Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ ...σε μενα θα το πεις????που εφυγα με τα φτερα σπασμενα!!!!ας μην το θυμαμαι τωρα....γερο μωρακι τπ αλλο αυτο σου ευχομαι.το προαισθημα σου τι λεει??

Αυτή τη στιγμή τίποτα πραγματικά. Μπορώ να το φανταστώ και κορίτσι και αγόρι. Αχ Σαμμερακι μου εσύ το ξέρεις καλά.  Γερό να είναι. Και γι αυτό ειδικά η δική σου ευχή μετράει για δύο.  Νομίζω ότι τα άλλα κορίτσια καταλαβαινουν πως το λέω γιατί δεν θέλω να παρεξηγηθώ. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι ολα καλα, ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες Τονια μου. Οι συζητήσεις περί φύλου πρέπει να ειναι απλα για χαβαλέ! Πανω απ ολα γερά παιδάκια κ γερές μαμάδες!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

4-3 το αγορι.αμποτ δεν μπορεις να κανεις μια χοριακη στη δουλεια???

Ναι σαμμερακι μου θα μπορουσα να κανω αλλα απο τη μια προτιμω να περιμενω την καθυστερηση κ απο την αλλη δε θελω να δινω δικαιωματα...εχω κανει αρκετες φορες ολους αυτους τους μηνες που προσπαθω που νομιζω εχω γινει γραφικη... τα σχολια ξερεις δε λειπουν... την τελευταια φορα μου ειπαν απο το εργαστηριο " μα γιατι δεν περιμενεις την καθυστερηση??? τοσο ανυπομονη εισαι???"  Αντε τωρα να εξηγησεις στον καθενα ποσο πολυ αγωνιας!!!! Που να καταλαβουν ομως μερικες μερικες που κ καλα εμειναν εγκυος χωρις να το θελουν κ χωρις να το καταλαβουν!!!! Οταν το ακουω αυτο πραγματικα συγχυζομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, Abbot είπε:

Ναι σαμμερακι μου θα μπορουσα να κανω αλλα απο τη μια προτιμω να περιμενω την καθυστερηση κ απο την αλλη δε θελω να δινω δικαιωματα...εχω κανει αρκετες φορες ολους αυτους τους μηνες που προσπαθω που νομιζω εχω γινει γραφικη... τα σχολια ξερεις δε λειπουν... την τελευταια φορα μου ειπαν απο το εργαστηριο " μα γιατι δεν περιμενεις την καθυστερηση??? τοσο ανυπομονη εισαι???"  Αντε τωρα να εξηγησεις στον καθενα ποσο πολυ αγωνιας!!!! Που να καταλαβουν ομως μερικες μερικες που κ καλα εμειναν εγκυος χωρις να το θελουν κ χωρις να το καταλαβουν!!!! Οταν το ακουω αυτο πραγματικα συγχυζομαι!!!!

Χεστους  όλους κ κάνε αυτό που θες.. άκου τόσο ανυπομονη εισαι; Ναι ρε πες της... ειμαι!! Αντέ ρε αμποτακι.. κάνε... η ένα τεστ τουλάχιστον.... κατι.. 

32 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγαπουλες μου με συγκινειτε που με σκεφτοσασταν τόσο πολύ! ! Γέλασα με τα προγνωστικά.  Αλλά θα πρέπει να κανουμε υπομονή μέχρι τη 1 Μαρτίου που θα ξαναπάω γιατί το ζουζούνι κουνιόταν πάρα πολύ και δεν μπορέσαμε να το δούμε.  

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω μια μια προσωπικά αλλά επειδή φοβάμαι να μην ξεχάσω καμία σας ευχαριστώ όλες μαζί και σας στέλνω μεγάλη αγκαλιά.  

Τζέιν πολύ καλή η χοριακη σου. Όταν  μιλήσεις και με το γιατρό πες μας.  

Α!  Παραλίγο να το ξεχάσω!  Μου είπε ότι ο τράχηλος είναι εντάξει και αυτά που ένιωθα είναι από το μεγάλωμα της μήτρας.  Σιγά σιγά θα μειώσω και τα utrogestan. 

Ψυχουλα μου γλυκιά.. το έχω κ εύκολα το κλαμα όπως ξέρεις.. δάκρυσα από τη χαρά σου!  Μπράβο ματάκια μου.. γερό να ναι ... και ας μας ταλαιπωρησει μέχρι 1 μαρτη.. θα περιμένουμε!! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Χεστους  όλους κ κάνε αυτό που θες.. άκου τόσο ανυπομονη εισαι; Ναι ρε πες της... ειμαι!! Αντέ ρε αμποτακι.. κάνε... η ένα τεστ τουλάχιστον.... κατι.. 

Άρχισες πάλι βρε? ? Κορίτσια η Ρένα αν μπορούσε θα έρχεται σπίτι σας και να σας βάζει να κάνετε το τεστ με το ζόρι! !!!χα χα χα χα χα! ! Πλάκα κάνω!  Αλλά έχει δίκιο στο να κάνουμε ο,τι νιώθουμε και στην τελική δική μας είναι η ζωή και θα κάνουμε ο,τι γουστάρουμε!  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakif1990 είπε:

Κ γω είχα σημερα κατι τσιμπηματάκια δεξια χαμηλά, αλλα ωορρηξια κατάλαβα το Σάββατο αριστερά, συν οτι ειναι πιο έντονος κ διαφορετικός ο πόνος της ωορρηξιας!

Αχ... να σας πω εγώ για πονο ωορρηξιας.. ΤΙ τράβηξα σήμερα άγιε μου Σπυρίδωνα.. ευτυχώς πάει πέρασε... έκανα κ την επαφούλα μου... κ ο θεός μαζί μας!!

Αν δεν έχεις θέματα με εντέρο μαρακι μου ..μάλλον ωορρηξια είναι...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Χεστους  όλους κ κάνε αυτό που θες.. άκου τόσο ανυπομονη εισαι; Ναι ρε πες της... ειμαι!! Αντέ ρε αμποτακι.. κάνε... η ένα τεστ τουλάχιστον.... κατι.. 

Ψυχουλα μου γλυκιά.. το έχω κ εύκολα το κλαμα όπως ξέρεις.. δάκρυσα από τη χαρά σου!  Μπράβο ματάκια μου.. γερό να ναι ... και ας μας ταλαιπωρησει μέχρι 1 μαρτη.. θα περιμένουμε!! ❤

Ευχαριστώ Ρενακι μου! ! Από την καρδιά μου σε ευχαριστώ πολύ! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

4-3 το αγορι.αμποτ δεν μπορεις να κανεις μια χοριακη στη δουλεια???

 

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Χεστους  όλους κ κάνε αυτό που θες.. άκου τόσο ανυπομονη εισαι; Ναι ρε πες της... ειμαι!! Αντέ ρε αμποτακι.. κάνε... η ένα τεστ τουλάχιστον.... κατι.. 

Ψυχουλα μου γλυκιά.. το έχω κ εύκολα το κλαμα όπως ξέρεις.. δάκρυσα από τη χαρά σου!  Μπράβο ματάκια μου.. γερό να ναι ... και ας μας ταλαιπωρησει μέχρι 1 μαρτη.. θα περιμένουμε!! ❤

Τωρα Ρενα μου με εβαλες σε σκεψεις!!!! Λες να κανω κανενα τεστ???? Εχω ενα που το κρατουσα για την πρωτη ημερα καθυστερησης αλλα λες να το κανω αυριο που δε δουλευω κ θα ειμαι λιγο πιο χαλαρη....:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mammy2 είπε:

 Κοριτσια σημερα εκανα πολλες δουλειες στο σπιτι και βαριες δουλειες.Και σηκωνα και επιπλα για να καθαρισω.Τωρα πονα καιη κοιλια μου...βασικα καπως την αισθανομαι....σα βαρος σα μουδιασμα...5 του μηνα ειναι να αδιαθετησω βεβαια. Να εχω κανει καμια παπατια;;;;

Δεν ξανακανω τετοιες δουλειες.

Είναι νωρίς αγάπη.. αλλά πρόσεχε γενικά κ εσύ βρε καλό μου!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Ioio είπε:

Μην αγχώνεσαι τόσο νωρίς αποκλείεται να συμβαίνει κάτι, απλά κουράστηκες ή, ελπίζω να συνέπεσε εμφύτευση ;)

Εμφυτευση σε ποσες μερες γινεται ιοιο;;Ωορρηξια καταλαβα 20-21 του μηνα.

 


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ... να σας πω εγώ για πονο ωορρηξιας.. ΤΙ τράβηξα σήμερα άγιε μου Σπυρίδωνα.. ευτυχώς πάει πέρασε... έκανα κ την επαφούλα μου... κ ο θεός μαζί μας!!

Αν δεν έχεις θέματα με εντέρο μαρακι μου ..μάλλον ωορρηξια είναι...

Α Ρενακι μου ναι είχες κι αυτό σήμερα!! Αφού καταφέρατε επαφή πάντως πάλι καλά.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ... να σας πω εγώ για πονο ωορρηξιας.. ΤΙ τράβηξα σήμερα άγιε μου Σπυρίδωνα.. ευτυχώς πάει πέρασε... έκανα κ την επαφούλα μου... κ ο θεός μαζί μας!!

Αν δεν έχεις θέματα με εντέρο μαρακι μου ..μάλλον ωορρηξια είναι...

Συμφωνω με τη Ρενα... αντε Μαρακι βαρα που λενε κ τα κοριτσια... κ εσυ Ρενα !!!!!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...