Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

ευχαριστω ιοιο

αχ αν η μικρη ειναι βολικο παιδακι πεισε τον να ξεκινησετε.ζω απιστευτες στιγμες.εχεις χρονο βεβαια.για μενα δυο χρονια διαφορα ειναι πολυ καλη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

54 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα μαρακι! Αυτό σπάνια με πιανει!! Έχει κρατήσει κ ολόκληρη μέρα!  Όπως βλέπω κ τώρα έτσι το πάει.. από αργά το βράδυ ξεκίνησε κ ακόμα είναι έντονο  πολύ!   Αχ ας είναι για καλο κ ας ποναω... αν δεν πιάσω με τέτοια ωορρηξια θα κλαίω..Να ξέρετε... 

Όχι πάντα αγάπη..  1-2 φορές το χρόνο να με πιάσει τόσο πολύ κ με τοση διάρκεια..   

Έλα βρε Ρενακι, στο τσεπάκι έχεις το κλάμα;; Χαχαχα. Κ γω εχω έντονο πόνο κατα την ωορρηξια, αλλα δεν κρατάει τοσο πολυ... να κρατησει πχ ενα απογευμα! Το Σάββατο, ας πουμε, που είχαμε την επαφή ενω ένιωθα την ωορρηξια, ένιωθα μια ελαφριά ενόχληση...

Citty ας παθαίνουν κ αυτοι κατι, εμεις τα περνάμε ολα!!! Λιγο ξεζουμισμα δεν βλάπτει, καλοπερνάνε κιολας... :-P πως τα πέρασες;;; ανανεωθηκατε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια δικιο έχετε δεν παθαίνουν τίποτα.

.περάσαμε τέλεια...είχε υπερβολικό χιόνι...τέλειο φαγητό..και πολύ πολύ σεξακι....πολύ πολύ όμως...δεν ξέρω αν θα έρθει το σπορακι...αλλά τουλάχιστον ανανεωθηκαμε.....χαλαρωσαμε χορτασαμε ο ένας τον άλλον...γιατί λόγω δουλειά δεν μπορούμε...αναζωπυρωθηκε ο έρωτας μας.....

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2017 at 7:45 PM, jane.austen said:

Λοιπον κοριτσια μου, η χοριακη μου ειναι 153!! Πηρα το γιατρο μου, μου λεει ειναι φυσιολογικο το νουμερο για τις εβδομαδες που ειμαι(4) αλλα ολα θα φανουν στην επομενη της Δευτερας που θα πρεπει να υπερδιπλασιαστει! Όλα αισθανομαι θα πανε καλα!!

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα :)

Καλέ 2 μέρες έχω να μπω και ξέχασα που είχαμε μείνει την Παρασκευή... :)  :):) δεν σας προλαβαίνω πια!!!

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια με το καλό να διπλασιαστεί σήμερα η χοριακή :) ++++++++

Χρόνια πολλά στα κοριτσάκια που γιόρταζαν με υγεία και πολύ πολύ ευτυχία στην ζωή σας!!!

Στις υπόλοιπες τσούπρες την γλυκιά μου καλημέρα!!!

11 minutes ago, citty said:

Κοριτσάκια δικιο έχετε δεν παθαίνουν τίποτα.

.περάσαμε τέλεια...είχε υπερβολικό χιόνι...τέλειο φαγητό..και πολύ πολύ σεξακι....πολύ πολύ όμως...δεν ξέρω αν θα έρθει το σπορακι...αλλά τουλάχιστον ανανεωθηκαμε.....χαλαρωσαμε χορτασαμε ο ένας τον άλλον...γιατί λόγω δουλειά δεν μπορούμε...αναζωπυρωθηκε ο έρωτας μας.....

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό :) η ανανέωση είναι ότι χρειάζεται το ζευγάρι πριν την εγκυμοσύνη :):):) στο εύχομαι ολόψυχα!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια και από εμένα! 

Μουτζούρα μου, χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! γρήγορα να έρθει το σπόρι! 

Ρένα, περαστικά! Δεν πτοουμαστε βαράμε σε όλες τις συνθήκες! 

Αχ, πότε θα έρθω στο club κι εγώ! 

Βίκυ,  κι εγώ ιο έλεγα και βγήκε το ψευδώνυμο! 

Φιλάκια σε όοοολα τα μαγουλάκια! 

Α τι γλυκο αυτό με το ιο... ετσι έλεγες κ εσύ.. έτσι κ εκείνη... συγκινητικό!! ❤

52 minutes ago, marakif1990 είπε:

Έλα βρε Ρενακι, στο τσεπάκι έχεις το κλάμα;; Χαχαχα. Κ γω εχω έντονο πόνο κατα την ωορρηξια, αλλα δεν κρατάει τοσο πολυ... να κρατησει πχ ενα απογευμα! Το Σάββατο, ας πουμε, που είχαμε την επαφή ενω ένιωθα την ωορρηξια, ένιωθα μια ελαφριά ενόχληση...

Citty ας παθαίνουν κ αυτοι κατι, εμεις τα περνάμε ολα!!! Λιγο ξεζουμισμα δεν βλάπτει, καλοπερνάνε κιολας... :-P πως τα πέρασες;;; ανανεωθηκατε;

Άσε..τα δα όλα από χθες... αλλά τον περιμένω πως κ πως να έρθει..  βουρδουλιο θα γίνουμε! Χχ

35 minutes ago, citty είπε:

Κοριτσάκια δικιο έχετε δεν παθαίνουν τίποτα.

.περάσαμε τέλεια...είχε υπερβολικό χιόνι...τέλειο φαγητό..και πολύ πολύ σεξακι....πολύ πολύ όμως...δεν ξέρω αν θα έρθει το σπορακι...αλλά τουλάχιστον ανανεωθηκαμε.....χαλαρωσαμε χορτασαμε ο ένας τον άλλον...γιατί λόγω δουλειά δεν μπορούμε...αναζωπυρωθηκε ο έρωτας μας.....

Χαχαχα...  Σίτυ πες τα όλα λέει το Σαμμερακι...   όλα όλα!! Έχεις κ αλλα... χαχα...  μπραβο καλό μου  που χαλαρώσατε.  Αλλά χορτασατε;;;; εγώ γιατί δεν χορταίνω ποτε;;; Χαχα... όλο θέλω... 

1 hour ago, vikib είπε:

καλημερα κοριτσαρες!

μπραβο σαμμερ!χαιρομαι που θα μπεις στο κλαμπ.μην ανησυχεις για.το μικρο.ολα καλα θα ναι

τι κανεις χρυσα;ο γιοκας σου;σε τι φαση εισαι;

αμποτακι τι κανεις;

ρενακι κατσε χαλαρωσε.η αδερφη μου ειναι ετσι στην περιοδο

πουλακι την πεμπτη β επ;

εβελινα,μικρουλα κ σπορακι καλα;

τονια θα χορτασεις μπεμπακι στην αυχενικη.αναμενομενο κ το αγχος

τζειν καλο υπερδιπλασιασμο!

μουτζουρα καλα αποτελεσματα να εχετε στο σπερμο

ιοιο,τζο,σανγκρε,χαρουμενη μαμα,σιτυ,μαρακι,μαμα,ειρηνη,ζαμιακι φιλακια

μαρτη μου κ μεις βολτουλες τωρα που εχει λιγο ηλιο.η ιωαννα αψογη,πολυ συνεργασιμη.ο μικρος στο καφε ελιωσε στον υπνο στο μαρσιπο κ στην ταβερνα εκατσε ησυχος στο καροτσι να φαω.ο αντρας μου αναρρωσε αλλα δ τον κουραζουμε κ γω τα χω φτυσει..

Βικακι μου εγω και στην περίοδο και στην ωορρηξια.. καμια ελπίδα!!  Τι ωραια που περνάτε όμορφα στις βολτουλες σας! Μπράβο στα ζουζουνια σου!

Λοιπόν μπορείς επίσημα πια να με βάλεις στο πινακακι για 6/2 .. μη έλευση της κοκκινομουρας..

Μανούλιτσα ακόμα να ρθει αυτό το κινητο;;;  

Τζο μου που είσαι και πως εισαι ορέ μάτια;;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Α τι γλυκο αυτό με το ιο... ετσι έλεγες κ εσύ.. έτσι κ εκείνη... συγκινητικό!! ❤

Άσε..τα δα όλα από χθες... αλλά τον περιμένω πως κ πως να έρθει..  βουρδουλιο θα γίνουμε! Χχ

Χαχαχα...  Σίτυ πες τα όλα λέει το Σαμμερακι...   όλα όλα!! Έχεις κ αλλα... χαχα...  μπραβο καλό μου  που χαλαρώσατε.  Αλλά χορτασατε;;;; εγώ γιατί δεν χορταίνω ποτε;;; Χαχα... όλο θέλω... 

axaxxaax ρενακι εισαι κορυφη....θελε θελε οσο περισσοτερο θελεις τοσο πιο γρηγορα θα ερθει το σπορακι....σωστα το χορτασα δεν ειναι η σωστη λεξη...το ποναω και δεν μπορω αλλο..ειναι το σωστο....ποσο να ανετξει κ αυτο.....αχαχαχχαχαχα βαρα βαρα ηρθε και αποτελειωθηκε...αχαχαχαχαχ

πεντε φορες μεσα σε δυο μερες ..ειναι πολυ για μενα.....κ αυτη η βρυσουλα ποσο να βγαλει...ηρθε και στερεψε....αχαχαχαχ.(σαμμερακι στα ειπα ολα ) αχαχαχαχχα

Παράθεση

 

....ειναι πολυ για μενα δεν την παλευω περισσοτερο..αχαχαχαχ

37 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα :)

Καλέ 2 μέρες έχω να μπω και ξέχασα που είχαμε μείνει την Παρασκευή... :)  :):) δεν σας προλαβαίνω πια!!!

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια με το καλό να διπλασιαστεί σήμερα η χοριακή :) ++++++++

Χρόνια πολλά στα κοριτσάκια που γιόρταζαν με υγεία και πολύ πολύ ευτυχία στην ζωή σας!!!

Στις υπόλοιπες τσούπρες την γλυκιά μου καλημέρα!!!

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό :) η ανανέωση είναι ότι χρειάζεται το ζευγάρι πριν την εγκυμοσύνη :):):) στο εύχομαι ολόψυχα!!!

σε ευχαριστω..κοριτσακι μου.....

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, citty είπε:

axaxxaax ρενακι εισαι κορυφη....θελε θελε οσο περισσοτερο θελεις τοσο πιο γρηγορα θα ερθει το σπορακι....σωστα το χορτασα δεν ειναι η σωστη λεξη...το ποναω και δεν μπορω αλλο..ειναι το σωστο....ποσο να ανετξει κ αυτο.....αχαχαχχαχαχα βαρα βαρα ηρθε και αποτελειωθηκε...αχαχαχαχαχ

πεντε φορες μεσα σε δυο μερες ..ειναι πολυ για μενα.....κ αυτη η βρυσουλα ποσο να βγαλει...ηρθε και στερεψε....αχαχαχαχ.(σαμμερακι στα ειπα ολα ) αχαχαχαχχα

....ειναι πολυ για μενα δεν την παλευω περισσοτερο..αχαχαχαχ

Ήρωας!!! Εγω 3 μερες σερί (απο 1 φορα τη μερα) κ νιώθω οτι θελω ενα 5ημερο διάλειμμα να έρθουν τα όργανα κ τα πόδια στη θέση τους... χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, marakif1990 είπε:

Ήρωας!!! Εγω 3 μερες σερί (απο 1 φορα τη μερα) κ νιώθω οτι θελω ενα 5ημερο διάλειμμα να έρθουν τα όργανα κ τα πόδια στη θέση τους... χαχαχα

αχαχαχαχαχα....ηρωας δεν λες τιποτα....ειμαι γιοα δουλεια κ δεν οριζω ποδια...αλλα χαλαλι αν ειναι ερθει τπ μπεμπε....δεν ξανα εχει ομως τωρα μια φορα κ πολυ ειναι.....κ ανα δευτερη μερα.....:-Pασε που και τοσες φορες δεν ξερω αν ειναι κ καλο....αλλα μια απαυτες δεν θα πιασει που θα παει....:)

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, Mammy2 είπε:

Καλημερα κοριτσια καλα εισαστε;;;καλε ποσα γραψατε;;;;τι να πρωτοδιαβασω;;;;

Σε λιγο θα σας διαβασω....

Κανενα νεο απο τη αυχενικη του κοριτσουδι μας ειχαμε;;;;;

καλημερα mammy ......τι κανεις ?


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

πουλακι μου ευχαριστω!με το καλο να δεις τον παιδαρο σου!

cittaki μου εχω λιωσει στο γελιο!αχαχαχα!ηρωιδα κοπελια!!!αχ αντε με το καλο να εχουμε ευχαριστα!τωρα αποθεραπεια :-P

Μαμυ2 ...Μαρακι ...Σαμμερ τελειωνει η κοκκινομουρα? ...Ιοιο μου...Ειρηνακι...Μαμακα το Μελινακι?...Βικακι ομορφες οι βολτες σας!

Τζεινακι μου σουπερντουπερ χοριακηηηηη να εχεις!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

πουλακι μου ευχαριστω!με το καλο να δεις τον παιδαρο σου!

cittaki μου εχω λιωσει στο γελιο!αχαχαχα!ηρωιδα κοπελια!!!αχ αντε με το καλο να εχουμε ευχαριστα!τωρα αποθεραπεια :-P

Μαμυ2 ...Μαρακι ...Σαμμερ τελειωνει η κοκκινομουρα? ...Ιοιο μου...Ειρηνακι...Μαμακα το Μελινακι?...Βικακι ομορφες οι βολτες σας!

Τζεινακι μου σουπερντουπερ χοριακηηηηη να εχεις!

 

τ ι να κανω μουτζουρα μου τ ινα κανω....αυτο που λενε δωσε πονο το ξερεις....εεε εδωσα παραπανω δεν παει....θα βλεπω ...ξερεις τι...... και θα τρεχω....αχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, citty είπε:

αχαχαχαχαχα....ηρωας δεν λες τιποτα....ειμαι γιοα δουλεια κ δεν οριζω ποδια...αλλα χαλαλι αν ειναι ερθει τπ μπεμπε....δεν ξανα εχει ομως τωρα μια φορα κ πολυ ειναι.....κ ανα δευτερη μερα.....:-Pασε που και τοσες φορες δεν ξερω αν ειναι κ καλο....αλλα μια απαυτες δεν θα πιασει που θα παει....:)

Χαχα...  καλέ τι λέτε.. εγώ κ κάθε μέρα...δε λέω οχι...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...