχω ένταση και εκνευρίζομαι με όλα.  Σήμερα που ήρθε η μαμά μου μαζί μου στα μαγαζιά νιώθω ότι δεν πέρασε καλά εξαιτίας αυτού παρ όλο που δεν έγινε τίποτα συγκεκριμένο ούτε τσακωθηκαμε.  Μου λέει να μην ανησυχώ και ότι κι εκείνη ήταν έτσι.  Αλλά δεν είναι σωστό για τους ανθρώπουςγύρω μας να είμαστε στην τσίτα συνέχεια.  Πως θα το κάνω να περάσει.  Δεν ανέχομαι ούτε τον κόσμο στο δρόμο όπου εκνευρίζομαι με όλα.  Θέλω να ηρεμήσω.  Πως??

Τονια ποσο εβδομαδων εισαι;Ολα αυτα ειναι φυσιολογικα και τα νευρα και ολα!Υπομονη θελει και μην στεναχωριεσαι η μανουλα σε νιωθει απολυτα.Για αυτα ζουνε!!!χαχα


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγο άσχημα γιατί έχω ένταση και εκνευρίζομαι με όλα.  Σήμερα που ήρθε η μαμά μου μαζί μου στα μαγαζιά νιώθω ότι δεν πέρασε καλά εξαιτίας αυτού παρ όλο που δεν έγινε τίποτα συγκεκριμένο ούτε τσακωθηκαμε.  Μου λέει να μην ανησυχώ και ότι κι εκείνη ήταν έτσι.  Αλλά δεν είναι σωστό για τους ανθρώπουςγύρω μας να είμαστε στην τσίτα συνέχεια.  Πως θα το κάνω να περάσει.  Δεν ανέχομαι ούτε τον κόσμο στο δρόμο όπου εκνευρίζομαι με όλα.  Θέλω να ηρεμήσω.  Πως??

Κ γω νομιζω ορμονικό ειναι!! Πως αλλάζει η ψυχολογία μας πχ πριν ή στην αρχη της περιοδου;; υπομονή κ ηρεμία οσο μπορείς κ θα περάσει... κ μην κανεις πράγματα που δεν σ ευχαριστούν!!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mama82 είπε:

Ρενα μου λυπαμαι πολυ για την ιστορια σου οποια και να ναι

Κι εγω εχω πολλα αλλα τ αφηνω πισω μου

Ευτυχως για μενα η παιδικη μου ηλικια ηταν πολυ καλη χαρης την γιαγιακα μου και τοξ παππου μου η μαμα μου δουλευε μονιμως ο μπαμπας μου ακομα στον κοσμο του αφου ουτε την μελινα εχει δει ακομα αλλα εχω μαθει πια να κραταω τις αποστασεις απο ολα οσα με στεναχωρουν και με επηρεαζουν γιατι πλεον εχω δικη μου οικογενεια και εχω ενα πλασματακι που οφειλω να ειναι οσο καλα γινεται 

Ευχαριστω πολυ ολες σας που συμπασχετε μαζι μου για οτι γινεται και ας μην εχω ακουσει ουτε την φωνη σας...αλλωστε ο χαρακτηρας του ανθρωπου φαινεται και στον γραπτο λογο

Και μιας που σας λεω αυτα να σας πω οτι στις μανουλες ιουνιου 2015 που περασαμε μαζι την εγκυμοσυνη μας πλεον μιλαμε στο βαιμπερ και οσες ειμαστε κοντα κανουμε παρεα και παιζουν τα παιδακια μας οτι εχουμε μια πολυ ουσιαστικη γεματη αγαπη σχεση 

Και το ιδιο νιωθω και για σας

Σας ευχαριστω!!

Παω μια βολτα το κοριτσι μου που εσκασε μεσα τοσες μερες και θα επανελθω

Φιλακια πολλα

Μανούλιτσα μου .. εμένα το δικό μου αφορά τους γονείς μου μεταξύ τους ..  πολλοί τσακωμοι..πολλά άσχημα πράγματα  που ποναω ακόμα κ να τα γράψω . Εμάς σκιστηκαν να μας μεγαλώσουν κ μας έδωσαν την αγάπη τους. Όμως δεν μπορώ να τους συγχωρεσω όλα αυτά που έκαναν και άφησαν τα ματάκια ενός μικρού παιδιού να δουν.  Όσο κ αν έτρεμα ..όσο κ αν εκλαιγα..δεν σταματούσαν.  Δε με σεβαστήκαν ποτέ  .κ εμένα αυτές οι βιαιες εικόνες δεν μπορούν να φύγουν ποτέ από τα ματάκια μου ...δυστυχώς..  όμως προχωρώ.. και θέλω το καλύτερο για την οικογένεια μου από εδώ κ περα!

Αχ πόσο ωραίο αυτό που κάνετε με τις άλλες μανουλες  .που επικοινωνείται κ βγαίνετε.   Μπράβο σας  ..είναι υπέροχο.  Κ εγώ θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mama82 είπε:

Αντε μαρακι καλο βολι!!

Σαγκρε οταν σου συμβαινει βρισκεις το θαρρος και την οποια ψυχραιμια

Να μην συμβει σε κανεναν τιποτα!! Υγεια πανω απ ολα

Τονια μου ειναι και οι ορμονες σκεψου ευχαριστα πραγκατα ωστε να ηρεμεις 

Λιγο υπομονη εσυ λιγο οι γυρω σου και θα περασει

Απλά είναι κρίμα όταν όλοι είναι γύρω σου με αγάπη και ενδιαφέρον να τους τρώει η γκρίνια.  Κι εγώ δεν έχω υπομονή. Γενικά είναι και η δουλειά μου δύσκολη και εξαντλεί όλα τα αποθέματα της υπομονής μου οπότε τι να περισσέψει και για τους.άλλους? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, vikib είπε:

τι κανετε αγαπες;

μαρτακο μας χρονια πολλα!καλα κ ευτυχισμενα!με υγεια!να σε χαθρεται η ομορφη οικογενεια σου!δικιο εχει η σαμμερ,να γραψεις βιβλιο

ρενακι μου μηπως ειναι απλα απο την ωιρρηξια;οποτε νιωθεις καλυτερα να εχετε επαφες.κ συ περασες δυσκολα,αλλα τωρα εχεις τον αντρουλη σου κ θα ρθει κ το μπεμπακι

μαρακι κ γω λεω ενα βημα τη φορα.αν θες να στειλεις βιογραφικα,καντο.αν ερθει το σπορακι βλεπεις μετα.με τα ιδιαιτερα κ το μαγαζι του αντρουλη θα σαι οκ.τα φροντιστηρια λιγο δυσκολο με μπεμπε

μουτζουρακι καλη αρχη!

αμποτ ευχομαστε να ναι το αισιοδοξο σεναριο!

μαμμυ2 καλως ηρθες.μακαρι να το τσακωσατε με την πρωτη

τι κανουν οι εγκυουλες μας;τονια,τζειν,εβελινα,πουλακι;

οι μανουλες;μαμα,σανγκρε,τζο,σαμμερ,ζαμια,χαρουμενημαμα,ειρηνη;ιοιο μπραβο που εφαγε!

θα οροσπαθησω για πινακακι αργοτερα αλλα χαμος κ σημερα εδω.ειχαμε κ διακοπη ρευματος.ευτυχως ο καιρος ειναι καλος κ αυριο θα εχουμε κοσμο σπιτι.τα παιδακια μου καλα,ο μπεμπουλης κοιμηθηκε καλουτσικα,αλλα πολυ αγκαλιτσα.ποναει η πλατη μου

ηλεκτρακι σε τι φαση εισαι;

η ελια πρεπει να γεννησε.ισως ξερει η σανγκρε

εγω με το στεγνωτηριο γλιτωσα κ το πολυ σιδερο:-D

@vikib είμαι σε φάση ζουζουνιών και σήμερα κορίτσια θα μαζευτούμε για ταινιάκι με παρέα κ πιτσούλα από τα χεράκια του γλυκού μου :)

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mammy2 είπε:

Τονια ποσο εβδομαδων εισαι;Ολα αυτα ειναι φυσιολογικα και τα νευρα και ολα!Υπομονη θελει και μην στεναχωριεσαι η μανουλα σε νιωθει απολυτα.Για αυτα ζουνε!!!χαχα

Έκλεισα την 12η σήμερα.  Τις πρώτες εβδομάδες δεν ήταν τόσο έντονο. 

 

7 minutes ago, marakif1990 είπε:

Κ γω νομιζω ορμονικό ειναι!! Πως αλλάζει η ψυχολογία μας πχ πριν ή στην αρχη της περιοδου;; υπομονή κ ηρεμία οσο μπορείς κ θα περάσει... κ μην κανεις πράγματα που δεν σ ευχαριστούν!!

Το θέμα είναι ότι με ενοχλεί να βλέπω κόσμο μπροστά μου. Ανησυχώ.  Φοβάμαι μήπως μου ξεφύγει. Από την άλλη σκέφτομαι ότι ίσως τελικά φταίει που έχω χαθεί τελείως με τθα φίλες μου. Αν δεν είχα κι εσάς εδώ δεν θα μίλαγα με κανέναν. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγο άσχημα γιατί έχω ένταση και εκνευρίζομαι με όλα.  Σήμερα που ήρθε η μαμά μου μαζί μου στα μαγαζιά νιώθω ότι δεν πέρασε καλά εξαιτίας αυτού παρ όλο που δεν έγινε τίποτα συγκεκριμένο ούτε τσακωθηκαμε.  Μου λέει να μην ανησυχώ και ότι κι εκείνη ήταν έτσι.  Αλλά δεν είναι σωστό για τους ανθρώπουςγύρω μας να είμαστε στην τσίτα συνέχεια.  Πως θα το κάνω να περάσει.  Δεν ανέχομαι ούτε τον κόσμο στο δρόμο όπου εκνευρίζομαι με όλα.  Θέλω να ηρεμήσω.  Πως??

Αγαπη μου όσοι σε ξέρουν... γνωρίζουν ότι δεν είσαι έτσι.  . Μην ανησυχείς...όλοι θα κατανόησουν την κατάσταση.  Υπομονή και θα περάσει... προσπάθησε να βρεις τι είναι αυτό που σε χαλαρώνει.  .


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, marakif1990 είπε:

Παλι 16η μερα ειμαι... δηλαδη θα μου ρθει στις 30μερες + η περίοδος!!! Πφφφφ τουλ δεν θα υπολογίζω νωρίτερα....

Εχεις σταθερο κυκλο Μαρια;Α δεν ξερουμε αν θα ερθει η κοκκινοσκουφιτσα!χιχι!

Εγω καταλαβα 16η μερα στις 20 του μηνα δλδ. Δρν εχω κουραραγιι και σημερα.Αυριο παλι...


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...