Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Marlina είπε:

      Μου θυμίζεις εμένα.. Λόγω των συσπάσεων που ξεκινησαν πολύ νωρίς κ νοσηλευτηκα μου φαινόταν  ακατόρθωτο οι 28 εβδομάδες που ήταν ο πρώτος στόχος! Μετά είχα στόχο να φτάσω τις 30 εβδ.. μετά τις 32... τώρα είμαι 32 +5 κ μακαρι να τα καταφερω μέχρι τις 34!! Δεν περίμενα ποτέ ότι θα τα καταφέρω μέχρι εδώ... Πλέον βεβαια ανά πάσα στιγμή μπορεί να γεννήσω εχω τράχηλο 1,7!! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις μέχρι να μπεις στο μήνα σου!

      μωρέ μακάρι να φτάσω και τις 34 -35 ικανοποιημένη θα μαι! τι να πω μπορεί να γίνει η έκπληξη αν και ο γιατρός μου δεν λέει λόγια του αέρα συνήθως! προχωράς και συ ρε κορίτσι αντε μπράβο , 33 εβδομάδες σίγουρα στο τσεπάκι! ποσο ζυγίζουν τα μικρα σ τώρα ; ενέσεις εκανες;

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα, κορίτσια! 

Μάρτη μου,  περαστικά στην κόρη! 

Άμποτ, είμαι της γνώμης να μην δίνεις δικαιώματα στον επαγγελματικό σου χώρο, για πολλούς λόγους. Δεν μου αρέσει καθόλου το σούσουρο αυτού του τύπου.  Κορίτσια, έχω ακόμα τεστάκια της hometest.  Τα είχα πάρει τότε με το κιλό,  που λέει ο λόγος.  Τα έχω και γούρι,  γιατί έδειξαν αμέσως  και παρόλο που ήταν μεσημέρι. 

Τόνια μου, έτσι είναι γερό να είναι.  Το φύλο σε βοηθάει να φαντάζεσαι το μωρό μετά με ροζ ή γαλάζια, όταν θέλεις να ετοιμάσεις τα πράγματά του κλπ. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ομορφες μου κοριτσαρες!!!!βροχερη μερα εδω!

επεσα ξερο...τωρα το πρωι σας διαβαζα!!!

Αμποτ μουυυυυυ ...σου ευχομαι να δεις ενα τεραστιο +++++++!μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι!

καλημερα Τονια και μωρακιιιιι!

βουρλισμενο μουυυυυ καλημερα!!!ζεστο φιλι!!!

Τζεινακοοοοο χαδι στην κοιλιτσα!

Πουλάκι πλησιαζει το ραντεβου με τον πριγκιπα!!

Μαρτακο περαστικα στον κοριτσαρο και καλη δυναμη!!!σημερα ειμαι στην 4η μερα θεραπειας 8η μερα κυκλου...αυριο τελειωνω το serpafar...κανω το σταυρο μου να δουλεψε και συνεχιζω τα οιστρογονα μου μεχρι Δευτερα μαλλον (θα μαι 14η μερα κυκλου) που θα με δει στον υπερηχο και μετα αναλογως θα πραξουμε....φιλια στα διδυμομπουτακια και ενα παραπανω στον γκρινιαρη Μεσι!

τωρα εχουμε κ το σπερμο του συζυγου οποτε να σας πω την αληθεια καπως με τις αναμονες και τους συντονισμους περνανε οι μερες και δεν τις καταλαβαινω...γιατι ομολογω πως εχω ανυπομονησια να δω τι αποτελεσμα θα εχει αυτη τη προσπαθεια!

Σαμμερακι μου καλημερα!βαρεσαμε βαρεσαμε?

Ιοιο μου καλημερα!φιλι στην πριγκιπισσα!

Ειρηνακι καλημερα!φιλι στη χορευταρου!

Μαμακα καλημερα!φιλι στο Μελινακι σου το ζουζουνιαρικο!

καλημερα Βικακι...χθες διαβασα πως θα ηθελες και τριτο μωρακι...με το καλο οποτε το θελησετε!φιλια στα λουλουδια σου!

Ζαμιακι γλυκεια μανουλα καλημερα!

Μαμμυ...Μαρακι...Cittaki ...χαρουμενομανουλα....Χρυσακι ....καλημερες!

Σανγκρε μου καλημερα φιλια στα μ!

Τζο μου καλημερα !φιλι στον αγοραρο!

Νινακι μου καλη επιτυχια με τις εξετασεις!

διπλο φιλι σε οσες ξεχνω!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα!! Κ δω απο τις 11 χθες το βραδυ δεν εχει σταματήσει να βρεχει... θελω να μείνω όλη μερα στο κρεβατι!! 

Περνανε οι μερες μουτζούρα... καλο ειναι, οσο γινεται, να μην το σκεφτόμαστε τοσο, γιατι κ γω θ αρχίσω παλι, για πολλοστή φορα, ν ανιχνεύω ανύπαρκτα ή άσχετα "συμπτωματα"....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...χαχαχα βαρεσαμε βαρεσαμε....μουτζουρα στο τρεξιμο εισαι..ρενα τα φλαμιγκο εννοει ο μικρος τα μεγαλα ροζ πουλια που ηρθαν στην κερκυρα???κοριτσια φυσικα οταν μιλαμε για το φυλο ειναι απλα για να κανουμε κουβεντα...εννοειται οτι το μονο που μας νοιαζει ειναι να ειναι γερο το παιδι.μαρτη μου κουραγιο...mammy  βαρα κ εσυ...αμποτ τι εγινε???καλημερα μαρακι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα...χαχαχα βαρεσαμε βαρεσαμε....μουτζουρα στο τρεξιμο εισαι..ρενα τα φλαμιγκο εννοει ο μικρος τα μεγαλα ροζ πουλια που ηρθαν στην κερκυρα???κοριτσια φυσικα οταν μιλαμε για το φυλο ειναι απλα για να κανουμε κουβεντα...εννοειται οτι το μονο που μας νοιαζει ειναι να ειναι γερο το παιδι.μαρτη μου κουραγιο...mammy  βαρα κ εσυ...αμποτ τι εγινε???καλημερα μαρακι...

καλημερααααα!!!!κοριτσιαααα ξεκινησε η Σαμμερ!!!!!και τρεξιμο και πολυ δουλεια αυτες τις μερες Σαμμερακι και το μυαλο μου προσπαθω να ναι συγκεντρωμενο σε ολα!αλλα ετσι περνανε οι μερες χωρις να τις καταλαβαινω πραγμα που θελουμε!χαχαχα!

Σαμμερακι σημερα πατε για τις εξετασεις του μικρου σου?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εδω στο κρεββατι χουχουλιαζω μιας και μολις τελειωσα τους θηλασμους και τα ξαναεβαλε ο αντρουλης ενα ενα στα κρεββατια τους!!!!

φρουτοκρεμα μολις ξυπνησουν και μας διακοψουν!!!!! ταπερακι ο αντρουλης και φρουτακι ετοιμα....η κορη θα ξυπνησει αργαμισυ.... οποτε.....αφου δεν πηγε σημερα σχολειο!!!! μεχρι να σηκωθει θα εχω το ταμπλετ...χαχα μετα ενδιαμεσα στα μαθηματα που θα ετοιμασει γιατι σημερα θα κανει ιδαιτερα...ισως εαν με αφησουν οι μεσι σας ξαναγραψω!!!!!

μαρακι μου καλημερα!!!! ησουν ξυπνια θηριακι στις 2,00???? σ'ευχαριστω θα την χρειαστω την δυναμη!!!!! ξενοιασια και σεχ... και θαρθει.... αχ αυτ τα συμπτωματα.... μας τρελαινουν!!!!

μουτζουριτσααλημερα!!!!!!! 4η μερα και..... οοοολα θα πανε καλα!!!! σου το λεω!!!! και τα οιστρογονα και το αποτελεσμα!!!! θα γινει ο κυκλος σου καινουργιος!!!!!! γιανα τυπωσει το σπορι!!!!!

σαμμερακι μου καλημερα ενα γλυκο φιλι στον μικρο σου!!!!!! τρελαινομαι για φλαμιγκο!!!!! βαρα βαρα θαρθει που θα παει???? λες να ερθει το σπορι με φλαμιγκο????χαχα!!!!

αμποτακι????? το εκανες το τεστ?????

τζειν καλημεεεεερα σαςςςςςςς!!!!!

καλημερα ιοιο μου φιλακια σας!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αυριο πρωι αιμα ουρα.καλο ειναι που το μυαλο ειναι αλλου.την πεμπτη παει ο καλος σου.τα αποτελεσμ.ποτε???

εχει κπ συμπτωμα η για ελεγχο το παληκαρακαρι σου?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Αυριο πρωι αιμα ουρα.καλο ειναι που το μυαλο ειναι αλλου.την πεμπτη παει ο καλος σου.τα αποτελεσμ.ποτε???

ααααχχχ ο αντρακος!ευχομαι να ναι γενναιος!αλλα χρειαζεται ενα check να ηρεμησει κ  η μανουλα!!θα παρω σημερα οδηγιες για το σπερμο απο το εργαστηριο...κυριως για το χρονο απο την συγκομιδη μεχρι το εργαστηριο!χαχαχαχα!και θα ρωτησω και για τα αποτελεσματα!εχει αγχωθει κ αυτος οζχι με την εξεταση...με την διαδικασια...ειναι πιεσμενος ο χρονος...πρωι πρωι μου λεει με την τσιμπλα στο ματι ελπιζω να λειτουργησω..γιατι μετα φευγει για σχολειο στις 7.30...εγω θα τρεχω σαν την παλαβη τα σπερματοζωαριακια να προλαβω...καντο εικονα!χαχαχαχα!

εγω του ειπα για να τον ξεαγχωσω αν δεν του βγει τωρα ρε παιδι μου το ξαναπροσπαθει!δεν θα το αφησουμε...αλλα οχι λεει θα το κανω να μου φυγει η ιδεα τωρα...εξαλλου εσυ τοσα χαπια παιρνεις...να τα παιρνεις τσαμπα σε περιπτωση που????ο καλος μου!

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:


εγω εδω στο κρεββατι χουχουλιαζω μιας και μολις τελειωσα τους θηλασμους και τα ξαναεβαλε ο αντρουλης ενα ενα στα κρεββατια τους!!!!

φρουτοκρεμα μολις ξυπνησουν και μας διακοψουν!!!!! ταπερακι ο αντρουλης και φρουτακι ετοιμα....η κορη θα ξυπνησει αργαμισυ.... οποτε.....αφου δεν πηγε σημερα σχολειο!!!! μεχρι να σηκωθει θα εχω το ταμπλετ...χαχα μετα ενδιαμεσα στα μαθηματα που θα ετοιμασει γιατι σημερα θα κανει ιδαιτερα...ισως εαν με αφησουν οι μεσι σας ξαναγραψω!!!!!

μαρακι μου καλημερα!!!! ησουν ξυπνια θηριακι στις 2,00???? σ'ευχαριστω θα την χρειαστω την δυναμη!!!!! ξενοιασια και σεχ... και θαρθει.... αχ αυτ τα συμπτωματα.... μας τρελαινουν!!!!

μουτζουριτσααλημερα!!!!!!! 4η μερα και..... οοοολα θα πανε καλα!!!! σου το λεω!!!! και τα οιστρογονα και το αποτελεσμα!!!! θα γινει ο κυκλος σου καινουργιος!!!!!! γιανα τυπωσει το σπορι!!!!!

σαμμερακι μου καλημερα ενα γλυκο φιλι στον μικρο σου!!!!!! τρελαινομαι για φλαμιγκο!!!!! βαρα βαρα θαρθει που θα παει???? λες να ερθει το σπορι με φλαμιγκο????χαχα!!!!

αμποτακι????? το εκανες το τεστ?????

τζειν καλημεεεεερα σαςςςςςςς!!!!!

αααχχχχ τι καλα!αρπαξτε αυτες τις στιγμουλες απολυτης ηρεμιας!!!

χαχαχαχα!τελος απο εδω και περα θα λεμε τα μωρα δεν τα φερνει ο πελαργος τα φλαμινγκο θα μας τα φερουν που αρεσουν τοσο στον γιοκα της Σαμμερ!και εγω τα αγαπω!!!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα μου καλημέρα!!!

Σχετικά με το σπερμ/μα, επειδή έκανε κι εμένα ο αντρας μου τον Σεπτέμβρη, το εργαστηριο μας είχε πει εντος μισής ώρας να παμε το δείγμα. Εννοείται εσύ να ρωτήσεις το δικό σας εργαστηριο γτ καμια φορα διαφερουν οι διαδικασίες. 

Παντως κι εμεις γελουσαμε λιγο τοτε... Ειχαμε ντυθει κι εγω περιμενα ετοιμη 6:30 το πρωι για να το παμε κ μετα ο αντρας μου να παει στη δουλεια συις 7. 

Ευτυχως ηταν ολα καλα τα αποτελεσματα εκτος απο καποιες συγκολλησεις που υπηρχαν στα σπερματοζωαρια του που μας ειπαν οτι δεν ειναι κατι σημαντικο γιατι τα υπολοιπα ηταν καλα. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου.  Τώρα κατάφερα να ξυπνήσω. Κοιμήθηκα χάλια πάλι.  Ευτυχώς που έχω χρονικό περιθώριο να κοιμάμαι το πρωί.  

Τελικά η Αμποτ το έκανε το τεστακι?? Που είναι να μας πει? Είδα στον ύπνο μου ότι της βγήκε θετικό! ! Μακάρι! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπουγαρίνια μου!

Σήμερα δεν ανοίγει το μάτι με τίποτα!!

Μαρτακουλινο μου Περαστικά στη κορουλα σου καλό μου!! Όση δύναμη κ να σου πουμε... εισαι μια δύναμη από μόνη σου αγάπη!!!

Μουτζουρακι μου λογικό να έχετε αναστατωθει.όλη αυτή η διαδικασία σε βάζει σε ένα πρόγραμμα θες δε θες.. οπότε σε αγχωνει λίγο.  Καλά έκανα εικόνα να τρέχεις με τα σπερμα πρωί πρωί.. γελασα ρε αγάπη όπως το περιέγραψες.  Όλα τέλεια θα πάνε!

Το Τονακι μου και το μωράκι  γιατί κοιμηθηκαν χαλια;;; 

Το αμποτακι δεν εμφανίστηκε... 

Τα μωρά τα φέρνουν τφλαμιγκο.. τέλειο!! Σαμμερακι μου τι γλυκο το ζουζουνι σου...  

Στέλνω σε όλες γλυκιά και βροχερη καλημέρα...   ζαμιακι μου... Βικακι μου..  ιοιο μου..  ειρηνακι... εβελινακι... Μαρακι..Μαμυ... μανούλιτσα..νινακι...Τζο....σαγκρε...πουλάκι...χαρούμενη μανούλα... Σίτυ....Χρύσα.. και διπλό φιλακι σε όποια ξεχνώ!!

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nini84 είπε:

Μουτζουρα μου καλημέρα!!!

Σχετικά με το σπερμ/μα, επειδή έκανε κι εμένα ο αντρας μου τον Σεπτέμβρη, το εργαστηριο μας είχε πει εντος μισής ώρας να παμε το δείγμα. Εννοείται εσύ να ρωτήσεις το δικό σας εργαστηριο γτ καμια φορα διαφερουν οι διαδικασίες. 

Παντως κι εμεις γελουσαμε λιγο τοτε... Ειχαμε ντυθει κι εγω περιμενα ετοιμη 6:30 το πρωι για να το παμε κ μετα ο αντρας μου να παει στη δουλεια συις 7. 

Ευτυχως ηταν ολα καλα τα αποτελεσματα εκτος απο καποιες συγκολλησεις που υπηρχαν στα σπερματοζωαρια του που μας ειπαν οτι δεν ειναι κατι σημαντικο γιατι τα υπολοιπα ηταν καλα. 

καλημερα!!!πηγες για αιματακι Νινακι??ναι νομιζω κ εμας καπου τοσο θα μας πει..ευτυχως ειναι κοντινες οι αποστασεις!!!εεε κ εμεις καπως ετσι μας κοβω...ξυπνημα 6.30 για να προλαβουμε!!!

θηριο ο αντρουλης σου!τωρα θα ξεμπερδευεις και εσυ και να δεις μετα με την μια θα ερθει!!!

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.  Τώρα κατάφερα να ξυπνήσω. Κοιμήθηκα χάλια πάλι.  Ευτυχώς που έχω χρονικό περιθώριο να κοιμάμαι το πρωί.  

Τελικά η Αμποτ το έκανε το τεστακι?? Που είναι να μας πει? Είδα στον ύπνο μου ότι της βγήκε θετικό! ! Μακάρι! !!

καλημερααααα!!!ελα ντε?που να ναι η Αμποτ..??ειναι κ νωρις ακομα  για τεστ και ειναι επισφαλες το αποτελεσμα...αλλα ξεσηκωνεται κ αυτη!μακαρι να εχει δει ++++


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου..... χθες σας αφησα λιγο αποτομα...αλλα ειπα να βαρεσω μια και μετα με πηρε ο υπνοσ...

μαρτακι μου περστικα στο κοριτσακι σου

τονι μου γερο να ειναι το παιδακι σου....

Σημερα δεν βαραω αλλο θα ξεκουραστω...

μουτζουρα μου

ρενακι

ΣΑΜΜΕΡ 

Κ ολα τα κοριτσακια μου τι κανετε???

Κοριτσακια μου...δεν μπορειετε να φανταστειτε ποσο αγχος μου εχετε παρει....Νομιζα οτι μπαινοντας στο φορουμ και συζητωντας συνεχεια αυτο το θεμα θα με αγχωνει...αλλα τελικα ειχε τα αντιθετα αποτελεσματα....εχω χαρα, αισιοδοξια και βαραω χωρις αγχος ....και οτι ειναι να γινει θα γινει....

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Προληπτθκο το τσεκ απ μαρτη μου απλα το αποφασισα τωρα που δεν τρωει κιολας για να βεβαιωθω....ετσι κοριτσια θα ειμαστε η μοναδικη παρεα παγκοσμιως που τα μωρα θα τα φερνουν τα φλαμιγκα!!!κ οπως λενε κ τα μ της σαγκρε "τους φλαμιγκους"

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...