Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο τονι μου χαίρομαι που είναι όλα καλά..  ξεκουρασοθ κ μπες να μας πεις το φύλο γιατί θα σκάσουμε... Αγόρι λέω εγώ.....

Τζεινακι ωραία ή χοριακουλα σου.....να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη....

Άιντε να φεύγει ο γεναρης. ...Θέλουνε Φεβρουαριο γρήγορα...δεν την παλευω...

Κοριτσάκια είχα κάτι τσιμπηματακια αριστερά χαμηλά...αυτό λετε να είναι ωορηξια .... Εγώ βέβαια όπως μετραω τις μέρες κανονικά είχα την Παρασκευή....Βέβαια δεν την καταλαβαίνω ποτέ....υποθέσεις κάνω....Απλά είπα να ζητησω τη γνώμη σας....


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, citty είπε:

Μπράβο τονι μου χαίρομαι που είναι όλα καλά..  ξεκουρασοθ κ μπες να μας πεις το φύλο γιατί θα σκάσουμε... Αγόρι λέω εγώ.....

Τζεινακι ωραία ή χοριακουλα σου.....να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη....

Άιντε να φεύγει ο γεναρης. ...Θέλουνε Φεβρουαριο γρήγορα...δεν την παλευω...

Κοριτσάκια είχα κάτι τσιμπηματακια αριστερά χαμηλά...αυτό λετε να είναι ωορηξια .... Εγώ βέβαια όπως μετραω τις μέρες κανονικά είχα την Παρασκευή....Βέβαια δεν την καταλαβαίνω ποτέ....υποθέσεις κάνω....Απλά είπα να ζητησω τη γνώμη σας....

Κ γω είχα σημερα κατι τσιμπηματάκια δεξια χαμηλά, αλλα ωορρηξια κατάλαβα το Σάββατο αριστερά, συν οτι ειναι πιο έντονος κ διαφορετικός ο πόνος της ωορρηξιας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, citty είπε:

Μπράβο τονι μου χαίρομαι που είναι όλα καλά..  ξεκουρασοθ κ μπες να μας πεις το φύλο γιατί θα σκάσουμε... Αγόρι λέω εγώ.....

Τζεινακι ωραία ή χοριακουλα σου.....να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη....

Άιντε να φεύγει ο γεναρης. ...Θέλουνε Φεβρουαριο γρήγορα...δεν την παλευω...

Κοριτσάκια είχα κάτι τσιμπηματακια αριστερά χαμηλά...αυτό λετε να είναι ωορηξια .... Εγώ βέβαια όπως μετραω τις μέρες κανονικά είχα την Παρασκευή....Βέβαια δεν την καταλαβαίνω ποτέ....υποθέσεις κάνω....Απλά είπα να ζητησω τη γνώμη σας....

Cittaki μου καμία φορά έρχεται πιο νωρίς η ωορρηξία η πιο αργά ..εφόσον ακόμα είστε στις πρώτες προσπάθειες καλό θα ήταν μέρα παρα μέρα προσπάθειες και φουλ το επίμαχο διάστημα που υπολογιζεις οτι θα ναι η ωορρηξία!αφού εχεις σταθερό κυκλο παρατήρησε το σωμα σου θα σε οδηγήσει! Αχρειαστα να ναι αν θες δοκίμασε τεστακια ωορρηξιας!αλλά αχρειαστα θα ναι!!! Θα ναι ο τυχερός σου μήνας αυτός!❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

 Κοριτσια σημερα εκανα πολλες δουλειες στο σπιτι και βαριες δουλειες.Και σηκωνα και επιπλα για να καθαρισω.Τωρα πονα καιη κοιλια μου...βασικα καπως την αισθανομαι....σα βαρος σα μουδιασμα...5 του μηνα ειναι να αδιαθετησω βεβαια. Να εχω κανει καμια παπατια;;;;

Δεν ξανακανω τετοιες δουλειες.


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Abbot είπε:

Τζειν μου συγχαρητηρια!!!!! Απο δω κ περα προσοχη!!!! Να προσεχεις το κρυο κ την πολυ κουραση!!!! Μακαρι να εισαι γουρλου οπως λες γιατι οπως βλεπεις στο πινακακι εγω ειμαι η επομενη που ευχομαι να σας ανακοινωσω συντομα ευχαριστα.... να σε ρωτησω κατι? Εσυ ειχες καθολου καφε υγρα πριν την καθυστερηση??

Αντε κοριτσακι μου να ηρεμησεις λιγο!!! Μπραβο!!!! Ειδες που τζαμπα αγχωνοσουν?? Τι ειπε τελικα ο γιατρος σου για τις ενοχλησεις πιυ νιωθεις?? 

Σαμερακι γλυκα ειναι το ζουζουνι σου!!!! Τι τελεια που ειναι οταν μιλανε κ εχουν αποψη η προσπαθουν να πουν τι θελουν.. πραγματικα μονο για αγκαλιες κ ρουφηχτα φιλια!!!!

Εγω λεω κοριτσι...:-D

Abbot πως είσαι εσυ;;;δυο μέρες ακόμα!Αντε με το καλό να μας πεις ευχάριστα;;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mammy2 είπε:

 Κοριτσια σημερα εκανα πολλες δουλειες στο σπιτι και βαριες δουλειες.Και σηκωνα και επιπλα για να καθαρισω.Τωρα πονα καιη κοιλια μου...βασικα καπως την αισθανομαι....σα βαρος σα μουδιασμα...5 του μηνα ειναι να αδιαθετησω βεβαια. Να εχω κανει καμια παπατια;;;;

Δεν ξανακανω τετοιες δουλειες.

Μην αγχώνεσαι τόσο νωρίς αποκλείεται να συμβαίνει κάτι, απλά κουράστηκες ή, ελπίζω να συνέπεσε εμφύτευση ;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 minutes ago, Mammy2 είπε:

 Κοριτσια σημερα εκανα πολλες δουλειες στο σπιτι και βαριες δουλειες.Και σηκωνα και επιπλα για να καθαρισω.Τωρα πονα καιη κοιλια μου...βασικα καπως την αισθανομαι....σα βαρος σα μουδιασμα...5 του μηνα ειναι να αδιαθετησω βεβαια. Να εχω κανει καμια παπατια;;;;

Δεν ξανακανω τετοιες δουλειες.

Μαμμυ μου προσοχή!!!! Σε αυτή τη φαση δεν νομιζω οτι έχεις κανει κάτι κακό...απλα.λιγάκι να προσεχείς τώρα.που προσπαθείτε !!εύχομαι να νιωσεις σύντομα καλυτερα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες μου με συγκινειτε που με σκεφτοσασταν τόσο πολύ! ! Γέλασα με τα προγνωστικά.  Αλλά θα πρέπει να κανουμε υπομονή μέχρι τη 1 Μαρτίου που θα ξαναπάω γιατί το ζουζούνι κουνιόταν πάρα πολύ και δεν μπορέσαμε να το δούμε.  

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω μια μια προσωπικά αλλά επειδή φοβάμαι να μην ξεχάσω καμία σας ευχαριστώ όλες μαζί και σας στέλνω μεγάλη αγκαλιά.  

Τζέιν πολύ καλή η χοριακη σου. Όταν  μιλήσεις και με το γιατρό πες μας.  

Α!  Παραλίγο να το ξεχάσω!  Μου είπε ότι ο τράχηλος είναι εντάξει και αυτά που ένιωθα είναι από το μεγάλωμα της μήτρας.  Σιγά σιγά θα μειώσω και τα utrogestan. 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σκασουμε μεχρι 1μαρτιου ρε κοπελια....περα απο την πλακα χαιρομαι που ολα πηγαν καλα.ειναι πολλη σημαντικη εξεταση...για εκεινα που ενιωθες τι σου ειπε ο γιατρος???αντε κοριτσι μου με το καλο!!!!?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγαπουλες μου με συγκινειτε που με σκεφτοσασταν τόσο πολύ! ! Γέλασα με τα προγνωστικά.  Αλλά θα πρέπει να κανουμε υπομονή μέχρι τη 1 Μαρτίου που θα ξαναπάω γιατί το ζουζούνι κουνιόταν πάρα πολύ και δεν μπορέσαμε να το δούμε.  

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω μια μια προσωπικά αλλά επειδή φοβάμαι να μην ξεχάσω καμία σας ευχαριστώ όλες μαζί και σας στέλνω μεγάλη αγκαλιά.  

Τζέιν πολύ καλή η χοριακη σου. Όταν  μιλήσεις και με το γιατρό πες μας.  

Α!  Παραλίγο να το ξεχάσω!  Μου είπε ότι ο τράχηλος είναι εντάξει και αυτά που ένιωθα είναι από το μεγάλωμα της μήτρας.  Σιγά σιγά θα μειώσω και τα utrogestan. 

Μπράβο καρδουλα μου!όλα πάνε κατ'ευχήν! Καλή ξεκούραση! Φιλι στην κοιλιτσα ❤

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Θα σκασουμε μεχρι 1μαρτιου ρε κοπελια....περα απο την πλακα χαιρομαι που ολα πηγαν καλα.ειναι πολλη σημαντικη εξεταση...για εκεινα που ενιωθες τι σου ειπε ο γιατρος???αντε κοριτσι μου με το καλο!!!!?

Σαμμερακι μου κι εμένα μου πέφτει λίγο μακριά αλλά να σουπω την αλήθεια μόνο όταν ξεκίνησε η εξέταση ένιωσα τη σοβαρότητα της σε σχέση με τους προηγουμενους απλούς υπερηχους.  Αφού μετά που τελειώσαμε είχα κάτσει πόση ώρα αμιλητη και απλά προσπαθούσα να ηρεμήσω γιατί ούτε εγώ δεν είχα καταλάβει την αγωνία που ένιωθα.  Ήταν πολύ έντονο συναισθηματικα από την άποψη ότι όντως είναι πολύ σημαντική εξέταση και όσο αισιοδοξία κι αν νιώθεις μόνο όταν τελειώσει ηρεμεις. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...