Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Αντε ρενα παρε τον στην πατριδα σου να κοβει φλαμιγκΑ....2-1 αγορι

Να τον πάρω Σαμμερακι μου το τσαντσαμίνη μου....  αλλά τι είναι τα φλαμιγκα;;;;;;;  

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εμφυτευση σε ποσες μερες γινεται ιοιο;;Ωορρηξια καταλαβα 20-21 του μηνα.

 

Η εμφυτευση γινεται συνηθως 5-12 ημερες μετα την ωορρηξια, ολα ομως παιζουν!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Να τον πάρω Σαμμερακι μου το τσαντσαμίνη μου....  αλλά τι είναι τα φλαμιγκα;;;;;;;  

Μπουγαρινι μου κερκυρεα εισαι;;;;;;;πωπωπωπωπωωωώ ωρε τρελα που μας δερνει εδω μεσα!!!!!!!

Χαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Abbot σε καταλαβαινω! Απ τη μια λες μην δίνεις σημάδια, απ την αλλη, εγω που μένω σε επαρχία θα παω σ ενα φαρμακείο που δεν με ξέρουν για να παρω τεστ εγκυμοσύνης ή για χοριακη δεν το συζητώ, θα παω μονο αν εχει προηγηθεί τεστ εγκυμοσύνης κ εχει βγει θετικό... όλοι ξέρουν όλους κ ντρέπομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εμφυτευση σε ποσες μερες γινεται ιοιο;;Ωορρηξια καταλαβα 20-21 του μηνα.

 

Βρε μην ψάχνετε και την εμφύτευση! ! Θα τρελαθείτε!!! Εμφύτευση μπορεί να γίνει μέχρι μια βδομάδα από την επαφή αν θυμάμαι καλά.  Ανάλογα πότε θα γίνει γονιμοποίηση κλπ. Γι αυτό σου λέω.  Που να ξέρεις? !Αν είναι να γίνει θα γίνει.  Λίγο υπομονή θέλει.  Και προσοχή. Μην μετακομίζεις το σπίτι εφόσον είστε στην προσπάθεια.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Άρχισες πάλι βρε? ? Κορίτσια η Ρένα αν μπορούσε θα έρχεται σπίτι σας και να σας βάζει να κάνετε το τεστ με το ζόρι! !!!χα χα χα χα χα! ! Πλάκα κάνω!  Αλλά έχει δίκιο στο να κάνουμε ο,τι νιώθουμε και στην τελική δική μας είναι η ζωή και θα κάνουμε ο,τι γουστάρουμε!  

Μα τον άγιο.. αν μπορούσα θα ερχόμουνα να σας το κάνω με το ζόρι.  Έτσι είναι αγάπη.. δε θα δώσουμε λογαριασμό σε κανέναν.. έχει δίκιο.. είναι ο εργασιακός της χωρος...αλλά στην τελική αμποτακι πήγαινε αλλού για αυτά για να μην έχεις κουβέντες...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abbot είπε:

Η εμφυτευση γινεται συνηθως 5-12 ημερες μετα την ωορρηξια, ολα ομως παιζουν!!!!

Ε τοτε δε νομιζω αμποτακι μου...εκτος και αν εκανα πιο μπροστα ωορρηξια....; ρε τι παθαμε...

Κοριτσια εχω και υγρα.λετε τωρα να εχω ωοορηξια;;;;


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Abbot είπε:

 

Τωρα Ρενα μου με εβαλες σε σκεψεις!!!! Λες να κανω κανενα τεστ???? Εχω ενα που το κρατουσα για την πρωτη ημερα καθυστερησης αλλα λες να το κανω αυριο που δε δουλευω κ θα ειμαι λιγο πιο χαλαρη....:-P

Μα είσαι βουρλισμενη; εχεις το τεστακι εκεί κ δεν το κάνεις;;; αύριο πρωί πρωί αν δεν σηκωθεις να κάνεις το τεστ κ να μας πεις.. μη διανοηθεις και πατήσεις το πόδι σου στο φόρουμ....   (πλακιτσα)

Αντε καντοοοοοοο

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marakif1990 είπε:

Abbot σε καταλαβαινω! Απ τη μια λες μην δίνεις σημάδια, απ την αλλη, εγω που μένω σε επαρχία θα παω σ ενα φαρμακείο που δεν με ξέρουν για να παρω τεστ εγκυμοσύνης ή για χοριακη δεν το συζητώ, θα παω μονο αν εχει προηγηθεί τεστ εγκυμοσύνης κ εχει βγει θετικό... όλοι ξέρουν όλους κ ντρέπομαι!

Τι ντρέπεσαι?  Τους χρωστάς κάτι ?? Αυτό είναι πολύ καταπιεστικο.  Ξέρω ότι έτσι μας έχουν μεγαλώσει αλλά εγώ δεν το αντέχω πλέον.  Και σε όποιον μου λέει να μην το πω και να μην το μάθουν τους απαντάω ευθαρσώς ότι δικό μου είναι και δεν το έκλεψα απο κανέναν ούτε το έκανα με κανένα γκομενο. Αι στο καλο πια με όλους τους κουτσομπολιδες! !! Με αγάπη στο λέω.  Μην παρεξηγήσεις τον τρόπο μου. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mammy2 είπε:

Μπουγαρινι μου κερκυρεα εισαι;;;;;;;πωπωπωπωπωωωώ ωρε τρελα που μας δερνει εδω μεσα!!!!!!!

Χαχαχαχα!

Βέρα Κερκυραία βουρλισμενη!! Έχεις κάποια σχέση με το νησάκι μου;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμποτακι ποτε περιμενεις;;;;;

Just now, Rena87 είπε:

Βέρα Κερκυραία βουρλισμενη!! Έχεις κάποια σχέση με το νησάκι μου;

Ουδεμια αλλα αγαπω ρενα βλαχοπουλου!!!!!!

Ολες τις ατακες της απ εξω τς ξερω!!!!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ε τοτε δε νομιζω αμποτακι μου...εκτος και αν εκανα πιο μπροστα ωορρηξια....; ρε τι παθαμε...

Κοριτσια εχω και υγρα.λετε τωρα να εχω ωοορηξια;;;;

Αμάν αμαν... υγρα κ πονοι σημάδια ωορρηξιας είναι... δε βαρας μάτια να είσαι σίγουρη;!

2 minutes ago, Mammy2 είπε:

Αμποτακι ποτε περιμενεις;;;;;

Ουδεμια αλλα αγαπω ρενα βλαχοπουλου!!!!!!

Ολες τις ατακες της απ εξω τς ξερω!!!!

Είσαι σίγουρη όλες;  λοιπόν παίζω θεατρο..  αν σου παίξω το κοκορικο.. Θα βουρλιστεις ολόκληρη... βάζω κ το κόκκινο λειρί και τα πούπουλα..  πεθαινωωωωω για βλαχοπουλου.  

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μιλάμε είστε σε πυρετωδεις ρυθμούς αυτές τις μέρες! ! Πω πω παντού βαράτε! ! Αντε! ! Να τα πιάσουμε και τα υπόλοιπα σποράκια της παρέας.  Μην σταματατε μέχρι την περίοδο!  Όσο περισσότερο τόσο καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μιλάμε είστε σε πυρετωδεις ρυθμούς αυτές τις μέρες! ! Πω πω παντού βαράτε! ! Αντε! ! Να τα πιάσουμε και τα υπόλοιπα σποράκια της παρέας.  Μην σταματατε μέχρι την περίοδο!  Όσο περισσότερο τόσο καλύτερα. 

Εεεετσι... μαζι σου εγώ!!! Βαρατεεεεε... που είσαι ρε μουτζουρακι; κοιμάσαι; έχει θέμα εδώ...

4 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ειναι στη δουλεια ο συζυγος!!!!!Που να τον βρω τετοια ωρα;;;;

Να πεσα τοσο εξω με την ωορρηξια....;

Τι ώρα έρχεται;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...