Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μην σκας σιτυ ενα ντουζακι μετα και ολα καλα

Καλα ρενα εσυ μην μιλας που ουτε για κατουρημα πηγαινες!! Χαχαχα

Σαμερακι ειδες ειχες δικιο σιγα μην πηγαιναν για σκι και αφηναν το ξεσκι!!

Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, mama82 είπε:

Μην σκας σιτυ ενα ντουζακι μετα και ολα καλα

Καλα ρενα εσυ μην μιλας που ουτε για κατουρημα πηγαινες!! Χαχαχα

Σαμερακι ειδες ειχες δικιο σιγα μην πηγαιναν για σκι και αφηναν το ξεσκι!!

Χαχαχα

Χαχαχα.   Το θυμάσαι μανούλιτσα... για αυτο το λέω.. κ μετά είχα τσουξιματα.  Δεν είναι να παίζουμε με αυτά.. ο γιατρός με έβρισε.  Αλλά κοτζαμ νοσηλευτρια τι βλακειες κανεις; χαχαχα... ότι μπορώ του είπα κ εγώ.. Θέλω μπεμπεε...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

χαχα τσουπρες ωραιο θεματακι πιασατε... Λοιπον αν πλυθητε πριν και οι δυοδεν υπαρχει θεμα μετα εσεις βαζεται μια πετσετουλα απο κατω και ριχνεται υπνους και το πρωι με τοκαλο πλενεστε. Οσο για το αλλο θα συμφωνησω με τη θεοπουλα... Αχ... Και χωρις πρ... Αααααααχ πολυτεκνη με κοβω τεκειωσε θα το δωσω για υιοθεσια...αν το θελει καμμια σας

μαμα μη περιμενεις την περιοδο πριν ερθει υπαρχει μια ωορηξια δε χρειαζεται να τη βρεις θα σε βρει εκεινη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ξε-σκι...   πεθαινωωωωω για Σαμμερ!!!!

Μωρομαντηλα;;; όχι ρε κορίτσια .. μισή ώρα ξάπλα κ μετά μπανακι!!! Θέλετε να έχουμε αλλά μετά κ να τρέχουμε;;

Χαχαχαχα οχι καλε τι να πάθουμε απο τους σπερμουλιδες? Εγω να σας πω την αλήθεια δεν σηκώνομαι μετα το σεξακι.Κανω εναν υπνο τρικουβερτο.Την επομενη το πρωι μπανακι και κια χαρα. Χιχι

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν ειμαι γιατρος....οσο γι αυτο θα συμφωνησω με σαγκρε.παντα ντουζ πριν την επαφη κ μετα ποτε καθομουν πεντε λεπτα ποτε καθολου.τουαλετα  απαραιτητα.δεν εχω γενικως στανταρ..αλλα  city δεν νομιζω να παθεις κατι με τα μωρομαντηλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλε δεν ειμαι γιατρος....οσο γι αυτο θα συμφωνησω με σαγκρε.παντα ντουζ πριν την επαφη κ μετα ποτε καθομουν πεντε λεπτα ποτε καθολου.τουαλετα  απαραιτητα.δεν εχω γενικως στανταρ..αλλα  city δεν νομιζω να παθεις κατι με τα μωρομαντηλα.

Αχαχαχαχα καλε κ εγω πως μπερδεύτηκα έτσι...

Είναι κάποια γιατρός ή λέω ότι να ναι.....αχαχαχα


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου ομορφα τι μου κανατε σημερα και πως μου ειστε ξεκινησε καλα η εβδομαδα σας;;;;;; χαχαχαχαχα γελαω και μαρεσει η κουβεντουλα που ανοιξατε αλλα σκεφτομαι και λεω χμμμμμμμμμμ 10 λεπτα και ολο το βραδυ;;;;;;;;;;;;; εμενα καλε μετα το σεξ με ποιανει συχνοουρια και μπορει να παω και τρεις και τεσσερης φορες στη τουαλετα.....εσεις πως αντεχε ολο το βραδυ χωρις να σηκωθητε;;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαρουμενουλα πρωτη φορα το ακουω αυτο....καθολου συχνοουρια δεν εχω...μια χαρα κοιμαμαι.....

καλα συχνοουρια εχω γενικως πινω παρα πολυ νερο παντα θα σηκωθω εστω μια φορα το βραδυ για τουαλετα.. αλλα μετα την επαφη ισα ισα που προλαβενω να παω στη τουαλετααα...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν κατουριεμαι 

Σ;γκρε ξερω οτι γινεται ωορηξια και χωρις περιοδο αλλα εχεις δικιο ας με βρει αυτη!!

Μιλας απο τωρα για τεταρτο;; Μπραβο!!! Τι κανουν τα μ σου;;

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια βρήκα λίγο χρόνο για διάλειμμα από τη δουλειά και πολύ το χαίρομαι γιατί το μυαλό μου είναι συνεχεία στο ραντεβού και δεν μπορώ καθόλου να συγκεντρωθω. Που είναι η Τζέιν?  Την έκανε την χοριακη? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια βρήκα λίγο χρόνο για διάλειμμα από τη δουλειά και πολύ το χαίρομαι γιατί το μυαλό μου είναι συνεχεία στο ραντεβού και δεν μπορώ καθόλου να συγκεντρωθω. Που είναι η Τζέιν?  Την έκανε την χοριακη? 

Τι ώρα έχεις ραντεβού τονια?????


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια βρήκα λίγο χρόνο για διάλειμμα από τη δουλειά και πολύ το χαίρομαι γιατί το μυαλό μου είναι συνεχεία στο ραντεβού και δεν μπορώ καθόλου να συγκεντρωθω. Που είναι η Τζέιν?  Την έκανε την χοριακη? 

κοριτσιαααααααααααα τι κανετε???????
μπηκα καποια στιγμη να σας γραψω αλλα ειχε πεσει παλι η σελιδα παλι...πηγα σχολειο,ειχα κι εφημερια,πολυ κρυο εφαγα...μετα πηγα για χοριακη και μετα για ιδιαιτερο!τωρα μπηκα σπιτι!

το απογευμα στις 8 θα εχω νεα!μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!

τι κανετε εσεις;εχετε γραψει ενα τομο,αλλα πειτε μου εν συντομια τα νεα σας!

τονια εχεις αυχενικη σημερα;

μουτζουρα αρχιζουμε να βαραμε τωρα ε???

ρενααα τι κανεις?βικυ,μαμα,σιτι,χαρουμενη μαμα,μαμι???

σαμμερακι πως τα πας σημερα?

μου λειψατε κοριτσια...οσες ξεχναω πολλα φιλια!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...