Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καταρχήν χρόνια πολλά στη μουτζουρα μας ευτυχισμενα Χαρούμενα και σύντομα με ένα νινακι στην κοιλίτσα σου! Η ακόμη και 2!!!

Γιατί οχι;;; χαχα!

Ρένα καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Διάβαζα τ ανεα σας κορίτσια αλλα εχω μπερδευτεί με τς ονόματα. Δεν παλευομαι.

Ποια εχει γράψει τι! Πως συντονιζεστε κορτσια? Που θα παει θα τα καταφέρω ...θεμα χρόνου ειναι νς μπω στο κλίμα. 

Εμεις χθες το με το συζηγο καναμε αγκαλιτσες πολλές 18η μέρα του κυκλου αλλά ακομη εχω πονακια ωορρηξιας. 

Τι γινεται....? Τι να πω...


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρονια πολλα,μουτζουριτσα μας!με ενα μπεμπε στην κοιλια αυτον τον μηνα!!!!!

Μαρτακο μου,κι εσυ χρονια πολλα με υγειααα!!να χαιρεσαι το αντρακια σου!

Σημερα ειχα τραπεζι & λιγο κουραστηκα αλλα περασα καλαα!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα μου πολύχρονη! Εύχομαι στα επόμενα γενέθλιά σου να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά κ να σβήνετε μαζι κεράκι!! ❤❤

Ρενακι μην αγχώνεσαι! εφόσον ειχες χθες την επαφή σου, θα εχετε κ αυριο, θα γίνει δουλίτσα!! Εγω κατάλαβα χθες ωορρηξια, είχα επαφή προχθες, χθες κ λεω κ σημερα, κ μετα λεω να χαλαρώσουμε λιγο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, marakif1990 είπε:

Μουτζουριτσα μου πολύχρονη! Εύχομαι στα επόμενα γενέθλιά σου να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά κ να σβήνετε μαζι κεράκι!! ❤❤

Ρενακι μην αγχώνεσαι! εφόσον ειχες χθες την επαφή σου, θα εχετε κ αυριο, θα γίνει δουλίτσα!! Εγω κατάλαβα χθες ωορρηξια, είχα επαφή προχθες, χθες κ λεω κ σημερα, κ μετα λεω να χαλαρώσουμε λιγο!

Θα τα καταφέρουμε Μαρακι μου!!! ❤

49 minutes ago, Mammy2 είπε:

Καταρχήν χρόνια πολλά στη μουτζουρα μας ευτυχισμενα Χαρούμενα και σύντομα με ένα νινακι στην κοιλίτσα σου! Η ακόμη και 2!!!

Γιατί οχι;;; χαχα!

Ρένα καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Διάβαζα τ ανεα σας κορίτσια αλλα εχω μπερδευτεί με τς ονόματα. Δεν παλευομαι.

Ποια εχει γράψει τι! Πως συντονιζεστε κορτσια? Που θα παει θα τα καταφέρω ...θεμα χρόνου ειναι νς μπω στο κλίμα. 

Εμεις χθες το με το συζηγο καναμε αγκαλιτσες πολλές 18η μέρα του κυκλου αλλά ακομη εχω πονακια ωορρηξιας. 

Τι γινεται....? Τι να πω...

Ευχαριστώ Μαμυ μου...  ευχομαι κ σε εσένα το ίδιο!!  Δεν χρησιμοποιείς τεστακια για να τσακωσεις την ωορρηξια;;  μην αγχώνεσαι.. θ μας μάθεις σιγά σιγά.. εμείς τα συντονιζουμε γιατί μιλάμε καιρό κ μάθαμε η μια την αλλη! Don't worry! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 minutes ago, marakif1990 είπε:

Μουτζουριτσα μου πολύχρονη! Εύχομαι στα επόμενα γενέθλιά σου να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά κ να σβήνετε μαζι κεράκι!! ❤❤

Ρενακι μην αγχώνεσαι! εφόσον ειχες χθες την επαφή σου, θα εχετε κ αυριο, θα γίνει δουλίτσα!! Εγω κατάλαβα χθες ωορρηξια, είχα επαφή προχθες, χθες κ λεω κ σημερα, κ μετα λεω να χαλαρώσουμε λιγο!

Και εμείς Μαρακι το ιδιο το χαλαρωνουμε απο σήμερα... δε γίνεται θα ρεψει ο σύζυγος αλλα εγω μετα το γλέντι τρωω τον αμπακο.

 


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abbot είπε:

Μουτζουριτσα μου γλυκεια χρονια πολλαααα!!!!! Να εισαι παντα καλα, γλυκεια κ χαμογελαστη κ το δωρακι σου να ερθει πολυ πολυ πολυ...συντομα!!!!:)

Καλα αποτελεσματα στον αντρουλη σου... αντε διασκεδασε το σημερα!!!!!Να περασεις τελεια ευχομαι... ποσο θαυμαζω αυτα που λες για τη διατροφη κ τη γυμναστικη!!! Εγω δε μπορω με τιποτα να μπω σε προγραμμα... οχι οτι τρωω πολυ, απλα κανω το χειτοτερο.. τρωω δυο φορες το πολυ (μαζι με το πρωινο) μεσα στην ημερα κ σπανια ενδιαμεσα με αποτελεσμα να μην ενεργοποιω συχνα το μεταβολισμο μου κ αρα ο,τι τρωω να μου μενει... κ να πω δεν τα ξερω??? Anyway πιστευω με μια επερχομενη εγκυμοσυνη να συμμορφωθω.

Χαχαχα...με εκανες κ γελασα!!! Κ εγω σ'αυτον τον κυκλο που ελπιζω να ειναι ο τυχερος καπως ετσι μου κατσε... την ημερα που ειδα θετικο τεστ ημουν εφημερια, ειχα ομως επαφη την αμεσως προηγουμενη. Το χειροτερο μου ηταν οτι ειχα διημερο εφημεριας οποτε ξαναειχα επαφη τη μεθεπομενη του θετικου τεστ... κ ομως οπως βλεπεις ειμαι αισιοδοξη κ ελπιζω!!!! :)

Χαχα μα τι να πω αμποτακι μου!! Καλά εσύ διημερη εφημερια... μια χαρά σε βρίσκω!! Θεός κ χριστός... κατι τέτοιες απανωτες έκανε ο καημένος στην Καστοριά που είμασταν... φρίκη! Ελπίζουμε λοιπόν καλό μου!!!❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Θα τα καταφέρουμε Μαρακι μου!!! ❤

Ευχαριστώ Μαμυ μου...  ευχομαι κ σε εσένα το ίδιο!!  Δεν χρησιμοποιείς τεστακια για να τσακωσεις την ωιρρηξια;;  μήνα αγχώνεσαι.. θ μας μάθεις σιγά σιγά.. εμείς τα συντονιζουμε γιατί μιλάμε καιρό κ μάθαμε η μια την αλλη! Don't worry! ❤

Ειναι ο πρώτος μηνας προσπαθειών και δεν χρειαστηκα αλλα δε τα γλυτώνω βλεπω.

Καταλαβαινω γόνιμες μέρες αλλα ακριβώς ποτε εχω δεν ξερω,.,.στις γόνιμες δλδ 4 φορές επαφουλες... ε πιστεύω να πισσαμε την ωορρηξια. Τωρα τι να πω....

Αλλα απο σημερα δρν ειμαι στις γόνιμες αλλα εχω πονακια.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ...ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΩ

Αμποτακι που εργάζεσαι? Γιατρός εισαι κατάλαβα καλά? 


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα.... προς στιγμής αγχώθηκα... πάει λέω.. μας έκλεισαν...τις έχασα...   μου λείψατε!

Μόλις γύρισα από το βουνό γεμάτη ενέργεια!

Μουτζουρακι μου αγαπημένο.Χρόνια σου πολλά ψυχουλα μου!! Εύχομαι μέσα από το την καρδιά μου να έρθει με την πρώτη το μωράκι σου τώρα!!

Τονακι μου πως εισαι; μην παρασυρεσαι με τα γκυκα.. φρούτα καλύτερα...

Τζειν μου θα είναι σούπερ η χοριακουλα σου!! Θα δεις...

Σαμμερακι μου γιατί δεν τρώει ο μικρος;;;

Οι υπολοιπες τι μου κανετε; ζαμιακι μου; μαρτακο μου... Βικακι μου.. μαρακι..εβελινακι..ηλεκτρακι.. πουλάκι..ιοιο..Τζο..Σανγκρε..ειρηνακι.. νινακι..αμποτακι.. χαρούμενη μανούλα.. Σίτυ.. 

Λοιπόν εγώ κορίτσια χθες είχα καθαρή δεύτερη γραμμουλα κ είχα τις επαφες μου! Σήμερα είμαι καραμπαμ κ ο άντρας μου εφημερευει ρε γ----οοο... άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξια... οποτε έχω περιθώριο κ αύριο το απόγευμα που θα ερθει; η το χανω;;;; είναι κ η χθεσινή η επαφή βέβαια.. αλλά θα είχα πιο πολλές πιθανοτητες αν ειχα επαφη κ σημερα.. αμάν κ αυτός με τις παλιοεφημεριες... αμποτακι μην τολμήσεις κ τον δικαιολογησεις..  είναι δυνατόν να έχω ωορρηξια κ να εφημερευει;; χαχαχα.. το χώ χάσει ε;;!

Χαχαχαχα!αγαπηηηη μου σε ευχαριστω! Με το καλο για ολες μας!Εχουμε ωορηξια εε;βρε πετάξου νοσοκομείο...σε πεθυμησα αγάπη πες και ξέρεις εσυ!

Μια χαρά είναι η επαφη! Είπαμε έρχονται!! Δεν δέχομαι κάτι λιγότερο!!❤❤

1 hour ago, Abbot είπε:

Μουτζουριτσα μου γλυκεια χρονια πολλαααα!!!!! Να εισαι παντα καλα, γλυκεια κ χαμογελαστη κ το δωρακι σου να ερθει πολυ πολυ πολυ...συντομα!!!!:)

Καλα αποτελεσματα στον αντρουλη σου... αντε διασκεδασε το σημερα!!!!!Να περασεις τελεια ευχομαι... ποσο θαυμαζω αυτα που λες για τη διατροφη κ τη γυμναστικη!!! Εγω δε μπορω με τιποτα να μπω σε προγραμμα... οχι οτι τρωω πολυ, απλα κανω το χειτοτερο.. τρωω δυο φορες το πολυ (μαζι με το πρωινο) μεσα στην ημερα κ σπανια ενδιαμεσα με αποτελεσμα να μην ενεργοποιω συχνα το μεταβολισμο μου κ αρα ο,τι τρωω να μου μενει... κ να πω δεν τα ξερω??? Anyway πιστευω με μια επερχομενη εγκυμοσυνη να συμμορφωθω.

Χαχαχα...με εκανες κ γελασα!!! Κ εγω σ'αυτον τον κυκλο που ελπιζω να ειναι ο τυχερος καπως ετσι μου κατσε... την ημερα που ειδα θετικο τεστ ημουν εφημερια, ειχα ομως επαφη την αμεσως προηγουμενη. Το χειροτερο μου ηταν οτι ειχα διημερο εφημεριας οποτε ξαναειχα επαφη τη μεθεπομενη του θετικου τεστ... κ ομως οπως βλεπεις ειμαι αισιοδοξη κ ελπιζω!!!! :)

Αμποτακι μου γλυκό ευχαριστώ πολύ!Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Εφτασαν οι μέρες και εχω καλό feeling!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ειναι ο πρώτος μηνας προσπαθειών και δεν χρειαστηκα αλλα δε τα γλυτώνω βλεπω.

Καταλαβαινω γόνιμες μέρες αλλα ακριβώς ποτε εχω δεν ξερω,.,.στις γόνιμες δλδ 4 φορές επαφουλες... ε πιστεύω να πισσαμε την ωορρηξια. Τωρα τι να πω....

Αλλα απο σημερα δρν ειμαι στις γόνιμες αλλα εχω πονακια.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ...ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΩ

Αμποτακι που εργάζεσαι? Γιατρός εισαι κατάλαβα καλά? 

Έτσι  κ εγώ..καταλαβαίνω ωορρηξια συνήθως γιατί ποναω κ έχω αυτά τα ιδιαιτερα υγρα. Όμως πολλές φορές με μπερδεύει γιατί έχω ευερέθιστο εντέρο κ τα πονακια είναι ίδια.   Οπότε κάνω τα τεστακια μου κ ξέρω τι μου γίνεται κ είμαι κομπλέ.  Για αυτο στο λέω.. για να μην αναρωτιέσαι..  την πέτυχα..δεν την πετυχα; βέβαια το θέμα είναι κ να μη σε αγχωνει...

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Χαχαχαχα!αγαπηηηη μου σε ευχαριστω! Με το καλο για ολες μας!Εχουμε ωορηξια εε;βρε πετάξου νοσοκομείο...σε πεθυμησα αγάπη πες και ξέρεις εσυ!

Μια χαρά είναι η επαφη! Είπαμε έρχονται!! Δεν δέχομαι κάτι λιγότερο!!❤❤

Αμποτακι μου γλυκό ευχαριστώ πολύ!Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Εφτασαν οι μέρες και εχω καλό feeling!❤

Χαχαχα μουτζουρακιιιι ... να πάω νοσοκομείο λες;;; χαχα... εισαι θεαρα!  Εγώ μέσα... αλλά αυτός δεν..  Με διώχνει.. σέβεται το χώρο..  ενταξει κ εγώ τον σέβομαι.. αλλά είμαι πιο αλανιαρα.. δν έχω θέμα.. Χαχαχα...... 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, Rena87 είπε:

Έτσι  κ εγώ..καταλαβαίνω ωορρηξια συνήθως γιατί ποναω κ έχω αυτά τα ιδιαιτερα υγρα. Όμως πολλές φορές με μπερδεύει γιατί έχω ευερέθιστο εντέρο κ τα πονακια είναι ίδια.   Οπότε κάνω τα τεστακια μου κ ξέρω τι μου γίνεται κ είμαι κομπλέ.  Για αυτο στο λέω.. για να μην αναρωτιέσαι..  την πέτυχα..δεν την πετυχα; βέβαια το θέμα είναι κ να μη σε αγχωνει...

Χαχαχα μουτζουρακιιιι ... να πάω νοσοκομείο λες;;; χαχα... εισαι θεαρα!  Εγώ μέσα... αλλά αυτός δεν..  Με διώχνει.. σέβεται το χώρο..  ενταξει κ εγώ τον σέβομαι.. αλλά είμαι πιο αλανιαρα.. δν έχω θέμα.. Χαχαχα...... 

Χαχαχαχα!αφού είμαστε ίδιες!

Ναι τον κατανοώ τον άνθρωπο προς θεού! Αλλ οτί εσυ θα πήγαινες ήμουν σίγουρη! Με σεβασμο παντα!:-Pαχαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

Χαχαχαχα!αφού είμαστε ίδιες!

Ναι τον κατανοώ τον άνθρωπο προς θεού! Αλλ οτί εσυ θα πήγαινες ήμουν σίγουρη! Με σεβασμο παντα!:-Pαχαχαχαχα!

Χαχαχαχα.....σιγά μην τον άφηνα!!!!!!!   Αυτός δεν με αφήνει... :oops:

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε γλυκα μου κοριτσια;

μουτζουρακι χρονια πολλα!του χρονου με το μπεμπε αγκαλια

ρενα μια χαρα η χθεσινη επαφη αρκει.θα χετε κ αυριο

επειδη δ εχω χρονο για το πινακακι θυμιζω οτι η αμποτ δ περιμενει την πεμπτη

σιτυ,ρενα,μαμμυ,μαρακι βαρανε!!!!

σαμμερ εσυ σε τι φαση εισαι;

η μαμα αντε να ρθει το κιν γτ δ μπαινει συχνα..

εμεις σημερα πηγαμε βολτα κ για φαγητο εξω.πολυ φρονιμα ηταν τα παιδακια μου.δ σας λεω τι καταβροχθισε η μικρη..

ο μπεμπουλης εχει λιγο νινιδα,μικρο το κακο

απο βδομαδα ο συζηγος εχει ενα προγραμμα στη δουλεια,χαλια..

τριτη θα παω στη μαμα μου γτ εχω κ ραντεβου  στο γυναικολογο.με τις γιορτες κ τα χιονια αναβληθηκε κ δ πηγα οταν σαραντισα

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vikib είπε:

τι κανετε γλυκα μου κοριτσια;

μουτζουρακι χρονια πολλα!του χρονου με το μπεμπε αγκαλια

ρενα μια χαρα η χθεσινη επαφη αρκει.θα χετε κ αυριο

επειδη δ εχω χρονο για το πινακακι θυμιζω οτι η αμποτ δ περιμενει την πεμπτη

σιτυ,ρενα,μαμμυ,μαρακι βαρανε!!!!

σαμμερ εσυ σε τι φαση εισαι;

η μαμα αντε να ρθει το κιν γτ δ μπαινει συχνα..

εμεις σημερα πηγαμε βολτα κ για φαγητο εξω.πολυ φρονιμα ηταν τα παιδακια μου.δ σας λεω τι καταβροχθισε η μικρη..

ο μπεμπουλης εχει λιγο νινιδα,μικρο το κακο

απο βδομαδα ο συζηγος εχει ενα προγραμμα στη δουλεια,χαλια..

τριτη θα παω στη μαμα μου γτ εχω κ ραντεβου  στο γυναικολογο.με τις γιορτες κ τα χιονια αναβληθηκε κ δ πηγα οταν σαραντισα

 

Να πας στο γυναικοντοκ Βικακι μου! Μην το αφήσεις άλλο! Για τη νινιδα έχει ένα τέλειο η frezyderm..φοβερό! Μπράβο στη μικρούλα που τα καταβροχθισε όλα!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

στις 10/1ειχα ραντεβου.το νοσοκομειο μου το αλλαξε.θα.του βαλω ελαιολαδο αλλα κ γω γι αυτο της freezy εχω ακουσει

νινι εσεις τελικα τι θα κανετε;τι λεει ο γιατρος

η μικρη ακομη δ μιλαει,κ αρχισε να λεει οτι τη λενε ιο ,το υπολοιπο πιο μετα..χιχι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...