Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!!

Μιλαμε δεν σας προλαβαινω και αγχωνομαι καθε φορα που εχω 10 σελιδες για διαβασμα....που να μην ειχε θεμα και το φορουμ δηλ

Μουτζουριτσα μου χρονια πολλα!! Να σε χαιρομαστε!! Να ερθει το σπορακι γρηγορα και του χρονου να γιορταετε μαζι!!

Βικυ μου τι καλα που ειναθ τα παιδακια σου!! Φτου φτουνα τα χαιρεσαι!!

Σαμερακι αντε να φυγει η παλιο περιοδος να ξεκινησεις κι εσυ καλες εξετασεις και αποτελεσματα στ  αγορακι σου!!

Μαρτακο μου μπραβο που περασατε καλα το σκ μια χαρα τ αγορια σου!!

Κοριτσια αναστεναξε ο κοσμος το σκ ε;;

Εγω απαρτη πηγα αλλα δεν πειραζει...χαχαχα

Σιτυ μπραβο που περασατε καλα!!

Τζειν μου καλο υπερδιπλασιασμο!!

Πουλακι μου καλη β επιπεδου την πεμπτη

Τονια μου καλη αυχενικη σημερα!! Θα ναι ολα σουπερ μην ανυσηχεις!

Μουτζουρα καλο σπερμο και η θεραπεια να σας δωσει σουπερ αποτελεσματα!!

Δεν θυμαμαι αλλα αλλα θα συνεχισω


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στο γκρουπακι με τη citty...οχι καθε μεραααααα!!!χαχαχα!δεν συζηταμε για γονιμες!!

μαμακα ευχαριστω πολυ πολυ!!!αχ να εχω το παιδακι μου αγκαλια κ τι στον κοσμο!!!

η μικρη ενταξει με τα ραμματακια?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτακι περιμενουμε ευχαριστα την πεμπτη!

Το μελινακι ειναι καλα ευτυχως

Αρχισε να λεει πολλες λεξουλες και τρελλενομαι!!

Δεν παιρνει την αντιβιωση και φοβ;μαι μην μολυνθει ο μπεμπεντοκ ειπε να δωσω μια αλλη μηοως της αρεσει ;ν και δεξ το κοβω

Μουτζουρακι μου ναι τα ραμματα ειναι οκ αρχισαν φαινεται να την τραβανε γιατι το χερακι ολο κατα εκει παει ευτυχως ειναι προσεκτικη και δεν τα τραβαει την παρασκευη θα τα βγαλουμε και θα υσηχασουμε

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mama82 είπε:

Αμποτακι περιμενουμε ευχαριστα την πεμπτη!

Το μελινακι ειναι καλα ευτυχως

Αρχισε να λεει πολλες λεξουλες και τρελλενομαι!!

Δεν παιρνει την αντιβιωση και φοβ;μαι μην μολυνθει ο μπεμπεντοκ ειπε να δωσω μια αλλη μηοως της αρεσει ;ν και δεξ το κοβω

Μουτζουρακι μου ναι τα ραμματα ειναι οκ αρχισαν φαινεται να την τραβανε γιατι το χερακι ολο κατα εκει παει ευτυχως ειναι προσεκτικη και δεν τα τραβαει την παρασκευη θα τα βγαλουμε και θα υσηχασουμε

θα κλεινουν γι αυτο!!!ψυχουλα μου!!!ποσο ωραια να αρχιζει να λεει λεξουλες!!!

αμποτακιιιι ναιιιι!!!ειναι η εβδομαδα σου!!!μακαρι!!!!!!μακαρι!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κανω κ κατι αλλο τους δυο τελευταίους κύκλους που (νομιζω) βοηθάει, αλλα με ψιλοκουραζει κιολας, ειδικά οταν ειναι βραδυ... κάθομαι καποια ωρα στο κρεβατι (κανενα μισάωρο τουλ) κ μετα σηκώνομαι, σκουπιζομαι κλπ κλπ... η αλήθεια ειναι οτι στις γόνιμες δεν κανω μπανιο... κ αυτα τα κανω τους τελευταίους 2 κύκλους, γιατι τον προηγούμενο καιρό σηκωνομουν στο 10λεπτο, πλενομουν κλπ... τωρα ειπα να το δοκιμάσω κ αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι κι εγω δεν σηκωνομουν αμεσως χουχουλιαζαμε λιγο μετα

Εγω ρε κοριτσια που δεν εχω ακομη περιοδο;; Αν ερθει μεχρι το καλοκαιρι που θα ξεκινησουμε καλως αλλιως αντε ψαξε να βρεις ωορρηξια...


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, marakif1990 είπε:

Εγω κανω κ κατι αλλο τους δυο τελευταίους κύκλους που (νομιζω) βοηθάει, αλλα με ψιλοκουραζει κιολας, ειδικά οταν ειναι βραδυ... κάθομαι καποια ωρα στο κρεβατι (κανενα μισάωρο τουλ) κ μετα σηκώνομαι, σκουπιζομαι κλπ κλπ... η αλήθεια ειναι οτι στις γόνιμες δεν κανω μπανιο... κ αυτα τα κανω τους τελευταίους 2 κύκλους, γιατι τον προηγούμενο καιρό σηκωνομουν στο 10λεπτο, πλενομουν κλπ... τωρα ειπα να το δοκιμάσω κ αυτο...

και εγω Μαρακι....το ιδιο κανω...ειναι σωστο απο θεμα υγιεινης ομως?με προβληματιζει!τι λετε?

νομιζω οτι το μισαωρο στις γονιμες ειναι οκ...και μετα πλυσιματακι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

και εγω Μαρακι....το ιδιο κανω...ειναι σωστο απο θεμα υγιεινης ομως?με προβληματιζει!τι λετε?

νομιζω οτι το μισαωρο στις γονιμες ειναι οκ...και μετα πλυσιματακι!

 

Just now, moutzoura2016 είπε:

και εγω Μαρακι....το ιδιο κανω...ειναι σωστο απο θεμα υγιεινης ομως?με προβληματιζει!τι λετε?

νομιζω οτι το μισαωρο στις γονιμες ειναι οκ...και μετα πλυσιματακι!

και εγω το ιδιο κανω κοριτσια και ειδικα το βραδυ δεν σηκωνομαι καθολου....σκουπιζομαι με μωρομαντηλα..και το πρωι μπανακι....τωρα για θεμα υγιεινης πραγματικα δεν ξερω αν ειναι σωστο η οχι...


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα σαμερακι δεν παιζεσαι!! Θεαααα!!

Σιγα ρε κοριτσια αν μεινουν και λιγο μεσα και μετα πλυσιμο δεν εγινε και κατι οπως και να χει εκει πρεπει να πανε και καποια μενουν δεν φευγουν ολα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Τονι@ είπε:

Πες τα βρε ρενακι μου γιατί είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως είμαι η μοναδική. :oops:

Χαχαχα..  Όχι κοριτσάκι μου γλυκό...δεν είσαι..... εγω το εχω πει... και γριά να είμαι.. θα θέλω σεξ!!!  Εγω κ η θεοπουλα: κόβεται το σεξ;;!!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Δεν πιανεστε πια!!!!xaxa city οταν ειπα πες τα ολα εννουουσα αν πηγατε λουτρα ή για σκι...αλλα μαλλον σας εφαγε το ξε-σκι....χαχαχα

Ναι καλε τι σκι και λουτρα ...για ξεσκι πηγαμε...αχαχχαχαχ 

ανεβηκαμε στο χιονοδρομικο ετσι για να το δουμε...αλλα εγω δεν ειμαι για σκι ...τα φοβαμαι...ειπαμε μονο για ξεσκι....τωρα τα λουτρα μας επεσαν μακρια δεν προλαβαιναμε ....ειχαμε αλλες δραστηριοτητες....αχχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Δεν πιανεστε πια!!!!xaxa city οταν ειπα πες τα ολα εννουουσα αν πηγατε λουτρα ή για σκι...αλλα μαλλον σας εφαγε το ξε-σκι....χαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ξε-σκι...   πεθαινωωωωω για Σαμμερ!!!!

16 minutes ago, citty είπε:

 

και εγω το ιδιο κανω κοριτσια και ειδικα το βραδυ δεν σηκωνομαι καθολου....σκουπιζομαι με μωρομαντηλα..και το πρωι μπανακι....τωρα για θεμα υγιεινης πραγματικα δεν ξερω αν ειναι σωστο η οχι...

Μωρομαντηλα;;; όχι ρε κορίτσια .. μισή ώρα ξάπλα κ μετά μπανακι!!! Θέλετε να έχουμε αλλά μετά κ να τρέχουμε;;

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ξε-σκι...   πεθαινωωωωω για Σαμμερ!!!!

Μωρομαντηλα;;; όχι ρε κορίτσια .. μισή ώρα ξάπλα κ μετά μπανακι!!! Θέλετε να έχουμε αλλά μετά κ να τρέχουμε;;

Τι λες να εχω θεματα......αχ μην μου βαζετε ιδεες...σαμμερακι εσυ τι λες...που εισαι και γιατρος....


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...