Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γεια σου Βικυ μου!!!

Εγω αυτην την εβδομαδα θα κανω κατι αιματολογικεσς και μαγνητικη και οταν παρω αποτελεσματα θα τα παω στο γιατρο και τοτε θα δουμε τι πρεπει να κανουμε. Δεν εχω ιδεα. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, nini84 είπε:

Γεια σου Βικυ μου!!!

Εγω αυτην την εβδομαδα θα κανω κατι αιματολογικεσς και μαγνητικη και οταν παρω αποτελεσματα θα τα παω στο γιατρο και τοτε θα δουμε τι πρεπει να κανουμε. Δεν εχω ιδεα. 

Υπομονή Νινακι μου ...όλα καλά θα πάνε... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενα πανε στο εφημερευον με εμφραγμα!!!!!!τι θα κανει θα σε δεχτει.....εγω ειμαι στη φαση της ατελειωτης περιοδου..δυο μερες δεν ειχα απολυτως τπτ κ τωρα παλι εχω.αν κανω τωρα ωορρηξια θα παει χαμενη..μπραβο ολες ...βαρατε...θα εχουμε πολλα ευχαριστα!!!!!αυριο πρωι θα πας jane???αμποττακι εσυ στην δουλεια δεν μπορεις να κανεις καμια χοριακη??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, moutzoura2016 είπε:

ζουζουνες μουυυυ!!!επιτελους!!καλα ειστε?αχαχα!εγω λεω παει μας το εκλεισαν ετσι πολυλογουδες που ειμαστε!!!

Τζεινακι μου ολα καλα θα πανε αυριο!!

Τονια που ξεκουραζεσαι?οχι ζαχαρηηηη βρε!!φαε φρουτακια!

Νινακι μου καλα!!!

η Ρενα μου ειναι ακομα στα βουνα????

οι υπολοιπες καλα??μανουλες και παιδακια?

εγω σημερα φιλες μου εγινα 34!!!:)

ναιιιιι εχω γενεθλια (Μαρτακο μια μερα μεταααα!!!!...τα τρελα υδροχακια!!!)

για δωρο δεν χρειαζεται να σας πω τι θελω ετσι?

σας φιλω ολες και μου λειψατε!!!

καλησπερα Ειρηνακι!καλα ειστε?η πριγκιπισουλα?

χθες τελειωσε η περιοδος ομορφια μου αποψε θα κανουμε μια επαφη γιατι μου ελειπε σ/κ...για απολαυση πρωτον κοριτσιαααα!να κανουμε και λιγο ξεγνοιαστες επαφες οι ανθρωποι γιατι αν ολα πανε καλα απο τελος αλλης εβδομαδας θα εχουμε προγραμμα :?

εχω βαρεσει και ενεσεις τοσες μερες...οποτε αποψε για να ανανεωθει το σπερμα μας...γιατι θελει αποχη 3 μερες πριν την εξεταση αλλα οχι πανω απο 5...υπολογιζουμε Πεμπτη πρωι να δωσει δειγμα!

Χρονια πολλά κοριτσακι μου,εγω σου ευχομαι ολοψυχα το δωρο σου να το δεις τον επομενο μηνα κι ολας στο θετικο τεστακι!!!!!!!!
αντε αρχιζει κι εσενα τωρα η περιοδος πληρους ξεζουμισματος!!!!

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα πανε στο εφημερευον με εμφραγμα!!!!!!τι θα κανει θα σε δεχτει.....εγω ειμαι στη φαση της ατελειωτης περιοδου..δυο μερες δεν ειχα απολυτως τπτ κ τωρα παλι εχω.αν κανω τωρα ωορρηξια θα παει χαμενη..μπραβο ολες ...βαρατε...θα εχουμε πολλα ευχαριστα!!!!!αυριο πρωι θα πας jane???αμποττακι εσυ στην δουλεια δεν μπορεις να κανεις καμια χοριακη??

πρωι δεν θα προλαβω μολις σχολασω θα παω να την κανω οπως και την παρασκευη...μεσημερακι και απογευμα θα εχω αποτελεσματα!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, vikib είπε:

τι κανετε γλυκα μου κοριτσια;

μουτζουρακι χρονια πολλα!του χρονου με το μπεμπε αγκαλια

ρενα μια χαρα η χθεσινη επαφη αρκει.θα χετε κ αυριο

επειδη δ εχω χρονο για το πινακακι θυμιζω οτι η αμποτ δ περιμενει την πεμπτη

σιτυ,ρενα,μαμμυ,μαρακι βαρανε!!!!

σαμμερ εσυ σε τι φαση εισαι;

η μαμα αντε να ρθει το κιν γτ δ μπαινει συχνα..

εμεις σημερα πηγαμε βολτα κ για φαγητο εξω.πολυ φρονιμα ηταν τα παιδακια μου.δ σας λεω τι καταβροχθισε η μικρη..

ο μπεμπουλης εχει λιγο νινιδα,μικρο το κακο

απο βδομαδα ο συζηγος εχει ενα προγραμμα στη δουλεια,χαλια..

τριτη θα παω στη μαμα μου γτ εχω κ ραντεβου  στο γυναικολογο.με τις γιορτες κ τα χιονια αναβληθηκε κ δ πηγα οταν σαραντισα

 

ευχαριστω Βικυ μου!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!τα μικρακια σου ...την Ιω -αννα χαχα και το μπεμπακο σας!!!χαιρομαι που αναρρωσε και ο αντρουλης σου!!

11 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα πανε στο εφημερευον με εμφραγμα!!!!!!τι θα κανει θα σε δεχτει.....εγω ειμαι στη φαση της ατελειωτης περιοδου..δυο μερες δεν ειχα απολυτως τπτ κ τωρα παλι εχω.αν κανω τωρα ωορρηξια θα παει χαμενη..μπραβο ολες ...βαρατε...θα εχουμε πολλα ευχαριστα!!!!!αυριο πρωι θα πας jane???αμποττακι εσυ στην δουλεια δεν μπορεις να κανεις καμια χοριακη??

αχ βρε Σαμμερακι!!ποια μερα του κυκλου εισαι τωρα?

4 minutes ago, jane.austen είπε:

Χρονια πολλά κοριτσακι μου,εγω σου ευχομαι ολοψυχα το δωρο σου να το δεις τον επομενο μηνα κι ολας στο θετικο τεστακι!!!!!!!!
αντε αρχιζει κι εσενα τωρα η περιοδος πληρους ξεζουμισματος!!!!

πρωι δεν θα προλαβω μολις σχολασω θα παω να την κανω οπως και την παρασκευη...μεσημερακι και απογευμα θα εχω αποτελεσματα!

ευχαριστω καρδουλα μου!σας το ορκιζομαι αλλο δωρο δεν εχω ζητησει..μονο αυτο!!!

ωραια αγαπη!εδω παλι θα κανουμε το παρτυ μας με τη δευτερη χοριακη!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα πανε στο εφημερευον με εμφραγμα!!!!!!τι θα κανει θα σε δεχτει.....εγω ειμαι στη φαση της ατελειωτης περιοδου..δυο μερες δεν ειχα απολυτως τπτ κ τωρα παλι εχω.αν κανω τωρα ωορρηξια θα παει χαμενη..μπραβο ολες ...βαρατε...θα εχουμε πολλα ευχαριστα!!!!!αυριο πρωι θα πας jane???αμποττακι εσυ στην δουλεια δεν μπορεις να κανεις καμια χοριακη??

Χαχαχα.. θα το πάθει αυτός το έμφραγμα αν το κάνω αυτό!!!! Ακόμα δε λέει να στρώσει ο κύκλος σου καλό μου...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7η μερα ειμαι αλλα το κοβω σιγουρα οτι θα κρατησει αλλες δυο.θα δουμε....jane αν πας μετα το μαθημα θα βγουνε μεχρι το απογευμα ???μουτζουριτσα μου στο ευχομαι....το καλυτερο δωρο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα πανε στο εφημερευον με εμφραγμα!!!!!!τι θα κανει θα σε δεχτει.....εγω ειμαι στη φαση της ατελειωτης περιοδου..δυο μερες δεν ειχα απολυτως τπτ κ τωρα παλι εχω.αν κανω τωρα ωορρηξια θα παει χαμενη..μπραβο ολες ...βαρατε...θα εχουμε πολλα ευχαριστα!!!!!αυριο πρωι θα πας jane???αμποττακι εσυ στην δουλεια δεν μπορεις να κανεις καμια χοριακη??

γιατι ποσες μερες κυκλο ειχες αυτο τον μηνα;; κανονικα θα κανεις ωορρηξια πιστευω !!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 minutes ago, Σαμμερ είπε:

7η μερα ειμαι αλλα το κοβω σιγουρα οτι θα κρατησει αλλες δυο.θα δουμε....jane αν πας μετα το μαθημα θα βγουνε μεχρι το απογευμα ???μουτζουριτσα μου στο ευχομαι....το καλυτερο δωρο....

σε ευχαριστω μανουλα Σαμμερ!για να δουμε ρε αγαπη!ευχομαι να ναι τα τελειωματα τωρα!πιστευω θα εχεις ωορρηξια αυτο το μηνα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ωορρηξια θα εχω το θεμα ειναι ποτε????αυτον τον μηνα μου ηρθε 22η μερα...που σημαινει 8η μερα ωορρηξια λογικα..θα δουμε...δεν αγχωνομαστε...που θα παει θα στρωσει....

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες μου να σας πω τη γνώμη μου κι εγώ για το θέμα της ωορηξιας? ? Πιστεύω ότι όσα κοριτσάκια έχετε αποφασίσει να το πάτε χωρίς τεστακια μην αγχώνεστε να την καταλάβετε.  Εφόσον αποφασίσατε ότι θέλετε να είστε πιο χαλαρές προσπαθειστε να το ακολουθήσετε έτσι.  Το λέω με πολλή αγάπη γιατί νιώθω την αγωνία σας και θα ήθελα τόσο πολύ να βοηθήσω κάπως να νιώσετε καλύτερα.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μωρε ωορρηξια θα εχω το θεμα ειναι ποτε????αυτον τον μηνα μου ηρθε 22η μερα...που σημαινει 8η μερα ωορρηξια λογικα..θα δουμε...δεν αγχωνομαστε...που θα παει θα στρωσει....

να σκεφτεσε θετικα γιατι λογικα αυτος ο κυκλος θα ειναι μεγαλυτερος............ εχεις παρατηρηση κατι τετοιο;; την μια φορα μικρο κυκλο την αλη μεγαλο να πηγενει δλδ εναλαξ;;;;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αποξεση ετσι μου παει.ενας μεγαλος ενας μικρος.δεν αγχωνομαι οποτε θελει ας ερθει απλα ελπιζω να την καταλαβω.Δοξα τον Θεο εχω το παιδακι μου κ ευχομαι μα ερθει ακομα ενα τουλαχιστον.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...