Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

5 minutes ago, jane.austen είπε:

ε μα ναι!!! στα ελεφαντακια θα κολλησουμε...ΒΔ μερια στην εισοδο της κρεβατοκαμαρας...! θα ρωταει ο ερμος ο αντρας σου τι ειν'τουτα κι εσυ θα λες ετσι μου ρθε να πεταξω δυο ελεφαντακια στην εισοδο να σκονταφτουμε απο γουστο...χαχαχα

χαχαχαχαχα!θελει κ πυξιδα η αποστολη!!!καλα ναι κατι πρεπει να βρω να του πω γιατι αμα πω ειναι καλο φενγκ σουι γονιμοτητας θα με παει και ψυχιατρο!ο καημενουλης μου εχει αγχωθει αν θα βγει καλο το σπερμο!κοριτσια τι τους πιανει με το πουλι τους χαχαχαχα?εχουν μια φοβια ομολογω!

3 minutes ago, Abbot είπε:

Σαμμερακι μου λες??? Ποσο το πολυ το θελωωωω!!!... κ  δε θα πω δε φαναζεσαι γιατι σιγουρα φανταζεσαι.... Ας ειναι ο τελευταιος μηνας που αγωνιω για την έλευση της περιοδου... γιατι μετα σιγουρα θα αγωνιω για αλλα πραγματα.

και εγω ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα Αμποτακι!και μετα ολα θα κυλησουν καλα!θα δεις!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, ElektraGr είπε:

Οοοο κ γω είχα κάτι ξεχασμένα κι έκανα ένα ..παρόλο που δν ήθελα ν ασχοληθώ κ βγήκε κ σε μένα μια αχνή αχνή γραμμούλα...ξεκινάμεεεεεεε   :P

Ξεκιναμεεεεε ηλεκτρακι μου!! Βαρα κ εσύ βαραααα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια;; Χαμο κανετε ε;; Και με τα μυνηματα και με τα κρεβατια...χαχαχα βαρατε βαρατε!!!

Καλα αυτο οτι θα εισαστε ολες στις μανουλες οκτωνβριου χαχαχα κι εγω θα μπαινω να λεω και ας μην ειμαι 

Εγω στην εγκυμοςυνη δεν ειχα τιποτα απο διαθεση, ειχα κανα διμηνο  αναγουλες και προς το τελος πονουσε η πλατη μου αλλα ενιωθα ονειρεμενα!!! Ειδικα οταν ξεκινησε το β τριμηνο που πηγαιναν ολα καλα χωρις αναγουλες ημουν η πιο ευτυχισμενη γυναικα στον κοσμο δεν με χαλουσε τιποτα και δε νευριαζα με τιποτα!! Ανυπομονω να το ξαναζησω

Οσο για τις λιχουδιες σας τι να πω; Φατε εσεις τουλαχιστον εγω φερμουαρ θελω να χασω 20 δεν με παιρνει ευτυχως δεν ζηλευω

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, jane.austen είπε:

Ναι Μαρακι, το πρωτο, παντρευτηκαμε το καλοκαιρι και τα καταφεραμε,ευτυχως πολυ συντομα μολις τον 2ο μηνα προσπαθειας(ειχα ουρεοπλασμα νωριτερα που το βρηκε ο γιατρος στην καλλιεργεια που εκανα τον σεπτεμβρη και πηραμε αντιβιωση)...ηταν το χριστουγεννιατικο δωρο μας αυτο!!! εσυ περιμενεις τωρα??

Οντως, μια χαρα ξεκίνησε η χρονια σας!! Εγω ειμαι τωρα στις γόνιμες, οποτε εχω ακομα 2 εβδομάδες γεμάτες μπροστά μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, mama82 είπε:

Βρε κοριτσια;; Χαμο κανετε ε;; Και με τα μυνηματα και με τα κρεβατια...χαχαχα βαρατε βαρατε!!!

Καλα αυτο οτι θα εισαστε ολες στις μανουλες οκτωνβριου χαχαχα κι εγω θα μπαινω να λεω και ας μην ειμαι 

Εγω στην εγκυμοςυνη δεν ειχα τιποτα απο διαθεση, ειχα κανα διμηνο  αναγουλες και προς το τελος πονουσε η πλατη μου αλλα ενιωθα ονειρεμενα!!! Ειδικα οταν ξεκινησε το β τριμηνο που πηγαιναν ολα καλα χωρις αναγουλες ημουν η πιο ευτυχισμενη γυναικα στον κοσμο δεν με χαλουσε τιποτα και δε νευριαζα με τιποτα!! Ανυπομονω να το ξαναζησω

Οσο για τις λιχουδιες σας τι να πω; Φατε εσεις τουλαχιστον εγω φερμουαρ θελω να χασω 20 δεν με παιρνει ευτυχως δεν ζηλευω

Θες να χάσεις 20 κιλά;; γιατι καλε τόσα πολλα;; να μου πεις, εγω που δεν εχω κ πρόσφατη εγκυμοσυνη στο ενεργητικό μου, μια 10αρια κιλά πρέπει να χάσω, αλλα που το φερμουάρ;;

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μια χαρα μπορεις να προσεχεις κ στην εγκυμοσυνη.εγω στην πρωτη πηρα 10κ τα χασα σε 10μερες.το πιο πολυ ηταν πρηξιμο.αλλα πρωτο τριμηνο λιγουρευομουν σαλατες.δευτερο τριμηνο τπτ,κ ρτρωγα νορμαλ,τριτο διατροφη διαβητη

στη δευτερη μεχρι τον 4ο κ απο τον 8ο ειχα ξινιλες κ καουρες οποτε ετρωγα κριτσινια,κρακερακια,πατατακια,πολυ ψωμι κ ξηρους καρπους.πολλα αναψυκτικα.πηρα 16κ εχω χασει μονο 5

σε καμια δ ηθελα γλυκα που γενικα τα λατρευω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω σκεφτεί οταν μείνω εγκυος να παω σε διατροφολόγο, κ για να με βοηθήσει να τρέφομαι υγιεινά λογω κατάστασης, κ για να μην ξεφύγω.... νομιζω πως 10-15 κιλά ειναι νορμαλ, αλλα παίζει ρόλο κ απο που ξεκινάς.... :?

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με κ παραπανω να χεις 10-12ειναι οκ.αν μεινουν 5κιλακια χανονται

κ απο διαθεση στην πρωτη χαλια.οσο χαρουμενη κ να μουν για το μωρο,9μηνες ξαπλα κ κλεισουρα δυσκολο

στη δευτερη ουτε που σκεφτομουν οτι ειμαι εγκυος.χρονος μηδεν με τη μικρη.μου ρθε κ αποτομο το αγορι,οχι οτι δ το ηθελα,αλλα μου κατσε καπως.απο διαθεση καλη μεχρι 8ο.εκει τα παιξα.αλλα νευρα οχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως Μαρακι!αν ξεκινας ηδη με κιλακια θελει προσοχη και σωστη διατροφη καθ ολη τη διαρκεια!οχι οτι δεν θελει ετσι κ αλλιως!εγω ειμαι ενα ατομο που ακολουθω πολυ καθαρη διατροφη ,δεν τρωω καθολου ζαχαρη ...ασπρα αλευρια..και πολλα αλλα...και την ακολουθω τωρα που ειμαι μια...με το μωρο μου δεν θα την ακολουθω?

(τωρα μια φορα στις 3 εβδομαδες μου επιτρεπω να τρωω οτι να ναι γιατι ειναι απαραιτητο και σωματικα να λειτουργουν οι ορμονες μας και ψυχολογικα!εχω διαβασει πολυ περι διατροφης και εχω βρει αυτο που μου ταιριαζει και ειμαι καλα με μενα!)

φανταζεστε να μου την δωσει και τρωω πιτσες πιτες και γλυκα?αχαχαχα!αχ ας ερθει να δουμεεεεε!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

ετσι ακριβως Μαρακι!αν ξεκινας ηδη με κιλακια θελει προσοχη και σωστη διατροφη καθ ολη τη διαρκεια!οχι οτι δεν θελει ετσι κ αλλιως!εγω ειμαι ενα ατομο που ακολουθω πολυ καθαρη διατροφη ,δεν τρωω καθολου ζαχαρη ...ασπρα αλευρια..και πολλα αλλα...και την ακολουθω τωρα που ειμαι μια...με το μωρο μου δεν θα την ακολουθω?

(τωρα μια φορα στις 3 εβδομαδες μου επιτρεπω να τρωω οτι να ναι γιατι ειναι απαραιτητο και σωματικα να λειτουργουν οι ορμονες μας και ψυχολογικα!εχω διαβασει πολυ περι διατροφης και εχω βρει αυτο που μου ταιριαζει και ειμαι καλα με μενα!)

φανταζεστε να μου την δωσει και τρωω πιτσες πιτες και γλυκα?αχαχαχα!αχ ας ερθει να δουμεεεεε!!!

Μπράβο που εισαι πειθαρχημένη!! Κ γω πιστεύω πως αν μείνω εγκυος θα προσέχω κ οσο ειμαι εγκυος, κ αφου γεννηθεί, γιατι δεν μπορείς να του λες μην τρως γλυκά (εκει εχω το θεμα κυρίως) κ εσυ να τα τρως καθε μερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...